Jak najít ametyst v Minecraft, Minecraft Amethyst Geodes: Jak najít ametyst střepy | Shotkul skalního papíru

Minecraft Amethyst Geodes a Ametyst Shards vysvětlili

Toto jsou různé typy ametystu v Minecraft 1.17:

Jak najít ametyst v Minecraftu

Pokud chcete vytvořit Spyglass nebo vyrobit tónované sklo, musíte vědět, jak najít ametyst v Minecraft.

Informace v tomto článku platí pro Minecraft na všech platformách.

Kde najít ametyst v Minecraftu

Ametyst roste pod zemí nebo pod vodou uvnitř geodů nebo malých jeskyní, které mají tři vrstvy. Vnější vrstva je vyrobena z hladkých čedičových bloků, střední vrstva je vyrobena z kalcitových bloků a vnitřní vrstva je vyrobena z bloků amethystů.

Ametyst geoda pod vodou v minecraft

Ametyst Geodes může nastat kdekoli pod souřadnicí Y 70. Nejjednodušší je najít pod vodou, protože exponované vrcholy geodů vynikají na dně oceánu. Obvykle je vystavena jedna strana geody, takže můžete chodit přímo dovnitř.

Vstup do ametystové geody pod vodou v Minecraft

Jakmile najdete cestu uvnitř ametystové geody, hledejte shluky amethyst nebo velké krystaly vyrůstající z bloků Amethyst. Použijte pickaxe k dotyku amethyst shluků a sbírejte střepy.

Uvnitř amethyst geoda v Minecraft

Jak získat ametyst v Minecraftu

Vyhledejte geodu amethyst. V jeskyních se můžete kopat po podzemí, ale je snazší postavit loď a prohledávat dna oceánu.

Voda dýchající lektvar v minecraft

  1. Udělejte lektvar vody dýchání. V pivovarnickém stánku přidejte a Netherwat a Láhev na vodu Chcete -li vytvořit nepříjemný lektvar, pak přidejte a Puffer ryba k trapnému lektvaru.

Chcete -li vytvořit lopatu, vložte do střední krabice horní řady dřevěné prkno a poté položte tyčinky do středu druhé a třetí řady.

Loď v řemeslném stole v Minecraftu

Loď na pobřeží v Minecraftu

Umístěte loď na pobřeží a poté s ní komunikujte, abyste se dostali dovnitř. Podržte tlačítko dopředu pro zrychlení a pomocí levých a pravých tlačítek k řízení.

Použijte lektvar nočního vidění, abyste viděli jasně pod vodou, což usnadní nalezení Ametyst Geodes.

Ametyst geoda vyčnívající z dna oceánu v Minecraft

Hladké čedičové a kalcitové bloky v amethystové geodě v Minecraft

Použijte lektvar vody dýchání a sestupujte do oceánu. Vybavte pickaxe a použijte jej k prolomení vrstev hladkého čediče a kalcitových bloků, nebo se pokuste najít otevření.

Uvnitř amethyst geoda v Minecraft

Najděte klastr ametyst. Můžete těžit ametyst bloky s pickaxe, ale nejsou užitečné samy o sobě, takže hledejte tři velké krystaly vyčnívající z bloků.

Ametyst Cluster a Ametyst Shards in Minecraft

Můj ametyst cluster získat ametyst střepy. Ujistěte se, že zacílíte na samotný klastr, nikoli na blok, ke kterému je připojen. Klastry Ametyst rostou v pěti etapách (pupen, malý pupen, středně pupen, velký pupen a plně formované). Pro ametystové střepy lze těžit pouze plně formované ametystové klastry.

Pokud používáte něco jiného než pickaxe, klastry Ametyst upustí pouze 2 střepy.

Co můžete dělat s Amethystem v Minecraftu?

Bloky ametyst nemají jiné než dekorace. Amethyst Clusters však lze těžit na ametystové střepy, které lze použít k vytvoření některých užitečných předmětů. Můžete kombinovat 4 ametystové střepy, abyste vytvořili blok ametystu.

Blok ametystu v craftingové mřížce v Minecraft

Ametyst pupeny vyzařují velmi slabé světlo, zatímco shluky Ametyst produkují výrazně více světla. Bloky ametystů vytvářejí zvukový efekt, když je umístíte na zem.

Blok ametyst v Minecraft

Jak vyrobit Minecraft Spyglass

Na řemeslný stůl dejte Ametyst Shard ve střední krabici horní řady. Pak dejte Měď Uprostřed druhé a spodní řady, aby vytvořili Spyglass.

Chcete -li vyrobit měděné ingoty, použijte pec k pocínutí syrové mědi.

Spyglass in the Crafting Table v Minecraft

Vybavte Spyglass a použijte jej k vidění v dálce. Ujistěte se, že nejste blízko nepřátelských davů, protože nebudete moci vidět přímo kolem sebe.

Při pohledu skrz Spyglass in Minecraft

Jak vyrobit tónované sklo v Minecraftu

Na řemeslném stole, dejte Sklenka Ve střední krabici poté uspořádejte 4 Ametyst Shards nahoře, dole a doleva a vpravo od skleněného bloku. Získáte 2 pošpiněné skleněné bloky.

Chcete -li vytvořit bloky skla, považujte písek v peci.

Tónované sklo v řemeslném stole v Minecraft

Můžete vidět skrz tónované sklo, přesto to úplně blokuje sluneční světlo. Na rozdíl od běžných skleněných bloků můžete zlomit tónované sklo a dostat ho zpět do svého inventáře.

Jak roste amethyst v Minecraftu?

Ametyst Clusters druh práce jako rostliny v tom, že rostou ve stádiích a nelze je sklidit, dokud nejsou zralé. Pokud rozbijete začínající shluk dříve, než se rozrostl v plné skupiny Ametyst, nedostanete žádné ametystové střepy.

Ametyst roste uvnitř geody v minecraftu

Klastry ametystů rostou pouze z začínajících ametystových bloků, které jsou identifikovatelné odsazením ve tvaru x. Poté, co můj plně pěstovaný klastr Ametyst, nakonec doroste zpět na stejném místě. Trvá asi 7 dní ve hře, než se klastry ametystů dozrávají.

Začínající ametyst na bloku Ametyst v Minecraftu

Nelze získat nadějné ametystové bloky tím, že je těžbou, takže neexistuje způsob, jak pěstovat vlastní ametyst.

Pokud rozbijete začínající blok Ametyst, nemůžete získat žádné další ametystové klastry, takže buďte opatrní při těžbě na střepech.

Ametyst Cluster na bloku Ametyst v Minecraft

Jak vzácné je amethyst v Minecraftu?

Amethyst Geodes nejsou v Minecraftu vůbec vzácné. Každý kus mapy 16×16 má šanci 1/53, aby se vynořil amethyst geodu mezi souřadnicemi Y 0-70.

Minecraft Amethyst Geodes a Ametyst Shards vysvětlili

Snímek Minecraft AMETHYST GEODE

Chcete se naučit, jak najít Ametyst Geodes v Minecraft 1.17? Část 1 z aktualizace jeskyní a útesů představila velké množství nových bloků a funkcí a jedním z nejvíce poutavých je ametyst – zdroj, který se vynoří uvnitř podzemního geodu a může být použit pro různé věci i dekorativní i dekorativní.

Naučte se, jak najít Ametyst Geodes v Minecraft 1.17 a jak je používat k vytvoření nových předmětů nebo přidat hudební dotek své nejnovější základny.

Screenshot Ametyst Geode

Toto jsou různé typy ametystu v Minecraft 1.17:

  • Blok ametyst: Lze těžit libovolným pickaxe.
  • Začínající ametyst blok: má na tvářích křížovou značku. Při těžit nic neklesne, pokud nepoužíváte hedvábné dotykové pickaxe.
  • Ametyst Cluster: velký krystal ametystu. Lze těžit libovolným pickaxe. Kapky 4 ametystů, když se těží.
  • Ametyst Bud: přichází v malých, středních a velkých velikostech. Mladistvá forma clusteru ametyst. Při těžit nic neklesne. Nakonec vyroste na ametyst shluky.
  • Ametyst Shard: Těženo ze shluků Ametyst. Lze použít při tvorbě.

Na co se amethyst používá v Minecraft?

Ametyst lze použít pro mnoho věcí v Minecraft. Ametyst bloky všeho druhu jsou poněkud krásné věci. Nejenže vypadají docela na rozdíl od jakéhokoli jiného bloku Minecraft, a proto mají nekonečný potenciál pro stavbu; Také produkují twinkly hudební poznámky, kdykoli těží nebo přejeli.

Kromě toho lze Ametyst Shards také použít k vytvoření tónovaného skla, přidaný dekorativní blok s Minecraft 1.17. Chcete -li vyrobit tónované sklo, obklopujte 1 skleněnou panelu se 4 ametystovými střepy v řemeslném stole. To musí být užitečné pro spoustu různých stavebních nápadů a domů v Minecraft.

K vytvoření Spyglass, 1 můžete také použít Ametyst Shards.17 nástroj, který můžete použít k přiblížení na oblast vašeho okolí. Vytvořte Spyglass v řemeslném stole umístěním 1 amethyst shard nad sloupec 2 měděných ingotů.

Můžete také vytvořit blok ametyst ze 4 amethystů ve vzorku 2×2.

To je vše, co potřebujete vědět o Amethyst a Geodes v Minecraft. Pokud chcete, aby tyto geody učinily ještě krásnější, když je poprvé uvidíte, podívejte se na náš seznam nejlepších shaderů Minecraft a nejlepších texturních balíčků. Nebo, pokud máte větší zájem dozvědět se o tom, co přichází v budoucí aktualizaci, konzultujte naše kolo nadcházejícího Minecraft 1.18 Aktualizace.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Minecraft následovat
  • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.