Jak odemknout VexCalibur & The Variable Exotic Quest – Destiny 2 | Shacknews, jak získat vexcalibur v Destiny 2

Jak získat vexcalibur v Destiny 2

V Gulchu na EDZ je třeba najít šest vexových kostek. Stojící poblíž těchto vexových uzlů to shromažďuje a na obrazovku přidejte sadu číslic. Pak máte 30 sekund pro shromáždění dalšího . čas se prodlužuje pokaždé, když chytíte uzel. .

Jak odemknout Vexcalibur & The Variable Exotic Quest – Destiny 2

Odemkněte Vexcalibur dokončením exotického úkolu, proměnné, v Destiny 2 a jeho misi, uzel.OVRD..

Nová exotická mise se objevila v Destiny 2 s názvem Proměnná, která odměňuje novou exotickou zbraň, Vexcalibur. Hráči to poprvé objevili při provádění aktivit v Gulchu, kde najdete nějaké kobesky vex a výchozí bod mise, // uzel.OVRD.. !

 • Mapa Cube Gulch Vex
 • Brakion Boss boj
 • Výhody vexcaliburu

Edz, Gulch Vex Cubes

. Stojící poblíž těchto vexových uzlů to shromažďuje . Pak máte 30 sekund pro shromáždění dalšího Dokud nebude shromážděno všech šest. The . Až bude shromážděno všech šest, budete povineni do jeskyně podél jižní strany oblasti, kde začíná exotická mise.

Mapa gulcha ukazující umístění vexových uzlů pro tajnou exotickou misi, proměnnou

Až bude shromážděno všech šest vexových uzlů, budete mít na obrazovce buff s názvem Simulovaný přístupový kód jeskyně: 53-43-52-49-42-45. Nyní můžete spustit uzel //.OVRD.Avalon // Mission.

. Jděte dovnitř a komunikujte s vexovou kupolí vedle přátelské Harpy. Budete převezeni do mise. Po dokončení mise ji můžete kdykoli spustit z mapy EDZ.

//UZEL.OVRD.

Uzel… . Hledejte světlo na skalní stěně vedle jeskyně, která je sama plná červených světel. Vstupte do jeskyně a proveďte cestu dozadu, část zdi zmizí – jděte dovnitř a najděte přátelskou Vex Harpy a výchozí bod mise.

. . . Vzadu je malá díra ve zdi, která proklouzne.

Šipka ukazuje na malou díru ve zdi

. Budete teleportováni skrze to, co vypadá jako obrovská kámen radiolariánské tekutiny a do sítě Vex. Odtud je to všechno o boji a zapamatování.

Vstoupíte do malé arény, které se hemží s vexem. . .

Vzorec přístupového kódu pod římskou v síti VEX

Tvary kolem fáze konflux dovnitř a ven na časovači. . Střelba nesprávného tvaru resetuje vzor. .

Druhá místnost přístupového kódu je stejná jako první, i když se silnějšími nepřáteli. Podívejte se na Cyclops a Wyverns pronásledující oblast. Vyhledejte symboly a zadejte je jako dříve. Udělejte to třikrát a přesuňte.

Digitální variant neutralizátor Wyvern

Jakmile jsou obě místnosti vyčištěny, budete muset porazit roj vex včetně mocného Wyverna zvaného a Digitální varianta neutralizátoru. Jakmile jsou všechny vex poraženy, portály deaktivují a bariéra klesne. Pokračujte po cestě.

Mise vás nyní nasměruje, abyste pokračovali v zkoumání sítě VEX. Jednoduše sledujte cestu nebo přesuňte k další skupině nepřátel. Dostanete se na vrchol struktury s cestou. Projděte se a projděte chodbou, která má trojúhelníkové dveře. .

Toto je malá struktura, ale ta, která může obtížně procházet. Musíte se přikrčit úzkou a šikmou sekcí s bloky pístů, které vás hrozí, že vás vytlačí ven. .

Když dosáhnete konce, vyšplhejte se na míchání bloků na vlajku rally. Zahoďte vlajku dolů a skočte na sféru, abyste byli poháněni do prvního boje šéfa.

Boj proti nulfikátoru dat je rozdělen do několika odlišných fází: shromažďování dat, ukládání dat, úkryt a poškození šéfa. . . Jakmile je plná, spadněte do válcové jámy a ukryjte se před vymazáním. . .

