Jak opravit hlasovou službu Modern Warfare 2 nedostupná chyba | PCGamesn, oprava: Hlasová služba není k dispozici v Call of Duty MW 2 na PC.

Oprava: „Hlasová služba není k dispozici“ v Call of Duty MW 2 na PC

Pokud všechno ostatní selhalo, budete se muset uchýlit k odinstalingu hry z počítače a poté ji stáhnout. Čerstvá kopie hry na vašem počítači pravděpodobně tento problém zmírní. Chcete -li odinstalovat hru prostřednictvím Steam, postupujte podle níže uvedených pokynů:

Jak opravit hlasovou službu Modern Warfare 2 Nedostupná chyba

The Modern Warfare 2 Voice Service není k dispozici Chybová zpráva způsobuje hráčům některé problémy při hraní hry pro více hráčů s přáteli. Když se spojujete s těmi, které znáte, nebo dokonce v hale cizinců, je komunikace zásadní pro vítězství ve hře FPS, takže budete chtít tento problém vyřešit co nejdříve.

. Mohlo by to být zásah do vašeho aktuálního nastavení ve hře, váš antivirový software je příliš citlivý, nebo možná i větší problém s Modern Warfare 2. Pokud je to druhé, existují způsoby, jak problém obejít, a my jsme je uvedli níže.

Oprava hlasové služby Modern Warfare 2 Nedostupná chyba

O každém z těchto bodů se za trochu podrobněji dostaneme do podrobností, ale zde je kontrolní seznam všech způsobů, jak můžete opravit hlasovou službu Modern Warfare 2 nedostupnou chybu ve verzi PC:

 • Zkontrolujte, zda je váš mikrofon ztlumen, a to jak na samotné náhlavní soupravě.
 • Zkontrolujte zvukové nastavení vaší hry-jste na správném hlasovém kanálu a máte povoleno push-to-talk?
 • Restartujte moderní válku 2.
 • .
 • .
 • Zkontrolujte, zda váš antivirový software nenarušuje váš mikrofon.
 • Aktualizujte ovladače počítače.
 • Vyzkoušejte mikrofon s jiným softwarem.
 • Pokud se připojujete s přáteli, vytvořte alternativní program pro Voice Comms, jako je Discord.
 • Kontaktujte podporu Activision a počkejte na opravu.

Modern Warfare 2 Voice Service není k dispozici - obrazovka Nastavení zobrazující všechna nastavení hlasu

?

Může to znít jako bolestně zřejmý bod, o kterém si můžete myslet, ale mikrofony jsou jako tiskárny: Někdy dělají věci, které neočekáváte a bez předchozího varování. Pokud jste v uplynulém roce šli na setkání zoomu a začali mluvit, pouze pro někoho, kdo řekne „jste tlumeni“, pak příliš dobře víte, jak temperamentní mikrofony mohou být. To je dvojnásobně, takže pokud je váš mikrofon vyšší koncem s jeho vlastním tlačítkem, který zařízení automaticky ztlumí.

. Chcete -li zajistit, že nedostáváte žádné přerušení, ujistěte se, že nastavíte možnost mikrofonního zařízení na mikrofon spíše než na „výchozí systémové zařízení“. To zajistí, že vaše připojení nepřeruší, pokud připojíte jiné zařízení mikrofonem, jako je například řadič PlayStation 5. Pokud stále čelíte problémům, otevřete spouštěč hry a kliknutím na COG přistupujte k nastavení. Klikněte na možnost zvuku a přejděte dolů na nastavení hlasového chatu. .

Vypnuli jste to a znovu zapnuli?

Uzavření a opětovné otevření moderní války 2 může také fungovat, ale pokud zjistíte, že to pouze dočasně opraví věci nebo pokud to vůbec nefunguje, je pravděpodobné, že nesmrtelná slova všech IT profesionálů mohou být odpovědí. Nejprve vypněte počítač a poté znovu po 30 sekundách znovu zapněte. To umožní vašemu systému osvěžit se a potenciálně vyřešit problém.
Zkontrolujte, zda problémy přetrvávají v nouzovém režimu

. Zkuste spustit hru v bezpečném režimu, pokud hra havaruje a zjistěte, co se stane. Protože tato verze hry používá výchozí nastavení hry, můžete zjistit, zda existují nějaké vlastní nastavení, které jste mohli změnit a které zasahují do hlasového chatu.

