Jak odemknout podtřída Strand v Destiny 2 Lightfall – Charlie Intel, Jak odemknout podtřída pramenů v Destiny 2: Lightfall

Jak odemknout podtřída pramenů v Destiny 2: Lightfall

Budete vyzváni k zahájení kampaně hned po zakoupení expanze. Pokud chcete kampaň zahájit později, můžete pouze navštívit obrazovku režiséra a kdykoli vybrat Neptun.

Jak odemknout podtřída Strand v Destiny 2 Lightfall

Podtřída Strand in Destiny 2

Destiny 2 dostává nový obsah prostřednictvím rozšíření a existuje spousta zábavných doplňků, které si můžete prohlédnout po příchodu rozšiřování Lightfall, včetně nového umístění, Neomuna, stejně jako novou podtřídu.

Po skákání do rozšiřování Lighfall můžete získat přístup k podtřídě pramen. Projdeme, jak odemknout podtřídu pramenů v Destiny 2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak získat podtřídu pramenů v Destiny 2 Lighfall

Podtřída Strand můžete odemknout v Destiny 2 od Dokončení celé kampaně Lightfall. Jakmile začnete první kontaktní misi, začnete odemknout síly v podtřídě.

Zde je to, co musíte udělat:

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

  1. Kupte si rozšiřování Lightfall v Destiny 2.
  2. Spusťte kampaň Lightfall.
  3. Pokrok celou kampaní Lightfall.
  4. Po dokončení mise poslední kampaně se vydejte na věž.
  5. Promluvte si s Zavallou a Ikorou.
  6. Jděte do haly hrdinů na Neomuně.
  7. Meditujte odemkněte podtřídu pramene.

Destiny 2 Lightfall Guardian

Podtřída Strand je odemčena kampaní Destiny 2 Lightfall.

Budete vyzváni k zahájení kampaně hned po zakoupení expanze. Pokud chcete kampaň zahájit později, můžete pouze navštívit obrazovku režiséra a kdykoli vybrat Neptun.

Článek pokračuje po reklamě

V kampani Lightfall je pro vás osm různých misí, které vám poskytne možnost vyzkoušet schopnosti podtřídy pramenů. Až budete postupovat v kampani, budete i nadále odemknout a upgradovat své schopnosti.

Článek pokračuje po reklamě

Strand je elementární podtřída, která používá temnotu k manipulaci s vaším prostředím a eliminaci vašich nepřátel. Nezapomeňte dokončit Lightfall Campaign Destiny 2 a odemknout podtřídu Strand.

Další informace o Destiny 2 naleznete v našich dalších průvodcích:

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek kredit: Bungie

Jak odemknout podtřída pramenů v Destiny 2: Lightfall

Je to konečně tady. Lightfall byl propuštěn pro strážce po celém světě as ním přichází nová podtřída temnoty, Strand. Kampaň odhaluje mnoho informací o této záhadné nové síle a Osiris je přítomen, aby držel ruce a pomohl nám odhalit jeho skutečné schopnosti. Někteří strážci si možná pamatují Za světlem, Tam, kde plná síla stáze nebyla snadno dostupná a než jsme ji mohli ovládat, je třeba dokončit několik kroků.

Strand se neliší a existuje několik kroků, které je třeba postupovat, aby se odemkla podtřída pramenů Destiny 2. Je to však přiměřeně jednoduché a je to vzrušující dobrodružství. Kromě toho, že se stane ničivým útočným nástrojem, lze Strand použít k vytvoření háčku pro ultrarychlý světový průchod, aby poskytl strážcům ochrannou vrstvu brnění, pozastavil nepřátele ve vzduchu a snížil jejich výstupní škody.

Jak odemknout podtřída pramenů

Strand je třeba odemknout, než bude možné použít v celém Destiny 2, Ale strážci na to dostanou ruce z docela brzy v novém Lightfall kampaň. K dokončení je několik kroků, ale Strand bude plně odemčen dokončení Lightfall kampaň. Pro zahájení kampaně se ve hře objeví automatická výzva po prvním přihlášení po zakoupení nového DLC. To lze zrušit a můžete zadat kdykoli výběrem Neptunu na obrazovce režiséra.

Během kampaně existuje několik příležitostí, jak ovládat sílu Strand, aby se pomalu seznámil s novou podtřídou. Na místech, kde je to možné, najdete husté oblasti vlákna pramenů a Osiris je obvykle po ruce, aby pomohl s technickou stránkou věcí. Strand lze věnovat více energie, protože strážci odemkněte aspekty, fragmenty a různé granátové funkce.

Jak odemknout aspekty, fragmenty a granáty

Po dokončení kampaně za odemčení Strand je dalším cílem co nejlépe z vaší nové podtřídy temnoty získat všechny její aspekty, fragmenty a alternativní granátové schopnosti. Chcete -li to udělat, jděte do Pouka Pond u Striderova brána. Zde, podobně jako Ikora ve věži, můžete meditovat a získat požadované upgrady. Dokončení těchto upgradů bude stát Meditace pramenů, což je měna získaná pomocí Strand a dokončením veřejných akcí, ztracených odvětví a aktivity přetížení terminálu na Neomuně.

Každý aspekt stojí 150 meditací pramenů, fragmenty stojí 200 meditací pramenů a granáty stojí 50 meditací pramenů. Grenády nelze koupit, dokud nebyly zakoupeny aspekty a fragmenty, které jste mohli vyzkoušet. Budou to jediné dostupné aspekty a fragmenty, dokud si je všechny koupí.

Destiny 2: Lightfall Vidí zbrusu novou kampaň, novou podtřídu a nový sezónní příběh a je nyní venku pro Xbox, PlayStation a PC.

Průvodce spisovatel || Cheri je spisovatelka na volné noze pro Destructoid, který se připojil na začátku roku 2023. Je také publikována jako NME, Metro, Techradar, The LoadOut, PCGamesn a další a také psaní o hudbě na stránkách časopisu Metal Hammer and Prog Magazine.