Fragmenty dat na zemi během boje šéfa dat

První část tohoto boje vyžaduje, abyste sbírali osm a deset fragmentů dat. Pokaždé, když jste v bezpečí v jámě, podlaha se otevře a budete teleportováni zpět do arény. .

Hráč je v jámě a při boji s nullifikátorem dat se ukrývá před vymazáním

Pro druhou polovinu musíte sbírat deset a poté 12 fragmentů dat. Dávejte pozor, abyste se zde nepřekonali nepřáteli. . .

Když šéf už není, skočte na místo, kde se poprvé vynořil v zadní části místnosti a spadl na cestu. Vaším cílem je sledovat cestu až do konce a porazit vex, který se vám dostane do cesty. Existuje další tenká chodba s ctižádostivými bloky, takže buďte opatrní. Budete pracovat dolů do velké centrální komory, která má portál – to vás zavede do finálního boje šéfa.

Variant Stalker Brakion, repurposed mysl

Poslední boj šéfů je proti variantům stalkerovi Brakionovi, opakované mysl. . . Prvním je jen poškození Brakion. Druhý vyžaduje symbol a přístupový kód Conflux, který jste udělali na začátku mise. Poslední je ještě jedna čistá fáze poškození.

Pro první fázi se zaměřte na zúčtování nepřátel a poškození Brakion. Šéf teleportuje kolem místnosti do každého rohu. Může být vyplatí čekat v blízkosti rohu, aby vám teleportoval. Tímto způsobem to pronásledujete nebo neztrácíte munici. .

Šifrovací démon, který musí být poražen během boje s šéfem Brakion Vzorec symbolu pod zemí během boje Brakion

Druhá fáze může být docela hektická. Abyste vytvořili vzor symbolu, budete muset zničit šifrovací démon. Vzor se nachází v zadních rozích arény tím, že se dívá dolů skrz trojúhelníky v podlaze. Vraťte se do Conflux a zničit tvary ve správném pořadí. Po dokončení bude Brakion zranitelný. V ideálním případě byste měli nepřátele nejprve vyčistit, abyste se k nim nezúčastnili, když se snažíte poškodit šéfa, protože budete mít jen 30 sekund, abyste to zasáhli. Opakujte to tolikrát, kolikrát potřebujete. Až budete hotovi, projděte si portál.

Hráč svolává studnu záři v poslední fázi proti Brakionu

Poslední fáze je jen plná vexových fanatiků a brakionu. Pohybujte se a vyčistěte nepřátele. Alternativně upusťte super a držte linii, když vystřelíte Brakion na kousky. .

Vexcalibur zatím nebude váš. Budete se muset vrátit do h..L.M. Chcete -li dokončit poslední krok, v tomto okamžiku najdete exotický glaive ve svém energetickém slotu.

VEXCALIBUR exotické glaive výhody

Vexcalibur Exotic Glaive sedí ve vašem energetickém slotu a způsobuje poškození neplatných. Tato glaive je o tom, jak se udržet doplněný o výhodnosti. Jsou to dva exotické výhody:

 • . .
 • . Vybaven rychlým vypouštěním štít. .

V podstatě použijte blok Glaive a vytvořte si outshield pro sebe a všechny v okolí. Jakmile budete mít outshield, začněte kráčet a nakrájet se na útok na melee. Mít potlačení posílí váš výstup poškození, zatímco zabití melee obnoví Overshield. .

Exotická mise // uzel.OVRD.Avalon // je nepřátelský a poněkud intenzivní návrat na známou tvář a nepřítel z prvního roku Destiny 2. . Podívejte se na průvodce strategií ShackNews Destiny 2, kde najdete další pomoc s dalším obsahem koncové hry a tajné exotické mise.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

 • Destiny 2
 • Destiny 2: Lightfall
 • Destiny 2: Sezóna vzdoru

Jak získat vexcalibur v Destiny 2

Jak získat Excalibur v Destiny 2

Jak získáte Vexcalibur v Destiny 2? Vexcalibur je exotický meč v Destiny 2 získaný kroky. Je to mocná zbraň, která výrazně poškozuje nepřátele, což z ní činí cenný doplněk k Arsenalu Guardiana. Období Defiance zaznamenala zavedení Vexcaliburu v Destiny 2, jedinečné exotické glaive, která způsobuje poškození prázdných.