Modern Warfare 2 Voice Service není k dispozici - voják s tepelnými brýlemi zaměřenými na útočnou pušku

Zkontrolujte nastavení antiviru a firewall

Ti, kteří zažívají chybu, dokonce i v bezpečném režimu, budou muset začít hledat odpovědi jinde. Prvním přístavem je váš antivirový nebo firewall software. Je pravděpodobné, že to může automaticky blokovat váš mikrofon. Většina softwaru pro ochranu, jako jsou tyto, vám poskytne výzvu, pokud si myslí, že je pro váš počítač potenciálně nebezpečný, takže se ujistěte, že kliknete na možnost umožnit přístup při spuštění hry. Pokud tomu tak není, budete se muset ponořit do softwaru Antivirus/Firewall, abyste změnili některá nastavení. Do seznamu výjimek Antivirus/Firewall Software můžete přidat moderní Warfare 2 do seznamu výjimek a zjistit, zda to pomůže.

Aktualizujte své ovladače

Pokud to nepomůže, měli byste zjistit, zda jak vaše grafická karta, tak mikrofon obdrželi aktualizace firmwaru od jejích výrobců. Použijte Geforce Experience (Grafické karty NVIDIA) nebo AMD Radeon Update Tool (AMD Graphics Cards), abyste získali nejaktuálnější grafické ovladače. Pokud to nefunguje, zkuste čistou instalaci ovladačů grafických karet, abyste zjistili, zda to funguje.

Většina vyšších mikrofonů v těchto dnech má odpalovače, kde si můžete snadno stáhnout aktualizace, takže se ujistěte, že jste oba nainstalovali. Pokud je váš mikrofon starší, možná budete muset přejít do správce zařízení, najděte své zařízení na kartě Audio vstupy a výstupy a klikněte pravým tlačítkem myši na mikrofon. .

Modern Warfare 2 Voice Service není k dispozici - voják, který se díval kolem, když dva z jeho čety běhali směrem k plotu. Něco je v ohni mimo obrazovku, když uhlíky vyhodily do výstřelu

Testování s jiným softwarem

Pokud to všechno nefunguje, existuje jistý způsob, jak zjistit, zda je to problém s Modern Warfare 2 nebo nastavením vašeho mikrofonu. Nejprve se podívejte, zda vám někdo může pomoci otestovat váš mikrofon na jiné službě, například Discord. Pokud s nimi můžete s nimi mluvit dobře, navrhněte to místo toho použít. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, před pokračováním vypněte nastavení mikrofonu v moderní válce 2.

Není to dokonalé, protože budete schopni mluvit pouze se svými přáteli než s celým týmem, ale je to lepší než nic. To také nebude fungovat pro nastavení každého, zejména pokud hrajete s přáteli pomocí Crossplay Modern Warfare 2. Zdá se však, že uživatelé PlayStation 4 mají také problémy s „zvukovou kontinuitou“, takže mohou být na použití alternativní služby.

Kontaktujte podporu Activision a počkejte na opravu

Pokud to po tom všem stále nefunguje, stojí za to kontaktovat podporu aktivit. Nezapomeňte podrobně popsat každý krok, který jste dosud učinili, a mohou být schopni pomoci s dalšími kroky jedinečnými pro vaše nastavení. Je pravděpodobné, že nejste první, kdo požádá o pomoc ohledně této situace, jak ukazuje tento tweet.

