Jak dokončit DR. DRE VIP Contract Mission v GTA Online Úniky dat (2. března – 8. března 2023), GTA Online: Jak zahájit smlouvu DLC (Dr. DRE mise)

GTA Online: Jak založit „smlouvu“ DLC (Dr. DRE mise)

Legendární Dr. Dre vstoupil do světa GTA 5, a můžete se pustit do vzrušující mise zahrnující ikonický producent. Chcete vědět, jak začít tento vzrušující úkol? Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak odemknout Dr. Dre Mise v GTA 5.

Jak dokončit DR. DRE VIP Contract Mission v GTA Online Úniky dat (2. března – 8. března 2023)

Po vydání nejnovější týdenní aktualizace v GTA online, DR. Smluvní mise Dre VIP byla v komunitě hlavním bodem diskuse. Ačkoli hry Rockstar oficiálně přidaly misi v prosinci 2021, většina hráčů nevěděla o svých výhodách a výplatách.

Byl představen jako součást aktualizace smlouvy DLC a je jednou z nejlépe placených misí ve hře. Rockstar Games nyní zdvojnásobily odměny z této mise a umožnily hráčům GTA online vydělat spoustu peněz z toho. Zvýšená výplata zůstane k dispozici až do 8. března 2023 a hráči musí tuto misi rozsáhle rozdrtit, aby tuto příležitost plně využili.

Tento článek poskytne stručný přehled o tom, jak zahájit misi pro úniky dat a vydělat dvojnásobné peníze v GTA online.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a odráží pouze názory spisovatele. Všechny zde uvedené peněžní čísla pocházejí z normálního režimu.

Průvodce začátečníkem po DR. Dre VIP Contract Mission v GTA Online

Přístup k DR. Dre VIP smluvní mise, známá také jako úniky dat v GTA online, musí hráči nejprve koupit a založit agenturu ve hře. Jakmile to bude provedeno, zaregistrujte se jako generální ředitel nebo prezident klubu MC a přistupujte k počítači ve vaší kanceláři.

Poté musíte dokončit jakoukoli z bezpečnostních smluv dostupných v počítači, abyste odemkli schůzku s Franklinem. Jakmile vám zavolá, dokončete misi na kurzu, abyste se oficiálně setkali s DR. Dre ve hře, která by měla odemknout také kartu VIP smlouvy na počítači agentury.

Dále musí online hráči GTA dokončit nastavení: Mise pro obnovení dat, aby odemkli všechny ostatní mise v řadě úniku dat. Rockstar ji rozdělila na tři nastavovací mise, přičemž každá mise nastavení měla tři přípravné mise. Jakmile dokončíte nastavovací úlohy, hra vám dá další dvě mise, z nichž poslední je finále.

Nastavení a jejich přípravné mise jsou následující:

1. Na kurzu

2. Nastavení: Obnovení dat

3. Data uniká

Nastavení 1: Únik nočního života

 1. Prep 1: Vyšetřování: Noční klub
 2. Prep 2: Investigation: The Marina
 3. Prep 3: Únik/finále nočního života

Nastavení 2: Únik vysoké společnosti

 1. Prep 1: Vyšetřování: Country Club
 2. Prep 2: Vyšetřování: Seznam hostů
 3. Prep 3: Únik/finále vysoké společnosti

Nastavení 3: South Central Leak

 1. Prep 1: Vyšetřování: Davis
 2. Prep 2: Vyšetřování: Ballas
 3. Prep 3: South Central Lesk/Finale

4. Studiové čas

5. Don’t f*ck s Dre (finále)

V podstatě má celá série asi 10-13 misí na základě toho, zda ji hrajete poprvé nebo ji přehrajete. Každý z nich bude dokončit 15-20 minut, v závislosti na vašich dovednostech a celá smlouva může být uzavřena celkem 1.5-2 hodiny.

Významnou výhodou této mise je, že vám umožňuje hrát sólo. Pokud máte přátele, s nimiž se můžete zúčastnit, můžete najmout až čtyři členy v rámci vaší organizace nebo MC Club, aby vám pomohli s těmito misemi. Jako vždy, mít více hráčů výrazně zkrátí čas, který trvá k dokončení mise.

V konečné misi obdrží hostitelský hráč neuvěřitelných 1 milion dolarů v hotovosti. Kromě toho budou mise pro nastavení zaplatit kolem 10 000 $, celkem na dalších 100 000 GTA 100 000.

