Jak opékat jiného hráče v multivessu, jak toast in multivers | PCGamesn

Jak toast v multivessus

Napsal Tarran Stockton

Jak opékat jiného hráče v multivessus

Jak opékat jiného hráče v multivessus

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 27. července 2022 09:31

The Multiversus Funkce opékání je skvělý způsob, jak projevit úctu k ostatním hráčům po dokončení zápasu, ale také přichází s některými skvělými výhodami, což z něj dělá užitečnou věc. Multiversus je nyní ve svém otevřeném období beta, což znamená, že více hráčů než kdy jindy může skočit do Warnerbros. Crossover Fighter, který rozdrtí tunu postav z různých vlastností a nutí je bojovat v chaotických rvačkách. Pokud jste slyšeli o toastingu, ale nevíte, co to je, přečtěte si rozpis toho, jak opékat jiného hráče v Multiversus.

  • Máme také seznam úplného seznamu multivessus, který také pokrývá rumorované, uniklé a datované znaky.

Multiversus: Jak opékat jiného hráče

Multiversus: Jak opékat jiného hráče

Můžete opékat další hráče v Multiversus jako signál vašeho respektu nebo obdivu po dokončení zápasu. Samotný toast je položka ve hře, kterou si můžete zakoupit za zlato z nabídky sbírek, nebo vydělávat dokončením úrovní prémie a bezplatného bitvy.

Toasting hráče jim oznámí, že jste tak učinili, a zároveň je odměňuje 20 zlatým. To je užitečné, protože samotné postavy stojí zlato, a přestože získáte malou odměnu za toasty, v průběhu času se sčítá, pokud vás ostatní hráči nadále opékají.

Chcete -li opékat jiného hráče, musíte jim nejprve čelit nebo být v jejich týmu v online zápase. Jakmile zápas skončí a vítěz je vyhlášen, budete všichni převezeni na obrazovku statistiky, která ukazuje banner každého hráče a zahrnuje celkovou částku KO a poškození, které každý hráč uložil.

Pokud máte nějaký přípitek (který je zobrazen na čítači v pravém horním horním letu), bude nad bannery druhého hráče, které říká: „Dejte toast“ že byli opečeni.

Můžete také zjistit, zda jste byli během této obrazovky opečeni, protože se objeví v pravém horním rohu s názvem Toastee. Rovněž stojí za zmínku, že právě teď existuje několik spravedlivých výzev a dokonce i některé úspěchy, které jsou spojeny s opékáním, takže stojí za to udělat pro bezplatné zlato, které vyděláváte z dokončení výzev.

To je vše pro náš základní nátěr, jak opékat jiného hráče Multiversus, A nyní znáte účel funkce, jaké výhody má a jak to po hře udělat.

Pokud jste narazili na vydání stavu multivessus synchronizace účtu, podívejte se na to, jak jej opravit a pokračovat v hraní.

Jak toast v multivessus

Multiversus Toast - Dva plátky toastu na rozmazaném pozadí

Chcete vědět, jak funguje multiveniální toast? Pro podporu dobrého povzbuzení v této lehké, ale konkurenční bojové hře, hráč první hry umožňuje hráčům pochválit spoluhráče nebo konkurenta po zápase. Opékání něčího výkonu odměňuje hráče s mírným posílením jejich měny ve hře. Přemýšlejte o tom jako „jako“ na videích na YouTube nebo na jiných příspěvcích na sociálních médiích jako způsob, jak poděkovat svým spojencem a protivníkům za vynikající zápas. Pokud se mě zeptáte, potřebuje další hry, jako je tento, aby propagoval pozitivní atmosféru.

Multiversus toast přichází s prémií, protože vyžaduje, abyste utratili ve hře. Získáte 25 mincí za každý toast, který obdržíte. Kromě toho musíte opékat další hráče, abyste odemkli tři podobné úspěchy, nejvíce časově náročné rozdávání 100 toastů ostatním hráčům.

