Jak odemknout a mazlit psa v Destiny 2: Sezóna Seraph – Polygon, Destiny 2 přinesl zpět Archieho psa a hráči ho chtějí přemístit.

Destiny 2 přivedl zpět Archieho psa a hráči ho chtějí přemístit

Jakmile zničíte všechny drony revizí nula, budete se muset dostat zpět přes „Operace: Seraph Shield“ přes kosmickou procházku a do místnosti, kde konečně porazíte obří úly rytíře. (Pokud vezmete Red Teleporter k konečnému šéfovi, zašli jste příliš daleko.)

Jak otevřít tyto zamčené dveře v provozu Destiny 2: Seraph Station

Ryan Gilliam (on/ho) pracuje v Polygonu téměř sedm let. Primárně tráví svůj čas psaním průvodců pro masivně populární hry jako Diablo 4 A Destiny 2.

Bungie vydala jednu ze svých nejkrásnějších, pravděpodobně nejlepších odměn Destiny 2 V úterý, prosinec. 27. Po sestřelení řady sběratelských předmětů a projděte si misí „Operace: Seraph’s Shield“ po podruhý čas, můžete odemknout svého vlastního robotického psa, se kterým se zchladí v kormidle tím, že aktivuje protokol Good Boy.

V této příručce vám řekneme, jak odemknout tohoto kovového společníka a odemknout nejlepšího přítele strážce, který budete potřebovat pro sezónu názvu a pečeti Seraph.

Jak otevřít dveře

Jakmile dokončíte misi „Operation: Seraph’s Shield“ a vytvořili svou vlastní revizi nulovou exotickou pulzní pušku, budete moci dobrodružství a zničit 50 bezpečnostních dronů na Měsíci, Evropa a Mars. Poté, jak postupujete dále v misi a odemknete další upgrady, budete moci zničit posledních 12 dronů uvnitř mise „Operace: Seraph Shield“. (Pokud potřebujete pomoc s nalezením některého z těchto dronů – a některé z nich jsou docela složité – nebojte se, spustili jsme umístění každého bezpečnostního dronu Destiny 2.)

Jakmile zničíte všechny drony revizí nula, budete se muset dostat zpět přes „Operace: Seraph Shield“ přes kosmickou procházku a do místnosti, kde konečně porazíte obří úly rytíře. (Pokud vezmete Red Teleporter k konečnému šéfovi, zašli jste příliš daleko.)

V místnosti, kde zabijete prvního šéfa (nebýt zmatený s místností, kde se stejného šéfa ustupujete dříve v misi), uvidíte dveře vlevo s partou propracovaných světel a symbolem sondy na to. Jakmile jsou drony zničeny, budete moci odemknout dveře. Použijte své upgrady (nebo meč s dychtivým okrajem) k obcházení laserů a zamčených dveří, abyste dosáhli teleportu.

Jak získat psa a co dostanete, jakmile ho dosáhnete

Jakmile projdete Teleportem, ocitnete se v temných rozích stanice. Budete muset dokončit krátkou skládačku na platformě s několika různými trasami, z nichž některé vás zabijí, zatímco jiní vás teleportují zpět na začátek.

Pokud však nejste skákací puzzle, jediná věc, kterou opravdu potřebujete vědět, je sledovat správnou cestu, jakmile se dostanete na potrubní křižovatku a dávejte si pozor na červená světla. Červená světla mají tendenci označovat jámy, které vás mohou zabít, zatímco bílá světla ukazují bezpečnější cestu. (Pokud chcete přesný průběh, jak se dostat ke psovi, podívejte se na skvělé video od Esoterickk, které jsme propojili výše.)

Jakmile dorazíte na mechanického psa, dejte mu malou cestu a odemknete triumf nejlepšího přítele strážného. Ještě lepší je, že bude teleportovat do kormidla a pověsit se před rámcem EXO. Můžete ho mazlit, kdykoli budete chtít, a dokonce vybrat sledovač na svých sezónních emblémech označující, kolikrát jste pes mazlící.

Obvykle sezónní obsah, jako je operace: Seraph Shield zmizí, když se Bungie převrátí do nového expanzního roku. S Lightfall vychází v únoru. 28, v současné době není jasné, co se stane s misí nebo psem na začátku roku 2023. Natáhli jsme se k Bungie, abychom objasnili, jak se kormidlo změní-Lightfall. Chcete -li být v bezpečí, důrazně doporučujeme získat revizi nula a mechanické štěně před únorem. 28, 2023.

Destiny 2 přivedl zpět Archieho psa a hráči ho chtějí přemístit

Destiny 2 přivedl zpět Archieho psa a hráči ho chtějí přemístit

Archie The Pes, oblíbený Destiny 2 Exo-Canine, se konečně vrátil do věže po několika měsících vyloučení z příběhu. Bohužel, milý mazlíček je stále umístěn na stejném unavení a izolovaném místě, jako předtím, zdá se, že není důležitou součástí ekosystému hry.

Archie může znovu najít jeho osamělý na chodbě poblíž Černé zbrojnice, kde se obvykle nachází ADA-1. Pokud tedy neplánujete přidat ozdobu do své nejlepší lovce, pak se s největší pravděpodobností nedostanete na toto konkrétní místo. Bohužel to ponechává oblíbeného mechanického psa věže s do očí bijící nedostatek škrábanců hlavy, které si obvykle zaslouží.

