Jak hodnocené funguje ve Valorant – Dot Esports, Valorant Rank Distribution (září 2023) – TRN Checkpoint

Pokud tedy dosáhnete Ascendanta ve třetím aktu epizody, můžete odemknout úroveň v platině v nové epizodě. Ale .

Vysvětlil systém hodnocení Valoranta

Konkurenční režim, běžně známý jako hodnocená zkušenost, vás může často nechat vztekat kvůli jeho složitosti a vtípkám. Přesto se zdá, že hráčská základna se k ní přestane vrátit. Stejně jako to je trestné, že hodnocený režim může také odměnit vás velkoryse a znát jeho rysy a práce může pomoci zvýšit vaši hodnost v žádném okamžiku.

Valoranta . Pokud jste nováčkem, může to trvat čas, než porozumíte vstupům a outs systému.

. Vyberte si tedy svého hlavního agenta a začněme.

 • Jak přistupujete k konkurenčnímu režimu Valoranta?
 • Jak fungují řady Valorantu?
 • Jak ovlivňuje nová epizoda nebo akt?
 • Rozdíl mezi nesmrtelným na zářivý RR a železa na vzestup RR
 • Strana pro fronta a omezení

Jak přístup Valoranta ?

Pouze účet na úrovni 20 účastnit Konkurenční. Konkurenční režim bude uzamčen na zcela novém účtu, dokud nedosáhnete předpokladu úrovně.

.

Doporučujeme skákat do několika spěchů spěchů a nehodnocených zápasů a shromažďování co nejvíce výfukových nebo konečných koulí, aby se získalo co nejvíce XP. Zkuste také vyhrát co nejvíce her, abyste dosáhli požadované úrovně rychleji.

Jakmile je režim odemčen, musíte Pro hru porozumět vašemu MMR a odemknout své hodnocení ACT.

?

Vaše hodnocení hodnosti, nebo RR, je celková částka shromážděných bodů, které získáte za konkurenční zápas. Získáte RR body Na základě vítězství a vašeho individuálního výkonu . Jednoduše nashromáždit 100 bodů na úroveň nahoru na další úroveň.

Všechny konkurenční řazení Od epizody sedm

Nejprve jsou tady všichni Valoranta Stávající pozice v pořadí:

Valorantové řady

 1. Zlato
 2. Stoupající
 3. Nesmrtelný

, Nejvyšší pozice hry, Každá hodnost má tři úrovně, každý z nich může být překročen vyděláváním 100 hodnocení hodnocení (RR). . Za předpokladu, že jsou na dně Diamond Three (Zero RR), musí vydělat 100 RR, aby dosáhli Ascendant One.

. Zatímco vaše hodnost se postupem času nerozpadne, pro úroveň nebo pod regionální prahovou hodnotou (nesmrtelný a zářivý).

RR a MMR

. Oba jsou zohledněni při výpočtu svého zákona, což je hodnost, kterou dosáhnete v konkurenčním činu.

Získáte RR s každým vítězstvím, které lze sledovat z historie shody vašeho účtu. Množství RR, které získáte na zápas, závisí na vašem výkonu a skrytém MMR.

Podle Riot je MMR „obří žebřík sestávající ze všech hráčů a Žádní dva hráči nemohou držet stejné místo.„Můžete to považovat za srovnávací graf pro interní systém, abyste určili, zda byste měli být umístěni nad nebo pod konkrétním hráčem, který je také ve stejné úrovni jako vy.

Zde jsou všechny možné případy:

 1. Pokud je váš MMR blízký vašemu zákoně, získáte nebo ztratíte blízké množství RR po vítězství nebo prohrávání zápasu, respektive.
 2. Pokud je váš MMR vyšší než vaše hodnocení ACT, získáte více RR po vítězství, než ztratíte při ztrátě zápasu. .
 3. Pokud je vaše MMR menší než vaše hodnocení akt, ztratíte více RR po ztrátě zápasu, než získáte RR po vítězství v zápase.

Vyhrajte co nejvíce hodnocených zápasů, jak je to možné, aby se zvýšila vaše MMR a pokračovala v hodnocení . .

. Přesto, pokud se vašemu týmu podaří decimovat nepřátelský tým s dominantním skóre, jako je 13-One, nepochybně to zvýší váš zisk RR.

Tvrdě resetuje vaše hodnocení ACT; Proto buďte připraveni na přistát až o dvě řady nižší než to, čeho jste dosáhli v předchozím konkurenčním rámci. Nejvyšší počáteční umístění hráče po resetování epizody je vzestupná, dokonce i pro ty, kteří byli radianti.

Pokud tedy dosáhnete Ascendanta ve třetím aktu epizody, můžete odemknout úroveň v platině v nové epizodě. Pokud vyhrajete většinu z pěti resetovacích her a důsledně provádíte důsledně, můžete se umístit do diamantu.

Nový akt Nevytváří vaše hodnosti; dodatky nebo odpočty do vašeho RR začnou od místa, kde jste odešli v předchozím aktu. .

Od železa k Ascendentu vás získají 100 RR do příští úrovně nebo nové pozice. .

, Musíte překročit určité regionální prahové hodnoty RR, abyste se postavili. Například hráči v Severní Americe musí získat 90 RR, aby dosáhli nesmrtelné dva a 200RR, aby dosáhli nesmrtelného tří. Pro Radiant budou muset získat 450 RR.

.

Strana pro fronta a omezení

Být taktický střelec pro více hráčů, Valoranta . Tato funkce je k dispozici také pro konkurenční režim. Existuje však několik výlučných omezení.

Pro začátečníky nemůže párty čtyř hráčů na konkurenční zápas. Můžete sólo fronty nebo na večírcích dvou, tří a pět. Opět je několik podmínek spojeno s rozdílem mezi členy strany.

Hráči mohou ve frontě pouze na večírcích po dvou nebo třech, pokud splní konkrétní kritéria. Například, pokud je nejnižší hodností na straně tří zlatých, strana může zahrnovat hráče až do platiny. .

. Zde je to, co potřebujete vědět:

 1. Pro večírky s hráči v Ascendentu tři nebo níže budou členové čelit 25% redukci RR pro rozdíly v hodnocení za normální.
 2. Pro večírky s jedním nebo více hráči zařazeny mezi nesmrtelný jeden a tři budou členové čelit 25% redukci RR.
 3. .

.

S ohledem na vtípky skrytého systému MMR a komplexních algoritmů, které zahrnuje, Valoranta . Ale konkurence, kterou do hry přináší, je návyková a stojí za to.

Associate Editor. . League of Legends? Je toho vědom. ? Možná o tom slyšel. Protiúder? Zní to vágně povědomě.

Distribuce hodnosti Valorant (září 2023)

Publikováno 18. září 2023, 04:25 AM EDT

Valorant je konkurenční taktická střelecka vyvinutá společností Riot Games, tvůrci League of Legends. . Řady jsou rozděleny do osmi úrovní, z nichž každá má tři dílčí hodnoty, s výjimkou nejvyšší úrovně, zářivých. ukazuje procento hráčů v každé úrovni pozice na základě celé hráčské základny.

Valoranta Distribuce hodnocení – září 2023

Zde je pohled na statistiky procenta hráčů v každé úrovni Valorant Rank.

Procento Hodnost Procento
0. Platina 1 4.
3.0% Platina 2 .0%
Železo 3 7.5% Platina 3 3.5%
Bronz 1 6.9% Diamant 1 3.1%
8.5% Diamant 2 2.
Bronze 3 7. 1.7%
Stříbro 1 9.3% Ascendant 1 .3%
Stříbro 2 7.6% Ascendant 2 0.8%
7.3% Ascendant 3 0.5%
Zlato 1 6. Nesmrtelný 1 .4%
Zlato 2 5.9% .2%
Zlato 3 5.3% Nesmrtelný 3 .
Zářivý 0.03%

Jak vidíte, většina hráčů je ve stříbrných a zlatých úrovních, zatímco jen několik je v zářivé úrovni, což je nejprestižnější a nejobtížnější dosáhnout.

Chcete -li získat hodnost ve Valorantu, musíte hrát v novém aktu hraní nejméně pěti zápasů o umístění. Vaše hodnost bude záviset na vašich vítězstvích, ztrátách, individuálním výkonu a úrovni dovedností vašich protivníků. Svou hodnost můžete také zlepšit tím, že vyhráváte více zápasů a neustále hrajete. Vaše hodnost se však rozpadne, pokud nehrajete dlouho nebo pokud ztratíte příliš mnoho zápasů.

Nalaďte se na @vavantTracker na Twitteru pro nejnovější zprávy a průvodce Valorant.

!
.

Tarun je zkušeným herním spisovatelem s více než pětiletými zkušenostmi pokrývající širokou škálu videoher. S vášní pro herní průmysl se specializuje na psaní funkcí, průvodců a novinek pro populární živé služby, jako jsou Fortnite, Warzone, Valorant a další.

Komentáře

Musíte být přihlášeni k vyjádření.

Acilen El Atılması Gerekilen Bir Konu var. . Riot Bu oyunun CS: Go Ya Dönmesini Acilen Engellemeli.

Hra je mrtvá sólová que

Beaub14 před 4 měsíci
Soyjeremy před 4 měsíci

Valorant má mnoho podvodníků, kteří nebyli zakázáni, mluvím ze serveru Miami-Lan a jsem součástí 0..