Pokud máte stále problémy, bohužel se to stává čekací hra. Vzhledem k tomu, že tento problém ovlivňuje mnoho lidí, se oprava chyby „hlasové služby není k dispozici“ pravděpodobně dříve dříve než později. Mezitím se pohrává s nastavením moderního válečného 2, aby se zajistilo, že máte vybrané optimální možnosti. Měli byste také cvičit s nejlepšími moderními zbraněmi válečných 2, protože dobrá komunikace pomáhá pouze tehdy, pokud jste také rychle na losování.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Oprava: „Hlasová služba není k dispozici“ v Call of Duty MW 2 na PC

Hlasová služba není k dispozici„Chybová zpráva v Call of Duty: Modern Warfare II se vyskytuje během online nebo více hráčů. Tento problém je často způsoben nesprávným nakonfigurovaným nastavením zvuku, nefunkčními zvukovými ovladači v počítači nebo nesprávnými vstupními a výstupními zařízeními vybranými v nastavení hry.

Hlasová služba nedostupná chybová zpráva

Kromě toho je dalším důvodem, který může tento problém způsobit, antivirová aplikace na vašem počítači. To je docela běžné pro bezpečnostní programy třetích stran, protože omezují přístup k určitým aplikacím běžícím v prostředí Windows.

V případě konzolí může být problém často připojen k nastavení hlasu. Problém může nastat na PlayStation, pokud máte možnost „Mute Game Voice Chat“. V tomto článku vás provedeme řadou metod, které ukazují, jak eliminovat chybovou zprávu „hlasová služba“.

1. Povolit hlasový chat.

První věc, kterou byste měli udělat při zahájení řešení problému, je zajistit, aby hlasový chat nebyl deaktivován z nabídky Nastavení hry. Pokud je funkce hlasového chatu deaktivována z nabídky Nastavení, přirozeně ji nebudete moci použít, což může vyvolat hlasovou službu nedostupnou chybovou zprávu.

Funkce hlasového chatu můžete docela snadno zkontrolovat prostřednictvím nastavení zvuku ve hře. .

 1. Nejprve otevřete hru na počítači.
 2. Poté přejděte na Nastavení Nabídka kliknutím na Ikona zařízení V pravém horním rohu.
 3. V nabídce Nastavení vyberte Zvuk.Navigace do nastavení zvuku
 4. V části Nastavení zvuku najděte Hlasový chat volba.Povolení hlasového chatu
 5. Ujistěte se, že je nastaven na NA.
 6. Použijte změnu, pokud byla deaktivována. Nyní byste měli být schopni používat funkci hlasového chatu.

2. Zkontrolujte nastavení hlasového chatu.

Pokud se setkáváte s problémem i s povolenou možností hlasového chatu, musíte se ujistit, že vaše nastavení zvuku ve hře je správné. Když je nastavení zvuku hry nesprávně nakonfigurováno, nebudete moci slyšet zvuk hry nebo komunikovat s ostatními hráči.

K tomu často dochází, když se hra snaží použít nesprávné vstupní a výstupní zařízení na vašem počítači. V takovém scénáři by měl problém vyřešit výběr příslušného přehrávání a vstupních zařízení v nastavení zvuku hry. Chcete -li to provést, postupujte podle pokynů níže:

 1. Nejprve otevřete Call of Duty Modern Warfare II na tvém počítači.
 2. Poté klikněte na Ikona nastavení V pravém horním rohu pro vyvedení nabídky Nastavení.Navigace do nabídky Nastavení
 3. Zvuk Nastavení.Navigace do nastavení zvuku
 4. V rámci nastavení zvuku najděte volba.
 5. .
 6. Poté podle nastavení mikrofonu zajistěte, aby hra používá správné Mikrofonní vstupní zařízení.
 7. Jakmile to uděláte, klikněte . Zjistěte, zda to problém vyřeší.

. Restartovat váš počítač.

. V takovém scénáři můžete problém vyřešit restartováním počítače. Restartování počítače bude reinitializovat zařízení připojená k vašemu počítači a ovladače budou znovu načteny, což může často vyřešit takové nesrovnalosti.

Pokud jste tedy svůj počítač ještě nestartovali, pokračujte a proveďte systémový restart, abyste znovu oživili zvuková zařízení na následné spuštění. Jakmile se váš PC zavede, otevřete Call of Duty: Modern Warfare II a zjistěte, zda to vyřeší hlasovou službu, která není k dispozici. Pokud problém přetrvává, přejděte k další metodě níže.