Z tohoto důvodu se nyní hráči na Redditu zeptali Bungie o přemístění Archieho do obydlenější oblasti. Jeden konkrétní uživatel s názvem P_udding dokonce vytvořil příspěvek s názvem „Můžeme dostat Archie na milejší místo?,„Ve snaze přesunout exo-kanin. Naštěstí jejich zpráva od té doby obdržela vylití podpory od jiných milovníků psů Destiny 2.

Komentátorka navrhla, aby se Archie přesunul s ADA-1 místo toho „takže má přítele“, protože se zdá, že hráči už nenavštěvují její zbrojnici. Další respondent doporučil Zavaloinu kancelář jako alternativu, protože „přidal by pozitivní atmosféru do aktuálně osamělého a pochmurného místa.„Sledovalo by to také logiku Bungie, že ho chce dát někam mimo dohled,“ pokračoval stejný uživatel.

Na základě nedávných reakcí mnoha hráčů se zdá, že téměř každý se shoduje, že Archie by měl být přesunut z jeho současného místa do jiné živější oblasti. Doufejme, že Bungie ho nakonec přemístí, jakmile si nejlepší společník věže zaslouží pravidelnou dávku protokolu Good Boy.

Zatímco čekáte na Archieův velký tah, podívejte se na naše návrhy na nejlepší PVE zbraně a 10 nejlepších exotických zbraní v Destiny 2, takže víte, jaké zbraně používat, zatímco se vydáváte ve hře.

Nejkontroverznější postavou Destiny 2 je … Archie the Dog?

Archie pes Destiny 2 je nejvíce „kontroverznější“ postavou hry po satirickém reddit příspěvku na vývojový proces vývoje psů Bungie.

Nejkontroverznější postava Destiny 2 je. Archie the Dog?

Publikováno: 9. května 2023

Psí pes Destiny 2 Archie the se stal nejkontroverznějším charakterem hry FPS po satirickém postu, který analyzuje proces vývoje Bungie týkající se Destiny 2 Robo-Pup, získal přes 6 000 upvotes.

Je to ironie, že fanoušek oblíbený pooch je nyní středem velké diskuse o celkovém vývojovém procesu hry, vzhledem k tomu, že to nebylo nic jiného než dobrý boi od svého krátkého vzhledu v Destiny 2 Season 19.

Příspěvek s názvem „Vývoj psa Archie the Dog je satirický mikrokosm procesu uvolňování obsahu Bungie“ je označen satirou, i když jasně rezonoval s hráči frustrovanými nedávnými chybami, problémy se serverem a celkovým procesem vývoje obsahu a procesem vývoje obsahu a procesem vývoje obsahu a celkovým procesem vývoje obsahu a procesem vývoje obsahu.

Thumbnail YouTube

Příspěvek od Redditor Wisescratch naznačuje, že zatímco ve většině ostatních her by vývojáři, kteří chtěli zahrnout psa do hry zahrnout podařilo se to dát do herního světa s mechanikou buggy.

“Napsali jsme zdlouhavý článek popisující, jak jsme psa kódovali, proč jsme psa kódovali a jak jsme nesmírně chytří, že jsme schopni kódovat psa na prvním místě,” dodává autor, mluví z satirické pozice jako člen vývojového týmu Bungie. Kicker je však odhlášením příspěvku:

“Vzhledem k tomu, že to nemá nic společného s Gambit, bude pes zmíněn v každém twabu,” píše autor, reakce na celkové ticho Bungie ohledně jakýchkoli aktualizací her Gambit Game a jeho budoucnosti jako základní aktivitu v Hra více hráčů. Zatímco Bungie nedávno přepracovala Vanguardské údery a setkání a snažila se vyrovnat aktivity, jako je Crucible a Trials of Osiris.

V úpravě autor příspěvku poznamenává, že byli přidáni do R/Con ControversialClub na Reddit, soukromé komunitě, kde „Každou hodinu, autor nejkontroverznějšího příspěvku na Redditu, je přidán jako schválený předložený předloženým subderedditu k tomuto subredditu.“

Zatímco komunita Destiny 2 zřídka váhá sdílet svou zpětnou vazbu týkající se problémů ve hře v rozsahu od chyb nebo celkových problémů s narativním obloukem, zdálo se, že tento sentiment za tímto příspěvkem zasáhne akord s hráči s ohledem na kritiku kolem světelného vyprávění, výpadky, výpadky a řada dalších problémů nedávných trápení.

Destiny 2

I tyto problémy však nezabránily hráčům v hraní Destiny 2 Season 20, protože Steam Grafs hlásí, že hra se chlubila svým špičkovým počtem hráčů 316 651 na platformě se spuštěním Lightfall na konci února a pokračuje v průměru asi 79 487 hráčů, z nich asi 38 159 v listopadu 2022.

Archie, jehož jméno je pro Archanděla krátké, je jen jednou z mnoha věcí, na které se hráči mohou těšit v sezóně Destiny 2 Season 21, protože Bungie již slíbil, že se Doggo vrátí ve hře v nadcházející sezóně. S sezónou hlubokého rychle se však hráči dostanou ruce na všechny nedávné exotiky Destiny 2 Lighfall Exotic.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.