Jak hrát League of Legends – Hotspawn, Jak hrát League of Legends (s obrázky) – Wikihow

Jak hrát League of Legends

Šampioni League of Legends spadají do šesti rolí General Champion: Assassin, Fighter, Mage, Margsman, Support a Tank.

Jak hrát League of Legends

League of Legends je hra pro více hráčů online Battle Arena (MOBA) zdarma. Vše, co musíte hrát, je počítač, který může hru spustit. Pokud se chystáte zvýšit svou hru, pro další přesnost se vysoce doporučuje použití myš místo trackpadu.

2018 Invitational Finals v polovině sezóny v Zénith Paříž v Paříži

Co je cílem hry?

Cílem ve hře League of Legends je zničit nepřátelskou základnu, známou jako Nexus. Neexistuje žádný časový limit pro hry, takže hry poslední, dokud zůstane spojování obou týmů.

Co jsou šampióni?

Postavy, které hráči hrají ve hře, jsou v League of Legends známé jako šampióni. Každý hráč si vybere šampiona v „Champion Select“, v hale před začátkem hry. Každý týden existuje rotující počet bezplatných šampionů odemčených, z nichž si vyberete, s ostatními šampióny, kteří jsou k dispozici pouze pro nákup nebo měnou ve hře. Každý šampion v týmu musí být jedinečný, takže vy a vaši spoluhráči si nemůžete vybrat stejného šampiona.

Co jsou runy?

Poté, co si vyberete svého šampiona, budete chtít vybrat runy. Každá rune má zvláštní efekt nebo bonus statistiky, který můžete použít k vytvoření stylu hry pro svého šampiona ve hře. Pokud si nejste jisti, jaké runy si můžete okamžitě vybrat nebo dojít, nebojte se-Root má předem nastavené stránky runy.

Co jsou kouzel Summoner?

Kromě svých základních schopností si každý hráč vybere pro svého šampiona dvě kouzla Summoner. Jsou to obecně dlouhé cooldown (čas předtím, než budete moci znovu obsadit kouzlo), které mají velký dopad na hraní. Váš výběr z nich, stejně jako vaše runy, bude formovat váš styl na vašem šampionu na základě typu zvoleného kouzla, ať už je to urážlivé, defenzivní nebo obecné užitečnosti. Při vyrovnání účtu bude odemčena další kouzla vyvolávajícího.

Jak ovládáte svého šampiona?

Chcete -li přesunout svého šampiona, jednoduše klikněte pravým tlačítkem na mapu, kam chcete jít. Chcete -li automaticky zaútočit na nepřítele, klikněte na nepřítele. Pokud je váš šampion v dosahu, začne to útočit na nepřítele. Pokud váš šampion není v dosahu, půjde do dosahu a začne útočit.

Schopnosti a vyvolávající kouzla mají předem svázaná klíče (označená ve hře), které jsou zasaženy, aby tato kouzla obsadila.

Co jsou šampióni na dálku a melee?

Šampióni na dálku mohou automaticky útočit z řady. Melee šampióni musí být hned vedle svého cíle, aby automaticky útočili.

Co jsou schopnosti šampionů?

Každý šampion má čtyři schopnosti: tři základní schopnosti (předem vázané na klíče Q, W a E) a jednu konečnou schopnost (předem vázané na klíč R). Jste schopni dát jeden bod do kouzla pokaždé, když váš šampion získá úroveň (na základě získaných zkušeností). Každá z vašich základních schopností může být vyrovnána pětkrát a vaše konečné třikrát, protože šampióni jsou omezeni na úrovni 18. Vaše konečné kouzlo není k dispozici až do úrovně 6 a je obecně mnohem delší kouzlo a vyšší dopad, více v souladu s kouzlem Summoner.

Jaké jsou dva bary nad mým šampionem?

Horní bar je váš zdravotní bar a ukazuje vám, kolik zdraví jste zbývali, než budete zabiti. Zabíjí Grant Gold zabijákovi a každému šampionovi, který pomáhá zabíjet.

Spodní lišta je váš mana bar a ukazuje vám, kolik many zbývá. Mana je zdroj, který většina šampionů používá k obsazení svých schopností.

Někteří šampióni však používají jiný systém zdrojů s názvem Energy nebo nemají žádné zdroje, které by vůbec spravovaly.

Co jsou položky a jak je mohu koupit?

Když se načtete do hry, vynoříte se na podložku fontány, vedle obchodu s položkami. To je místo, kde si koupíte své položky (předem vázané na klíč P). Položky dávají statistikám šampiona, jako je poškození útoku a schopnost schopnosti, statistiky obrany a užitečnost, jako je redukce cooldown a kontrola davu. Každý šampion má v obchodě doporučenou sestavu, kterou lze použít jako průvodce. Větší položky vytvářejí z menších komponent, takže pokud si nemůžete dovolit celou položku, můžete si koupit některé z menších kusů a vrátit se k akci.