4. Zkoušejte zvuková zařízení.

. K tomu může dojít v průběhu času, když životní cyklus komponent uvnitř zařízení dosáhne jeho limitu. Alternativně může také zneužití nebo poškození náhlavní soupravy nebo mikrofonu vést k jejich poruše a přestat fungovat.

Proto je důležité zajistit, aby váš mikrofon a sluchátka nebyly poškozeny a fungují správně. Existují různé způsoby, jak otestovat vstupní a výstupní zařízení na vašem počítači. . Chcete -li zkontrolovat svůj mikrofon, přejděte do nabídky Nastavení zvuku a zjistěte, zda zvedne jakýkoli vstup.

Postupujte podle níže uvedených pokynů a zkontrolujte zachycení mikrofonu:

 1. Nejprve otevřete hledáním v nabídce Start.
 2. V nabídce Start klikněte na Hardware a zvuk volba.Navigace na hardware a zvukové možnosti
 3. Zvuk Poskytovaná možnost.Navigace na zvukové možnosti
 4. Záznam Tab.
 5. Vyhledejte mikrofon a začněte do něj mluvit.
 6. Úroveň zvuku Vedle toho se zvyšuje, váš mikrofon vyzvedává vstup. Pokud Úroveň zvuku Nevyváží se, s vaším mikrofonem je něco špatného a nemůže vyzvednout žádný vstup.Kontrola funkce mikrofonu

5. Spusťte COD Modern Warfare 2 jako správce.

V některých případech může problém vzniknout, pokud herní proces postrádá dostatečná oprávnění k přístupu k požadovaným zařízením v prostředí Windows. .

Po zahájení herního procesu s administrativními oprávněními to umožní správně přístup k zvukovým zařízení. Chcete -li spustit hru s oprávněními administrativních, postupujte podle níže uvedených pokynů:

 1. Nejprve otevřete Průzkumník souborů okno.Otevírající průzkumník souborů
 2. Call of Duty Modern Warfare II.
 3. Ve složce instalace klikněte pravým tlačítkem na treska.exe soubor a vyberte Vlastnosti z rozbalovací nabídky.Otevírání COD Modern Warfare II Vlastnosti
 4. Tab.
 5. Tam, zkontrolujte ‘Spusťte tento program jako správce Aplikovat.Běh Cod Modern Warfare II jako administrátor
 6. Nakonec klikněte na ‘OK. .

6. Přeinstalovat zvukové ovladače.

. V některých scénářích se mohou soubory ovladače zvuku v počítači poškodit kvůli nedávné aktualizaci, což může vést k nefunkčnímu ovladače.

To může ovlivnit všechna zvuková zařízení na váš počítač, což může být také důvod, proč dochází k dotyčné chybové zprávě. V takovém scénáři lze nekonzistentnost se zvukovými ovladači vyřešit přeinstalováním ovladačů v počítači.

Windows automaticky stahuje nejnovější ovladače dostupné ve svém úložišti a nainstaluje je do počítače, takže proces bezproblémový. Chcete -li tento proces zahájit, jednoduše odinstalujte své aktuální zvukové ovladače.

Postupujte podle níže uvedených pokynů:

 1. Nejprve otevřete nabídku startu a vyhledejte Správce zařízení. Pak to otevřete.
 2. V okně správce zařízení rozbalte Zvuk, video a herní ovladače seznam.Rozšiřující zvukové ovladače
 3. Potom, Klepněte pravým tlačítkem myši na zvukový ovladač a vyberte „“Možnost z rozbalovací nabídky.Odinstalace zvukového ovladače
 4. Jakmile to uděláte, restartujte počítač.
 5. . .

7. .

Je známo, že antivirové programy třetích stran vyvolávají různé problémy s aplikacemi, které používáte v počítači. K tomu často dochází v důsledku přehnaných zásad zavedených bezpečnostním programem a nepřetržitému sledování dalších procesů v prostředí Windows, aby byl váš systém v bezpečí.