Vexcalibur v Destiny 2 by měl dokončit tajný exotický cíl proměnné od období vzdoru. . Chcete -li získat přístup k misi, která má za následek zbraň, musíte nejprve vyřešit malou hádanku v lokalitě Gulch EDZ.

Jak získat Excalibur v Destiny 2

Jak získat vexcalibur v Destiny 2

Tato příručka vás provede kroky, abyste získali vexcalibur v Destiny 2.

Krok 1: Získejte pátrání vzoru

Chcete -li začít hledat Vexcalibur, musíte nejprve získat vzorovou quest. Tento úkol je dán Banshee-44, kulometem ve věži. Museli jste dokončit kampaň Beyond Light a odemkli sezónu zvoleného k obdržení tohoto úkolu.

Krok 2: Sbírejte paradoxní kořeny

Po získání úkolu vzoru musíte sbírat paradoxní kořeny. Místa Europa a Nessus obsahují tyto vzácné prvky. Paradoxní kořeny najdete dokončením veřejných akcí, hlídek a dalších aktivit na těchto planetách.

Krok 3: Nabijte paradoxní kořeny

Jakmile jste shromáždili dost paradoxních kořenů, musíte je účtovat porážkou nepřátel meči. . Paradoxní kořeny můžete také účtovat dokončením stávek a aktivit v soumraku.

Krok 4: Porazte harpyho šéfa ve stávce Glassway

. Tato stávka zahrnuje boj s různými nepřáteli vex a poražení harpyho šéfa, Atheon, Time’s Conflux. Po porážce Atheona obdržíte položku úkolu s názvem Aeonian Bloom.

Krok 5: Získejte radiolariánskou tekutinu

Dalším krokem při získávání vexcaliburu je sbírat radiolariánskou tekutinu. Tento neobvyklý zdroj najdete na Merkuru dokončením veřejných akcí, ztracených odvětví a dalších úkolů.

Krok 6: Nabijte radiolariánskou tekutinu

. Stejně jako u paradoxních kořenů závisí počet požadovaných zabití na vzácnosti nepřítele.

Krok 7: Dokončete úkol „Curse of the Nexus“

Jakmile jste nabili radiolariánskou tekutinu, musíte dokončit kletbu nexus quest. Tento úkol vyžaduje, abyste dokončili řadu cílů, včetně porážky nepřátel Vex, dokončení stávek a porážky šéfa v Nexus Strike on Venus.

Krok 8: Porazte vexovou mysl ve stávce Nexus

Po dokončení kletby Nexus Quest musíte znovu dokončit stávku Nexus na Venuši. Tentokrát budete čelit silnějšímu šéfovi Vex Mind a po jeho porážce obdržíte exotický meč Vexcalibur.

Krok 9: Upgradujte vexcalibur

Jakmile získáte VexCalibur, můžete jej upgradovat dokončením paměti umírajícího úkolu. Tento úkol vyžaduje, abyste shromažďovali různé materiály a kompletní činnosti na Evropě a Nessus. Po dokončení vyhledávání obdržíte upgradovanou verzi Vexcaliburu se zvýšenou silou a schopnostmi.

Získání Vexcaliburu v Destiny 2 vyžaduje dokončení řady úkolů, sbírání vzácných materiálů a porážky mocných nepřátel. . V současné době můžete získat Destiny 2 k nákupu na Xbox One, PS4, PS5, Steam, The Epic Games Shop a Xbox Series X/S.

Destiny 2 Vexcalibur Exotic Glaive Guide – Jak zahájit úkol

.

Destiny 2 Vexcalibur Exotic Glaive Guide - Jak zahájit úkol: Destiny 2 Vexcalibur Exotic Glaive

Jak začnete Destiny 2 Vexcalibur Exotic Glaive Quest? Destiny 2 Vexcalibur je odměnou z tajné questline s názvem Proměnná, ke které mají hráči přístup z EDZ. I když není těžké vydělat, musíte ještě najít počáteční místo a dokončit některé cíle před zahájením mise, aby k němu udělil přístup. .

