Jak obsadit meta (Oculus) Quest nebo Quest 2 do televize, jak obsadit Meta Quest 2 do TV | Tom S průvodce

Jak obsadit meta quest 2 do televize

Za předpokladu, že je zařízení správně nastaveno, uvidíte oznámení, že začalo obsazení. Na pravé straně vašeho zorného pole se objeví červená tečka, která naznačuje, že dojde k záznamu nebo proudu. To, co vidíte v náhlavní soupravě Oculus, by se mělo ukázat na vaší televizi, inteligentní obrazovce nebo telefonu.

Jak obsadit meta (oculus) quest nebo quest 2 do televize

Z náhlavní soupravy přejděte na sdílení a vyberte obsazení. Ze smartphonu otevřete aplikaci a klepněte na obsazení.

Adam píše o mobilní technologii od roku 2011. Je bývalým hostitelem podcastu Android Authority a jeho práce se objevila v mnoha publikacích.

Aktualizováno 31. července 2023

  • Univerzita západních guvernérů

Ryan Perian je certifikovaný IT specialista, který drží řadu IT certifikátů a má 12 a více let zkušeností s prací na podpoře IT průmyslu a managementu.

V tomto článku

Přeskočte do sekce

Co vědět

  • Z náhlavní soupravy: Přejděte na Podíl >Obsazení. Klikněte na zařízení, které chcete obsadit, a klikněte na další.
  • Z smartphonu: Otevřete aplikaci meta a klepněte Obsazení. Klepněte Dovolit Chcete -li skenovat zařízení. Vyberte zařízení>Start.
  • Ujistěte se, že vaše náhlavní souprava, telefon a obsazení zařízení jsou na stejné síti Wi-Fi.

Tento článek vysvětluje, jak obsadit z vaší meta (Oculus) Quest nebo Quest 2 Headset do televize, aby ostatní mohli vidět probíhající hru.

Jak odevzdat svou meta (Oculus) hledání do televize z náhlavní soupravy

Nejjednodušší způsob, jak používat obsazení Oculus, je připojit se k vaší televizi zevnitř náhlavní soupravy. Napájení na televizi, oblékněte si náhlavní soupravu a zapněte ji.

Sdílet ikona zvýrazněná na domovské obrazovce Meta Headset

  1. Klikněte Podíl, který vypadá jako zakřivená šipka na vašem hlavním ovládacím panelu.

Obsazení zvýrazněno na domovské obrazovce Meta Headset

Klikněte Obsazení.

Dále zvýrazněno na obrazovce lití meta náhlavní soupravy

Klikněte na zařízení, na které chcete obsadit, a klikněte na další.

Za předpokladu, že je zařízení správně nastaveno, uvidíte oznámení, že začalo obsazení. Na pravé straně vašeho zorného pole se objeví červená tečka, která naznačuje, že dojde k záznamu nebo proudu. To, co vidíte v náhlavní soupravě Oculus, by se mělo ukázat na vaší televizi, inteligentní obrazovce nebo telefonu.

Jak odevzdat úkol do televize z telefonu

Pomocí aplikace Meta (Oculus) můžete ovládat obsazení na různá zařízení. Toto je nejjednodušší řešení, pokud osoba používající náhlavní soupravu není s rozhraním neznámé. Nejprve budete potřebovat aplikaci a budete muset být do aplikace podepsáni s vaším účtem. Budete také muset být na stejné síti Wi-Fi jako náhlavní souprava Quest. Jakmile je vše, co je v pořádku, zde je návod.

  1. Otevřete aplikaci a klepněte Obsazení v pravém horním rohu. The Obsazení Tlačítko vypadá jako náhlavní souprava se symbolem Wi-Fi v rohu.

Kroky, které mají být odvezeny z Quest do televize na Android

Klepněte Start.

Jak zastavit obsazení Oculus

Zastavení obsazení je stejně jednoduché. Na telefonu musíte klepnout Přestaňte lití ve spodní části aplikace. Abychom přestali obsadit uvnitř úkolu, existuje několik dalších kroků.

  1. Vraťte se do hlavní nabídky.

Sdílet ikona zvýrazněná na domovské obrazovce Meta Headset

Klikněte Podíl.

Obsazení zvýrazněno na domovské obrazovce Meta Headset

Klikněte Obsazení.

Přestaňte obsazení zvýraznit na domovské obrazovce Meta Headset

Klikněte Přestaňte lití.

Co potřebujete pro obsazení Oculus

Chcete -li obsadit svůj Meta Oculus Quest nebo quest 2 zkušenosti do televize, potřebujete náhlavní soupravu a zařízení Chromecast.

Některé televizory a inteligentní obrazovky mají vestavěné Chromecast. Jinak si můžete zakoupit dongle Chromecast. Musíte také připojit náhlavní soupravu i televizi ke stejné síti Wi-Fi.

Jak mohu obsadit meta (Oculus) Quest 2 na televizi Roku?

Ujistěte se, že vaše televize Roku má nainstalovanou aplikaci Chromecast, nebo použijte dongle Chromecast. Spusťte mobilní aplikaci Oculus, klepněte Obsazení, a udělit nezbytná oprávnění. Uvidíte náhlavní soupravu Oculus v Obsadit z sekce. V Obsadit Krabice, vyberte svou televizi Roku> Start.

Jak mohu obsadit Quest 2 na PC?

Chcete -li obsadit Quest 2 do vašeho PC, použijte Chrome nebo Edge k přechodu na stránku CAYTING META OCULUS a přihlásit se ke svému účtu. Nasaďte si náhlavní soupravu a stiskněte tlačítko na ovladači a otevřete univerzální nabídku. Vybrat Sdílení > Obsazení > Počítač > další > Hotovo.

Jak mohu vrhnout Oculus Quest 2 na požární hůl?

Chcete-li obsadit Oculus Quest 2 na Amazon Fire Stick, budete muset stáhnout aplikaci třetích stran, jako je letecká obrazovka, do požární hůlky. Spusťte aplikaci, klepněte Start, a počkejte, až se zařízení synchronizuje. Nasaďte náhlavní soupravu Oculus, vyberte Sdílení > Spusťte obsazení náhlavní soupravy > Vyberte zařízení> Vyberte Start.

Jak obsadit meta quest 2 do televize

Mladá žena zkouší Meta Quest 2 (Oculus Quest 2) za virtuální zážitek sedící v gauči a na sobě černý top

Virtuální realita nemusí být sólový zážitek. Tím, že se naučíte, jak odevzdat Meta Quest 2 do televize, můžete sdílet své VR výlety s členy rodiny, přáteli a dalšími diváky zainteresujícími.

Meta Quest 2 (dříve označovaná jako Oculus Quest 2) je naší volbou pro nejlepší náhlavní soupravu VR. Sportuje elegantní design, intuitivní ovladače a silný vestavěný zvuk-vše za poměrně dostupnou cenu.

Meta Quest 2 má také přístup k působivé knihovně her a aplikací, jako je Beat Sabre, Golf+ a Resident Evil 4. (Zde je náš seznam nejlepších her Meta Quest 2.) Ale pokud se někdy ocitnete, že se cítíte trochu osaměle při používání náhlavní soupravy VR, nejste sami. Mnoho uživatelů chce sdílet své herní a fitness triumfy.

Naštěstí existuje způsob! Meta Quest 2 má praktickou funkci, která vám umožní vrhnout televizi. Budete potřebovat zařízení Chromecast nebo TV s vestavěnými schopnostmi Chromecast. Naším oblíbeným je Chromecast s Google TV. Má streamování 4K UHD s podporou pro HDR a Dolby Vision, plus přichází s vynikajícím rozhraním Google TV. Pokud chcete upgradovat televizi současně, podívejte se na náš seznam nejlepších televizorů s Chromecast.

Přečtěte si dále pro náš průvodce, jak připojit Meta Quest 2 k televizi.

Dnešní nejlepší Chromecast Google s nabídkami Google TV

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

Jak obsadit meta quest 2 do televize

Krok 1: Zapněte Quest 2 a vaši televizi.

Pokud jste na televizi připojili zařízení Chromecast, vyberte správný vstup. Chromecast a Quest 2 by také měly být na stejné síti Wi-Fi.

Krok 2: Stisknutím tlačítka Meta na pravém ovladači vyvoláte domovskou nabídku.

Krok 3: Umístěte a klikněte na tlačítko fotoaparátu.

Krok 4: V okně fotoaparátu klikněte na tlačítko obsazení.

Krok 5: V obsazení z tohoto okna náhlavní soupravy vyberte zařízení s podporou Chromecast.

Krok 6: Potvrzení se objeví potvrzovací zpráva. Vaše televize by nyní měla zobrazit zdroj z meta quest 2.

Jak přestat obsadit meta quest 2 do televize

Chcete -li zastavit obsazení, jednoduše se vraťte do nabídky sdílení a klikněte na tlačítko obsazení. Potvrďte, že chcete přestat lití.

Přečtěte si více

Věděli jste, že Meta Quest 2 může být také připojena k počítači, abyste mohli hrát hry jako Microsoft Flight Simulator pomocí Meta Quest 2? Podívejte se na náš průvodce, jak připojit Meta Quest 2 k PC a dozvíte se více. A vytěžit maximum z vaší náhlavní soupravy VR nezapomeňte se podívat na naše tipy pro nejlepší hry Meta Quest 2, stejně jako nejlepší příslušenství Meta Quest 2 a nejlepší případy Meta Quest 2.

  • Meta Quest Pro Hands-On: Budoucnost Metaverse
  • Právě jsem vyzkoušel LiteBoxer VR pro meta Quest 2 – a wow
  • Meta Quest 3 – všechno, co zatím víme