V takovém úsilí antivirový program blokuje různé požadavky aplikací na vašem počítači a brání jim v přístupu k jejich požadovaným zdrojům. Pokud váš antivirový program zasahuje do procesu Call of Duty Modern Warfare II, musíte jej dočasně zakázat, abyste zjistili, zda to problém vyřeší.

Antivirus deaktivován

. .

. Povolit Cod Modern Warfare II projít bránou Windows Firewall.

.

Windows Defender Firewall je zodpovědný za správu všech příchozích a odchozích požadavků na vašem počítači, a proto budete muset v nastavení brány firewall v nastavení firewall Whitelist Cod Modern Warfare II. Povolení aplikace prostřednictvím brány brány firewall odstraní všechna omezení nebo zablokování firewall v aplikaci.

Postupujte podle níže uvedených pokynů a povolte COD Modern Warfare II prostřednictvím Windows Firewall:

 1. Nejprve otevřete Kontrolní panel hledáním v nabídce Start.
 2. V okně ovládacího panelu přejděte na .Navigace na možnosti systému a zabezpečení
 3. Povolte aplikaci nebo funkci prostřednictvím brány brány Windows Defender volba.
 4. Tam klikněte na Změnit nastavení knoflík.Změna nastavení Windows Firewall
 5. Sledujte to kliknutím na Povolit jinou aplikaci volba.
 6. Klikněte na možnost procházet a přejděte do instalačního adresáře COD Modern Warfare II. Otevři treska. soubor.
 7. Typy sítě.Navigace na typy sítě
 8. Zaškrtnout oba Veřejnost a zaškrtávací políčka a poté klikněte OK.
 9. Nakonec klikněte na Přidat tlačítko, které umožňuje hru přes bránu firewall.
 10. Jakmile to uděláte, restartujte počítač.
 11. .

9. Aktualizujte řadič konzoly (pokud je to možné).

Řadič, který používáte na svých příslušných platformách, má také vyhrazený firmware, který je třeba příležitostně aktualizovat. V některých scénářích může nekonzistence ve firmwaru řadiče způsobit problémy s hlasovou službou v Call of Duty Modern Warfare II II.

Pokud je tento případ použitelný, budete muset aktualizovat firmware vaší konzole. Tento proces se může mírně lišit pro řadiče PlayStation a Xbox. Poskytli jsme pokyny pro obě níže, takže se nemá čeho bát. . Postupujte podle pokynů, které se na vás vztahují.

.

 1. Nejprve si stáhněte aktualizaci firmwaru z oficiálního odkazu kliknutím zde.
 2. Jakmile si stáhnete aktualizační, .
 3. Můžete být požádáni ke stažení Během procesu instalace v závislosti na vašem ovladači.
 4. Po instalaci aktualizace do vašeho počítače, Připojte řadič do vašeho systému pomocí kabelu USB.
 5. Konečně, a postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete aktualizaci.

Xbox

 1. Začněte instalací aplikace příslušenství Xbox do počítače přes Microsoft Store.
 2. Poté spusťte aplikace.
 3. Připojte řadič k PC pomocí kabelu USB.
 4. Jakmile to uděláte, se objeví, pokud je k dispozici. Postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte aktualizaci.

Poté, co jste aktualizovali firmware svého ovladače, připojte jej k konzole a zjistěte, zda problém zmizí.

10. Přeinstalovat COD: Modern Warfare II.

. .

Pokud všechno ostatní selhalo, budete se muset uchýlit k odinstalingu hry z počítače a poté ji stáhnout. Čerstvá kopie hry na vašem počítači pravděpodobně tento problém zmírní. Chcete -li odinstalovat hru prostřednictvím Steam, postupujte podle níže uvedených pokynů:

 1. Nejprve otevřete Parní Klient na počítači.
 2. Přejděte do herní knihovny a klepněte pravým tlačítkem myši Call of Duty: Modern Warfare II.
 3. Z rozevírací nabídky vyberte Správa> odinstalace.
 4. Jakmile je hra odinstalována, začněte ji znovu stahovat a počkejte, až se dokončí.
 5. .
 • Jak opravit hlas Google nemohl zavolat váš hovor
 • Call of Duty Vanguard vždy havaroval? Zde je návod, jak to opravit