Jak se dostanu zpět na základnu?

Vyvolávání (předem vázané na klíč B) vám umožní po zpoždění návratu na vaši základnu. Zde se vaše zdraví a mana bary rychle obnoví a před návratem na mapě si můžete zakoupit znovu.

Co jsou jízdní pruhy?

Na mapě vyvolávání jsou tři pruhy: Top, Mid a Bot. Standardní rozložení by bylo poslat jeden top šampiona, jeden šampion v polovině a dva šampióny Bot, s pátým hráčem v džungli. Každý pruh má tři věže a inhibitor pro každý tým a spojuje základny obou týmů. To je místo, kde budete bojovat s většinou začátku hry, protože tady cestují minioni.

Jaký je prostor mezi pruhy?

Mezi pruhy leží džungle, kde se nacházejí neutrální příšera. Tyto příšery nezaútočí, pokud se nezaútočí a mohou být zabita ani jeden tým. Očekává se, že hráč, který je džungli.

Jaké jsou role šampionů ve hře?

Šampioni League of Legends spadají do šesti rolí General Champion: Assassin, Fighter, Mage, Margsman, Support a Tank.

Assassins se snaží zabít šampiony zblízka v rychlém výbuchu, což znamená, že mají tendenci mít vysoké poškození a nízkou přežití. Assassins jsou nejvíce viděni hraní top, střední nebo džungle.

Bojovníci vynikají v prodloužených bojích tím, že způsobují silné poškození základem a přežití, ale musí zůstat blízko cílů, aby byla efektivní. Bojovníci jsou nejvíce viděni hraní horní nebo džungle.

Mágové se spoléhají na své schopnosti vypudit své poškození, často v rychlých výbuchu. Mágové jsou nejvíce viděni hráli střední nebo bot.

Marchsmen jsou šampióni na dálku, kteří se spoléhají na jejich automatické útoky, aby způsobili většinu svých škod. Tím se obchoduje s konzistentním poškozením zranitelnosti. Marchsmen jsou nejvíce viděni hráli střední a bot.

Podpora jsou léčitelé a štíty, které se snaží chránit nesení týmu, často naložené kouzly pro kontrolu davu. Podpory jsou nejvíce viděny, hrály střední a bot.

Tanky jsou přední linií týmu, namáčí se poškozením jejich hovězího zdravotního bazénu a odporů. Tanky jsou nejvíce viděny hrany Top, Jungle a Bot.

Co jsou to přisluhovači?

Každý tým má své vlastní přisluhovače, které se vynořují a chodí dolů po každém ze tří pruhů, aby bojovali proti přisluhovačům nepřátelského týmu. Zabití přisluhovače tím, že způsobuje smrtelné poškození, uděluje zlato, nazvané poslední bití. Pokud neexistují žádní další přisluhovači, kteří by bojovali, přisluhovači začnou místo toho bojovat proti nepřátelským šampionům. Přisluhovači mohou také poškodit nepřátelské věže, inhibitory nebo Nexus, pokud nemají žádný jiný cíl na zasažení. To by mohla být jedna z nejdůležitějších částí učení, jak hrát League of Legends.

Co jsou věže?

Každý tým má 11 věží: tři v každém pruhu a dva hlídající Nexus. Věž jsou rovnoměrně rozložené obránce a útočí na nepřátele, kteří se přiblíží. Věž upřednostňují přisluhovači, pokud není napaden jeden z jejich šampionů nebo neexistují žádné přisluhovače k ​​útoku. Zabíjení věže je trvalé a pouze nejvzdálenější věžička, která je ponechána v každém pruhu, je cílená pro útok. Než budete moci zaútočit na Nexus, musíte zabít tři věže v pruhu, inhibitoru a dvě věže Nexus.

Co jsou inhibitory?

Každý tým má inhibitor v každém ze svých pruhů. Po sundání tří věží před inhibitorem mohou týmy zaútočit a zničit inhibitora, aby získali super přisluhovači. Po určité době se inhibitory respawnují a poté se ztratí bonus Super Minion.

Jaké jsou neutrální cíle?

Silné neutrální příšery se nacházejí uprostřed mapy. Tyto příšery vyžadují, aby týmová práce zničila, ale při zachycení nabízejí silné bonusy.

Co je to Nexus?

