Jak odemknout všechny barvy světelného meče ve Star Wars Jedi: Fallen Order – Star Wars: Jedi Fallen Order Guide – IGN, všechny Star Wars Jedi: Fallen Order Lightsaber Colors & jejich významy – Gamepur – GamePur – Gamepur

.

Jak odemknout všechny barvy světelného meče ve Star Wars Jedi: Fallen Order

Tato stránka je součástí IGN Star Wars Jedi: Fallen Order Wiki Guide a podrobně popisuje vše, co potřebujete vědět o nalezení a odemknutí všech 8 barev světelného meče ve hře.

Jak odemknout každou barvu světelného meče

. . . To jsou všechny barvy šavle, které lze nalézt:

  • Purpurová – vyžaduje Kyber Crystal nalezený na Ilum
  • Indigo – vyžaduje Kyber Crystal nalezený na Ilum

Od poslední opravy byla nyní pro všechny hráče přidána barva oranžového světelného meče, bez ohledu na to, zda jste hru předobjednali!

? Workbench Fall Order.JPGChcete -li změnit barvu svého světelného meče, musíte nejprve získat přístup k pracovnímu stolu. . Po použití pracovního stolu přejděte do sekce barev a vyberte barvu, kterou chcete použít.

Aniž by se příliš ponořil do spoilerů, Cal cestuje na jednu z nejmenších planet na vaší cestě známé jako Ilum, kolem poslední čtvrtiny hry -nebo přibližně 5. kapitola. Díky své velikosti je planeta docela jednoduchá a část z několika menších droidů, nenajdete příliš mnoho tvorů, které vám způsobí žádné problémy. Ilum led puzzle04.jpgNež však získáte krystaly, budete muset dokončit hádanku, která vyžaduje, abyste roztavili řadu zmrazených dveří přesměrováním světla po místnosti. Jakmile je hádanka dokončena, projděte si zbytek chrámu Jedi, dokud se konečně narazíte na Kyber Crystals. . Když však máte možnost změnit barvu světelného meče.

Zábavný fakt: Každá z jedinečných barev světelného meče – oranžové, fialové, azurové, purpurové, indigové a žluté – všechny mají mírně odlišné zvuky pro všechny jejich houpačky a nečinnosti.

.

?

Bohužel v současné době neexistuje žádná možnost, jak odmítnout světelný meč červený v padlém pořadí. .

. .

.

Všechny Star Wars Jedi: Fallen Order Světelný meč a jejich významy

Jaký barevný krystal budete používat při stavbě světelného meče ve Star Wars Jedi: Fallen Order?

Můžete si přizpůsobit svůj světelný meč ve Star Wars Jedi: Fallen Order a dát mu jedinečný vzhled, který vyhovuje typu Cal Kestis, který hrajete. Přizpůsobení je omezené, ale může odrážet váš styl hry a typ oblečení, který používáte na Cal.

. Každá barva má k ní připojený jedinečný význam, protože tyto krystaly jsou odrazem Jedi, který se s nimi spojí. Tato příručka pokrývá všechny barvy světelného meče ve Star Wars Jedi: Fallen Order a jejich význam.

Odemkněte až devět barev světelného meče do konce hry. Jedna z těchto barev, Orange, byla k dispozici jako bonus za předobjednávku, zatímco ostatní jsou k dispozici, jak postupujete ve hře, s mnoha odemknutím, když dosáhnete konečného aktu.

.

Všechny významy za barvami světelného meče v Jedi: Fallen Order

Z barev světelného meče můžete použít v Jedi: Fallen Order, a . .

Modrý . zelená Sabre bylo viděno, že se více dotýká síly, obvykle se spoléhají na své síly sil, jako jsou Qui-Gon Jinn a Yoda, nebo používají Jedi Counsulars.

Méně běžná barva, žlutá, byly použity chrámovými strážci Jedi, viděni v Klonové války Animovaná show. . .

je jedinečná barva a tuto barvu skvěle použil pouze jeden Jedi, Mace Windu. . Jackson v sérii prequel a viděn po celou dobu . Ti, kteří používají fialovou šavle, jsou považováni za chůzi za jemnou rovnováhu.

tyrkysová, , purpurová, oranžový, jsou mnohem méně běžné. . nicméně, oranžový Ahsoka .

Konečná barva světelného meče, , je tradičně používán Sith. To jsou uživatelé síly, kteří mají spojení s temnou stránkou, opak Jedi. . krystal.

. Tato barva se objevila v animované show Canon Star Wars rebelové a Mandalorian a byl použit Ahsokou.

O autorovi

Zack Palm

. . Jeho primární herní rytmy jsou Pokémon Go, Destiny 2, Final Fantasy XIV a jakýkoli nově vydaný titul a je pro něj obtížné odtáhnout se od jakékoli hry Star Wars.