Jak najít starověké město Minecraft | PCGamesn, jak najít starověké město v Minecraft 1.19 (2022 průvodce) | Beebom

Jak najít starověké město v Minecraft 1.19

Contents

2. Poté hra zobrazí souřadnice nejbližšího starověkého města. Můžete je použít k cestování nebo teleportu v Minecraftu do starověkého města v hlubokém temném biome.

Jak najít starověké město Minecraft

Pokud chcete najít zničené starobylé město Minecraft, pokud chcete bojovat o strážce, zde jsou tipy, triky a některá semena, kde je snadno nalezena.

Jak najít starověké město Minecraft

Publikováno: 14. září 2023

Jak najdete starověké město Minecraft? Bohužel jsou velmi nepolapitelné, ale jakmile víte, co hledáte, je mnohem snazší vykopat tuto úžasnou metropoli. Starověká města jsou velkolepá struktury pohřbená hluboko pod zemí – jedna z prvních podzemních památek s výjimkou pevností, ve skutečnosti – takže nyní musíte něco dávat pozor, když kopáte diamanty.

Buďte opatrní, ale starověcí města drží ve svých zdí nebezpečný dav – strážce Minecraft. Toto slepé, ale divoké stvoření je nejúžasnějším nepřítelem v historii Minecraft, ale hlídá několik vzrušujících kořistí. Zde je to, co potřebujete vědět o tom, jak najít starověké město Minecraft v jedné z nejlepších PC her všech dob, co můžete očekávat, když se tam dostanete, a některá semena starověkých měst Minecraft, pokud chcete přeskočit tvrdou část.

Starověké město Minecraft: Pohled na starověké město shora

Jak najít starobylé město v Minecraftu

Starověká města Minecraft jsou umístěna hluboko pod zemí na úrovni Y -51. Jsou však vzácné a na rozdíl od oceánských památek a dřevěných sídel neexistuje žádná mapa, která by vás tam vedla. To nejlepší, co můžete udělat pro zúžení vyhledávání, je vědět, kde hledat a jaké známky je třeba hledat.

Navzdory jejich děsivé povaze se stará města nacházejí v Overworld, takže ani nemusíte chodit na nether. To znamená, že na rozdíl od všeobecného přesvědčení není nutný žádný starověký městský portál, aby se tam dostali, a můžete začít hledat hned hned (pokud jste dost stateční). Místo toho se podzemní struktury nacházejí pouze v hlubokém temném biomu, který je hluboko pod hloubkami povrchu. Budete vědět, že jste v hlubokém temném biomu z přítomnosti černých a tyrkysových předmětů, jako jsou žíly Sculk a Sculk Blocks, protože generují pouze v tomto podzemním exkluzivním biome.

Starověká města také generují pouze na úrovni Y -51, takže naše doporučení pro nalezení domu strážce je těžit na této úrovni a věnovat zvláštní pozornost, pokud a kdy najdete bloky Sculk. Tímto způsobem neztrácíte čas, protože je to nejlepší úroveň pro nalezení diamantů Minecraft i starověká města.

Starověké město Minecraft: Starověké město se protínající se pevností, s ohledem na konečný portál

Nejlepší semena starověkých měst Minecraft

Zde jsou tři z nejlepších semen Minecraft, na kterých si můžete hrát, pokud chcete založit nový svět se starověkým městem poblíž.

Starověké město poblíž tření

 • 2265063769536625355: Pokud chcete jen starobylé město, které je rychlé a snadné najít, pak toto semeno je skvělé místo pro začátek. Nejen, že existuje starověké město poblíž bodu tření, ale je zde také žalář s pavoukem a dvěma truhly přímo pod vámi na Spawn. Pro starověké město, jednoduše důl na východ od tření do x = 86, z = 10.

Starověké město s minovým a svěží jeskyní

 • 8897873426518916880: Toto starověké město je o něco dále od tření, ale stále velmi blízko, zatímco je téměř sousedící s velkou a krásnou svěží jeskyní. Vydejte se na jihozápad na koordinace -130, 387 pro město, s bujnou jeskyní mírně dále na -176, 489. Přímo nad starobylým městem je minovina s ještě větší kořistí.