Nexus je jádrem základny každého týmu. Při zničení hra skončila, proto ji chráňte za každou cenu. Po poškození se Nexus v průběhu času pomalu uzdraví a může být napadena, pouze když je jeden nebo více inhibitorů dole.

Co je mlha války?

Oblast mapy, která je zatemněna, se nazývá válečná mlha. Vize mapy je dána kolem šampionů, věží, přisluhovačů a oddělení vašeho týmu.

Co jsou oddělení?

Oddělení poskytují vašemu týmu dočasnou vizi kolem oblasti, kde je oddělení umístěno na mapě. Musíte umístit své oddělení, je to klíčová součást učení, jak hrát League of Legends.

Jak zkontroluji výsledkovou tabulku?

Stisknutím a držení karty Zobrazuje výsledkovou tabulku pro hru. Na něm můžete vidět šampióny ve hře, spolu s jejich předměty, zabíjení a počtem přisluhovačů, které zabili. Jsou také zobrazeny věže a neutrální cíle.

Jak si povídám se svým týmem?

Chcete -li komunikovat se svým týmem, můžete si povídat zasažením Enter, psaní a zasažením Enter a znovu odeslat zprávu do chatu. Zprávy se zobrazují pouze vašemu vlastnímu týmu, pokud nezapíšete veškerý chat a kromě Enter nepoužíváte posun.

Jaké jsou některé tipy na hraní?

Minimap na rohu obrazovky vám ukazuje, co se děje přes zbytek mapy v reálném čase. Nezapomeňte se na to často podívat. To vám umožní zjistit, kde jsou šampióni přes mapu a pokud a kde se konají boje.

Když jste pohodlnější, odemknutí mapy vám umožní přemístit váš pohled. To vám umožní lépe umístit obrazovku, abyste zjistili, na co se chcete podívat. Nemusí se nutně zaměřit na soustředění kolem vašeho šampiona. Pokud někdy ztratíte svého šampiona, můžete vždy zasáhnout vesmírný bar, abyste nedávno viděli.

Nezapomeňte si vzpomenout na základnu, kdykoli způsobíte příliš mnoho škod. Můžete to také udělat, když existuje položka, kterou byste chtěli koupit. Pokuste se koupit předměty pokaždé, když se vrátíte na základnu, dokonce i jen zdravotní lektvary, aby vaše zdraví zůstalo vysoké na mapě.

Činky jsou velmi silné na začátku hry, než šampióni získají statistiky z vyrovnávání a nákupu položek. Snažte se z nich nepořádat žádné záběry!

Oblasti štětce na mapě skrýt šampiony a přisluhovače, pokud jiný šampion, Minion nebo Ward před nepřítelem dává vidění. Buď opatrný!

Neustálé přemístění svého šampiona kliknutím pravým tlačítkem kolem na zemi způsobí, že vás nepřátelští šampiony zasáhnou dovednostmi (kouzla, která se lze vyhnut).

Zatímco schopnosti lze obsadit kliknutím na ně pomocí kurzoru, zkuste použít klávesy. To vám umožní udržet váš kurzor umístěný pro jiné akce. Rovněž vám umožňuje dokončit akční akce rychleji, což je klíčovou součástí učení, jak hrát League of Legends.

Jaké jsou některé strategické tipy?

Můžete se pokusit naplánovat ideální načasování stažení vyhledáváním toho, kolik zlata potřebujete koupit položku. Když to uděláte, můžete si vzpomenout, kdy máte tuto částku.

Brzy ve hrách mají hráči tendenci se držet svých vlastních pruhů, aby obhospodařovali miniona a zabíjeli šampiony. Jak hra pokračuje a věže jsou sraženy, týmy se seskupují a bojují se navzájem 5-VS-5, nazývané Team Fights.

Ovládejte štětce kolem sebe, abyste udrželi vidění svých nepřátel nebo aby vychytovali potenciální gank z jiného pruhu nebo džunglera.

Některé položky se synergizují s jinými položkami, takže si udělejte nějaký čas na naplánování, jak bude vaše ideální sestavení položek vypadat jako každá hra. Budete mistrem toho, jak hrát League of Legends

Jak hrát League of Legends

Tento článek byl spoluautorem spisovatele štábu Wikihow Jack Lloyd. Jack Lloyd je spisovatel a editor pro Wikihow. Má více než dva roky zkušeností s psaním a editací technologických článků. Je technologickým nadšencem a učitelem angličtiny.

Tento článek byl prohlížen 476 106krát.

