Jak hrát Killjoy ve Valorant: schopnosti, tipy a triky – Dexerto, Killjoy – Liquipedia Valorant Wiki

Killjoy Valorant

Max poplatky: 1

Jak hrát Killjoy ve Valorantu: schopnosti, tipy a triky

Riot Games / Dexerto

Valorantova německá génius, Killjoy, není snadným sentinelem, protože její schopnosti se spoléhají na strategické umístění, aby mohly být užitečné. Zde je přehled o tom, jak zvládnout tento matoucí agent.

Killjoy je jedním z jedinečných agentů Valoranta, protože se zaměřuje spíše na nasaditelné pomůcky, než na okamžik na moment, které pomáhají během střelby. Jakmile máte zamčený web, je nesmírně silná a díky svému konečnému.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco některé z jejích schopností se mohou zpočátku zdát docela přemoženou, je to dobře zaoblená postava, která se pěkně hodí do toku hry. Zde je podrobný pohled na Sentinel, takže budete moci použít její arzenál inspirovaných výtvorů k decimaci nepřátelského týmu.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

Killjoy in Valorant

Killjoy byl 12. agent přidal do Valorant.

Killjoyovy schopnosti

Killjova souprava je navržena tak, aby vám pomohla skautovat a zavřít nepřátelské útoky, díky čemuž je doslova perfektní Sentinel. Nic se neliší od jejího defenzivního protějšku, Cypher, záměrem je zde odhalit nepřátelské plány a zastavit je ve svých stopách.

Článek pokračuje po reklamě

 • Schopnost 1 – AlarmBot (200 kreditů) – Vybavte skrytý alarmbot. Oheň na nasazení bota, který pronásleduje nepřátele, kteří se dostanou do dosahu. Po dosažení svého cíle exploduje Bot a aplikuje zranitelné. Hold Equip Abyl si vzpomenout na rozmístěný bot. Deaktivuje, pokud je zabijáka od nich více než 40 metrů. Opětovné vstup do rozsahu 40 metrů jej reaktivuje.
 • Schopnost 2 – Nanoswarm (200 kreditů) – Vybavte nanoswarm granát. Oheň hodit granát. Po přistání je nanoswarm skrytý. Aktivujte nanoswarm a nasazují škodlivé roje nanobotů. Poznámka: Grenade je viditelný pro nepřátele, zatímco je v skrytém režimu a může být také rozbitý.
 • Schopnost podpisu – věžička (zdarma) – Vybavte věžičku. Oheň na nasazení věžičky, která vystřelí na nepřátele v kuželu 180 stupňů, který způsobuje 8, 6 nebo 4 poškození za výbuch. Držte vybavení, abyste si vzpomněli na nasazenou věžičku. Deaktivuje, pokud je zabijáka od nich více než 40 metrů. Opětovné vstup do rozsahu 40 metrů jej reaktivuje.
 • Ultimate schopnost – uzamčení (7 bodů) – Vybavte uzamčení zařízení. Oheň při nasazení zařízení. Po dlouhém nasednutí zařízení zadrží všechny nepřátele zachycené v okruhu. Zařízení mohou být zničeny nepřáteli. Nepřátelé zadržením Ultimate nemohou střílet ani nepoužívat žádné schopnosti po dobu 8 sekund.

Nejdůležitější věcí na sadě Killjoy jsou ty věže. Rozkošný, ale smrtící umístění věže je všechno, když se snažíte vysávat zábavu ze hry nepřátelského týmu.

S 8. 6, nebo 4 poškození na výbuch v závislosti na tom, jak jste blízko, a zdravý okruh 180 stupňů, využití těchto jamek zajistí, že každý web bude zcela neproniknutelný, pokud nemáte rádi obličej plnou lazeru.

Článek pokračuje po reklamě

Killjoyův konečný je zjevně měnič her. Přestože její uzamčení má docela dlouhý navíjení, může doslova vynutit nepřátele z oblasti do oblasti, ve které chcete, aby byli v. Zjevné místo pro to je, když chcete znovu opakovat web nebo filtrovat své nepřátele na web, který jste ozbrojeli na zuby. Bude to jako vést je do mlýnku na maso, jen méně chaotický (možná).

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Valoranta zabijáka hraní

Killjoyovy věže jsou roztomilé, ale smrtící.