Starověké město s pevností a minovým

 • -6542427500181432213: Pro ty, kteří se rádi dostávají ke konci, našel uživatel Reddit Jereaux perfektní semeno starověkého města. I když musíte cestovat asi tisíc bloků od Spawn, abyste to našli (-1036, 1124), pevnost generuje ve starověkém městě, s portální místnost přímo před centrální strukturou.

Vysvětlila starověká města

Starověká města jsou na rozdíl od jakékoli jiné struktury v Minecraftu, až po jejich přirozeně generované redstoneové kontraptace-jinak se nacházejí pouze v chrámech džungle. Je toho hodně co prozkoumat, když ho nakonec najdete, a pravděpodobně vám to chvíli trvalo, než se tam dostanete, takže co nejlépe využijte. Seznamte se se vším, co potřebujete vědět o těchto podivných a posvátných halách, než půjdete, a mějte oči a uši pro strážce. Zde jsou klíčové věci, na které je třeba dávat pozor, jak prozkoumáte:

 • Střední socha strážce: Označením středu starověkého města je gigantická socha zobrazující tvář strážce novými posílenými bloky Deepslate. Zemnící hluboký nalezení vypadá skvěle, ale bohužel nelze těžit, a toto je jediné místo, které generuje. Zatímco tento centrální památník může vypadat jako starověký městský portál, nikde vás nepřepravuje, ale stojí nad tajnými dveřmi Redstone.
 • Secret Redstone Room: Před centrálním památníkem najdete buď kořist se zlatým mrkví nebo jablkem uvnitř nebo sekátovaným hlubokým mostem – to jsou spouštěče pro otevření tajných dveří Redstone dveří. Procházka přes most nebo žvýkání na pozlaceném jídle spouští snímač Sculk pod nohama a měli byste slyšet dveře za sebou. Zamířte dovnitř na malou lekci v redstone malouch.
 • Ledové boxy: Ledové boxy jsou malé pokoje umístěné mimo dlouhé haly starověkého města a jsou zřejmé z přítomnosti ledových bloků nahoře. Stojí za to prozkoumat, protože pod jeho palužkou je skrytá kořist. Jednoduše spusťte správnou tlakovou desku, abyste ji otevřeli. Spusťte však nesprávnou tlakovou desku a můžete se hněvat strážce, protože poznámka blokuje zvonění.
 • Bloky: I když nemůžete shromáždit novou variantu Deepslate, existuje spousta dalších zajímavých a jedinečných bloků, které se mají během vašeho času sbírat ve starověkém městě. Soul Sand vytváří ve starověkých městech – jediném místě mimo Nether – protože jeho třpytivé modré plameny zapálí město. Můžete také shromažďovat svíčky a dokonce kosterní mob hlavy z městských zřícenin kolem vás, zatímco podlahy jsou lemovány kobercem a vlněnými bloky, aby se změkčily vaše kroky a brání jim ve spuštění senzorů Sculk.

Starověké město Minecraft: hrudník seděl izolovaně

Starověké městské kořist

Ve starověkých městech Minecraft generuje více kořisti. V těchto hrudich lze nalézt mnoho zajímavých a užitečných předmětů, včetně sněhových koulí (hodit jeden, který pošle dozorce v opačném směru), ozvěny (používané k vytvoření kompasu obnovy) a fragmentů hudebního disku (lze umístit do a Řemeslný stůl pro provedení úplného záznamu). Fragmenty ozvěny i fragmenty hudebních disků jsou exkluzivní pro starověké městské truhly.

Zde je vše, co najdete ve starověkých městských truhly:

 • Ametyst Shard
 • Pečená brambora
 • Kost
 • Rezervovat
 • Láhev o kouzla
 • Svíčka
 • Uhlí
 • Kompas
 • Poškozená okouzlená diamantová motyka
 • Fragment disku (5)
 • Echo Shard
 • Enchanted Book
 • Enchanted Diamond Leggings
 • Enchanted Golden Apple
 • Enchanted Horse Armor
 • Enchanted Iron Leggings
 • Záře bobule
 • Zlatá mrkev
 • Vést
 • Hudební disk (ostatní, 13, nebo kočka)
 • Jmenovka
 • Zabalený led
 • Lektvar hojení
 • Lektvar regenerace
 • Sedlo
 • Sculk
 • Sculk Catalyst
 • Sculk Sensor
 • Sněhová koule
 • Soul Torch
 • Podezřelý guláš

Thumbnail YouTube

Obnovení starověkého města

Nakonec jsme si nemohli pomoci, ale zahrnout toto neuvěřitelné video od YouTuber netříděného chlapa, který odvedl ohromující práci při návratu starověkého města do své dřívější slávy – nebo alespoň spekuloval, jak by to mohlo vypadat. Byli jsme inspirováni k obnovení starověkého města, s vodopády, řekami a zelenými pastvinami výše uvedeného. Pokud byste chtěli udělat totéž, nebo máte zájem vidět, jaká starověká města mohla vypadat jako před staletími, podívejte se na výše uvedené video.

