Jak odemknout TimesPlitters 2 Remaster v HomeFront: The Revolution, TimesPlitters 2 Remastered je nyní na PC (uvnitř HomeFront: The Revolution) | PCGamesn

TimesPlitters 2 Remastered je nyní na PC (Inside HomeFront: The Revolution)

Údajně to dal příteli, aby mohl být unikán v náhodném kanálu Discordu. Moderátoři kanálu ho však nazvali lhářem a zakázal jeho účet. Naštěstí, o tři dny později, uživatel Twitteru s názvem @spencerthedean odpověděl na Mattovo tweet s kódem úrovně Select Code. A od té doby hon na další kódy zuří. A právě včera, 10. dubna, byly konečně objeveny všechny kódy. Většina lidí si však stále není jistá, co má polovina z nich dělat.

Jak odemknout TimesPlitters 2 Remaster v Homefront: Revoluce

TimesPlitters 2 Remaster Homefront The Revolution

Banda lidí na internetu zjistila, že Celý moderní remaster TimesPlitters 2, Hratelné ve 4k s podporou klávesnice-myší, je skrytá uvnitř Homefront: Revoluce. Původně pouze dvě úrovně TimesPlitters 2, Sibiř a Chicago, jsou hratelné prostřednictvím arkádové skříně ve hře. Matt Phillips, bývalý vývojář v Dambusteru, který pracoval Homefront: Revoluce, na začátku tohoto měsíce odhalil na Twitteru, že ve skutečnosti existuje tajný kód, který odemkne všechny úrovně. Přesto to bylo „ztraceno po dobu času.“

Údajně to dal příteli, aby mohl být unikán v náhodném kanálu Discordu. Moderátoři kanálu ho však nazvali lhářem a zakázal jeho účet. Naštěstí, o tři dny později, uživatel Twitteru s názvem @spencerthedean odpověděl na Mattovo tweet s kódem úrovně Select Code. A od té doby hon na další kódy zuří. A právě včera, 10. dubna, byly konečně objeveny všechny kódy. Většina lidí si však stále není jistá, co má polovina z nich dělat.

TimesPlitters 2 Remaster Odemkněte kódy

Nejprve předtím, než mají přístup TimesPlitters 2 Velikonoční vejce z nabídky doplňků. Hráči PC mohou odemknout velikonoční vejce zkopírováním dokončeného uložení souboru do jejich ukládací složky, ale. Jakmile vstoupíte na TimesPlitters 2 Nabídka, zadejte níže podřízené kódy. Můžete také zadat kód na úrovni Vyberte obrazovku pro snadnější výsledek.

 • Odemkněte všechny mise režimu příběhu: Up+L2, nahoru+L2, dolů, vpravo+L2, levý+R2, O+R2, △+L2, △+L2, ▢+R2, X+L2.
 • Odemkněte režim arkády: vlevo+L2+R2, dolů+L2+R2, vlevo+L2+R2, O+L2+R2, vlevo+L2+R2, dolů+L2+R2, △+L2+R2, ▢+R2, X+L2.
 • Režim odemknutí výzev: O+R2, vlevo+L2+R2, O+L2+R2, dolů+L2+R2, vpravo+L2, nahoru+L2, △+L2, x+L2+R2, ▢+R2, x+ L2.
 • Kód Invincibility: Right, Down+L2+R2, Left+L2+R2, vpravo+L2.
 • Neznámý kód č. 1 (možná cheaty): Down+L2+R2, vlevo+L2+R2, x+L2+R2, O+R2, vlevo+R2, △+L2, △+L2, O+L2+R2, ▢ +R2, X+L2.
 • Neznámý kód #2 (možná doplňky): Down+L2+R2, vlevo+L2+R2, △+L2+R2, vpravo+L2, O+R2, △+L2, O+L2+R2, dolů+L2+R2 , ▢+R2, x+L2.
 • Neznámý kód #3: O+L2, X+R2, Left+L2, vpravo+L2, nahoru+L2, dolů+L2+R2.
 • Odemkněte mise pro režim příběhu: Up+LT, nahoru+LT, dolů, vpravo+LT, Left+RT, B+RT, Y+LT, Y+LT, X+RT, A+LT.
 • Odemkněte režim arkády: Left+LT+RT, Down+Lt+RT, Left+LT+RT, B+LT+RT, Left+LT+RT, Down+LT+RT, Y+LT+RT, X+RT, A+LT.
 • Režim odemknutí výzva: B+RT, Left+LT+RT, B+LT+RT, Down+LT+RT, Right+LT, Up+LT, Y+LT, A+LT+RT, X+RT, A+ Lt.
 • Kód Invincibility: Right, Down+LT+RT, Left+LT+RT, vpravo+LT.
 • Neznámý kód #1 (možná cheats): Down+LT+RT, Left+LT+RT, A+LT+RT, B+RT, Left, Y+LT, Y+LT, B+LT+RT, X +Rt, a+lt.
 • Neznámý kód #2 (možná doplňky): Down+LT+RT, Left+LT+RT, Y+LT+RT, Right+LT, B+RT, Y+LT, B+LT+RT, Down+LT+RT , X+rt, a+lt.
 • Neznámý kód #3: B+LT, X+RT, Left+LT, vpravo+LT, Up+LT, Down+LT+RT.

