Jak mystická nabídka funguje v Genshin Impact | PCGamesn, Genshin Mystic Nabídka Průvodce – Genshin Chronicle

Průvodce nabídkou Genshin Mystic

Řekl bych, že tato sada se přizpůsobila přidání nových reakcí souvisejících s Dendro. Od doby, kdy byly ve hře zavedeny reakce Dendro, se elektrické postavy staly cennými a mají přístup k šíření reakcí a urychlení aury. Jsem fanoušek Dendro reakcí, jako je šíření, zhoršení a rychlé aury, protože odemkne kombinace týmu Electro a Dendro. Mohu spustit Alhaitham s Fischlem, abych vyrazil vážné poškození. Vlastně provozuji Alhaitham, Fischl, Dendro Traveler a Barbara na účtu. No, nemám dalšího léčitele, proto, jdi Barbara jít!

Jak funguje mystická nabídka v dopadu Genshin

Hlavní postava Genshin Impact's Traveler v obrazovce výběru artefaktů Mystic

The Mystická nabídka Systém v dopadu Genshin umožňuje hráčům obchodovat s jejich nežádoucími pětihvězdičkovými artefakty výměnou za další pětihvězdičkové artefakty z konkrétní sady. To nemusí znít příliš přitažlivě pro nové hráče anime hry, ale zkušení hráči s naskládanými zásobami mohou ocenit, co tento systém nabízí.

Směnný kurz jsou tři artefakty dopadu Genshin pro artefakt Strongbox, který obsahuje jeden náhodný artefakt v zadané sadě. Pokud si například vyberete finále gladiátora a obchodujete s devíti artefakty, získáte tři finálové artefakty Gladiátora zpět. Z toho, co jsme viděli, nemůžete dostávat duplikáty při výměně více artefaktů najednou, takže důrazně doporučujeme obchodování s více než jedním najednou, abychom se vyhnuli zdvojnásobení.

Jaké jsou současné sady artefaktů?

V současné době mohou hráči použít službu Mystic nabízející k získání některého z pětihvězdičkových artefaktů, které byly aktualizovány před Genshin Impact 1.2.

Aktuální sady artefaktů dostupné v systému Mystic nabízené jsou:

 • Finále Gladiator
 • Wander’s Troupe
 • Krvavý rytířství
 • Noblesse COMBE
 • Thunder Fury
 • Thundersother
 • Viridescent Venerer
 • Dívčí milovaná
 • Archaic Petra
 • Retaces bolide
 • Crimson Witch of Flames
 • Lavawalker
 • Blizzard Strayer
 • Srdce hloubky

Genshin Impact Mystic nabídka

Jak používat systém Mystic nabízející

Po přístupu k obrazovce Mystic nabízíte seznam výše uvedených 14 artefaktů Strongboxes. Jakmile si vyberete Strongbox, který chcete, vyberte si ze svých nežádoucích artefaktů v násobcích tří a vyměňte je za nový Strongbox. Jak je uvedeno výše, každý tři artefakty vrátí jeden náhodný artefakt.

To je vše, co je třeba vědět o systému mystiky v dopadu Genshin. Zjistěte, na které artefakty byste se měli usilovat o kontrolu našeho nejlepšího průvodce dopadů Genshin Impact. Artefakty jsou zásadní při umožnění určitým postavám dosáhnout jejich skutečného potenciálu; Zjistěte, které postavy jsou ve hře nejlepší čtením našeho seznamu dopadu Genshin Impact.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Průvodce nabídkou Genshin Mystic

Průvodce nabídkou Genshin Mystic

Během svých cest v dopadu Genshin musíte prokázat. Hra vám představí náročný obsah, kde budete čelit impozantním nepřátelům. Maguu Kenki, zřícenina strážců, světových šéfů, všichni tito nepřátelé posunou vaše postavy na limit. Pokud neinvestujete do jejich zbraní, talentů a artefaktů, nebudete moci projít je kolem nich.

Dobré zbraně jsou nezbytné při zvyšování syrové síly vaší postavy, ale pokud jde o jedinečné bonusy poškození, artefakty hrají ještě důležitější roli. Bez slušných artefaktů se setkáte s četnými selháním a nakonec se ocitnete frustrovaní. Poté, co jsem utratil více než 10 000 pryskyřice v některých doménách artefaktů, dovolte mi být první, kdo vám doporučuje, abyste neignorovali jejich důležitost. S množstvím artefaktů ve hře máte jako hráč flexibilitu pro jedinečné Playstyles.

