Jak odemknout nové znaky raftu | PCGamesn, Raft: Jak odemknout nové znaky | Nerd Stash

Raft: Jak odemknout nové postavy

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak odemknout nové znaky raftu

Odemknutí raftu: Čtyři lidé stojící před modrým pozadím

Chcete odemknout nové znaky raftu? Hra přežití zamořená žraloky začíná pouze dvěma postavami, ale dalšími dalšími částmi můžete odemknout hraním příběhem. To může ve skutečnosti odpovědět na další z vašich otázek, pokud jste ve hře nováčkem: Ano, Raft má děj.

Je důležité si toho poznamenat Raft znaky Nemáte žádné zvláštní schopnosti. Stále však existuje několik důvodů, proč byste je měli sbírat. Nejprve se s nimi stejně narazíte, takže je můžete také vyzvednout (varování: snadno zmeškají). Za druhé, pokud hrajete s přáteli, je mnohem snazší se navzájem rozeznat, pokud všichni nevypadáte stejně.

Je důležité to vědět před zahájením lovu postav Raftu: Jakmile odemknete postavu v jednom uložení souboru, budou navždy odemčeny. Pokud hrajete s přáteli, automaticky také odemknou postavy, se kterými se setkáte. Pokud se však po mluvení s novou postavou připojí někdo jiný, stále musí udělat to samé. Před zahájením hry můžete změnit svou postavu v hlavní nabídce.

Zde je rychlý seznam všech znaků raftu:

Jak odemknout nové znaky raftu

Chcete -li začít hledat více postav raftu, musíte sledovat příběh. Prvním krokem je vytvoření přijímače a tří antén (umístěte je o jedno patro nad hladinou moře). Dále zadejte kód zobrazený ve vašem časopise Quest. Kromě nedalekých ostrovů (zelené tečky) zobrazí přijímač další umístění příběhu (Blue Dot). Hlava na nejbližší modrou tečku, abyste našli rozhlasovou věž a Tala, což je také místo, kde najdete raft recyklovač, nezbytný pro vytváření koše koše.

Tento proces zůstává zhruba stejný. Pokaždé, když navštívíte novou památku, hledejte poznámku s souřadnicemi. Zadejte souřadnice do přijímače a vyplujte na další místo. Musíte se jen ujistit, že vám nebude chybět žádná z hratelných postav na cestě.

Každé umístění postavy v Raftu

Bohužel, hratelné postavy Raftu vás přesně nepřijdou, aby vás pozdravily, když přistáváte na jejich ostrovech. Zde je popis každého umístění postavy:

  • Tala: rozhlasová věž. První hratelná postava je v malé místnosti na samém vrcholu věže. Bude se tam dostat nějaké vážné dovednosti parkouru
  • Johnny: ostrov Balboa. Budova, kterou potřebujete, je štafeta č. 6, která se nachází na jedné z vyšších částí ostrova. Jakmile tam, musíte vylézt na úzké schodiště, abyste dosáhli Johnnyho
  • Elaine: ostrov Tangaroa. Najdete ji, jak sedí na bezpečnostní židli v horní části věže Tangaroa, kterou lze vstoupit přes střechu. Tuto horní část však můžete zadat až poté, co odfoukne a přistane do oceánu, efektivně se stát samostatnou mini věží. Pokud se to dosud nestalo, musíte nejprve hrát skrz příběh
  • Shogo: Temperance. Je uvnitř masivní budovy s názvem „Selene Research Facility“ nad dveřmi. Než však vstoupíte, musíte však získat Blowtorch a klíč Selene (více o tom v naší průvodci kódem Temperance Code)). Jakmile je uvnitř, vyřešte hádanky v laboratoři 2 a 1 a získejte přístup do místnosti reaktoru. Po procházení tunelem naplněným sněhem uvidíte vlevo počítač. Interagujte s ním a odemkněte Shogo

Jakmile najdete postavu, vše, co musíte udělat, je komunikovat s nimi, aby se připojili k vaší posádce. Pokud by to nebylo pro neustálé nebezpečí, že bude konzumován žralokem, nazvali bychom to docela snadný proces náboru. Šťastná plachtění! Hledání nové cesty? Podívejte se na tento seznam nejlepších dobrodružství.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Raft: Jak odemknout nové postavy

Raft-how-to-newlock-new-charakters-odemkněte nové postavy v Raft

Chcete vědět, jak odemknout nové postavy Vor? I když si můžete vybrat pouze ze dvou znaků na začátku hry, můžete v pozdější hře odemknout další čtyři postavy. Každá postava má jedinečný vzhled, ale nemá žádné zvláštní dovednosti ani schopnosti. Chcete -li odemknout nové postavy, musíte dokončit příběh hry, postavit přijímač a tři antény a zadat souřadnice každé postavy. Plachtěním na každou postavu jej automaticky odemknete a budete moci použít. Zní to snadno, ale protože hra má náhodnou generování mapy, nemůžeme nahlásit souřadnice každého znaku. Najdete všechny souřadnice a odemkněte postavy sami a náš průvodce si klade za cíl vám s tím pomoci.

Jak odemknout nové postavy v Raftu

Nejprve si všimněte, že na samém začátku hry nebudete moci odemknout nové postavy. Některé z nich navíc můžete získat pouze na konci příběhu.

Sledujte příběh na začátku, postupně se vyvíjejte a udělejte z pohodlí vašeho ostrova. Po několika hodinách intenzivní hry vytvoříte přijímač a tři antény. Tento okamžik je výchozím bodem pro odemknutí nových postav.

Podívejte se na rozhraní přijímače. Kromě zelených teček naznačujících nejbližší ostrovy jsou zde také modré. Modré tečky představují nové body příběhu. Při návštěvě nových atrakcí hledejte poznámky s souřadnicemi nových postav.

Příbuzný:

Raft: Jak získat výbušný prášek

Jak jsme již řekli, celkem existují čtyři nové postavy:

A tady můžete najít každý z nich.

Jak odemknout talu v Raftu

Navštivte rozhlasovou věž. Jděte do malé místnosti na samém vrcholu věže a získejte Tala. Ale k tomu budete potřebovat dobré dovednosti parkouru.

Jak odemknout Johnnyho v Raftu

Odemkněte nové postavy v Raftu

Navštivte ostrov Balboa. Přijíždíte na ostrově, najděte štafetovou stanici č. 6, umístěná na vrcholu ostrova. Poté vstupte do budovy a jděte po úzkých schodech, abyste našli a odemkli Johnnyho.

Jak odemknout Elaine v Raftu

Navštivte ostrov Tangaroa. Musíte se dostat do horní místnosti budovy Tangaroa. Tuto místnost můžete vstoupit pouze přes střechu, po části budovy je v oceánu. Pokud se nemůžete dostat do budovy, pokračujte v procházejte příběhem a vraťte se sem později.

Jak odemknout Shogo v Raftu

Odemkněte nové postavy v Raftu

Navštivte střídmost. Nejprve musíte najít několik položek: Blowtorch a Selene Key. Po obdržení těchto položek můžete vstoupit do budování zařízení Selene Research Facility. Dále musíte vyřešit několik hádanek, vstoupit do místnosti reaktoru, projít zasněženým tunelem a komunikovat s počítačem na levé straně místnosti. Tímto všem odemknete Shogo.

Vor je k dispozici na PC.

Umístění raft odemykatelné postavy

Čtyři odemykatelné znaky NPC v Raftu

Julia Lee (ona/její) je producentka průvodců, píše průvodce pro hry jako The Legend of Zelda: Slzy království a Dopad Genshin. V roce 2016 pomohla zahájit Rift Herald.

Vor má čtyři Odemknutelné znaky které se objevují na příběhových ostrovech a budete je muset najít, aby hráli jako oni. I když byste měli většinu z nich odemknout jen od dokončení příběhu, můžete na ně náhodně přeskočit. Náš Vor Odemknutelný příručka postavy uvádí, kde najít čtyři znaky a jak je odemknout.

Když mluvíte s postavou, řeknou něco o tom, jak s vámi jít zpět do vašeho voru a odemknou pro každého online hráč. Pokud jeden z vašich kamarádů není online v době, kdy s nimi budete mluvit, budou muset mluvit s postavou sami. Jakmile postavu odemknete v jednom souboru uložení, budete je trvale odemknout.

Můžete změnit postavu, kterou hrajete jako z obrazovky hlavní nabídky. Postavy nemají rozdíly mimo své vizuální prvky.

Obrazovka vybrat znaky v Raftu ukazující tala

Uvádíme, kde najít znaky v pořadí níže.

Tala v rozhlasové věži

První postava, Tala, je na vrcholu rozhlasové věže, což je první oblast, do které se zamíříte jako součást příběhu. Nelze jí chybět, protože jen sedí na židli na vrcholu věže.

Tala sedí znuděná v rozhlasové věži v Raftu

Johnny na ostrově Balboa

Druhá postava, Johnny, visí na štafetové stanici 6 na ostrově Balboa sedí na matraci.

Johnny sedí na matraci v Raftu

Elaine v Tangaroa

Elaine je v Tangaroa, ale je přístupná pouze na samém konci příběhu ostrova poté. Nachází se uvnitř kupole, který se spustil, zajištěn na židli.

Elaine sedí upevněné na židli v Raftu

Shogo in Temperance

Shogo najdete na samém konci příběhu Temperance. Po opravě reaktoru a zamířte do poslední části, abyste získali další souřadnice, Shogo visí v poslední místnosti vlevo uvnitř trubice. Komunikovat s počítačem vedle jeho trubice, aby ho přiměl narazit a připojit se k vám.