Klávesnice PC + myš (RC = pravé kliknutí; LC = levé kliknutí):

 • Odemkněte mise všech příběhů: Q+RC, Q+RC, E, 2+RC, 1+LC, G+LC, R+RC, R+RC, T+LC, X+RC.
 • Odemkněte režim arkády: Left+LT+RT, Down+Lt+RT, Left+LT+RT, B+LT+RT, Left+LT+RT, Down+LT+RT, Y+LT+RT, X+RT, A+LT.
 • Režim odemknutí výkazy: G+LC, 1+LC+RC, G+LC+RC, E+LC+RC, 2+RC, Q+RC, R+RC, X+LC+RC, T+LC, X+ RC.
 • Kód neporazitelnosti: 2, E+LC+RC, 1+LC+RC, 2+RC.
 • Neznámý kód č. 1 (možná cheaty): E+LC+RC, Left+LC+RC, X+LC+RC, G+LC, Left+LC, R+RC, R+RC, G+LC+RC, T +LC, X+RC.
 • Neznámý kód #2 (možná doplňky): E+LC+RC, vlevo+LC+RC, R+LC+RC, vpravo+RC, G+LC, R+RC, G+LC+RC, E+LC+RC , T+LC, X+RC.
 • Neznámý kód #3: G+RC, T+LC, Left+RC, Right+RC, Up+RC, E+LC+RC.

V roce 2012, generální ředitel Crytek UK Karl Hilton a TimesPlitters spolutvůrce Steve Ellis odhalil, že se pokusili postavit TimesPlitters 4 řadě vydavatelů, ale stále jsou odmítnuty. Hlavně kvůli jejich selhání s exkluzivním FPS PS3 a marketingová stránka vydavatelů „nevědí“, jak hru prodávají. O několik let později získala mateřská společnost THQ Nordic, Embracer Group TimesPlitters franšíza v roce 2018 a lidé doufají v oživení od té doby. Je tu pokus o fanouškovskou rekreaci trilogie, ale vývoj se zdá být pomalý a pěkně ticho.

Není to správné opakování TimesPlitters 2 Remaster nebo pokračování, ale myslím, že je to prozatím dostatečně dobrý výlet po paměťovém pruhu. Nedoporučuji vám koupit Homefront: Revoluce Jen pro TimesPlitters Nostalgie je to však zapomenuté vydání z nějakého důvodu (i naše recenze souhlasí s tímto sentimentem). Možná počkejte, až bude jako 80% sleva na prodej, nebo chyťte svůj oční a-ho-ho-ing přes sedm moří, abyste získali hru.

TimesPlitters 2 Remastered je nyní na PC (Inside HomeFront: The Revolution)

Konečně, kultovní klasika Free Radical, TimesPlitters 2, je k dispozici v remasterované podobě na PC – Inside Homefront: Revoluce. Pokračování Homefront 2016 mělo vždy arkádový stroj, který vám umožní hrát první dvě úrovně TimesPlitters 2 uvnitř, ale vývojář nedávno odhalil, že celá hra tam byla po celou dobu, skryta za odemknutým kódem, který byl ztracen do času. Nyní, jen o několik dní později, hráči přišli na to, jak získat přístup k plné hře.

. “Odemknutí kódu byl ztracen čas,” říká Phillips. “Už s tím nemám notebook.”. Jednou jsem to dal příteli, aby unikl v nějakém kanálu Discordu, a oni ho nazvali lhářem a zakázali jeho účet.“

S ohledem na to komunita okamžitě začala pracovat na nalezení kódu – a udělala to během několika dnů. Zde je k dispozici úplný seznam kódů pro odemknutí různých režimů TimesPlitters 2 a průvodci Steam Community dokonce poskytli ukládání souborů, aby minimalizovaly množství času, který potřebujete strávit hraním domů: Revoluce.

Pokud nejste obeznámeni s TimesPlitters 2 – koneckonců, nikdy to ve skutečnosti na PC – je to do značné míry duchovní nástupce Goldenneye a perfektní temnota vyrobená nákladem bývalých vzácných devs. Stojí za to se odhlásit, zejména pokud již náhodou vlastníte Homefront: Revoluce na Steam.

Pro více her FPS můžete sledovat tento odkaz.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.