Můžete být někdo jako já, který miluje hraní týmů Elemental Damage týmy tím, že těží ze sady Viridescent Venerer, nebo někoho, kdo rád brouší s Eula pomocí bledého plamene. Tyto artefakty budou hrát klíčovou roli. I když máme vyhrazené domény, abychom je získali tam, kde v konečných výsledcích dominuje RNG, existuje nový způsob, jak to udělat. Systém nabídky mystic představuje hráči potvrzené výsledky k získání konkrétních sad artefaktů.

V tomto průvodci nabídkou Genshin Mystic vás projdu tímto jedinečným systémem s různými artefakty, které můžete snadno získat. Od odemknutí systému po získání artefaktů budu podrobně diskutovat. Tak se připojte a připojte se ke mně, když prozkoumáme systém nabídky mystic.

Mystická nabídka, získávání artefaktů novou cestou

Systém Mystic nabízí odemkne se na Adventure Rank 45, kdy je také zaručeno, že získáte jeden pětihvězdičkový artefakt na běh domény. Proto mnoho hráčů ušetří jejich pryskyřici na farmu na Adventure Rank 45, aby se rozdrtily pro artefakty. Systém umožňuje hráčům získat nové kousky artefaktu výměnou za své stávající.

Pamatuji si, jak jsem poprvé narazil na mechanika nabídky mystic a viděl jsem pouze čtyři možnosti artefaktu. Systém byl docela nový a mnoho hráčů jej nepoužívalo. Rychlý posun vpřed byl systém vylepšen a nyní obsahuje 14 artefaktů Strongboxes. Díky této širší odrůdě se cítím více nakloněn vložit své nejhorší artefaktové kousky do systému a doufat, že dostanu nový.

Genshin Impac Gladiators Finale artefakt

RNG bude hrát roli při poskytování atributů na kousky artefaktů, ale nyní budete mít větší šanci dokončit svůj artefakt sadu. Je spravedlivé říci, že 99 % hráčů nemá čas na hospodaření na dokonalé kousky artefaktů a jsou rádi, že použijí jakýkoli kus, který jim může poskytnout stanovený bonus.

K vyplnění této mezery umožňuje nabídku mystiky hráčům nakrmit své zbytečné kousky výměnou za potvrzený kousek artefaktu. Pokud však jde o systém nabídky mystic, ne všechno je jako sluneční svit a duhy. Budu diskutovat o výhodách a nevýhodách v pozdějších sekcích.

Vezměte mě do nabídky

 • Sub-menu systému Mystic nabízí je k dispozici v nabídkách alchymie / craftingu, ke kterým lze přistupovat prostřednictvím craftingových stolů. Musíte najít řemeslný stůl a nejprve se k němu přiblížit.

Dopad Genshin hledající řemeslný stůl

 • Jakmile půjdete na poslední kartu, dostanete různé možnosti Strongbox Artefakt, se kterými můžete pokračovat. Jeden artefakt podle vašeho výběru můžete získat krmením tří druhu.

Impact Genshin vyberte artefakt StrongboxGenshin Impact Vyberte artefakt na oběťGenshin Impact Artefakt Strongbox sochyDopad Genshin Potvrďte výběr artefaktu Strongbox

 • Vyberte artefakt Strongbox a vyberte artefakty, které chcete krmit. Potřebujete tři artefakty k vytvoření jediného. Najednou můžete nakrmit 39 artefaktů v jednom, abyste získali 13 artefaktových kusů.

Dopad Genshin získal artefakt Strongbox

Představené artefaktové silné boxy

V současné době je v systému Mystic nabízeno 14 artefaktů Strongboxes. Pojďme si promluvit o artefaktech a jejich použití jako první. Nebudu se dostat do hardcore metaanalýzy, ale spíše vám poskytnu přehled o použití těchto artefaktů ve hře a seznamu postav, které mohou používat tyto specifické artefakty.

Wandererova skupina

Genshin Impact Ganyu se skupinou Wanderers

 • 2-dílný efekt: Elementární mistrovství se zvyšuje o 80 jednotek
 • 4dílný efekt: Poškození nabitých útoků se zvyšuje o 35 % (znaky katalyzátoru nebo luku)
 • Nejlepší postavy: Ganyu, Childe, Tighnari, Nahida, Ningguang

Sada zvyšuje elementární mistrovství o 80 jednotek se čtyřdílným efektem, který uděluje bonus za poškození útoku na 35 % na postavy katalyzátoru a luku. Pokud používáte luky, jako je Ganyu, Tighnari nebo Childe, můžete těžit z dodatečných škod, pokud používáte luky, jako je Ganyu, Tighnari nebo Childe. Schopnosti těchto postav se synchronizují s jejich nabitými sekvencemi útoku a můžete těžit z dalšího bonusu za poškození.

Pokud jde o postavy katalyzátoru, Ningguang, Klee, Yanfei nebo Nahida jsou dobré hodit se o skupinu Wanderera. Zvýšení elementárního mistrovství je dobré pro týmy, které upřednostňují reakce, protože nakonec to zvýší poškození reakce.

Viridescent Venerer

Genshin Impact Venti se sadou Viredcent Venerer

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje poškození Anemo o 15 %
 • 4dílný efekt: Zvyšuje poškození víření o 60 %. Odpor vířivého prvku se snižuje o 40 % po dobu 10 sekund.
 • Nejlepší postavy: Sacharóza, Kazuha, Venti, Jean, Sayu

Podle mého názoru je Viridescent Venerer jednou z nejdůležitějších artefaktových sad ve hře. Být hráčem, který se spoléhá na elementární reakce na zabíjení nepřátel, Vireridescent Venerer pomáhá posílit poškození mých postav. Sada může být použita na postavách, jako je Kazuha nebo Sacharóza, kteří mohou zesílit váš celkový výstup poškození a poškodit poškození vířením. Zatímco prvek Anemo může vířit kryo, Electro, Hydro a Pyro, nemá žádnou reakci s Geo, Dendro a Anemo. Přesto, většinu času, najdete potřebu použít tuto sadu artefaktu ke snížení elementárního odporu nepřátel.

Viridescent Venerer bude hrát ve vašich týmech klíčovou roli a pokud máte postavu Anemo, je pravděpodobné, že budou potřebovat tuto sadu artefaktů. Sada artefaktů poskytuje bonus za poškození anemo s 2-dílným sadou, zatímco úplná kombinace uděluje bonus za poškození 60 % a snižuje elementární odpor nepřátel vůči vířivému prvku o 40 % po dobu 10 sekund.

Pokud nemáte postavy jako Scaramouche, Heizou nebo Xiao, kteří se specializují na role DPS, budete potřebovat čtyřdílný viridescent venererový artefakt na postavách Anemo, aby rozdrtil svou elementární rezonanci vířením prvku.

Thundersother

Genshin Impact Keqing s sadou Thundersother

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje elektromobici o 40 %
 • 4dílný efekt: Poškození proti nepřátelům postiženým elektroničtími se zvyšuje o 35 %
 • Nejlepší postavy: Keqing, Beidou, Fischl, Yae Miko, Lisa, Cyno

Před zavedením reakcí Dendro byl elektroektrok považován za průměrný kvůli jeho slabému poškození reakce. Od doby, kdy se do hry vstoupily reakce Quicken Aura, se šíří a zhoršené reakce, exponenciálně se však objevily elektrické postavy a hodnota artefaktů. Electro na nepřítele můžete použít s Quicken Aura, abyste mohli těžit z posílení poškození.

Bonus Thundersotherova dvoudílného bonusu zvyšuje elektrický odpor o 40 %, zatímco celá sada uděluje 35 % bonus za poškození proti nepřátelům zasaženým elektrikem. Sada je úžasnou volbou v týmech monolektů, kde je vaším hlavním zdrojem poškození elektronického poškození. Svým způsobem můžete stále používat sadu na neelektro znacích, jako je Kazuha, kteří mohou prvek vířit a je postaven v roli DPS.

Tyto výklenky jsou však vzácné. Obvykle budete používat tento artefakt set na postavách jako Keqing, Cyno, Fischl, Beidou, Lisa, Yae Miko nebo Raiden Shogun. Tyto znaky mohou udržovat dobrou elektrovou aplikaci a aktivovat bonus 4-dílné sady. Pro tyto postavy samozřejmě existují lepší možnosti artefaktů, ale mezi ně patří také Thundersother.