Věci, které byste měli vědět

 • Chcete -li nainstalovat LOL, budete muset navštívit webovou stránku hry a mít účet Riot Games. Poté projděte výukový program hry, abyste zvládli základy.
 • Pomocí svého šampiona zničte souvislost nepřátelského týmu. Chcete -li to udělat, zabít šampiony, zničit struktury a farmu pro zlato.
 • Seznamte se s ovládacími prvky hry. Klepněte pravým tlačítkem myši a přesuňte se na místo, klepněte pravým tlačítkem myši na nepřítele a zasáhněte “B”, abyste teleportovali domů.

Instalace

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 1

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • League of Legends je hratelná na počítačích Windows i Mac.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 2

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>
Klikněte HRÁT HNED . Je to modré tlačítko na pravé horní straně stránky.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 3

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • EMAILOVÁ ADRESA – Zadejte pracovní e -mailovou adresu, na kterou máte přístup.
 • Uživatelské jméno – Uživatelské jméno účtu Preferred Riot Games
 • HESLO – Heslo pro váš účet.
 • POTVRĎTE HESLO – Opakujte heslo.
 • DATUM NAROZENÍ – Vyberte měsíc, den a rok, kdy jste se narodili. Musíte být nejméně 13 let, abyste mohli hrát ligu.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 4

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>
Zkontrolujte políčko „Souhlasím“. Je blízko spodní části stránky.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 5

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • Můžete být vyzváni k výběru jiného uživatelského jména.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 6

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • Pokud jste na Macu, možná budete muset kliknout na Stáhněte si instalační program Mac odkaz.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 7

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • Okna – Klikněte Ano Po výzvě klikněte další, zkontrolovat souhlasím box a klikněte další. Klikněte Dokončit Když je vyzván.
 • Mac – Ověřte stahování, pokud je vyzváno, poté klikněte a přetáhněte ikonu League of Legends na ikonu složky Applications a odhoďte ji tam.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 8

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

Počkejte na instalaci League of Legends. Pokud je vyzván, musíte také umožnit League of Legends nainstalovat opravu, což je aktualizace softwaru, která opravuje nebo zlepšuje aspekt hry.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 9

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>
Klikněte AKCEPTOVAT Když je vyzván. Tuto možnost uvidíte v vyskakovacím okně.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 10

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

Přihlaste se do svého účtu. V pravé horní části hlavního okna hlavního spouštěče zadejte uživatelské jméno a heslo League of Legends a poté klikněte PŘIHLÁSIT SE.

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 11

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • Zde je návod, který můžete přeskočit kliknutím PŘESKOČIT Pokud máš rád. Výukový program je neuvěřitelně užitečný, pokud jste nikdy předtím neviděli ani nezažili hraní League of Legends.

Hraní lol

Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 12

Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
\ n “>

 • Objektivní – Cílem ve většině ligových map je zničit základnu nepřátelského týmu (označovaná jako „Nexus“ ve hře).
 • Nepřátelé – Ve hře jsou dva hlavní typy nepřátel: přisluhovači, což jsou roboti kontrolované AI, a šampióni, kteří jsou kontrolováni hráčem.
  • Existují také věže, které nepřátelé automaticky zasahují, a monstra, které naplňují mapu.
  • Zabíjení monster poskytuje bonusy vašeho týmu po malou dobu.
  • Jakmile začne nová hra, všechny úrovně jsou resetovány.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 13

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Kouzelník nebo APC – Útoky na dálku. Nízké zdraví, nízká obrana, vysoké poškození.
  • Střelec nebo ADC – Nevlečené útoky na dálku. Nízké zdraví, nízká obrana, vysoké poškození.
  • Nádrž – Útoky na melee. Vysoké zdraví, vysoká obrana, nízké poškození.
  • Bojovník – Útoky na melee. Vyvážené zdraví, obranu a poškození.
  • Podporovatel – Různé útoky a statistiky. Zaměřeno na role, které nejsou bojové, jako je podpůrné odtahování kouzel.
  • Vrah – Různé útoky. Nízké zdraví, nízká obrana, vysoká mobilita a vysoké poškození.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 14

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  Vědět, jak vyhrát. Vyhrajete zničením Nexus druhého týmu. Vítězství v League of Legends není závislé na získávání více zabití než druhý tým; Objektivní kontrola a provádění je hlavní strategie používaná k vítězství LOL her, což znamená, že úspěšný hráč by mohl zabít jen několik šampionů při kontrole bodů na mapě nebo zaměření na zemědělství nepřátel AI pro XP body, zlato a bonusy.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 15

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Živou součástí League of Legends je popření zdrojů, což znamená zabíjení přisluhovačů a zároveň brání šampionům z druhého týmu zabíjet přisluhovače vašeho týmu. To vám umožní vyrovnat se, zatímco zůstanou na nízké úrovni.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 16