Destiny 2 Vexcalibur je další exotický na seznamu Destiny 2 Lightfall Exotics. Zde je to, co potřebujete vědět, abyste mohli zahájit úkol v populární hře FPS.

Chcete -li spustit Destiny 2 VexCalibur Quest, musíte nejprve provést řadu úkolů v Gulch of EDZ a poté budete muset dokončit // uzel.OVRD.Avalon // Mission. Všimněte si, že na cílové mapě hry neexistuje žádný indikátor úkolu, takže jej budete muset najít sami. .

Kroky exotického hledání VexCalibur jsou následující:

 1. Prozkoumejte digitální stopu.
 2. Najděte digitální stopy v EDZ.
 3. Vyplňte uzel mise //.OVRD.Avalon //
 4. Navštivte válečný stůl a analyzujte objekt.

Destiny 2 Vexcalibur – Jak zahájit variabilní úkol

Pokud se potýkáte s tím, jak začít s variabilním úkolem a odemknout tajnou misi, zde je rozpis.

Prozkoumejte digitální stopu

Úkol začíná v gulchu poblíž rychlého bodu cestování, na oblasti High-Ground. Chcete -li zahájit úkol, musíte najít zářící vexovou kouli energie. Stát v blízkosti udělí přístupový kód, ale několik čísel bude otazníky. Toto je vaše narážka pro sledování ostatních koulí energetické energie kolem roleta.

Najděte digitální stopy v EDZ

Potom budete muset najít dalších šest koulí vex energie, které si můžete vyzvednout tak, že stojíte poblíž nich. Budete mít mezi každou z nich jen 30 sekund, abyste je mohli sbírat, a pokud je nebudete sbírat včas, budete muset znovu zahájit úkol, takže buďte rychlí. Nejsou příliš obtížné najít, takže prohledejte oblast, a to by nemělo představovat výzvu. Tím se odemkne simulovaný přístupový kód jeskyně, ale k němu nenajdete žádné pokyny. Místo toho hledejte ve vzduchu efekt Storm Storm a zkontrolujte spodní oblasti roleta, dokud nenajdete vstup do jeskyně pod ním.

To vás vede k Harpy a poté odemkne misi. Bungie doporučuje pro tuto misi úroveň výkonu 1800, takže se ujistěte, že jste dostatečně vyrovnáni, než ji začnete.

Kompletní // uzel..Avalon // Mission

Jakmile dosáhnete tohoto bodu, musíte dokončit uzel //.OVRD.Avalon // Mission, která zahrnuje řešení několika vstupních hádanek kódu. V pozdější fázi budete také muset ukládat motivy, následovat fáze poškození šéfa, kterou budete opakovat. I když je to úhledná mise, není to snadné, takže možná budete chtít získat skupinu, která vám pomůže.

V této misi budete také muset bojovat proti nepřátelskému šéfovi z úderu Pyramidion Destiny 2 v důchodu. Všimněte si, že zde budete muset také vyhledat vstupy kódu, které lze snadno vynechat, protože jsou na podlaze bojové oblasti.

Vraťte se k válečnému stolu

.E.L.M. Analyzovat vaše zjištění a obdržet odměnu.

Destiny 2 Vexcalibur Exotic Glaive Guide - Jak zahájit úkol: Vexcalibur, spolu se všemi statistikami

Destiny 2 Vexcalibur je exotický prázdný glaive s extrémně vysokým dopadem, manipulací a statistikami rozsahu. Jeho vlastní vlastností je M1R distribuční matice, která vypálí šíření z glaive. Má také štít s rychlým vyčerpáním, který postupně dává překročení hráče a spojence. Jeho trvalá mezera pak zajistí, že při chráněném outshieldu způsobí další poškození melee.

Destiny 2 Vexcalibur Exotic Catalyst

Získání vexcaliburu také poskytuje hráčům vzor pro zbraň, kterou pak mohou extrahovat, aby ji začaly trénovat.

Exotická vnitřní představa o vexcaliburu se odemkne každý týden. Budete muset navštívit h.E.L.M. . . V tuto chvíli však můžete získat pouze jeden.

Katalyzátory Vexcalibur klesají z čištění šéfa mise na legendární obtíž.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste dokončili Destiny 2 Vexcalibur Exotic Glaive Quest. .

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . .