Jak odemknout BAS-P SMG ve Warzone 2 & Modern Warfare 2 Season 1-Dexerto, jak odemknout BAS-P v MW2 a WARZONE 2 | Nejúčinnější metoda bitevního průchodu – dot eSports

Jak odemknout BAS-P v Modern Warfare 2 a Warzone 2

Nakonec přeskočí pátou úroveň přeskočení sektoru a odemkne Bas-P ve Warzone 2 a Modern Warfare 2. Níže jsme zahrnuli rychlý krok-za průvodce:

Jak odemknout BAS-P SMG ve Warzone 2 & Modern Warfare 2 Sezóna 1

BAS-P v Modern Warfare 2

Aktivita

Bas-P je zbrusu nový SMG, který zvládne ve Warzone 2 a Modern Warfare 2 Season 1. Máme všechny podrobnosti o tom, jak odemknout BAS-P a začít jej vyrovnat.

Warzone 2 a Modern Warfare 2 Sezóna 1 dorazila a přinesla řadu čerstvého obsahu do nejnovějšího zápisu do tresky a označila spuštění nové bitvy Royale. Existuje spousta funkcí, do kterých se můžete uvíznout, ale je to vydání nových zbraní, které mají hráče obzvláště nadšené.

Článek pokračuje po reklamě

Jedním z nich je BAS-P, SMG z blízkého dosahu s puchýřskou rychlostí ohně a časem zalévání očí. Třída SMG má již několik výkonných možností, ale Bas-P by mohl snadno zpochybnit ranou Warzone 2 a MW2 Meta.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak odemknout Bas-P ve Warzone 1 a Modern Warfare 2 Season 1.

Jak odemknout Bas-P na Warzone 2 & Modern Warfare 2

Bas-P v nabídkách MW2

Stane se Bas-P nejlepší SMG ve Warzone 2 a Modern Warfare 2?

Bas-P je odemčeno dokončením Sektor A6 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2 Season 1 Battle Pass, působí jako cíl vysoké hodnoty (HVT) této části. Obě hry nyní využívají bitevní průsmyk „Combat Map“, což znamená, že odměny již nejsou získány jednoduše dosažením konkrétní úrovně.

Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí je to jeden z ZDARMA sektory Battle Pass sezóny 1, To znamená, že není třeba utrácet žádné peníze na odemčení nové zbraně.

Nejprve budete muset dokončit alespoň jednu ze sousedních oblastí obklopujících sektor A6 – ať už je to A3, A5 nebo A10. Poté musíte odemknout všechny čtyři nižší odměny v sektoru A6 pomocí vrstvy stupňů vydělané z hry.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec přeskočí pátou úroveň přeskočení sektoru a odemkne Bas-P ve Warzone 2 a Modern Warfare 2. Níže jsme zahrnuli rychlý krok-za průvodce:

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

  1. Dokončit jeden z Sektory sousedící s A6 – A3, A5 nebo A10.
  2. Použijte přeskočení úrovně Odemknuté hraním zápasů a nárokujte si čtyři nižší odměny v sektoru.
  3. Strávte páté a konečné přeskočení úrovně odemknutím SMG BAS-P SMG.

Pokud vám chybí Bas-P do konce sezóny 1, nebojte se, bude k dispozici prostřednictvím výzvy ve hře, jakmile bude příští bitevní průsmyk naživo.

Pro více informací o Warzone 2 si nezapomeňte podívat na některé z našich dalších průvodců:

Jak odemknout BAS-P v Modern Warfare 2 a Warzone 2

Hráči samopal zbraní připraveni přidat do svého arzenálu Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2 Díky bitevnímu průchodu v sezóně 01 má důvod být nadšený.

Jedna z nových zbraní přidaných do Volání povinnosti vesmír MW2 První obsahovou sezónou byla BAS-P, SMG, který má „agresivní rychlost střelby a modulární rám“, díky kterému je zbraň „ideální pro náročného operátora, který chce přizpůsobit svou samopalku.“

Odemknutí položek v novém bitevním průsmyku může být zpočátku matoucí, ale je to vlastně docela hezké, protože to dává hráčům svobodu jít po položkách, které chtějí jako první, a nemusí se starat o nic jiného, ​​aby začaly brousit. Ale jakmile sezóna skončí, jednoduchá výzva je vše, co je třeba odemknout nové zbraně.

Zde je návod, jak odemknout Treska SMG od první sezóny.

Jak odemknout BAS-P v MW2 a Warzone 2

MW2 má nový systém bitevních průchodů, ve kterém jsou všechny odměny spojeny s regiony na mapě jako na obrázku výše. Aby se odemkli odměny, musí hráči použít tokeny, aby otevřeli každou odměnu v každém regionu, než se přesunují na další. Existují čtyři základní odměny a jeden „HVT“, což je místo, kde se nacházejí nové sezónní zbraně, takže každá oblast vyžaduje celkem pět žetonů.

V sezóně jeden z MW2 a Warzone 2, Bas-P byl nalezen v oblasti A6 Battle Pass. To znamená, že hráči museli odemknout všechny odměny v A0, A1 a A3, aby dosáhli regionu, jak je vidět na obrázku výše.

Potom hráči museli odemknout všechny čtyři odměny v rámci A6, aby získali přístup k Bas-P. Celkem tedy hráči potřebovali nejméně 15 žetonů, aby získali přístup k nové samopal v sezóně 01.

Tokeny Battle Pass lze získat hraním MW2, Warzone 2, nebo DMZ hry, ale lze je také zakoupit Treska Body stejně jako bitevní průchod vrstvy úrovně v předchozích hrách.

Co je ještě jednodušší než metoda bitvy? Čekání, až sezóna skončí. Nyní v sezóně, která je hotová, existuje velmi jednoduchá výzva pro odemknutí zbraně.

  • Extrahovat zbraň z DMZ
  • Získejte 25 headshotů pomocí SMG

Pokud hráči najdou Bas-P na zemi v DMZ a úspěšně exfil, bude k dispozici k použití v Treska potom. v opačném případě, Treska Hráči mohou použít své oblíbené SMG, aby shromáždili některé headshoty, a nakonec najdou odemknuté a připravené k vyrovnání ve střelci.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.