Přestože hra umožňuje hráčům dokončit nastavení a přípravy v jakékoli pořadí, fanouškům GTA se doporučuje, aby je chronologicky dokončili, aby porozuměli celému vyprávění a snadno sledovali jejich pokrok.

GTA Online: Jak založit „smlouvu“ DLC (Dr. DRE mise)

GTA Online Smlouva

Smlouva je zbrusu nový, bezplatný DLC, který přišel GTA online, Představujeme Franklin a Hip-Hop Celebrity DR. Dre, když se pustili do pokusu o vysoký podíl na obnovení ztraceného telefonu rappera, který tvrdil, že má hodiny nevydané hudby. Chcete-li zahájit své dobrodružství s DR. Dre, Franklin, Lamar a Good Boi Chop, existuje několik kroků (a spousta peněz), které budete potřebovat jako první. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít.

Zahájení „smlouvy“ v GTA online

Jakmile se načtete do GTA online, měli byste krátce poté získat telefonní hovor od Lamaru. Vše, co musíte udělat, je odpovědět na hovor a řekne vám vše o obchodní příležitosti. To samozřejmě nebude úplně nad zákonem!

Po hovoru přejděte na webové stránky „Dynasty8 Executive“ a kupte si některou ze čtyř dostupných agentur. Tyto se pohybují od 2 010 000 USD pro agenturu Little Soul do 2 830 000 USD pro nejpříjemnější možnost, takže možná budete muset brousit některé mise, abyste získali prostředky, pokud to nemáte k dispozici.

Jak zahájit smlouvu v GTA online

Po výběru agentury Little Soul (za předpokladu, že jste levní jako my), budete muset potvrdit řadu ‘volitelných doplňků.„Doporučujeme, abyste si vybrali na této obrazovce nabídky zbrojnice, ubytování a vozidla, protože vám dá místa, která respawn, získáte zbraně a ukládají vozidla. Další tři možnosti jsou kosmetické a nejsou důležité.

Jakmile si úspěšně zakoupíte budovu agentury z webové stránky Dynasty8 Executive, přejděte na jeho umístění ve hře. Až sem dorazíte, budete moci zahájit nové mise „kontakt“ DLC v GTA online.

To je vše, co potřebujete vědět Jak zahájit „smlouvu“ v GTA online. Další tipy, triky a průvodce, ujistěte se, že hledáte Twinfinite nebo podívejte se na více našeho pokrytí ve hře níže.

 • GTA Online Stash House Safecodes
 • Nejrychlejší auta v GTA online & GTA 5
 • Jak prodávat drogy prodejcům ulic v GTA online
 • Jak získat garáž 50 automobilů v GTA online
 • Online aktualizace GTA umožňuje hráčům předvést obrovské množství automobilů ve svých garážích

O autorovi

Chris Jecks

Chris je vedoucím editora Twinfinite. Chris je s webem a pokrývá herní průmysl osm let. Obvykle pokrývá nová vydání, FIFA, Fortnite a všechny dobré střelce pro web a nemiluje nic jiného než dobré pro kluby s kluby s chlapci. Chris má titul historie na University of Central Lancashire. Tráví své dny dychtivě čeká na vydání Bioshock 4.

Jak začít DR. DRE Mission GTA 5: Komplexní průvodce

Pusťte se do vzrušující mise s DR. Dre in gta 5! Naučte se, jak odemknout tento úkol a potřebné požadavky, od nákupu nemovitosti po zahájení mise. Připravte se na vzrušující dobrodružství a objevte výplatu za dokončení mise tohoto ikonického producenta.

Získejte kompletní průvodce, jak spustit misi Dr. DRE v GTA 5

Od nejtemnějších dungeonů po největší stadiony jsem to všechno viděl – a jsem tu, abych vám ukázal cestu! Jako specializovaný herní šílenec s láskou ke všem věcem Sandbox, RPG a sportovní videohry vím všechna tajemství, aby vaše hraní na další úroveň. Takže se spojte a pokračujte v čtení pro vnitřní kopečky.

Publikováno dne: 3. května 2023 | Aktualizováno: 1. července 2023

Kompletní průvodce sportovními hrami od outsidergaming.Com

�� Volání všech herních šampionů!
Odemkněte klíč do světa sportovních her!

Hotovo!