Jak hrát jako Killjoy

Jedním z nejdůležitějších aspektů hraní Killjoy je pochopení toho, že je pomalý agent. Nemůžete prostě upustit od věže a Alarmbot, ať jste kdekoli, a očekávejte, že si okamžitě vzpomenou. Její souprava je charakterizována zdlouhavé cooldowns, což znamená, že si musíte opravdu věnovat nějakou dobu na praxi, abyste jí skutečně porozuměli.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Prostřednictvím taktického umístění její věže může být soupeři spatřeni, aniž by na ně někdy položili oči, ale je důležité si uvědomit, že malé zbraně budou deaktivace Když se přesunete mimo a Poloměr 40 m.

Článek pokračuje po reklamě

To je stejné pro její alarmbot, takže pokud se na ně spoléháte na vytvoření pevnosti na vašem webu, musíte být v sousedství nebo budou učiněny zbytečné. To platí zejména po epizodě 3, vzhledem k tomu, že Killjoy má nyní 20 sekund cooldown při výměně svých robotů po jejich vzpomínce.

 • Přečtěte si více:Nejlepší agenti Valorant, který se mají použít v sólovém hodnocení: Seznam agentů

Dalším hlavním s sebou je zajistit, abyste se koordinovali sami. Prostřednictvím strategického použití jejího nanoswarm granátu a jejího alarmu dohromady mohou nepřátelé spadnout do mrknutí oka. Zatímco Nerfové trochu srazili granáty, jsou stále smrtící. Hodte je na špičku, zatímco se nepřítel snaží zneškodnit, protože se jedná o okamžité odstrašení nebo zabití (nebo dva).

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To funguje také pro těsné prostory. Házejte nanoswarm greande do dusivého bodu a zachechněte se panikou, která následuje. To je skvělá věc o Killyjoy: můžete se posadit, relaxovat a sledovat, jak svět hoří.

Tak to je způsob, jak hrát zabijáka ve Valorant a využívat své schopnosti, aby sundal roje nepřátel. Při pohledu na to, abyste si vyžádali své varorantové dovednosti? Podívejte se na naše další příručky agenta:

Killjoy

Killjoy je valorantový agent, který se specializuje na kontrolu davu prostřednictvím gadgetů, robotů a zázraků inženýrství. Alarmbot a Nanosswarm umožňují Killjoy nasazovat nástroje, které hledají a poškozují cíle nebo explodovat, aby způsobily poškození z skrytého stavu. Na druhé straně její věžička může být umístěna v kritické oblasti na mapě, jako jsou místa pro rostliny špičky, za rohy nebo jiné strategické pozice, které způsobují poškození nepřátelům v jeho dosahu.

Killjoy’s Ultimate, Lockdown, je další působivé zařízení, které spustí po období navíjení, aby se nepřátelé zachytili v poloměru a poskytovali výkonnou kontrolu v celém týmu pro celé týmy. Hráči odborníci zabijáka se silně spoléhají na své schopnosti na rozdíl od surové palebné síly, aby získali výhodu na mapě.

Obsah

 • 1 Životopis
 • 2 schopnosti
 • 3 historie verzí
 • 4 pozoruhodné hráče
 • 5 externích odkazů
 • 6 odkazů

Životopis [edit]

Genius Německa, Killjoy, zabezpečuje bojiště s lehkostí pomocí jejího arzenálu vynálezů. Pokud poškození z jejího zařízení nezastaví její nepřátele, její roboti debuff pomůže s nimi krátkou práci.

Schopnosti [Upravit]

Poloměr detekce: 5m Neviditelné, dokud: 7m CD s vyzvednutím: 20s

Náklady: 200

Max poplatky: 1

Vybavit skrytý poplach. oheň nasadit robot, který pronásleduje nepřátele, kteří se dostanou do dosahu. Po dosažení svého cíle exploduje Bot uplatňující zranitelný účinek. Držte vybavení Vyvolávat nasazeného bota.

DMG: 45 DPS
Neviditelné, dokud: 3.5m
Doba trvání: 0.4d + 4.0s

Náklady: 200

Max poplatky: 2

Vybavit nanoswarm granát. oheň Hodit granát. Po přistání je nanoswarm skrytý. aktivovat Nanoswarm na nasazení škodlivého roje nanobotů.

Schopnost: Podpis

DMG: 3 ~ 8 HP
Zdraví: 100 HP CD s vyzvednutím: 20s
Death CD: 45s

Náklady: Volný, uvolnit

Max poplatky: 1

Vybavit Věž. oheň nasadit věžičku, která vystřelí na nepřátele v kuželu 180 stupňů. Držte vybavení vzpomenout si nasazenou věžičku.