Jak odemknout Sage v FFXIV: Endwalker | Rock Paper Shotgun, jak odemknout práci FFXIV Sage a kde ji najít – destructoid

Jak odemknout práci FFXIV Sage a kde ji najít

Dalším krokem je teleportovat k bráně Zephyr na hlavním éteriéru, od kterého jste právě přišli. Promluvte si tam s NPC a odpovězte na několik otázek a dostali jste to. Nejprve musíte být na úrovni 70 na učedníkovi nebo magické práci (přečtěte si: Bojová třída). A to je do značné míry!

Jak odemknout Sage v FFXIV: Endwalker

Final Fantasy XIV Endwalker

Chcete vědět, jak odemknout Sage ve Final Fantasy XIV: Endwalker? Nyní, když je expanze Final Fantasy XIV: Endwalker tady, je konečně čas vyzkoušet dvě nově přidaná práce – Sage a Reaper.

Pokud se uzdravíte, určitě se budete chtít podívat na Sage, který používá plovoucí křišťálové zbraně zvané Nouliths, které vystřelily lasery k útoku na nepřátele, ale lze je také použít k vytvoření štítů a uzdravení členů strany. Je to spíše „bariérový léčitel“ než čistý léčitel, jako je White Mage. Níže vás projdeme, jak přesně odemknout práci Sage ve FFXIV: Endwalker.

Final Fantasy XIV Endwalker

To je vše, co je pro odemknutí nové práce Sage ve Final Fantasy XIV: Endwalker! Jednoduché, opravdu. Když jste tady, možná budete chtít zkontrolovat náš podobný průvodce, jak odemknout Reaper ve FFXIV, další práce přidaná v Endwalker.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Follow
  • Final Fantasy XIV: Endwalker Sledujte
  • MMO následovat
  • Square Enix Follow

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Jak odemknout práci FFXIV Sage a kde ji najít

Odemkněte FFXIV SAGE 0

Tak Final Fantasy XIV: Endwalker je venku a je čas odemknout novou léčivou třídu. Toto je ten, který se odemknete jako první, správně? Léčitel? A ne reaper s poškozením poškození? Že jo? Každý? Kam jsi šel? Zde je návod, jak odemknout Ffxiv Šalvěj.

Naštěstí je proces pro šalvěj podobný jako odemknutí expanze v minulosti.

Odemkněte FFXIV Sage 1

Vydejte se na dolní paluby Limsa Lominsa

Přejděte na souřadnice x: 9.4 Y: 12.9-Můžete si je prohlédnout na mapě ve hře bez modu. Pak promluvte s Sharlayan Maiden a zahájit proces odemknutí Ffxiv Šalvěj.

Jsou přímo poblíž hlavního aetheryte přes most na obrázku.

Odemkněte FFXIV Sage 2

Dalším krokem je teleportovat k bráně Zephyr na hlavním éteriéru, od kterého jste právě přišli. Promluvte si tam s NPC a odpovězte na několik otázek a dostali jste to. Nejprve musíte být na úrovni 70 na učedníkovi nebo magické práci (přečtěte si: Bojová třída). A to je do značné míry!

Mudrc bude vlastně Začněte na úrovni 70, Takže máte k dispozici zbrusu nový charakter na vysoké úrovni, pokud splníte požadavky.

Zde jsou typická provize pro nové třídy:

„V souladu s přidáním těchto nových pracovních míst byl do odměn přidán Gear for Reaper a Sage za určité povinnosti a nyní bude prodán společností Merchant NPCS. Vezměte však na vědomí, že Reaper a Sage nelze použít v hale začínajícího a nemohou získat první bonus za dokončení od Guildhests.“

EIC, ředitel recenzí – Chris si užívá Destructoid od roku 2008. Nakonec se rozhodl udělat další krok v lednu 2009 blogování na webu. Nyní je personál!