Odkaz ke stažení elektronické knihy obdržíte přímo k vašemu e -mailu.

 • 1 Požadavek na smlouvu
 • 2 Nákup budovy
 • 3 Zahájení DR. Mise DRE
 • 4 DR. Výplata mise Dre GTA 5
 • 5 Závěr

Legendární Dr. Dre vstoupil do světa GTA 5, a můžete se pustit do vzrušující mise zahrnující ikonický producent. Chcete vědět, jak začít tento vzrušující úkol? Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak odemknout Dr. Dre Mise v GTA 5.

Níže si přečtete:

 • Předpoklady Dr. Dre mise GTA 5
 • Jak začít Dr. Dre mise GTA 5
 • Dr. Dre mise GTA 5 výplata

Může se vám také líbit: Avenger GTA 5

Požadavek na smlouvu

Aby se stal členem smlouvy a získal přístup k DR. Dreova nová hudba, musíte si nejprve zakoupit jednu ze čtyř nemovitostí. Nejlevnější ze čtyř vás bude stát 2 010 000 měn ve hře. Pokud se zdá, že tato částka je mimo dosah, vědět, že můžete získat to, co potřebujete, tvrdě prací.

Například hráči PlayStation Plus si nyní mohou každý měsíc požadovat 1 000 000, což vám může pomoci uzavřít mezeru. Můžete si také půjčit peníze od ostatních hráčů nebo dokončit mise ve hře, abyste zvýšili svůj peněžní tok. Nezapomeňte mít dostatečnou částku investovat do smlouvy.

Nákup budovy

Jakmile ušetříte dost peněz, přejděte na výkonné webové stránky Dynasty8 ve hře a kupte si strukturu. Dr. Mise DRE jsou přístupné bez zakoupení jakéhokoli dalšího obsahu, pokud můžete tak učinit, pokud si to přejete. K dispozici jsou následující budovy:

 • Vespucci kanály – 2 145 000 $
 • Rockford Hills – 2 415 000 $
 • Malý Soul – 2 010 000 $
 • Hawick – 2 830 000 $

Zahájení DR. Mise DRE

Vaše nové kancelářské prostory se nachází výhodně vedle Franklina poté, co jste provedli nákup budovy. Posaďte se na židli a spusťte počítač, jakmile se tam dostanete. Ujistěte se, že jste na veřejném zasedání. Poté simulujte alespoň dva různé typy bezpečnostních smluv online. Pětiminutová čekací doba mezi první a druhou smlouvou je obejít, pokud se rozhodnete tyto mise selhat namísto jejich dokončení. Zavoláte od Franklina, který vás nasměruje na golfové hřiště (označeno F na minimapu) Jakmile dokončíte všechny své bezpečnostní smlouvy.

Dr. Sám Dre se ukáže, aby s vámi hrál golf. Jakmile dokončíte tuto misi, dojde k nějakému prostojům, než vám Franklin zavolá a řekne vám, abyste se ohlásili zpět do kanceláře. Jakmile dorazíte, použijte notebook k zahájení mise. Chcete -li misi dokončit, musíte identifikovat DR. Dreův telefon sledováním daných stop.

Dr. Výplata mise Dre GTA 5

Po dokončení DR. Dre Mission, Final Cutscene bude hrát, ukazuje vám a Dr. Dre říkal se sbohem, než opustí Los Santos prostřednictvím vrtulníku. Poté budete odměněni neuvěřitelným 1 000 000 dolarů GTA za vaše potíže.

Kromě milionů dolarů, Big Boy aktualizoval Radio Los Santos s některými vzácnými novými skladbami a DJ Pooh slaví „Dre Day“ na klasice West Coast hraním několika klasických písní legendárního producenta a rappera. Několik Dr. Byli pozváni spolupracovníci a přátelé Dre Zavolat do rozhlasové show a mluvit s ním a jeho posluchači.

Závěr

Tento článek podrobně popsal, jak odemknout DR. Mise DRE v Grand Theft Auto V, která může být dokončena za chladné 1 000 000 GTA dolarů, pokud je to provedeno správně. Hráči, kteří vložili čas a peníze, budou odměněni exkluzivním DR. Dre melodie a další dobroty, hodně k potěšení fanoušků GTA a hip hopu.

Můžete se podívat na další: Kdo udělal GTA 5?

Tento příspěvek je k dispozici také v:
Deutsch