Jak odemknout polyatomické camos v Modern Warfare 2 Multiplayer, Call of Duty MW2: Jak odemknout polyatomické camo na všech zbraních

Herní průvodce

Cílem této příručky je pomoci hráčům při získávání nového polyatomického camo v Modern Warfare 2.

Jak odemknout polyatomické camos v Modern Warfare 2 Multiplayer

Call of Duty: Modern Warfare 2 přichází s významnými změnami oproti jeho prequel. Kromě přepracované mechaniky pohybu, Gunsmith 2.0 Systém a grafická revize, představuje dvě nové sady kamufláže zbraní – Polyatomic a Orion.

Modern Warfare 2 obsahuje čtyři různé sady mistrovství Camos – zlato, platinu, polyatomické a konečně Orion. Aby to odemkli, budou hráči muset dokončit určité výzvy ve hře. Každá varianta bude mít své příslušné výzvy a jejich výdělky není snadné.

Cílem této příručky je pomoci hráčům při získávání nového polyatomického camo v Modern Warfare 2.

Všechno, co hráči potřebují vědět o odemknutí polyatomického camos v moderní válce 2

Polyatomic Camos je nový přírůstek do série. Tato linie camo pokrývá celou zbraň v různých odstínech fialové a černé s lesklým vzhledem. Světlo se odrazí z každého polygonu a dává zbraně prémiový pocit.

Získání polyatomického camos v moderní válce 2 není snadné. Ve hře budete muset získat platinovou camo za 51 zbraní. Jakmile je dosaženo, budou odemčeny polyatomické výzvy, což se liší pro každou zbraň. Například výzvy pro odstřelovací pušku, jako je SP-X 80, budou úplně jiné než výzvy pro brokovnici, jako je Expedite 12.

Dokončení těchto výzev pro zbraň vám poskytne jeho polyatomické camo.

Jak odemknout platinu a zlaté camos?

Platina

Výzvy platiny Camo lze odemknout vyděláváním zlatého Camos za minimální počet zbraní v konkrétní třídě zbraní. Tento minimální počet je definován zbraněmi v této konkrétní rodině zbraní po spuštění.

Zde je, kolik zlatých zbraní byste potřebovali podle kategorie:

 • Assault Rifles: 8
 • Battle Rifles: 4
 • SMGS: 9
 • Shotguny: 4
 • LMGS: 6
 • Marksman Rifles: 6
 • Sniper Rifles: 4
 • SODINEARMS: 5
 • Launchers: 4
 • Melee (primární a sekundární): 2

Například při spuštění existuje osm útočných pušek. To znamená, že po celou dobu životnosti MW2 budou muset hráči odemknout zlato pro osm útočných pušek.

Poté budou odemčeny výzvy platiny. Na rozdíl od polyatomických výzev je každá výzva Platinum stejná ve všech zbraních ve stejné kategorii.

Zlato

Chcete -li odemknout zlaté camo pro zbraň, budete muset dokončit všechny své základní výzvy. Pokud může být zbraň přizpůsobena v systému střelby, zbraň bude mít čtyři základní camo výzvy.

Pokud ne, zbraň bude mít pouze jednu základní výzvu Camo. Například M4 má čtyři základní výzvy a RPG-7 má pouze jeden.

To je vše, co je třeba vědět o odemknutí polyatomických kůží v moderní válce 2. Nový mistrovský Camos je vítaným doplňkem a fanoušci se těší na jejich odemčení co nejdříve.

Herní průvodce

A jé! Dosáhli jste záblesky pevného disku, kde jsou zprávy skutečné!

Call of Duty MW2: Jak odemknout polyatomické camo na všech zbraních

Jak do své rostoucí sbírky přidat další mistrovské camo.

Jak odemknout polyatomické camos MW2 MW2

Parker Johnson 14. listopadu 2022

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) je tady a přináší s sebou čtyři mistrovství Camos, které se odemkne pro každou z vašich zbraní, včetně polyatomického camo. Tyto mistrovské camos označují skutečně kvalifikovaného hráče. Tato příručka vám přinese předposlední mistrovství Camo, abyste prokázali vaši hodnotu všem hráčům ve vaší lobby. Jaký lepší způsob, jak dokázat, že jste velký výstřel, než s tímto pulzujícím fialovým camo?

Odemknutí základního camos je ještě snazší MW2, což vám pomůže na vaší cestě k odemknutí polyatomického camo. Pouze čtyři základny Camos pro většinu zbraní (pouze jeden pro zbraně a odpalovací zařízení) znamená mnohem menší výzvy na cestě k odemknutí polyatomické camo a mnohem méně času stráveného na každé zbrani. Z tohoto důvodu si téměř kdokoli může dostat ruce na polyatomické camo. Bude to trvat čas, ale nakonec si budete moci vydělat tento stylový vzor zbraní.

Call of Duty MW2: Jak odemknout polyatomické camo

Jak odemknout Call of Duty Mw2

První věc, kterou budete chtít udělat, je zajistit, aby byly vaše předpoklady splněny. Před odemknutím polyatomického camo budete muset vydělat zlaté camo pro všechny Modern Warfare 2Zbraně. Naštěstí, pokud jste to ještě neučinili, najdete našeho praktického průvodce při odemknutí zlatého camo zde. Tím se odemkne platinovou camo pro každou ze zbraní. Jakmile odemknete Platinum, můžete začít provádět výzvy polyatomické camo.

Cod Modern Warfare 2: Všechny výzvy polyatomické camo

Existuje několik různých druhů výzev, kterým budete čelit. Naštěstí jsou organizovány podle typu zbraně, což usnadňuje pochopení toho, co pro každou zbraň musíte udělat. Zde jsou polyatomické výzvy pro každého MW2 Typ zbraně:

 • Útočné pušky, odstřelovací pušky, bitevní pušky, SMGS, LMGS: 25 headshots
 • Brokovnice a pistole: 20 headshotů
 • Launchers: 15 dvojitých zabití
 • Knife: 10 dvojitých zabití
 • Riot Shield: 10 zabití zezadu

Všechny tyto výzvy jsou docela proveditelné a neměly by být příliš obtížné. Mohou být časově náročné, ale existují způsoby, jak zrychlit grind. Pokud používáte herní režimy uvedené v našem průvodci, jak se vyrovnat Modern Warfare 2Zbraně rychleji, vaše grind pro tyto hlavy a dvojité zabíjení bude hladká jízda. Po odemknutí polyatomické camo pro všechny vaše zbraně pokračujte a podívejte se na náš průvodce General Camo Relock, abyste dokončili svou mistrovskou cestu!

Modern Warfare 2 Polyatomic Camo – Jak odemknout a výzvy

Obrázek polyatomického camo in Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 Polyatomic Camo je jedním ze čtyř mistrovských camos k odemknutí v nejnovějším titulu Call of Duty. Polyatomic camo je první z mistrovských výzev, které vypadá jedinečně.

Protože se jedná o mistrovský kammo, odemkněte si tento camo chvilku. Je to grind, který se odehrává po mnoho hodin a zápasů, a také zahrnuje specifické výzvy, jakmile splníte předpoklady pro odemknutí camo.

Jak odemknout moderní válku 2 polyatmoic camo
Jak aplikovat moderní válku 2 Platinum camo
Potřebujete Max Rank, abyste získali moderní válku 2 platinum camo?

Ale než se dostaneme k tomu, jak odemknout tento kamba, určitě se podívejte na naše další průvodce Call of Duty Modern Warfare 2. Podívejte se na náš průvodce zbraněmi Modern Warfare 2 a náš průvodce Maps Modern Warfare 2.

Jak odemknout moderní válku 2 polyatmoic camo

Abychom získali polyatomické camo, je to docela proces. Nejprve budete muset odemknout zlaté camo pro všechny zbraně ve hře, následuje dokončení problémů s platinovou camo pro všech 51 zbraní ve hře.

Jakmile to uděláte, dostanete polyatomické výzvy pro každou třídu zbraní. Tyto výzvy jsou pro každou třídu zbraní jedinečné, ale vzhledem k tomu, že hra nebyla příliš dlouho, specifika těchto výzev stále neznámá.

Jak aplikovat moderní válku 2 Platinum camo

Jakmile dokončíte polyatomické výzvy k odemknutí polyatomického camo, budete ho chtít aplikovat na zbraň. Chcete -li tak učinit, přejděte do nabídky přizpůsobení v The Gunsmith. Vydejte se na kartu Mistrovství zbraně, kde uvidíte všechny camos, které jste odemkli pro tuto zbraň. Pak si budete moci vybrat a aplikovat polyatomické camo.

 • Připravte se na bitvu: Koupit moderní válku 2 palec!

Potřebujete Max Rank, abyste získali moderní válku 2 platinum camo?

Nemusíte být úrovní 55, abyste mohli brousit pro polyatomické camo v moderní válce 2. Tuto mletí můžete začít od samého začátku. Jak již bylo řečeno, s největší pravděpodobností se dostanete na maximální úroveň pouhým rozdrtím tohoto camo ven, a pravděpodobně také odemknete všechny přílohy pro zbraně, jak procházíte.

To je vše, co je třeba vědět o odemknutí moderní války 2 polyatomické camo. Pro více informací se podívejte na naše průvodce, kteří představují nejlepší moderní válku 2 LMG a nejnovější informace o moderních událostech Warfare 2 Double XP.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Modern Warfare 2 a Shooter Games Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.