Nyní víte, že všechno je třeba vědět o starověkých městech Minecraft a tajemství skrytých v hluboké tmavé, naostře. Chcete -li zvýšit své šance na přežití, doporučujeme použít některé lektvary Minecraft a vybavit některé z nejlepších kouzelníků Minecraft. Hodně štěstí tam dole – budete to potřebovat.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak najít starověké město v Minecraft 1.19

Jak najít starověké město v Minecraft 1.19

Starověká města jsou snadno nejoblíbenější rysem Minecraft 1.19: Divoká aktualizace. Přinášejí do hry nový a vzrušující kořist spolu se správným strážcem ve formě strážce. Ale kvůli jejich nízké míře tření nemusí být snadné narazit na starověké město pouhým prozkoumáním jeskyní. To je místo, kde se tento průvodce hodí. Zde jsme vysvětlili, jak můžete najít starobylé město v Minecraft 1.19 s nejspolehlivějšími metodami a několika jednoduchými hacky. S tím řekl, pojďme začít!

Najděte starobylé město v Minecraft (2022)

Existuje několik metod, jak najít starověké město ve hře, a pracují na edicích s podložím i Java. Níže můžete dozvědět se o metodě, která se pro vás připadá nejužitečnější.

Co je to starověké město v Minecraftu?

Starověké město MC

Starověká města jsou nová struktura Minecraft 1.19, které se nacházejí pod dimenzí nadsvětí v hlubokých tmavých jeskyních. Oni jsou domov mocného nepřátelského davu, strážce, a také obsahuje Nejlepší kořist, kterou můžete získat v Overworld. Struktura je známá jako „město“, protože má více menších struktur, hrudních pokojů a chrámových oblastí.

Kde se dělí starověké město

Starověké město se jen vynoří v Hluboký tmavý biom Minecraft. Je to nový biom jeskyně ve hře a obvykle generuje blíže úrovni podloží na světě. Můžete to identifikovat novými bloky Sculk, které rostou v oblasti tohoto biomu.

Hluboké tmavé jeskyně biom

Z hlediska výšky světové výšky, Starověké město se obvykle vynoří pod výškou y = -20. Nejčastěji je můžete objevit ve výšce y = -40, ale to by mohlo být ovlivněno jinými jeskynními biomy v této oblasti. Pokud tedy chcete přirozeně najít starobylé město, prozkoumání jeskyní v hodnotách záporné výšky je nejlepší způsob, jak jít. Navrhujeme však provést lektvar nočního vidění, než se vydáte do temných podzemních oblastí.

Jak najdete starobylé město v Minecraftu

Jak povolit podvody v Minecraftu

Pokud tradiční vyhledávací a důlní trasa pro vás nefunguje, hra také nabízí příkazy k nalezení starověkého města v Minecraftu. Musíte však ve hře umožnit používat tyto příkazy.

Povolte podvádění v Minecraftu

Najdete „Aktivovat cheats“Možnost v nastavení hry v nabídce pauzy v edici Bedrock Edition. Mezitím musíte zapnout cheats z „možností LAN“ v nabídce pauzy pro edici Java.

Pomocí příkazu lokalizace se dostanete do starověkého města

Příkaz Minecraft „Locate“ nám umožňuje najít struktury a biomy ve hře a můžete jej použít k nalezení starověkého města také. Takto to funguje

1. Nejprve zadejte příkaz lokalizace pro vaše vydání hry ve vaší sekci chatu a stiskněte klávesu Enter.

Příkaz k nalezení starověkého města v Java Edition:

/Vyhledejte strukturu Minecraft: Ancient_City

Příkaz k nalezení starověkého města v edici Bedrock:

2. Poté hra zobrazí souřadnice nejbližšího starověkého města. Můžete je použít k cestování nebo teleportu v Minecraftu do starověkého města v hlubokém temném biome.

Souřadnice starověkého města

Nejlepší starověká semena města v Minecraft

Ponechání průzkumu a příkazů stranou, nejspolehlivější metoda, jak se dostat do starověkého města v Minecraft 1.19 je třením na vrcholu jednoho. Následující semena můžete použít k tření na starověkých městech. Potom musíte jen vykopat, abyste dosáhli města.

Starověké město na Spawn in Java Edition

Stačí vykopat semeno AC

 • Osivo: 2817169686383787731
 • Spawn Biome: Les
 • Starověké městské souřadnice: 488, -40, -600

Starověké městské semeno pro edici Bedrock

Starověké město na Spawn

 • Osivo: -7969402200478764570
 • Spawn Biome: Zasněžené svahy
 • Starověké městské souřadnice: 8, -43, 136

Pokud na vás tato semena nedokáže zapůsobit, náš seznam Nejlepší semena starověkých měst v Minecraft 1.19 má více rozmanitosti. Najdete vše od sloučených biomů až po glitched struktury v nich.

Najděte dnes starobylé město v Minecraftu

S tím jsme vás naučili ty nejlepší metody k nalezení starověkého města v Minecraftu. Můžete je použít k rozšíření svého inventáře a dokonce se pokusit porazit strážce v Minecraftu. Ale je nejlepší nebrat taková dobrodružství v rané fázi hry. Místo toho byste se měli pokusit zajistit některá z nejlepších kouzelníků Minecraft, aby se vaše postava vyrovnala. A nejlepší mody Minecraft vám to mohou pomoci, aniž byste to přesunuli jeden blok. Vrátíme-li se do starověkých měst, struktura podobná portálu ve svém centru je stále nezodpovězeným tajemstvím. Co si myslíte, že je účel Portálu starověkého města? Jak to aktivujeme? Sdílejte s námi své teorie v sekci komentářů!

Doporučené články

Pandy chov v Minecraft

Jak chovat pand v Minecraftu

Vstup-oceánský monument

Jak najít a zapadnout oceánský památník v Minecraftu

Malý rybářský rybník v minecraft

Průvodce rybolovem Minecraft: Vše, co potřebujete vědět

Bloky bez texturního balení vlevo a s texturním balíčkem napravo

14 nejlepší minecraft 1.20 texturních balíčků

Srdce mořských předmětů v Minecraft

Jak získat a používat srdce moře v Minecraft

Jak vyrobit obsidian v Minecraftu

Jak vyrobit obsidian v Minecraft (průvodce 2023)

5 komentářů

Hmmmm … věděli jste, že pod portálem je tajná místnost? K otevření jej musíte použít zlaté jablko!

Dominic William Adam říká:
Jak používat příkaz při použití přepínače Nintendo
[email protected] říká:
Příkaz k nalezení starověkého města v Java Edition:
Udayveer Singh říká:

Následující příkaz můžete použít k nalezení starověkého města v edici Java:
/Vyhledejte strukturu Minecraft: Ancient_City

Amane Misaki říká:

Ve skutečnosti nepotřebujete „Minecraft:“, protože hra předpokládá, že pokud ji opustíte, takže můžete pouze dát „/lokalizovat Antce_City“

Jak najít starobylé město v Minecraftu: umístění, kořist, více

Starověká města v Minecraft

Mojang

Starověké město Minecraft je gigantická struktura plná záhad. I když je obtížné najít, jsou skvělé pro průzkum. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste našli starobylé město v Minecraftu.

Svět Minecraft obsahuje několik struktur, z nichž každá má vlastní jedinečné aspekty a související kořist, bloky a davy. Může to být skvělé místo pro získání zdrojů v raných fázích hry, kromě toho, že dávají hráčům příležitost prozkoumat zbrusu novou část svého Minecraft World.

Článek pokračuje po reklamě

Jednou z nejzajímavějších struktur, které hráči ve hře mohou najít, je starověké město, které je docela nebezpečné prozkoumat, ale poskytuje odměny, které jsou jedinečné a nelze je najít nikde jinde ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je návod, jak můžete najít nepolapitelnou strukturu starověkého města v hlubinách Minecraft

 • Minecraft: Jak najít starověké město
 • Nejlepší předměty, které se mají kořist ze starověkého města v Minecraftu
 • Věci, které je třeba si pamatovat při lokalizaci starověkého města

Starověké město v Minecraftu

Starověká města jsou skvělá pro vzácné kořist

Minecraft: Jak najít starověké město

Starověká města Minecraft jsou nalezeno na nejhlubší úrovni světa Minecraft. Představeno jako součást Minecraft 1.19 Aktualizace, tato struktura sídlí Uvnitř hluboké tmavé biom na Y-51 nebo pod. Proto, abyste se dostali do starověkého města, budete muset porušit nejdůležitější pravidlo Minecraft, které není kopat přímo dolů.

Článek pokračuje po reklamě

Budete muset najít nedaleký jeskynní systém a pokračovat ve směru dolů, dokud nepřekročíte Y-50, protože hluboký tmavý biom se obvykle nachází kolem této úrovně. Poté budete muset hledat bloky vyrobené z nebo se Sculkem na ně. Sculk je narušená látka, která pokrývá bloky jako dlážděné a má tendenci se šířit v jeho okolí.

Článek pokračuje po reklamě

Jakmile jste v hluboké temnotě, začněte hledat široký prostor naplněný hlubokými strukturami, lucerny duše, šedé koberce a duší pochodně. To bude naznačovat, že jste vstoupili do starověkého města.

Článek pokračuje po reklamě

Warden potuluje chodby starověkého města

Strážce je nesmírně silný.

Nejlepší předměty, které se mají kořist ze starověkého města v Minecraftu

Jsou kolem 29 položek, které mohou generovat ve formě kořisti ve starodávných městech Minecraft. Některé z nich se však s větší pravděpodobností vytvoří než jiné, a proto jsou méně cenné než jejich vzácnější protějšky.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nejběžnější předměty, které lze generovat jako starověký městský kořist, jsou:

 • Uhlí
 • Kosti
 • Soul Torches
 • Knihy
 • Lektvar regenerace
 • Enchanted Books

Podobně nejvzácnější předměty, které se mají generovat jako starověký městský hrudní kořist, jsou:

 • Šablona kováře
 • Šablona kovářského brnění Ward
 • Hudební disk s názvem „Jiní“
 • Enchanted Golden Apple

Věci, které je třeba si pamatovat při lokalizaci starověkého města

Hráč Minecraft na sobě železné brnění ve starověkém městě

Ve starověkém městě jsou nezbytné brnění, zbraně a nástroje

Než se můžete ponořit do starobylého města, musíte být připraveni. Systém podzemní jeskyně Minecraft je naplněn nepřátelskými davy, lávovými jámami a dalšími prvky, které mohou předčasně ukončit váš Minecraft běh. Zde je několik věcí, které si pamatujete, než se vydáte na vaši cestu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Vytvářejte některé nástroje

K usnadnění vaší cesty budete potřebovat spoustu různých nástrojů. Použijte nástroje jako pickaxe a lopatu. První z nich je skvělý pro procházení mnoha vrstev kamene, žuly a dioritu, s nimiž se setkáte při zamíření dolů. Lopata je navíc skvělá pro odstranění bloků, jako je nečistota a štěrk.

Craft Armor, štít a zbraně

Vybavte celou sadu železných brnění, štítu a zbraně. Při hledání starověkého města projdete několik jeskynních systémů. Jeskyně jsou centrem pro nebezpečné davy. Meče nebo osy mohou být skvělé zbraně, které se s nimi vypořádají, a štít vás chrání před jejich útoky. Luky jsou také skvělé, pomáhají v boji s dlouhým doletem.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pohybujte se tiše uvnitř hluboké tmy

Plížte se, když je uvnitř hluboké tmavé biom, protože je naplněn senzory Sculk a Shriekery. První z nich dokáže detekovat nejmenší náznak zvuku kolem něj, poté to upozorní. Pokud bude spuštěna nepřetržitě, Sculk Shriekers způsobí, že se strážce vynoří, což je dav s více HP než Ender Dragon. Proto se pokuste omezit hluk, který vydáváte ve starověkém městě.

Vymazat/třídit svůj inventář

Starověká města obsahují cennou kořist a ponechání struktury bez ní, zatímco se vás strážce snaží vyčichat z úkrytu. Před odjezdem tříděte svůj inventář a přeneste pouze položky, které jsou nezbytné.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To je vše, co potřebujete vědět, abyste našli a navigovali po starověkém městě v Minecraftu. Více obsahu ve hře naleznete v našich průvodcích níže: