Jak hrát Halo Infinite Split Screal Multiplayer s přáteli? | Benq Asia Pacific, zrušená kampaň Split-Screen Halo Infinite, může být zneuctěna vykořisťováním | ARS Technica

Zrušená kampaň s rozdělenou obrazovkou Halo Infinite může být zakořeněna vykořisťováním

Contents

Konzola PS5 a Xbox řada X/S skvěle pracují s novými herními projektory, které nabízejí nízké vstupní zpoždění, až 4k rozlišení, reálné HDR a všechny inteligentní funkce, které očekáváte. Televizory, přesuňte se stranou.

Jak hrát Halo Infinite Split Screal Multiplayer s přáteli?

Tituly Halo byly vždy místní a zaměřeny na multiplayer. S výjimkou Halo 5 měli všichni nějakou formu místního multiplayeru rozdělené obrazovky a dokonce kooperaci kampaně. V tomto článku se podíváme na to, jak nastavit Halo Infinite na vaší konzole Xbox One a Xbox Series X/S pro multiplayer Split Screen, takže můžete soutěžit se svými přáteli přímo doma na obrazovce velkého herního projektoru nebo se připojit společně a převzetí vyloučení v kampani, kdy bude koncem tohoto roku přidána funkce místního družstva do Halo Infinite.

A pokud se chcete dozvědět více o grafických režimech Halo Infinite, abyste zajistili nejlepší výkon, máme o tom také článek.

343 průmyslových odvětví se rozhodla opustit místní rozdělenou obrazovku a kooperační multiplayer kampaně pro Halo Infinite, místo toho se zaměřila na online multiplayer.

Komunita brzy přišla s neoficiálními způsoby, jak kampaň v kooperaci povolit, i když by mohly být riskantní. Prozatím doporučujeme, abyste nepoužívali neoficiální obchvaty, abyste povolili kooperační kampaň. Ty mohou způsobit, že ztratíte ukládání souborů nebo dokonce dostanete váš účet Xbox pozastaven nebo zakázán.

Ačkoli neexistuje oficiální způsob, jak dělat kooperační kampaň, a rozdělená obrazovka není vůbec možné, může se to v budoucnu změnit.

Kolik hráčů podporuje Halo Infinite?

Vzhledem k rozdílům v oblasti zpracování výkonu a vývojových cílů 343 průmyslových konzolí nabízí konzoly Xbox One dva rozdělené obrazovky hráčů, zatímco aktuální generace Xbox řada X a řady S umožňují HALO INFINITE FOUR PRAYER SCREEM. To je perfektní, pokud máte více lidí a samozřejmě znamená, že novější konzole jsou ještě lépe vhodné pro herní projektory s nízkou latencí HDR s obrazovkami ve 120 “a větší řada“ a větší řada “.

Nastavení lokální rozdělené obrazovky Halo Infinite

Jeden velký úlovek je, že na rozdíl od starých dobrých časů Halo a Halo 2 nyní musí každý mít Gamertag, což znamená účet Microsoft. Chcete -li hrát rozdělenou obrazovku, musí být každý hráč přihlášen, protože účty hostů nejsou v Halo Infinite podporovány. Jednoduchý proces tedy vypadá takto:

  1. Připravte se až čtyři řadiče řady Xbox One nebo Xbox
  2. Ujistěte se, že jsou všechny synchronizovány s konzolí
  3. Načíst halo nekonečné
  4. Přejděte do sekce pro více hráčů
  5. Kontrola One bude již přihlášena jako hostitel
  6. Stiskněte nabídku na druhém ovladači a přihlaste se do druhého hráče
  7. Opakujte to pro ovladače tři a čtyři podle potřeby

