Jak hrát Steam Games na Oculus Quest 2, jak hrát Steam Games na Oculus Quest 2 | Nerd Stash

Jak hrát parní hry na Oculus Quest 2

2. Pokud jste to tak ještě neučinili, nainstalujte aplikaci Desktop Quest 2 a také Steam.

Jak hrát Steam Games na Oculus Quest 2

Ikona e -mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Sdílejte ikonu zakřivenou šipku směřující doprava.
Ikona twitteru stylizovaný pták s otevřenými ústy, tweeting.

Twitter LinkedIn Ikona Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona Flipboard Facebook Letter F.

Ikona e -mailu na Facebooku obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Ikona e -mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

 • Jak hrát parní hry na Quest 2 s kabelem
 • Jak hrát parní hry na Quest 2 bezdrátově s Air Link
 • Steam Games na Quest 2 můžete hrát propojením náhlavní soupravy pro virtuální realitu s počítačem.
 • Můžete přistupovat k Steam VR Games pomocí kabelu USB nebo připojení bezdrátového vzduchu.
 • Váš počítač musí splnit minimální systémové požadavky Quest 2 a budete muset nainstalovat aplikaci pro stolní počítače Quest.

Oculus Quest 2 (nyní značka jednoduše jako „Quest 2“ pod jeho mateřskou společností, Meta) je všestranná náhlavní souprava virtuální reality. I když se jedná o samostatné zařízení, které nevyžaduje kabelové připojení k počítači, aby přehrálo rozsáhlou knihovnu Quest VR Games, nabízí také možnost připojení k počítači, takže můžete přehrávat hry Steam VR, protože příklad. Existují dva způsoby, jak hrát Steam Games na náhlavní soupravě Quest 2: s kabelem USB nebo bezdrátově se softwarem Oculus’s Air Link Software.

Bez ohledu na to, jakým způsobem se rozhodnete připojit, budete potřebovat počítač, který splňuje minimální systémové požadavky na Quest 2. Budete potřebovat Intel I5-4590 nebo AMD Ryzen 5 1500x nebo větší, 8 GB RAM, Windows 10 nebo vyšší a kompatibilní grafická karta-obecně Nvidia Geforce GTX 1070, GTX 1080 nebo A GTX 1650 Super nebo lepší nebo lepší. Na straně AMD musíte mít grafickou kartu řady AMD 400 nebo lepší.

Jak hrát parní hry na Quest 2 s kabelem

1. Budete potřebovat kabel USB-C, který je dostatečně dlouhý na to, aby dosáhl náhlavní soupravy Quest 2 do počítače. Vyhledejte kabel 15 stop pro nejlepší výsledky, jako je kabel Oculus Link.

2. Pokud jste to tak ještě neučinili, nainstalujte aplikaci Desktop Quest 2 a také Steam.

3. Zapněte svůj quest 2 a připojte jej k počítači pomocí kabelu USB.

4. Spusťte aplikaci pro stolní počítače Quest, klikněte Zařízení v navigačním podokně vlevo a klikněte na Přidejte náhlavní soupravu. Vybrat Quest 2 a postupujte podle pokynů a nastavte náhlavní soupravu pro připojení k počítači.

5. Po dokončení nastavení klikněte Link (kabel) a klikněte Pokračovat.

6. V Parní Aplikace, začněte Steam VR. Nyní byste měli mít přístup do vaší knihovny Steam VR her ve vaší náhlavní soupravě.

Jak hrát parní hry na Quest 2 bezdrátově s Air Link

Nepotřebujete kabel USB pro přehrávání her Steam VR na Quest 2; Můžete se bezdrátově připojit s Air Link Oculus. Nevýhodou je, že potřebujete silný signál WiFi a výkon může být občas nepředvídatelný, ale když to funguje dobře, můžete přehrávat hry Steam VR streamované z počítače bez jakéhokoli připojení kabelu.

1. Pokud jste to tak ještě neučinili, nainstalujte aplikaci Desktop Quest 2 a také Steam.

2. V aplikaci Quest klikněte Nastavení v podokně vlevo a poté klikněte Beta Nahoře.

3. Zapnout Air Link Přejetím tlačítka doprava.

4. Naplňte si náhlavní soupravu Quest 2 a stiskněte tlačítko Oculus na pravém ovladači, abyste viděli domovskou nabídku. Vybrat Oculus Air Link.

V vyskakovacím okně Air Link vyberte v případě potřeby počítač a vyberte Zahájení. Nyní byste měli mít přístup do vaší knihovny Steam VR her ve vaší náhlavní soupravě.

Dave Johnson je technologický novinář, který píše o spotřebitelské technologii a o tom, jak průmysl transformuje spekulativní svět sci-fi na moderní skutečný život. Dave vyrostl v New Jersey, než vstoupil do letectva, aby provozoval satelity, učil vesmírné operace a provedl plánování vesmíru. Poté strávil osm let jako vedení obsahu v týmu Windows v Microsoft. Jako fotograf, Dave fotografoval vlky ve svém přirozeném prostředí; Je také instruktorem potápění a spoluhostitelem několika podcastů. Dave je autorem více než dvou desítek knih a přispěl na mnoho webů a publikací včetně CNET, Forbes, PC World, How to Geek a Insider.

Při nákupu prostřednictvím našich odkazů můžeme obdržet provizi, ale naše zpravodajství a doporučení jsou vždy nezávislé a cíle.

Zavřete ikonu dva zkřížené čáry, které tvoří ‘x’. Označuje způsob, jak uzavřít interakci nebo zamítnout oznámení.

Jak hrát parní hry na Oculus Quest 2

Oculus Quest 2 - VR zařízení

The Oculus Quest 2 je nepopiratelně jednou z nejlepších náhlavních souprav VR dostupných na dnešním trhu. S jeho působivým hardwarem a dostupností se stala oblíbenou volbou mezi nadšenci VR. I když již nabízí široký výběr her, je schopen hrát na Steam Games na Quest 2 otevírá pro uživatele ještě více možností. Nicméně několik hráčů si stále neuvědomuje, jak hrát Steam Games na Oculus Quest 2. Zde je rozpis toho, jak spustit své parní hry na vašem Oculus Quest 2.

Jak provozovat parní hry na Oculus Quest 2

Shishing nepřátele v Gorn

Chcete -li hrát Steam Games na Oculus Quest 2. To můžete provést pomocí funkce kabelu nebo vzduchového spojení. Jakmile je připojení navázáno, můžete pokračovat ve spuštění platformy SteamVR. Tím získáte přístup k široké škále parních her, které si můžete vybrat a hrát na své náhlavní soupravě VR.

Požadavky na PC pro běh parních her na Oculus Quest 2

Než budete moci začít hrát Steam Games na svém úkolu 2, musíte zajistit, aby váš počítač splnil nezbytné požadavky. Zde jsou minimální specifikace:

 • Operační systém: Windows 10 nebo 11
 • CPU: Intel Core i5 / AMD 400 nebo vyšší
 • AMD procesor
 • GPU: Nvidia GTX 1070 nebo vyšší
 • RAM: 8 GB nebo více

Je důležité si uvědomit, že VR hry nelze přehrávat na MacBooks, Chromebooks nebo Linux-poháněné PCS. Jakmile váš počítač splní požadavek na systém, musíte nainstalovat aplikaci Oculus 2 Desktop. Tento software je nezbytný pro připojení vašeho quest 2 s počítačem a přístup k parním hrám. Můžete si stáhnout aplikaci Oculus 2 Desktop z oficiálního webu Meta. Po instalaci se ujistěte, že máte na svém počítači také nainstalovanou páru.

Přes kabel

Užijte si hru VR, bez limitu 2 na Oculus Quest 2

Nejběžnější metodou hraní Steam Games na Quest 2 je připojení náhlavní soupravy k počítači pomocí kabelu. Postupujte podle těchto kroků a začněte:

 1. Zapnout Vaše náhlavní souprava quest 2.
 2. Spusťte aplikaci Oculus Desktop na svém počítači a klikněte na „ Zařízení “V levém podokně.
 3. Klikněte na ” Přidejte náhlavní soupravu “A vyberte„ Quest 2 “Z dostupných možností.
 4. Vybrat ” Link (kabel) „Možnost a klikněte na“Pokračovat.“
 5. Spusťte Parní Aplikace na počítači.
 6. Klikněte na ” SteamVR “A užijte si hraní svých oblíbených parních her na Quest 2.

Přes Air Link

Hra VR The Walking Dead Saints & Sinners

Alternativně můžete hrát parní hry na svém Quest 2 bezdrátově pomocí Air Link. Tato funkce umožňuje připojit náhlavní soupravu k počítači bez potřeby fyzického kabelu. Zde je návod, jak to nastavit:

 1. Otevři Aplikace Oculus Desktop a jít na „ Nastavení .“
 2. Klikněte na ” Beta “A povolte Air Link přepínáním spínače.
 3. Naplňte si náhlavní soupravu quest 2 a přejděte do domácí nabídky stisknutím tlačítka Oculus na pravém ovladači.
 4. Vyberte „ Oculus Link “A najděte svůj počítač. Klikněte na „Spuštění“.“
 5. Jakmile je připojen, vraťte se zpět do domácí nabídky.
 6. Vyberte „ plocha počítače “A spusťte Steam.
 7. Nyní si můžete užít své oblíbené hry Steam VR na Quest 2 bezdrátově.

Stojí za zmínku, že Air Link je stále ve verzi beta a může mít nějaké chyby nebo zpoždění. Pro nejlepší zážitek zajistěte, aby váš úkol 2 a PC byly připojeny ke stejné síti Wi-Fi a že máte stabilní připojení 5 GHz.

Příbuzný:

Jak odemknout rock Pikmin v Pikminu 4

Hraní Steam Games na vašem Oculus Quest 2 otevírá zcela nový svět zážitků virtuální reality. Ať už se rozhodnete použít kabel nebo jít bezdrátový s vzduchovým spojením, proces je relativně jednoduchý. Sledováním kroků uvedených v této příručce si budete moci užít své oblíbené hry Steam VR na svém úkolu 2 v žádném okamžiku.