Toast Multiversus: obrazovka výsledků zápasu ukazující možnost

Jak dát multivessus toast

Chcete -li dát multivessus toast, klikněte na ikonu nad postavou hráče na konci zápasu. Zápas končí, když vaše týmy hrály dvě nebo tři hry v sérii, nebo když jeden z hráčů vypadne. Dávat multivessus toast posílá do vašeho zvoleného přehrávače 25 herních mincí.

Multiversus Toast: Možnost koupit dalších deset toastů výměnou za 350 mincí ve hře

Jak získat více multiverssus toast

Začnete zdravým hromadou multivessuálního toastu, který můžete rozdat ostatním hráčům, ale v současné době existují tři způsoby, jak získat více plátků vysoce vyhledávaného produktu chleba:

  • Kupte si další toast z obrazovky sběru v hlavní nabídce. Klikněte na toast se srdcem a znaménkem plus a zakoupíte deset toastů za 350 mincí ve hře.
  • Vyrovnejte postavu na úroveň 3 a získejte pět toastů. Tím můžete získat až 80 toastů s celým seznamem.
  • Vyrovnejte bitevní průsmyk. Během otevřené beta sezóny můžete získat pět toastů ve bezplatné verzi na úrovni 4, zatímco vyrovnávání prémiové verze vám dává deset toastů na úrovni 6 a úrovně 12.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer $ 180 View Network N vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je vše, co potřebujete vědět o multivessus toast. Zatímco jste tady, může vás zajímat, abyste se brzy naučili všechny nové multivessuální postavy a které jsou nejlepšími výhody pro vaše oblíbené bojovníky. Pokud jste si ještě nevybrali hlavní v jedné z nejlepších bezplatných PC her, poraďte se s našim seznamem úrovní multivessus a zjistěte, kdo je nejlepším bojovníkem v aktuální meta.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak opékat jiného hráče v multivessus

Více hráčů se konečně hraje na Warner Bros. Nový bojovník Crossover Multiversus, což znamená, že online fronty jsou plné a bitvy plné šílených antik se odehrávají po celém světě.

Na rozdíl od některých jiných bojovníků na platformě, Multiversus obsahuje svou vlastní verzi možnosti „chvály se“ s názvem „Toast.“

Toasting jiného hráče dá tomuto hráči dalších 25 zlatých, s možností po dokončení online zápasu se objeví možnost. A jakmile toastujete hráče, druhý hráč obdrží oznámení o tom, kdo je pochválil, což jim také umožňuje opékat vás zpět v poděkování.

Chcete -li toast hráče, musíte jen počkat, až dokončíte jakýkoli online zápas, který hrajete. Odtamtud se tato možnost objeví nad postavou každého hráče na obrazovce výsledku. V hale můžete opékat každého hráče než vy, bez ohledu na to, zda jsou vaším spoluhráčem nebo ne.

Toto je způsob, jak ukázat své poděkování a odměnit spoluhráče, který vám pomůže online nebo pochválit náročného soupeře za skvělý zápas.

Jen buďte upozorněni, toast je omezený zdroj, který musíte vydělat dokončením různých výzev, ať už jde o zvýšení vaší mistrovské úrovně pro postavu nebo vyrovnáváním bitevního průchodu.

Můžete si také zakoupit 10 toast z nabídky sběru kliknutím na ikonu toastu vedle čísla uvedeného v pravém horním rohu. Tento svazek bude stát 350 zlatých, což není vhodné nákup, protože rozdávání nebo přijímání přípitku dává hráči pouze 25 zlatých.

Vedoucí štáb pro Dota 2, FGC, Pokémon, Yu-Gi-Oh!, A další, kdo píše pro dot eSports od roku 2018. Absolvoval titul žurnalistiky na Oklahoma Christian University a také dříve pokryl NBA. Obvykle ho najdete psaní, čtení nebo sledování turnaje FGC.