Jak odemknout ostrov svatyně – Informace – Ostrovní svatyně | Final Fantasy XIV: Endwalker | Gamer Guides®, jak odemknout Sanctuary v FFXIV Patch 6.2

Jak odemknout Sanctuary Island in FFXIV Patch 6.2

Warrior of Light se vydá na cestu na jejich ostrov.

Jak odemknout Sanctuary Island

Patch 6.2 Viděl přidání ostrovní svatyně, což je ostrov, který hráč může použít k řemeslnému, farmě a útěku z rušného válečníka lehkého životního stylu. Tato stránka vám poskytne potřebné kroky k získání přístupu k ostrovní svatyni.

Válečník světla se vydá na cestu na jejich ostrov

Warrior of Light se vydá na cestu na jejich ostrov.

Co je to ostrovní svatyně

Ostrovní svatyně je soukromý ostrov, kde hráči, kteří chtějí hrát hru a relaxovat místo toho, aby se pokusili porazit obtížné šéfy v hektických pokusech nebo dungeonech. Tento ostrov umožňuje prozkoumat, pěstovat plodiny a hrát si s přisluhovači! Pokud jste někdo, kdo čistě hraje učedníky ruky nebo přistát, nebojte se, protože se každý může připojit, protože neexistuje žádná omezení hrát jako určitý typ třídy

Navíc budete odměněni ostrovním expm, když strávíte více času aktivitami ve svém ostrovním Sanctuary. Tato exp zvýší vaši svatyni, což vám umožní přístup k více strukturám, abyste stavěli na vašem ostrově. Nakonec získáte přístup k vizím, ale jsou to čistě, aby vám pomohly vytvořit lepší ostrov a nemusíte to dělat.

Jak získat přístup k ostrovní svatyni ve Final Fantasy XIV¶

Než budete moci zvážit přístup k ostrovní svatyni, budete muset zakoupit všechny rozšíření až do Endwalker, pak budete muset plně dokončit hlavní questy scénáře. Jakmile tak učiníte, přejděte na Old Sharlayan a promluvte si s bezradným Crier, který se nachází v (x: 11.9, Y: 11.0). Tím se odemkne vedlejší úkol a hledá svatyni.

Jak odemknout Sanctuary Island in FFXIV Patch 6.2

Jeden z nejočekávanějších doplňků Final Fantasy XIV s náplastí 6.2 nemusí být nutně novým nájezdem, nový výstroj nebo pokračování hlavního scénáře. Místo toho se všechny oči otočily k ostrovní svatyni. Tato nová příchuť obsahu nezmírňuje krizi bydlení, jak někteří doufali, ale stále to vypadá jako chill vibrace pro každého. Ale samozřejmě budete muset nejprve odemknout ostrovní svatyni a my to pokryjeme, jak to udělat jen.

Ostrov bude vaše vlastní malá divočina k prozkoumání. Tento idylický, nedotčený ráj na zemi můžete zoufalství a jasně řezat džungle pomocí mammetů hodinek. Pak si můžete postavit domov mimo domov, odemknout nové hory, přisluhovače a další. Ostrovní svatyně nabízí zemědělství, průzkum a dokonce i prostor pro vaše přisluhovače.

Nabídka Sanctuary FFXIV Island 01

Jak odemknout ostrovní svatyni

Chcete -li odemknout Sanctuary Island, budete muset vyzvednout úkol úrovně 1 “Hledat svatyni“Z Bezmotný Crier v Old Sharlayan (x: 11.9, Y: 11.0). Na rozdíl od mnoha jiných úkolů Ffxiv, Neexistuje žádný požadavek na úroveň na ostrovní svatyni, ale vy ano musí dokončit Endwalker MSQ Chcete -li získat přístup k odemknutí.

Jakmile odemknete ostrovní svatyni, můžete si ji užít s jakoukoli třídou nebo prací vybavenou bez ohledu na úroveň. A zatímco na ostrově uděláte nějaké shromáždění a tvorbu, Nemusíte odemknout žádné učedníky ruky ani přistát udělat to tak. Jen si přineste a svou touhu pracovat!

Jakmile jste na ostrově, můžete odejít kdykoli pomocí teleportu, návratu nebo použití dostupná loď na (X: 9.2, Y: 28.3). Ostrovní svatyně má určité podobnosti s Bozja nebo Eureka: pokud ano neaktivní po dobu delší než 30 minut, budeš automaticky teleportováno z zóny. To ponechá hráče v Dolní La Noscea (x: 24.9, Y: 34.8).

Jakmile odemknete ostrovní svatyni, budete potřebovat způsob, jak se vrátit zpět, pokud odejdete. Budete si muset promluvit Baldin v Dolní La Noscea (x: 24.9, Y: 34.8), kdo vás pomůže převést zpět na ostrov.

FFXIV Island Sanctuary Buildings

Jak navštívit ostrovní svatyně ostatních hráčů

To je pravda, ostrovní svatyně není pro vás úplně a pro vás sám! Můžete také navštívit ostrovy jiných hráčů, i když jste to neprošli Endwalker. (Budete muset dokončit záplatu 2.0 Hlavní scénář Quest „The Ultimate Weapon“ pro přístup k této funkci při rozhovoru s Baldinem.) Až 16 hráčů může prozkoumat ostrov najednou, i když hostující hráči nebudou moci shromažďovat nebo řešit.

Můžete navštívit ostrovy přátel, členů strany a bezplatných členů společnosti. Majitel ostrova jej musí označit jako dostupný pro návštěvu a mohou vyloučit jakoukoli ze tří skupin. Když mluvíte Baldin v Dolní La Noscea (x: 24.9, Y: 34.8), Můžete se rozhodnout zamířit na svůj vlastní ostrov nebo navštívit ostrovy ostatních.