Jak odemknout neodpustitelné kletby v Bradavicích Legacy: Avada Kedavra, Crucio & Imperio – Charlie Intel, Bradavické dědictví neodpustitelné kletby: Jak se naučit CRUCIO, Imperio a Avada Kedavra

Jak se naučit neodpustitelné kletby v Bradavickém dědictví

Crucio způsobí vysoké poškození a „kletby“ oběti, což je činí náchylnější k jiným formám poškození v boji. To je dobré pro změkčení obzvláště tvrdých cílů.

Jak odemknout neodpustitelné kletby v Bradavicích Legacy: Avada Kedavra, Crucio & Imperio

Bradavice Legacy hráč používající Avada Kedavra

Bradavice Legacy vám umožňuje učit se silná kouzla, včetně tří neodpustitelných kletby – Imperio, Crucio a Avada Kedavra. Zde je návod, jak můžete odemknout neodpustitelné kletby v Bradavickém dědictví.

Příběh dědictví Bradavic vezme hráče na magickou cestu vesmírem Harryho Pottera, navštěvuje ikonická místa a na cestě se setkává s rozpoznatelnými postavami.

Umístí také některá z nejsilnějších kouzel na světě na dosah ruky a mezi nimi jsou tři neodpustitelné kletby, které se Harry a jeho přátelé příliš seznámili s knihami a filmy.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste čarodějnice nebo čaroděj, který se chce naklonit k temné stránce, zde je návod, jak odemknout neodpustitelné kletby, abyste je mohli použít ve věku Bradavic.

Článek pokračuje po reklamě

  • Jaké jsou neodpustitelné kletby v Bradavickém dědictví?
  • Jak odemknout Crucio v Bradavicích Legacy
  • Jak odemknout Imperio v Bradavickém dědictví
  • Jak odemknout Avada Kedavra v Bradavicích Legacy

Jaké jsou neodpustitelné kletby v Bradavickém dědictví?

V Bradavicích jsou tři neodpustitelné kletby; CRUCIO, Imperio, a Avada Kedavra. Jak budou fanoušci vědět, každý z nich má ničivý účinek na ty nešťastné, aby byli na přijímajícím konci.

Ačkoli ve franšíze jsou studenti Bradavic obvykle varováni před jejich používáním za žádných okolností, ale tomu tak není v dědictví. Zde se můžete nejen naučit, ale používat kouzla na svých nepřátel.

Článek pokračuje po reklamě

Níže můžete vidět každou kletbu a její účinek:

  • CRUCIO (Cruciatus Curse) – Známý jako „kletba mučení“ způsobuje nesnesitelnou bolest na jakoukoli živou věc.
  • Imperio (Imperius Curse) – Zastaví nepřítele pod vaši kontrolu.
  • Avada Kedavra (Kletba zabíjení) – Okamžitě způsobuje rychlou a bezbolestnou smrt.

Po odemčení se tato smrtící kouzla mohou stát neuvěřitelně mocnými nástroji ve vašem magickém arzenálu, takže se pojďme na to, jak se naučit každý z nich.

Článek pokračuje po reklamě

Bradavice dědictví hráči používající kouzlo

Neobjektivní kletby jsou ničivé kouzla pro ty, kteří se odváží použít je.

Jak odemknout Crucio v Bradavicích Legacy

Každá neodpustitelná kletba je získána prostřednictvím řetězce vedlejších misí Sebastian Sallow a kletbu Crucio lze odemknout dokončením dokončení „Ve stínu studie“. Pokud jste dokončili několik cílů Sebasatiana a dosažený úroveň 16, Úkol bude k dispozici a lze jej kdykoli provést.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Tato konkrétní vedlejší aktivita vás zavede do Zmijozerního skriptorium, kde se setkají s dveřmi, které lze otevřít pouze neodpustitelnou kletbou. Zde se budete učit, jak obsadit kouzlo a Crucio bude k vašim dovednostmi trvale přidán.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout Imperio v Bradavickém dědictví

Aby se naučili kletbu Imperio, musí hráči zaškrtnout ‘Ve stínu času Mission, která se odehrává dále do Sebastianovy pátrání. Jednoduše pokračujte v postupu hlavním příběhem a obdržíte sovu, která vám udělí úkol.

Článek pokračuje po reklamě

Tentokrát vám student Zmijozelí vyhledává děsivou katakombu, než je konfrontován Omnis Gaunt. Během této výměny se naučíte Imperio, což znamená, že jste zvládli dva ze tří neodpustitelných kletby v dědictví Bradavic.

V Bradavickém dědictví je celá řada různých kouzel.

Jak odemknout Avada Kedavra v Bradavicích Legacy

Poslední neodpustitelná kletba Avada Kedavra, je udělena za dokončení ‘Ve stínu relikvie‘Quest. Hráči mají přístup k této misi pouze poté, co zasáhnou Úroveň 27 dokončením částí kampaně nebo broušením bočních cílů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

V hledání Sebastian provede zabíjecí kletbu přímo před vámi a nabídne ji učit. Jednoduše sledujte jeho vedení a stanete se dostatečně silným, abyste soupeřili Voldemorta.

To bylo všechno, co potřebujete vědět o tom, jak odemknout všechny neodpustitelné kletby v Bradavickém dědictví.

Další informace o dědictví Bradavic najdete na našich dalších průvodcích:

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kredity obrázků: Avalanche Software / Warner Bros. Interaktivní zábava

Jak se naučit neodpustitelné kletby Bradavice Legacy

HARRY POTTER Bradavice Legacy

Všechny silnice vedou k Bratevům, ale ne všechny cesty chodí ve světle. v Bradavice Legacy, Můžete si vybrat, zda chcete být čarodějnice nebo čaroděj, kterým chcete být, a to zahrnuje možnost obrátit se na Nefarious Magic. Pokud chcete být temným čarodějem nebo čarodějnicí, budete se učit zlá. Při nejhorším? Jsou považovány za naprosto neodpustitelné. Zde je to, co musíte udělat.

Všimněte si, že i když jsme redigovali podrobnosti o klíčovém grafu, budou níže drobné spoilery.

Jak se naučit neodpustitelné kletby

I když existuje mnoho různých druhů děsivých kouzel a kletby v kouzelnickém světě, v konečném důsledku je obecným pravidlem použité pravidlo, zda čarodějnice nebo čaroděj používá tři neodpustitelné kletby bez omezení. Tyto kletby se skládají z Crucio, Imperio a Avada Kadavra.

Budete mít možnost naučit se všechny tři z těchto kletby v Bradavickém dědictví sledováním „Ve stínu. „Příběh o vedlejším úkolu. Tento úkol obsahuje Sebastian Sall, studenta Zmijozelu, který znamená dobře, ale zastaví se nic, aby našel magickou lék pro svou sestru Annu, i když to znamená ponoření do temného umění. Sebastiana je proti jeho strýci, který se vzdal jakékoli naděje na nalezení léku na Annu a je pevně proti něčemu, co se týká temného umění. Tento úkol také přitahuje v Ominis Gaunt, laskavém slepém studentovi ve Zmijozelském.

Sebastian je také součástí hlavního příběhu Bradavice Legacy, Zvládnutí této série vedlejších úkolů však poskytne příležitost naučit se všechny tři neodpustitelné kletby. První dvě kletby se mohou naučit relativně blízko sebe, ale budete muset počkat až do konce hry, než se budete moci dozvědět třetí.

Všimněte si, že na rozdíl od toho, co jsem viděl zveřejněné jinde, to je je možné se naučit tyto kletby, pokud jste je zpočátku odmítli. Pokud náhodou vyberete nesprávnou možnost nebo změníte názor a nechcete si znovu načíst uložit, jednoduše Zamiřte k podceňování a promluvte si se Sebastianem, který vás v té době naučí kletby. Všimněte si, že pokud máte luxusní vydání Bradavice Legacy, Můžete také vyzkoušet tyto kletby, aniž byste se je „opravdu“ naučili v Battle aréna Dark Arts, Nachází se v zakázaném lese.

Jak se naučit CRUCIO

První neodpustitelná kletba, kterou budete mít příležitost se naučit, je Crucio. Promluvte si se Sebastianem Sallowem, kdykoli chce mluvit, a nakonec se otevřete vedlejší úkol Ve stínu studie. Budete muset pečlivě prozkoumat různé brány a otočit symboly na nedalekých hadích hádankách, aby se shodovaly. Před koncem úkolu se dozvíte, že za účelem pokračování musí někdo obsadit Crucio.

Můžete nabídnout naučit se kletbu a vrhnout ji na Sebastiana, naučit se kletbu, ale nechte ji Sebastian obsadit na vás, nebo nechat Sebastian na vás obsadit, aniž by se to naučil. Bývalé dvě možnosti vám umožní naučit se CRUCIO. Pokud to odmítnete, můžete se to později dozvědět.

Crucio způsobí vysoké poškození a „kletby“ oběti, což je činí náchylnější k jiným formám poškození v boji. To je dobré pro změkčení obzvláště tvrdých cílů.

Jak se naučit Imperio

Sebastianův sestup do temného umění pro zdánlivě dobrou věc pokračuje ve stínu času. Udělejte si cestu skrz hrobku zamořenou pavoukem ve Feldcroftu a vyřešte příležitostnou hádanku. Nakonec Sebastian nabídne, že vás naučí Imperio, i když znovu, pokud ho odmítnete, můžete se na to zeptat později.

Imperio proklíná nepřítele a krátce je umístí pod vaši kontrolu, což znamená, že na chvilku budou bojovat proti svým bývalým spojencům. To je ideální pro kontrolu davu, což vám dává trochu dýchací místnosti v zabalených bojích.

Jak se naučit Avada Kadavra

Chcete -li získat konečnou neodpustitelnou kletbu, budete muset postupovat ve většině hry, dokud odemknete boční úkol s názvem Ve stínu relikvie. Jednoduše si promluvte se Sebastianem na konci úkolu a nabídne vás, aby vás naučil Avada Kadavra. Stejně jako předchozí dva kletby můžete později vzít Sebastiana na jeho nabídku v podrodě.

Kultinová kletba zabíjení nebyla pro tuto hru nerfinována. Casting Avada Kadavra okamžitě zabije cíl, z malého pavouka na masivní troll. Abych to poněkud čelil, má kletba nejdelší doba cooldown jakéhokoli kouzla ve vašem arzenálu. Můžete to poněkud zmírnit pomocí zaostřovacího lektvaru, ale stále jste nejlepší z pečlivého výběru cílů a zachránit Avada Kadavra pro nejsilnější nepřátele, kteří se objevují.