Thunder Fury

Genshin Impact FISCHL s hromovou zuřivou sadou

 • 2-dílný efekt: Bonus za poškození elektro poškození se zvyšuje o 15 %
 • 4dílný efekt: Poškození elektrické reakce se zvyšuje a spouští se redukci Cooldown Elemental Skill.
 • Nejlepší postavy: Fischl, Raiden Shogun, Lisa, Cyno

Bonusový bonus ve dvoudílném nastavení artefaktu poskytuje bonus za 15 % elektro poškození s kompletní sadou Zvyšující se poškození reakce: přetížení, elektro-nabitý, supravodič a hyperbloom o 40 %. Kromě toho se bonus za poškození zhoršení zvyšuje o 20 %. Pokud se Quicken nebo reakce, jak je uvedeno dříve, spuštěno, Cooldown Elemental Skill se snižuje o 1 sekundu. Čtyřdílný efekt má celkový cooldown 0.8 sekund.

Řekl bych, že tato sada se přizpůsobila přidání nových reakcí souvisejících s Dendro. Od doby, kdy byly ve hře zavedeny reakce Dendro, se elektrické postavy staly cennými a mají přístup k šíření reakcí a urychlení aury. Jsem fanoušek Dendro reakcí, jako je šíření, zhoršení a rychlé aury, protože odemkne kombinace týmu Electro a Dendro. Mohu spustit Alhaitham s Fischlem, abych vyrazil vážné poškození. Vlastně provozuji Alhaitham, Fischl, Dendro Traveler a Barbara na účtu. No, nemám dalšího léčitele, proto, jdi Barbara jít!

Sada artefaktů je dobrá pro elektroty, jako jsou Fischl, Yae Miko, Kuki Shinobu nebo Lisa. Alternativně můžete použít artefakt nastavený na jiných postavách, jako je Kazuha, pro reakce na víření a snížit jeho dovednosti cooldown. Nemusíte striktně provozovat elektrický znak se sadou artefaktů upřednostňující bonusy s elektro poškozením; spíše byste měli věnovat pozornost jejich celkovému účinku. Například můžete snížit dovednosti své postavy s tímto artefaktem stanoveným spuštěním výše uvedených reakcí.

Archaic Petra

Genshin Impact Zhongli s dvoudílným vznešeným povinností a 2dílným archaickým Petra

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje poškození geo o 15 %
 • 4dílný efekt: Poskytuje bonus za poškození elementárním poškozením pomocí krystalizované reakce
 • Nejlepší postavy: Zhongli, Ningguang, Geo Traveler, Albedo

Sada artefaktů poskytuje bonus za poškození 15 % geo, s kompletním souborem nabízejícím 35 % bonus za poškození pomocí krystalizované reakce s konkrétním prvkem. S tímto artefaktem můžete získat pouze jeden bonus za poškození. Obvykle budete používat 2-dílnou sadu pro bonus s geo poškozením, protože krystalizované reakce nepřinášejí na stůl velkou hodnotu.

Jistě, můžete získat bonus za poškození ze 4-dílné sady, ale podle mého názoru jste lepší s kombinací 2-dílného 2-dílu. Používám 2-dílnou Archaic Petra a 2-dílná kombinace Noblesse COMBE na Zhongli pro zvýšené poškození prasknutí.

Noblesse COMBE

Genshin Impact Bennett s Noblesse COMBE

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje poškození roztržení o 20 %
 • 4dílný efekt: Poskytuje bonus za útok v celém týmu
 • Nejlepší postavy: Kuki Shinobu, Bennett, Kokomi, Diona, Rosaria

Obecná sada pro většinu podpůrných postav ve hře. Sada poskytuje bonus za poškození prasknutí na vybavení postavy a nadšeně útoku celého týmu. Řekl bych, že byste měli tuto sadu upřednostnit, protože vaše podpůrné postavy jsou pro tým cennější. Bennett, Sara, Kuki Shinobu, Xingqiu, Mona, Gorou, Chongyun, Rosaria a Diona jsou dobrými možnostmi s tímto artefaktem.

Tento artefakt stále používám na Bennettu, protože je to cenné pro všechny členy strany. Podle mého názoru byste měli vždy vybavit své podpůrné postavy artefakty, které mohou poskytovat bonusy v celém týmu. Zatímco nárůst poškození prasknutí nemusí dělat zázraky na postavách, bonus se čtyřmi kusy to udělá, nejen pro postavu, ale celý tým.

Retaces bolide

Genshin Impact Noelle s 2dílným slupkem bohatých snů a 2dílných odtahovacích bolide

 • 2-dílný efekt: Síla štítů se zvyšuje o 35 %
 • 4dílný efekt: Zvyšuje normální a nabité poškození útoku o 40 % v štítu
 • Nejlepší postavy: Noelle, Ningguang, Klee, Yanfei

Sada artefaktů se zvyšuje na sílu štítu pomocí sady dvoudílných kusů a poskytuje další normální a nabité poškození útoku na stíněnou postavu. Viděl jsem, jak se tento artefakt setkává v týmech s těžkým používáním štítů.

Pokud jste uživatelem Hlavního DPS Noelle, můžete určitě jít s tímto artefaktem, aby se rozrostla její normální a nabitá poškození útoku. Tato sada artefaktů však může ztratit hodnotu v týmech elementárních poškození. Existují vyhrazené sady artefaktů pro tyto týmy a odkoupení Bolide může být omezeno pouze na geo-heavy týmy.

Blizzard Strayer

Genshin Impact Chongyun s 2dílným blikátorem

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje poškození kryo o 15 %
 • 4dílný efekt: Zvyšuje kritickou rychlost postav s reakcí zmrazení
 • Nejlepší postavy: Ganyu, Kamisato Ayaka, Ganyu, Kaeya, Rosaria

Opravdu dobrý artefakt pro týmy zmrazení. Byly chvíle, kdy mě týmy zmrazení nesly propastí. Pamatuji si, jak čelí propasti ohlašování s robustními vodními štíty, jejichž štíty potřebovaly těžkou kryo aplikaci.

Obecně budete používat tento artefakt nastavený na kryo postavách jako Kamisato Ayaka, Ganyu, Chongyun a Rosaria, kteří jsou dobrým výběrem, pokud hledáte lepší kryo-pole a na poli v týmech zmrazení.

Dívčí milovaná

Genshin Impact Diona s dvoudílným dívčím milovaným a 2dílným znakem odříznutého osudu

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje účinnost hojení postav o 15 %
 • 4dílný efekt: Zvyšuje hojení při použití elementárních dovedností nebo prasknutí
 • Nejlepší postavy: Diona, Kokomi, Barbara, Noelle

Mareční milovaná je dobrá podpůrná sada artefaktů. Sada artefaktů zvyšuje účinnost vašich léčitelů. Opravdu dobrá sada pro léčitele jako Jean, Kokomi, Diona, Barbara, Kuki Shinobu a Sayu. Na Anemo Healers, jako je Jean nebo Sayu. V rané hře jsem použil dívku milovanou s Noelle, když mi chyběly materiály, abych zvýšil její talent.

Krvavý rytířství

Genshin Impact Razor s 2dílným krvavým rytířstvím a 2dílným gladiátorem

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje fyzické poškození o 25 %
 • 4dílný efekt: Snižuje náklady na výdrž na účtovaný útok
 • Nejlepší postavy: Břitva, Rosaria, Eula

Sada artefaktů je vhodná pro prodejce fyzických poškození. 2-dílná sada poskytuje bonus za fyzické poškození a úplná sada zvyšuje poškození útoku na účty a sníží náklady na výdrž na 0 po dobu 10 sekund. Sada celkově nemusí být skvělá vhodná pro prodejce fyzických poškození, ale můžete použít její 2-kus s kombinací jiné sady k posílení fyzické poškození Eula, břitvy nebo Rosaria.

Crimson Witch of Flames

Genshin Impact Dilic s Crimson Witch of Flames

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje poškození pyro o 15 %
 • 4dílný efekt: Zvyšuje poškození reakce na pyro
 • Nejlepší postavy: Dilic, Xiangling, Klee, Yanfei, Hu Tao

Úžasný artefakt sada pro pyro postavy. Bonus 2-dílného bonusu artefaktu poskytuje bonus za poškození pyro. Kromě toho kompletní sada zvyšuje bonus za poškození pyro s použitím elementární dovednosti.

Sada je ideální pro Dilic Mains, protože mohou snadno vydělávat na 4-dílné sadě bonus. Přesto, i když nemůžete zcela spustit efekt čtyřdílných, můžete použít sadu artefaktů, abyste mohli těžit z bonusu za poškození reakce sady.

Finále Gladiator

Genshin Impact Dilic s finále Gladiators

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje procento útoku
 • 4dílný efekt: Normální poškození útoku Sword, Claymore a Polearm se zvyšuje
 • Nejlepší postavy: Keqing, Kamisato Ayato, Rosaria, břitva

Sada poskytuje bonus za útok se 2-dílnou sadou a kompletní sada zvyšuje normální poškození uživatelů uživatelů, Claymore nebo Polearm o 35 %. Pokud nemáte vyhrazené sady artefaktů na své postavy, které udělují bonusy Elemental poškození, můžete jít s finále gladitor. Většina vašich postav DPS může tuto sadu použít, jako je Keqing, Kamisato Ayato, Kamisato Ayaka, Dilic nebo Alhaitham.

Srdce hloubky

Genshin dopad Kamisato Ayato se srdcem hloubky

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje bonus za vodní poškození
 • 4dílný efekt: Po použití elementární dovednosti zvyšuje normální a nabité poškození útoku
 • Nejlepší postavy: Kamisato Ayato, Childe, Kokomi, Barbara (DPS)

Získáte bonus za vodní poškození se sadou dvou kusů a bonus se čtyřmi díly zvyšuje normální a nabitý útok po použití elementární dovednosti. Dobré pro hydro postavy jako Xingqiu, Kamisato Ayato, Childe nebo Xingqiu. Můžete jej také použít ve 2-dílné kombinaci s dalšími sadami, abyste zvýšili dovednosti postav.

Lavawalker

Genshin Impact Klee s 2dílným karmínovým čarodějnicí plamenů a 2dílným Lavawalkerem

 • 2-dílný efekt: Zvyšuje odolnost proti pyro
 • 4dílný efekt: Zvyšuje škodu proti nepřátelům postiženým pyro
 • Nejlepší postavy: Klee, Hu Tao, Yanfei, xiangling

Jedinečná sada artefaktů, která zvyšuje rezonanci pyro s 2-dílnou a zvyšuje poškození postav proti nepřátelům zasaženým pyro. Na první pohled se sada nemusí zdát dostatečně dobrá na to, aby vybavila jakékoli postavy, ale z této sady mohou těžit z Pyro DPS postavy. Pyro postavy jako Klee, Dilic, Hu Tao, Xiangling a Yanfei mohou udržovat konzistentní aplikaci Pyro na nepřátele a těžit z tohoto artefaktu. Můžete také jít se sadou artefaktů Crimson Witch of Flames, která se zaměřuje na poškození reakce. Naproti tomu Lavawalker je mono-pyro-orientovanou artefaktovou sadou.

Je mystická nabídka užitečná?

Doufám, že jste nyní dobře obeznámeni se systémem mystic. Měl jsem spravedlivý podíl na zkušenostech se systémem a viděl jsem, jak se vyvíjí během aktualizací. Po procházení všemu zbývá jednou otázkou, je to mystická nabídka za výstřel? Dovolte mi, abych vám dal nezaujaté srovnání systému se standardním zemědělstvím artefaktů a představoval platné body, které vám mohou pomoci učinit informované rozhodnutí.

Dopad Yaoyao Genshin

Klady

 • Můžete obětovat redundantní kousky artefaktů v systému mystic nabízející systém, abyste získali požadované kousky; Jinak by ve vašem inventáři zabrali místo.
 • Normální běhy domény vám poskytují náhodné kousky artefaktu a někdy se odměňujte hráčem požadovaným artefaktem. Díky systému nabídky mystic mohou hráči získat požadované kousky artefaktů.
 • Umožňuje vám zbavit se kusů, které v pozdní hře dobře neslouží hráčům. Všichni máme příliš mnoho gladiátorových kusů, správně?
 • Je to spořič v reálném čase, pokud nemáte fantastické zemědělské domény pro konkrétní artefakt a pokud nejste silným hráčem, bojuje s šéfy/clearing domény může být těžký úkol

Nevýhody

 • Chcete -li získat požadovaný kus, musíte nakrmit tři kousky artefaktů v systému Mystic.
 • Nelze obchodovat ve 4* nebo nižších artefaktech, což je škoda. Možná 10x 4* kusy by se mohlo vyrovnat s 5* artefaktem výměnou
 • Hráč nemá žádnou kontrolu nad získaným typem artefaktu, hlavní statistiky nebo subats. Takže je to stále hazard

Jako přehrávač zdarma na Asijském serveru nepoužívám systém nabídky Mystic, protože se zdá, že to není dobrá návratnost investice. Krmte zbytečné kousky artefaktů na lepší. Bylo by lepší, kdybychom si mohli vybrat stat artefaktu, který získáte, a poté nakrmit kousky artefaktů.

Hra nemusí umožnit výběru artefaktu, ale přinejmenším by měla být uvedena funkčnost. Pokud si čte někteří vývojáři dopadu Genshin, přidejte tuto funkci do systému Mystic. Broušení artefaktů je bolest a pomohlo by to hráčům zachránit pryskyřici.

Často kladené otázky

Otázka: Jsou další pětihvězdičkové artefakty jako Deepwood Memories, Gilded Dreams nebo Flower of Paradise Lost dostupné v mystické nabídkovém systému?

Odpovědět: Ne, tyto artefakty nejsou zahrnuty do nabídky Mystic. Mám však pocit, že nakonec bude v systému uveden mnoho artefaktů s budoucími aktualizacemi. Začali jsme na začátku 4 artefakty a od té doby se počet rozrostl.

Otázka: Doporučujete provádět úkol Ascension na Adventure Rank 45?

Odpovědět: Odemknete systém nabídky Mystic v Adventure Rank 45. Doporučuji provést Ascension Quest, abyste zvýšili svou světovou úroveň. Čím vyšší je vaše světová úroveň, tím tvrdší budou příšery a čím lepší jsou materiály, které spadnou.

Otázka: Stojí za to systém mystiky?

Odpovědět: Jak jsem diskutoval, záleží na vašem případu použití. Pokud jde o mě, zřídka používám systém, protože nemám pocit, že odměny jsou dostatečně lukrativní, aby nakrmily 3 kousky artefaktů na oplátku za jeden kus.

Vztah lásky a nenávisti, s artefakty

Většinu času hraním Genshin strávil zemědělské artefakty. Jako někdo, kdo strávil 6000 originální pryskyřice na doméně Viridescent Venerer, vím, jak těžké je získat dokonalé atributy artefaktu. Nesmyslné broušení, aby se získala slušná sada 4-dílů, vzala část mého rozumu. Všechny ty obrany a ploché role HP mě stále pronásledují a nakonec jsem přijal RNG.

Nebudete mít perfektní kousky po celou dobu, ai když je dostanete, je pravděpodobné, že nebudou mít dokonalé náhrady. Je to vzácný případ získat vynikající kousek artefaktu, a pokud můžete vytvořit slušnou kombinaci, obsah budete rychlejším tempem rychleji. Větší zaměření je na bonusy, které tyto artefakty poskytují, aby pomohly týmu.

Neváhejte a zkontrolujte naši sekci artefaktů a dozvíte se o nich více. Genshin Impact je hra, kde musíte před pokračováním znát určité věci; Jinak budete ztrácet spoustu času v neplodným vyhledáváním. Děkuji za přečtení; opatruj se!

Himanshu je vášnivý spisovatel, který miluje psaní o hrách s otevřeným světem s postavami stylu anime. Přiznává, že jeho láska k zajímavým anime příběhů a postavám byl hlavním důvodem, proč začal hrát hry na hraní rolí otevřeného světa.Poté, co v minulosti hrál různé hry Open World, nyní dává přednost tomu, aby hrál neformální hraní her, které obsahují krásné scenérie a obrovské světy, které se mohou potulovat.
Kromě psaní o svých oblíbených hrách se Himanshu dává přednost tomu, aby se udržoval v aktuálním stavu s nejnovějšími událostmi ve finančním světě, sledoval anime, vaření a poslech hudby z celého světa.

Nejnovější příspěvky od Himanshu Verkiya (viz všechny)

 • Genshin Impact Girdle of the Sands Guide – 31. července 2023
 • Genshin Impact Beacon of Reed Sea Guide – 24. června 2023
 • Genshin Impact Baizhu Guide – 15. června 2023