Jak najít Cherry Blossom Biome v Minecraft, Cherry Blossom Grove | Biomes o holčí wiki | Fandom

Cherry Blossom Grove

Přestože nalezení biome třešňového květu ve vašem přehrávání Minecraft je náhodné, existují jasné náznaky, kde musíte prozkoumat. Toto se nachází pouze ve vysokých nadmořských výškách.

Jak najít třešňový květ Biome v Minecraftu

Hvězda Minecraftova 1.20 Aktualizace musí být nový třešňový květ Biome. Opravdu má hráče nadšené, že zjistíte, jak pravidelně objevovat tuto zónu. Zkoumání této nové oblasti hry umožní hráčům vytvořit zbrusu novou dřevěnou sadu, kde je každý kus obarven světle růžovým odstínem. Tuto krásnou zónu hry inspirované Japonskem není naštěstí naštěstí nelze najít.

Bohužel, třešňový květ biome je považován za vzácnou část Minecraft. Vzhledem k randomizované povaze vytváření světa nebude zaručeno, že bude ve vašem semenu. Zde je několik tipů, jak jej najít ve svých přehráváních obou edicí hry a Java hry.

Jak najít biome Cherry Blossom při zkoumání Minecraftu

Přestože nalezení biome třešňového květu ve vašem přehrávání Minecraft je náhodné, existují jasné náznaky, kde musíte prozkoumat. Toto se nachází pouze ve vysokých nadmořských výškách.

Pokud se snažíte najít tento biome ve hře, podívejte se do hor. Biome třešňového květu lze nalézt podobně jako biome louky. Pravděpodobně je najdete kolem hor, ale není vám zaručeno, že je najdete.

Příkaz okamžitě najít třešňový květ Biome v Minecraft

Poznámka: To vyžaduje, aby hráč používal cheaty, takže možná budete chtít hrát v kopii původního světa, abyste tuto metodu použili.

Další možnost je mnohem jednodušší než prozkoumat svět. Pokud nemáte moc času, ale chcete vidět třešňové květy, máte lepší a rychlejší možnost. Pokud je biom kdekoli v semenu, můžete jej najít k nalezení příkazu „Vyhledat“.

Nejprve se ujistěte, že ve vašem nastavení se zapne „Zobrazit souřadnice“. Poté do hry zadejte následující příkaz.

/Vyhledejte biome cherry_grove

Poskytne vám souřadnice nejbližšího biomu, které můžete dosáhnout. Ať už tam chodíte nebo teleportujete, je to na vás.

Použijte konkrétní semeno, které je zaručeno, že v Minecraftu obsahuje biom třešňového květu

  • Číslo semene: 6447622547687464
  • Souřadnice: 269, 127, 691

Nalezení konkrétního semene, o kterém je zaručeno, že má cherry květy zní, jako by to byla neuvěřitelně náročná záležitost. Naštěstí má redditor, který se jmenuje /zapalovač. Má velký biom nedaleko místa, kde se místo lokality.

Výše uvedený příspěvek Reddit má také odkaz ChunkBase, který vám ukáže, kde je požadovaný biom ve hře přímo pro vaše pohodlí. Určitě existují i ​​jiná semena, ale to výše uvedené je jistá věc.

Vyberte šablonu Biome Cherry Grove v Minecraft

Nakonec si můžete vybrat Biome Cherry Grove při vytváření přehrávání Minecraft. Nastavte svůj světový typ na „Single Biome“ a vyberte Cherry Grove. To zajistí, že celý váš průběh je jen jeden masivní třešňový grove biome, což vám umožní snadno experimentovat s touto novou částí světa.

Bez ohledu na to, jak naleznete toto místo ve světě Minecraft, nabídne spoustu nových zážitků. Pokud jste chtěli světle růžové dřevěné předměty pro domácnost, 1.20 Aktualizace má to, co potřebujete.

Cherry Blossom Grove

Pravidelný

Cherry Blossom Groves jsou lesy tvořeny bílými a růžovými třešňovými stromy. Stromy jsou přiměřeně rozloženy, aby v tomto biome vytvořily radosti, a spousta květin dotýká krajinu, jako jsou růžové narcisy, šeříky, pivoňky a lilie údolí. Kvetoucí dubové keře a jetele také teče les. Normální rozsah pasivních davů, jako je ovce. V rodině Biome jsou celkem dvě varianty. Přežití v tomto biome je docela snadné se spolehlivou dodávkou stromů a pasivních davů. Každý třešňový strom dává hodně dřeva kvůli velké velikosti a větve. Ztracení v tomto růžovém a bílém bludišti je však velmi snadné a budete muset označit své průzkumné cesty. Existují duby, které občas pěstují ovoce, takže pokud běžíte s jídlem, můžete několik sklízet a čekat na spolehlivý zdroj jídla. Celkově je to skvělý biom pro začátečníky přežití. Cherry Wood je skvělý stavební materiál pro přístřeší a nástroje. Je to velmi pěkně červená, která vypadá odlišně od většiny ostatních protokolů a vytváří velmi tmavě červené prkna. Mnoho květin kolem biomu může být vytvořeno do barviv, která lze použít k barvení ovcí a získání barevné vlny.

Bambus Grove []

Bambusové háje jsou sub-biome cherry květů, které obsahují spoustu bambusu a méně třešňových stromů. Jsou o něco vzácnější než běžný biom.

Dějiny [ ]

Stromy třešňové květy nelze zapálit s pazourkem a oceli ve verzích dříve než 1.8 kvůli chybě.

Staré ID pro tento biom před 1.8 bylo 181.

Staré ID pro tento biom v 1.7.10 bylo 49.