Další tipy pro HALO INFINITE SPITLE SCREEN

Přirozeně, čím více hráčů máte na jednom displeji, tím větší by měla být v ideálním případě obrazovka. Projektory s jejich obrovskými velikostmi obrazu jsou pro rozdělenou obrazovku mnohem lepší než monitory nebo televizory, protože nemusíte se darovat poblíž menšího displeje s partou přátel. S herními projektory jako Benq Tk700sti a TK700 získáte 120 nebo více ve velikosti obrazovky a posaďte se v pohodlí, a to vše při zachování extrémně nízkého celkového vstupního zpoždění. Ve 4 k 60 Hz je to něco přes 16 ms, zatímco 1080p 120 Hz je až 8ms. A to je užitečné, protože Halo Infinite nabízí režim 120 Hz na obou konzolách řady Xbox. Toto je režim, který si chcete vybrat pro multiplayer Screal Screen, protože je citlivý a elegantní a maximalizuje váš výkon ve hře. V kampani pro jednoho hráče je preferováno 4k 60Hz s vyšším vizuálním nastavením, ale ty nejsou tak důležité v multiplayeru, kde rychlá odezva počítá více než cokoli jiného. Pokud také chcete do své studie podniknout Halo Infinite Action, doporučujeme mít 4K vysokou obnovovací frekvenci, herní monitor s nízkou latencí, jako je Benq Mobiuz EX2710U nebo EX3210U. Ale jak je uvedeno výše, pro potěšení z rozdělené obrazovky, čím větší obrazovka, tím lepší. Monitor je skvělý, pokud hrajete sami, ale pro více hráčů nic nepřekoná masivní promítaný obrázek, který je také rychlý a podrobný. Bavte se s těmi místními multiplayerovými zápasy!

  • Herní projektor Benq
  • Vymazat vše

Herní projektor Benq

Předobjednávka nyní bude k dispozici předobjednávka
Předobjednávka nyní bude k dispozici předobjednávka
Předobjednávka nyní bude k dispozici předobjednávka
Nyní na skladě na skladě

Budeme vás informovat, až budeme mít více.

Požadované. Neplatný formát e -mailu.

Jakmile bude produkt k dispozici, zašleme vám e -mail.Váš e -mail nebude sdílen s nikým jiným.

Omlouvám se, náš obchod je v současné době pro údržbu.Měli bychom být brzy zpět. Děkujeme vám za vaši trpělivost!

Požadovaná Qty není k dispozici

Požadovaná Qty přesahuje maximální povolenou v nákupním košíku

Produkt, který se snažíte přidat, není k dispozici.

Doporučené články

Projektory New Gen Gaming nabízejí pohledu na velké obrazovky, které televizory prostě nemohou doufat

Jsou projektory dobré pro hraní?

Jsou projektory dobré pro hraní? ›

Projektory New Gen Gaming poskytují specializované, bohaté herní zážitky na displejích dvakrát větší než cokoli, co televizory spravují, aniž by obětovaly reakci, a při nabídce 120 Hz, 4k a další.

Herní projektory lepší pro zábavu na rozdělení obrazovky na 120 “obrazovky

Herní projektory lepší pro rozdělenou obrazovku a místní kooperaci se 120 “obrazovkami

Herní projektory lepší pro rozdělenou obrazovku a místní kooperaci s 120 “obrazovkami›

Herní projektor nabízí zábavu na velké obrazovce pro 4K rozdělenou obrazovku, kooperaci a místní multiplayerové hry. Zábava s přáteli a rodinou na 120 “obrazovce.

Co dělá projektor skvělým pro PS5 a Xbox Series X/S

Co dělá projektor skvělým pro PS5 a Xbox Series X/S ›

Konzola PS5 a Xbox řada X/S skvěle pracují s novými herními projektory, které nabízejí nízké vstupní zpoždění, až 4k rozlišení, reálné HDR a všechny inteligentní funkce, které očekáváte. Televizory, přesuňte se stranou.

Jaká je nejlepší velikost pro 4K hraní?

Jaká je nejlepší velikost pro 4K hraní?

Jaká je nejlepší velikost pro 4K hraní? ›

Nové herní projektory 4K jsou velmi konkurenceschopné ve srovnání s televizory s velkými obrazovkami a nabízejí velké displeje za dostupnější ceny spolu s nízkým vstupem a každou funkcí, kterou potřebujete, abyste si mohli užít PS5 nebo Xbox Series X.

Byl tento článek užitečný?

Halo nekonečnýZrušená kampaň s rozdělenou obrazovkou může být zneuctěna pomocí vykořisťování

Hloubková analýza nás přemýšlela o tom, co se děje SvatozářSprávce.

Sam Machkovech – 15. září 2022 22:26 UTC

Zrušená kampaň s rozdělenou obrazovkou Halo Infinite může být zakořeněna vykořisťováním

Komentáře čtenářů

Minulý týden Halo nekonečný Vývojový tým oznámil, že kráčel zpět a rok starý slib podporovat kooperaci s rozdělenou obrazovkou pro režim kampaně hry. Tato funkce byla několikrát zpožděna před tím, než byla vyhozena do koše, a rozhodnutí přerušilo naděje každého, kdo doufal, že si bude užívat kampaň hry s alespoň jedním přítelem na jedné obrazovce.

Během několika dnů fanoušci navrhli, že tato funkce pracovala po celou dobu konzolí Xbox, i když prostřednictvím závady – které v době tisku ještě musí být opraveny Halo nekonečnýMaloobchodní verze na konzolách Xbox. Po zprávách a videích o vykořisťování byl tým herních analytiků potvrzen prostřednictvím hodin testování kampaní, že Halo nekonečnýrežim s rozdělenou obrazovkou je funkční-dostaneme se tak, že jsme ponecháni poškrábání hlavy o tom, co se sakra děje v Xboxu.

Jak to udělat sami

Než zveřejním jakékoli pokyny, varování: Používání tohoto vykořisťování mohl ovlivnit nebo přímo nuke vaše xbox Halo nekonečný uložit soubory. Je to způsobeno dlouhodobou chybou, která byla hlášena v prosinci, kde Halo nekonečný Zmatení, pokud jsou dva gamepady podepsány do stejného profilu „Gamertag“ na jedné konzole. Přiřazení samostatného Gamertagu každému připojenému řadiči před bootováním hry se zdá, že problém vyřeší, ale byli jste upozorněni.

V současné době toto vykořisťování vyžaduje online připojení a alespoň jednu osobu ve vašem seznamu přátel Xbox, aby hru spustila současně jako vy. Mohou pouze nechat hru na pozadí na svém Xboxu pro vaše účely, ale stále je to nepříjemnost. Jakmile jste zaváděli Halo nekonečný, Ujistěte se, že váš přítel je online pomocí tlačítka „Back“ Xbox GamePad (tlačítko nabídky okamžitě napravo od D-padu, se dvěma překrývajícími se čtverci), abyste naložili vestavěné rozhraní seznamu přátel hry hry. Ve skutečnosti pokračujte a procvičte si načítání této nabídky, zvýrazněte jméno svého přítele a klepněte na tlačítko A a odhalíte možnost nabídky „Připojit“. Ještě se nepřipojte k jejich online relaci.

Na vlastní konzoli začněte obvyklé kroky spuštění a Halo nekonečný Session kampaně pro jednoho hráče. Vyberte si svůj preferovaný soubor uložení (předpokládá se nový, který si můžete užít kooperaci čerstvého s partnerem, ale vy vás), pak spusťte relaci. Hra začne odpočítávat z „pěti“ a tady budete muset být ostražití. Na okamžitý Odpočítávání zasáhne „nula“, klepněte na tlačítko „Back“ GamePad, vyberte svého přítele a připojte se k jejich relaci. Nemáte na to moc času, zvláště pokud jste na rychlejším zatížení řady Xbox X/S. (Nejste rádi, že jste tento krok procvičovali předem?)