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Zničení inhibitoru nepřítele také vyzve vaše inhibitory, aby vytvořily super přisluhovače, což jsou jednotky s vysokým zdravým a vysokým poškozením, které dokážou odvrátit nepřátelský tým po nějakou dobu.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 17

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Zabíjení jakékoli džungle monstrum odmění celý váš tým buffem, i když buff se bude lišit v závislosti na monstrum. Například zabíjení obřího ropucha monstrum ponechává poškození jedu na všechny útoky vašich spoluhráčů po omezenou dobu.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 18

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Pokud nemáte léčivé předměty, možná budete muset teleportovat zpět do oblasti tření, jakmile budete v bezpečí. Toho je obvykle dosaženo stisknutím klávesy B.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 19

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Udržujte svou komunikaci pozitivní a čisté. Negativita a špatný jazyk jsou obecně proti Kodexu chování League of Legends.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 20

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Ve hře LOL je jen velmi málo bodů, ve kterých budete jediným důvodem, proč váš tým vyhrál. Hraní vaší role a držení vašeho cíle, zatímco všichni ostatní dělají to samé, je nejlepší způsob, jak zajistit vítězství.

  Nové hry

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 21

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Klikněte pravým tlačítkem myši místo k přesunutí.
  • Klikněte pravým tlačítkem myši nepřítel na to zaútočit.
  • lis Q, W, E nebo R pro výběr schopnosti nebo kouzla.
  • lis B na Teleport Home.
  • lis D nebo F pro aktivaci některého z vašich 2 vybraných kouzel Summoner.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 22

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Pokud jste byli odhlášeni dříve, přihlaste se zpět zadáním vašeho uživatelského jména a hesla na pravé horní straně okna odpalovacího zařízení.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 23

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>
  Klikněte HRÁT SI . Je v levém horním rohu okna.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 24

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  Vyberte mapu. Klikněte Summoner’s Rift Pro nejpopulárnější mapu. Toto je mapa, kterou většina hráčů League of Legends, od profesionálních po příležitostné, časté.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 25

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>
  Klikněte POTVRDIT . Je ve spodní části okna.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 26

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  Klikněte Najít zápas . Tuto možnost uvidíte ve spodní části okna. Pokud tak učiníte, bude hledat hru ve vašem okolí.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 27

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>
  Klikněte AKCEPTOVAT Když je vyzván. To se připojí k zápasu.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 28

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Protože obvykle nebudete moci zobrazit statistiky šampiona před zápasem, je nejlepší prozkoumat současné svobodné šampióny, abyste zjistili, která třída šampiona vyberete.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 29

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  Klikněte ZAVŘÍT . Je blízko spodní části okna. Pokud tak učiníte, zamkne vašeho šampiona, což znamená, že ostatní hráči si nebudou moci vybrat vašeho šampiona pro vlastní použití.

  Obrázek s názvem Play League of Legends Krok 30

  Spravedlivé použití (snímek obrazovky)
  \ n “>

  • Mnoho hráčů bude nazývat pruhy (E.G., “Top”, “Mid”, “Bot”) v sekci chatu.

  Komunitní otázky a odpovědi

  Co znamená ganking a modrý blaff?

  Termín „ganking“ je, když džungle vyjde do pruhu, aby nejlépe plížila útok na nepřítele, když jsou dále od své věže, pomáhají spoluhráči tím, že pomáhá zabíjet nepřítele. “Blue Buff” je buff z modré Senteniel nebo Blue Rock Golems, když to zabijete. Poskytuje vám více regenerace many a trochu větší poškození.

  dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné.
  Děkujeme vám za vaši reakci.
  Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 $ (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny – víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce 1 $ nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

  Jak mohu text a signalizovat lidem v League of Legends?

  Chatujte stisknutím [Enter] a zadáním ve své zprávě, poté stiskněte znovu [Enter] a odešlete jej. Pro signály stiskněte [g] a klikněte na hru nebo minimap na ping. Stisknutím [V] a kliknutí na toto místo zašle varování. Pokud stisknete [g] a držíte myš, vynoří to kolo se 4 možnostmi: „Buďte opatrní“, „Chybí nepřátelé“, „Potřebuji pomoc“ a „na cestě.”

  dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné.
  Děkujeme vám za vaši reakci.
  Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 $ (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny – víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce 1 $ nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

  Mohu hrát každou jordelinu džungli?

  Můžeš. To se nedoporučuje; Některé yordy (jako je Rumble, Fizz, Heimerdinger) nejsou navrženy pro hraní džungle.

  dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné.
  Děkujeme vám za vaši reakci.
  Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 $ (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny – víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce 1 $ nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow