Jak najít všechny hvězdy války Jedi Survivor Blaster Parts | PCGamesn, Star Wars Jedi: Survivor Guide – Jak najít všechny kosmetiky Blaster – seznam filmů Disney

Star Wars Jedi: Survivor Guide – Jak najít veškerou kosmetiku Blaster

Contents

K dispozici ve výchozím nastavení:

Jak najít všechny hvězdy války Jedi Survivor Blaster Parts

V Jedi Survivor existuje více kosmetiky pro Blaster, ale kde je dokonce začnete snažit je najít všechny? Udělali jsme pro vás tvrdou práci.

Cal Kestis ovládá hvězdné války Jedi Survivor Blaster Parts

Publikováno: 28. dubna 2023

Chcete najít všechny části Star Wars Jedi Survivor Blaster Parts? Ve Star Wars Jedi Survivor budete moci najít několik kosmetiky Blaster . To vám umožní změnit vzhled vaší zbraně na dálku. Existují sady, jednotlivé předměty a vzácné části blasteru, které jsou nalezeny ve hře.

Star Wars Jedi Survivor Blaster Parts jsou jen jednou kategorií sběratelských předmětů ve hře. Můžete také lovit Cal Kestis Cosmetics, BD-1 Cosmetics, a existuje dokonce tajný způsob, jak odhalit všechny umístění skenování v Jedi Survivor.

Jak odemknout Star Wars Jedi Survivor Blaster Parts

Jakmile odemknete postoj Blaster, máte přístup k dílům pro Blaster Stars Jedi Survivor Blaster. K tomu dochází po dokončení počátečního oblouku příběhu na planetě Jedhy . Když se chystáte opustit základnu, Bode Acuna vám dá jeho střelnou zbraň, což vám umožní vyzkoušet tento neortodoxní styl. Od tohoto okamžiku budete moci přizpůsobit svůj blaster interakcí s jakýmkoli pracovním stolem.

Pracovní stůl zobrazí dva panely. Za prvé, panel komponent má všechny sady, složené z hlaveň, těla a přilnavosti. Celkem je 13 sad a můžete míchat a shodovat se.

Pracovní stůl ukazuje Star Wars Jedi Survivor Blaster Parts

Další panel, materiály, má 24 dostupných sad barev, z nichž každý má pět barev. Stojí za to dodat, že tyto barvy a přizpůsobení světelného meče jsou sdíleny také s možnostmi přizpůsobení světelného meče,.

Existuje několik způsobů, jak tyto položky získat. Někteří vyžadují, aby byly zdroje vyměněny s prodejci, zatímco většina lze nalézt otevřením hrudníku. Pravděpodobně budete také muset použít určité síly nebo schopnosti projít k dosažení a otevření určitých truhly.

Naše Star Wars Jedi Survivor BD-1 Cosmetics Guide Podrobnosti, co můžete očekávat, počínaje těmi, které lze snadno najít, následované odměnami hrudníku organizované podle kategorie.

Na pracovním stole zobrazená kosmetika Bubblegum Pink Star Wars Jedi Survivor Blaster Cosmetics

Star Wars Jedi Survivor Blaster Cosmetics k dispozici ve výchozím nastavení nebo z nákupů

Tyto hvězdný války Jedi Survivor Blaster Cosmetics se získává jako součást celé sady. Proto budete mít všechny tři komponenty připravené k přizpůsobení.

K dispozici ve výchozím nastavení:

K dispozici, pokud jste hru předobjednali:

K dispozici, pokud si zakoupíte edici Deluxe:

Star Wars Jedi Survivor Blaster Cosmetics k dispozici od Caij a Bounty Pucks

Caij je tajemný lovec odměn v Pyloonově salónu. Neřekne mnohem brzy, ale nakonec se stane nedílnou NPC. Když zamíříte k kobohovým kamenným věží.

Každý lovec odměn, který zabijete, vám sítí puk z odměny, který můžete dát Caij výměnou za části Blaster. Stejně tak od ní můžete získat nové upgrady blasteru. V každém případě jsou části, které můžete obdržet od CAIJ,:

 • Sudy: Model 13 a zúčtování.
 • Těla: Showdown a K3 Vindicator
 • Grip: RSKF-44

Workbench ukazuje Star Wars Jedi Survivor Blaster Cosmetics

Star Wars Jedi Survivor Blaster Barrel Místa

K3 Vindicator
Nalezeno za havarovaným bojovníkem, když se vydáváte přes hory Jedhy.

Žlutý kruh ukazuje umístění nového Star Wars Jedi Survivor Blaster Cosmetics

Vynutit
Při zkoumání Lucrehulku v Kobohových bažinách dosáhnete sekce, kde musíte použít sílu tahu na kovovém roštu na zdi. Hrudník je pryč na stranu kolem toho a těsně předtím, než se dostanete na část s více zelenými bariérami.

Hrudník ukazuje umístění nových Star Wars Jedi Survivor Blaster Cosmetics

Arakyd těžký
Na okraji Ramblerovy základny (poblíž hranice zóny s Hunterovým lomem) uvidíte hřeben, který má vinnou révu, kterou můžete použít. Odhoďte výtah a zabouchněte na připoutanou hlaveň, abyste získali tuto položku.

Další části Star Wars Jedi Survivor Blaster jsou krouženy žlutě

Star Wars Jedi Survivor Blaster Grip Locations

K3 Vindicator
Za zelenou bariérou, kterou musíte projít. Je to vedle hvízkového kapky rychlého bodu cestování.

Zelené dveře skrývají další části Star Wars Jedi Survivor Blaster

Vynutit
Ve střevech Lucrehulk najdete kasárny Yurk. Je tu část, kde můžete přeskočit na střechu, což vám umožní překročit mezeru na kout, který má hrudník.

Cal Kestis se dívá na nalezení více částí Star Wars Jedi Survivor Blaster

Arakyd těžký
V Untamed Downs zkontrolujte stranu velkého skalního útvaru ve středu. Existuje červená hrudník, který lze otevřít aktivací jeho generátoru. Nejprve však potřebujete elektrop.

Cal Kestis hledá další části Star Wars Jedi Survivor Blaster

Další kosmetika Blaster

QuickDraw
Tuto plnou sadu blasteru lze získat řešením mini-puzzy druhů v Ramblerově dosahu. Více se o tom dozvíte v našem průvodci QuickDraw Blaster .

Toto jsou části Star Wars Jedi Survivor Blaster, které jsme dosud našli. Až objevíme více, aktualizujeme tuto příručku, takže zůstaňte naladěni. Nezapomeňte, že existují i ​​jiné sběratelské předměty, například kosmetika Cal Kestis, kosmetika BD-1 a barvy zbraní a možnosti přizpůsobení.

Jason Rodriguez Jason je spisovatel volných přívodů s většinou svých rodin na invazi PC, spolu s Gamespot, IGN, Polygon a Techraptor. Je to odborník na Star Wars Jedi: Survivor, Genshin Impact, Bradavice Legacy, Destiny 2, Elden Ring a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Star Wars Jedi: Survivor Guide – Jak najít veškerou kosmetiku Blaster

Seznam filmů Disney

Blaster ve Star Wars Jedi: Survivor může být přizpůsoben mnoha způsoby, ale kde najdete tuto kosmetiku? Čtěte dále a zjistěte to.

Star Wars Jedi: Survivor Guide – Jak najít veškerou kosmetiku Blaster

Star Wars: Jedi Survivor má řadu sběratelských předmětů. Vzhled své zbraně můžete přizpůsobit několika způsoby a části Blaster jsou jen jednou z nich. Zde je seznam všech částí blasteru dostupných ve hře.

 • Arakyd Heavy Barrel: Na okraji Ramblerovy základny, poblíž hranice zóny s Hunterovým lomem, najdete hřeben s použitelnou vinnou révou. Odlévání a zabouchnutí na připoutanou hlaveň, abyste získali tuto položku.
 • LW-896: Ve výchozím nastavení k dispozici.
 • Spalování: Pokud jste hru předobjednali, budete k ní mít přístup.

Star Wars Jedi: Survivor Blaster Cosmetics 1

 • DL-44: Můžete to získat, pokud si koupíte deluxe vydání.

 • Přilnavost: Ve střevech Lucrehulk najdete kasárny Yurk. Je tu místo, kde můžete skočit na střechu a překročit mezeru na kout, kde je hrudník.
 • ArakydTěžkýRukojeť: V nezkrotném pádu zkontrolujte stranu velkého skalního útvaru ve středu. Existuje červená hrudník, který lze otevřít aktivací jeho generátoru. Nejprve však musíte nejprve získat elektrop.
 • VynutitHlaveň: Zkoumání Lucrehulk v Kobohových bažinách vás povede k sekci, kde musíte použít sílu tahu na kovovém roštu na zdi. Poté je hrudník na stranu, těsně před sekcí s více zelenými bariérami.

 • Model 13 Barrel, Showdown Barrel, K3 Vindicator Body, Showdown Body a RSKF-44 Grip: Všechny z nich jsou k dispozici od Caij a Bounty Pucks. Každý lovec odměn, kterou porážíte, vám vydělává puk z odměny, který si můžete vyměnit za části Blaster s Caij. Můžete od ní také získat nové upgrady Blaster.
 • K3VindicatorHlaveň: Když se vydáte přes hory Jedhy, hledejte havarovaného bojovníka.
 • K3 VindicatorRukojeť: Tenhle je skrytý za zelenou bariérou, kterou musíte překročit. Nachází se poblíž bodu hvíznutí rychlého cestování.
 • QuickDraw: Získáno dokončením mini-puzzy na Ramblerově dosahu.

To jsou všechny části Blaster, které jsme se dosud naučili ve Star Wars Jedi: Survivor.

Příbuzný: