Jak opravit štít v Minecraftu – Stealthy Gaming, Shield – Minecraft Wiki

Minecraft Wiki

K opravě štítů na kovadlině lze použít prkna nebo jiný štít. Shields repaired kovadliny udržovat jejich vzor. Trvanlivost dvou štítů je sestavena a přidává další 5% trvanlivost. Na opraveném štítu není žádný vzorec.

Jak opravit štít v Minecraftu

Jak opravit štít v Minecraftu

Minecraft je videohry pro hraní rolí, ve které můžete navrhnout a konstruovat svůj vlastní vesmír. Kromě vašich avatarských bloků v sebeobraně proti tvorům se hra vyvinula tak, aby zahrnovala řadu dalších prvků.

Toto je nadčasová klasika s různými rozlišovacími prvky. Když jste v kreativním režimu, máte přístup k nekonečnému množství zdrojů, což vám umožní vytvořit vše, co chcete. Budete moci cestovat do nových světů a objevit nové planety v režimu přežití.

Chcete -li se připravit na invazi monster, můžete vytvořit zbraně pevnosti nebo zásoby.

Jak hra postupovala, byl pravidelně přidán další obsah. Uživatelé Minecraft mají řadu možností pro personalizaci a přizpůsobení hry.

Tato hra je kompatibilní s různými zařízeními a platformami. Mezi oblíbené herní systémy patří PlayStation 3, Nintendo Wii, Xbox 360, PC, Smartphone, iPad a Raspberry Pi.

Hráči Minecraft, radujte se! Pro vás jsme sestavili seznam 15 úžasných her jako Minecraft které jsou populární mezi studenty základní školy.

Můžete komunikovat a dokonce změnit vesmír Terabajte v Minecraft. Toto je prostě malý vzorek ekologických jevů; Není to v žádném případě komplexní. Dnes budeme diskutovat o tom, jak opravit štít v Minecraft. Začněme tedy.

Jak opravit štít v Minecraftu

Jak opravit štít v Minecraftu

Štíty jsou typem nástroje v Minecraftu, který je většinou Slouží k chránění hráče. Jsou nezbytné pro všechny, protože vás mohou bránit před většinou útoků, ať už v PVE nebo PVP.

Šipky okouzlené piercingem, samo zadáváním TNT, házením lektvarů, poškozením pádu, ender dračí plameny a útoky na sekeru Vindicator jsou jediné útoky, které nemohou blokovat.

Štíty jsou velmi levné, vyžadující pouze Několik dřevěných prken a jediného železného ingotu. Může být rychlejší vyrobit zcela nový štít, než opravit ten, který v současné době máte.

Oprava svého štítu na druhé straně může být chytrý nápad, pokud na něm máte kouzla nebo pokud na něm má výrazný design. Existují dvě možnosti, jak toho dosáhnout. Pro začátek můžete použít lavičku pro zkombinování poškozeného štítu s jiným štítem. Pokud to uděláte tímto způsobem, budou však ztraceny jakékoli okouzlení nebo vzory.

K opravě štítů na kovadlině lze použít prkna nebo jiný štít. Shields repaired kovadliny udržovat jejich vzor. Trvanlivost dvou štítů je sestavena a přidává další 5% trvanlivost. Na opraveném štítu není žádný vzorec.

Alternativní možností je dát svůj štít do kovadliny s některými dřevěnými prkna. Přitom můžete také pojmenovat svůj štít v kovadlině.

Vylepšení pro štít v Minecraft

Oprava a nerozbita jsou dva nejlepší kouzelníky štítů. Když získáte zkušenosti, opravujte způsobí, že se štít obnoví. Neblokování štítu zvýší jeho trvanlivost, což mu umožní přijmout další útoky.

V Minecraft je vytvoření vlastního štítu hračkou. Jediné, co musíte udělat, je kombinovat štít a banner ve vašem řemeslném stole. Vlajka bude umístěna na vašem štítu v důsledku vaší akce.

V Minecraft má štít jen tři kouzla a žádný z nich nemusí být aplikováno pomocí okouzlujícího stolu. Neblokovací, opravování a kletba zmizení jsou tři. Neblokovací a opravování jsou dva, které si s největší pravděpodobností budete chtít, protože oba zvyšují celkovou trvanlivost.

Než je budete moci použít, budete potřebovat okouzlení ve formě knihy. Přiveďte je do kovadliny a zkombinujte štít a kouzelnou knihu, abyste obdrželi kouzelný štít zpět. Máte také možnost dát svému štítu jedinečné jméno, když jste u toho.

V edici Java můžete přizpůsobit své SHIELD připevněním bannerových návrhů k němu. Umožňuje vám snadno změnit barvu štítu nebo přidat grafiku na přední stranu. Když použijete banner, můžete jej přizpůsobit svému brnění nebo jej udělat dramatičtějším tím, že jej odpovídáte vlajce klanu.

Uvnitř řemeslného stolu může být k vytvoření barevného banneru použit jeden pól s 6 kusy barevné vlny. Chcete -li začít vytvářet vzor, ​​vložte banner do tkalcovského stavu. Jakmile procházíte s designem, umístěte banner a štít k dohromady u crodingového stolu.

Jak používat opravené štít v Minecraft

Měli byste držet svůj štít v offhand, abyste jej využili. Udělat to tak, stiskněte „E“ který vyvolá váš inventář. Ve středu obrazovky umístíte štít do slotu napravo od modelu hráče. V Minecraft je to offhand slot.

Vše, co teď musíte udělat, je kliknout pravým tlačítkem pravým tlačítkem myši na štít. Držíte klepnutím pravým tlačítkem myši způsobí, že se váš štít objeví před tebou. Škoda, kterou se na vás davy pokoušejí způsobit, bude nyní minimalizována nebo eliminována.

Napadení melee, útoky na šípy, planoucí šípy, Tridenty, sněhové koule, vejce, strážce laserů, tónu nafouknutí, shulker kulky, ohnivé koule, exploze lizvuku, exploze ghastů a exploze TNT jsou všemi blokovány štítem.

Vaše postava Minecraft zpomalí na tajnou rychlost, zatímco drží štít, aby se zabránilo jakýmkoli nadcházejícím útokům a neguje veškeré poškození. Štít má 337 bodů trvanlivosti bez jakýchkoli kouzel.

Nyní můžete využít svůj štít k zastavení újmy před ostatními davy že jste zvládli, jak jej používat. Může být použito k zabránění explodování liánu nebo k odklonění šípů kostry. Ujistěte se, že si uděláte štít, abyste se mohli chránit.

To je vše pro dnešní článek o tom, jak opravit štít v Minecraft. Podívejte se na všechny sekce a víte, že byste měli vědět, které hry jsou pro tanec nejlepší. Do té doby zůstaňte v bezpečí a sledujte nás pro více nadcházejícího herního pokrytí.

Následuj nás na Cvrlikání & jako naše Facebook Stránka pro další post-updates

Jatin je aspirující zubař s horlivým zájmem o videohry, který rád tráví svůj čas hraním různých her. Kromě toho je to fanoušek basketbalu tvrdý, který často zahrnuje hudbu R&B.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Štít

Štít

Rarita

Trvanlivost

Obnovitelný

Stohovatelný

A štít je nástroj používaný k ochraně hráče před útoky.

Obsah

Získání []

Crafting []

Oprava []

Štíty mohou být také opraveny na kovadlině pomocí prken nebo jiného štítu. Štíty opravené na kovalech si zachovávají svůj vzorec.

Obchodování []

Vesničané zbroj na úrovni Journeyman mají 13‌ [ Být jen ] / 2 ⁄5‌ [ Jen ] šance na prodej štítu pro 5 smaragdů jako šestý obchod.

Použití []

Přes použití železa ve svém řemeslném receptu, nelze jej rozvětvit do železných nuggetů. [1]

Obrana []

Štíty se používají pro blokování příchozích útoků. Použitím [ Jen ] nebo se plíží ‌ [ Být jen ] způsobuje, že se hráč zpomalí na plíživé tempo a po 5 klíšťatech hry (0.25 sekund) [2], útoky pocházející před hráčem jsou blokovány a způsobují žádné poškození. Když štít zablokuje útok 3 nebo silnější, vyžaduje to škodu odolnosti rovnající se síle útoku.

Většina blokovaných projektilů, které nesou statusové účinky (například Shulker Bullets‌ [ Jen ], planoucí šipky nebo šipky nakloněné) neovlivňují blokátor. Tridents & Arrows lze odklonit do jiných cílů. Knockback z útoků na blízko a projektily je zabráněno, zatímco knockback z explozí, Hoglin a Ravager útoky jsou výrazně sníženy.

Směrově štít blokuje všechny útoky přicházející z FOV ve směru, kterému čelí Wielder, a poskytuje jim plnou polokouli pokrytí. Pokud se wielder směřuje přímo nahoru, pravděpodobně budou chybět jejich bloky. [3]

Davy, které způsobují nepřetržité poškození kontaktu, jako je sliz, magma krychle a Blaze rychle vypusťte trvanlivost štítu tak dlouho, dokud zůstane stíněného hráče v davu Hitbox. [4] [5]

Mezi blokované útoky patří:

 • Útoky na blízko, s výjimkou strážce, davy ovládajících sekeru nebo sprintingovým hráčem ovládajícím sekeru, i když i bez sprintingu sekery stále výrazně snižuje trvanlivost
  • Stavové účinky se nepřenášejí do blokátoru [ Jen ] .
  • Šipky jiné než piercing jsou zcela odkloněny a mohou zasáhnout jiné cíle.
  • Stavové účinky se nepřenášejí do blokátoru [ Jen ] .
   • To lze použít k poškození útočníka nebo jiného davu tam dole.
   • Burning se neprovádí k blokátoru [ Jen ] .
   • Levitační efekt se neprovádí k blokátoru [[ Jen ] .
   • Burning se nepřenáší do blokátoru.
   • Ty stále způsobují poškození životního prostředí.
   • Tito stále srazí blokátor zpět asi o 3 bloky.
   • Blokování těchto úderů může na okamžik omráčit ravager a poté to řve.

   Nemohou blokovat:

   • Šipky z kuše okouzlené piercingem
    • To nesnižuje trvanlivost štítů.
    • Přímé poškození projektil je blokováno, ale účinek stále prochází.
    • To také zahrnuje, když hráč jezdí na entitě, která zemřela kvůli poškození pádu.
    • Takové stávky deaktivují schopnost používat štíty po dobu 5 sekund.

    Použití vzorů []

    Screenshot Cyan Shield

    Štíty mohou být zdobeny použitím banneru.

    Na rozdíl od bannerů nelze Shields překreslet nebo omyt v kotlíku. Štíty mají jen polovinu rozlišení bannerů, takže vzory vypadají mírně odlišně. V herních souborech lze textury vzorů nalézt v samostatném adresáři s názvem Entity/Shield.

    v Java Edition, Štíty se vzory lze získat také pomocí stejných příkazů jako bannery, kromě banneru musí být nahrazen štít .

    Enchantments []

    Štít může obdržet následující kouzelnice, ale pouze prostřednictvím kovadliny:

    název Maximální úroveň Metoda
    Rozbilo Iii
    Oprava I
    Kletba zmizení I

    Zvuky [ ]

    Zvuk Titulky Zdroj Popis Umístění zdrojů Klíč překladu Hlasitost Pitch Útlum
    vzdálenost
    https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block5.ogg Bloky štítu Hráči Když je útok blokován pomocí štítu položka .štít .blok titulky .položka .štít .blok 1.0 0.8-1.2 16
    https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic6.ogg Vybavení vybavení Hráči Když je štít umístěn do offand slotu položka .brnění .equip_generic titulky .položka .brnění .vybavit 1.0 1.0 16
    https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: random_break.ogg Položky se zlomí Hráči Když je vyčerpána trvanlivost štítu položka .štít .přestávka titulky .entita .položka .přestávka 0.8 0.8-1.2 16
    Zvuk Zdroj Popis Umístění zdrojů Hlasitost Pitch
    https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: Shield_block5.ogg Hráči Když je útok blokován pomocí štítu položka .štít .blok 0.7 1.0
    https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: equip_generic6.ogg Hráči Když je štít umístěn do offand slotu ‌ [ Nadcházející: být 1.20.30] [Zvuk 1] brnění .equip_generic 1.0 1.0
    https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: random_break.ogg Hráči Když je vyčerpána trvanlivost štítu náhodný .přestávka 1.0 0.9

    Hodnoty dat []

    Id []

    název Identifikátor Formulář Klíč překladu
    Štít štít Položka položka.Minecraft.štít
    položka.Minecraft.štít.bílý
    položka.Minecraft.štít.oranžový
    položka.Minecraft.štít.purpurová
    položka.Minecraft.štít.světle modrá
    položka.Minecraft.štít.žlutá
    položka.Minecraft.štít.Limetka
    položka.Minecraft.štít.růžový
    položka.Minecraft.štít.šedá
    položka.Minecraft.štít.světle šedá
    položka.Minecraft.štít.tyrkysová
    položka.Minecraft.štít.nachový
    položka.Minecraft.štít.modrý
    položka.Minecraft.štít.hnědý
    položka.Minecraft.štít.zelená
    položka.Minecraft.štít.Červené
    položka.Minecraft.štít.Černá
    název Identifikátor Numeric ID Formulář Klíč překladu
    Štít štít 355 Položka položka.štít.název
    položka.štít.bílý.název
    položka.štít.oranžový.název
    položka.štít.purpurová.název
    položka.štít.světle modrá.název
    položka.štít.žlutá.název
    položka.štít.Limetka.název
    položka.štít.růžový.název
    položka.štít.šedá.název
    položka.štít.stříbrný.název
    položka.štít.tyrkysová.název
    položka.štít.nachový.název
    položka.štít.modrý.název
    položka.štít.hnědý.název
    položka.štít.zelená.název
    položka.štít.Červené.název
    položka.štít.Černá.název

    Pokroky []

    Ikona Pokrok Popis ve hře Rodič Skutečné požadavky (pokud je to jiné) Umístění zdrojů
    Ne dnes, děkuji
    Odklonit projektil štít Nahoď oblek Blokujte jakýkoli projektil s a štít. Příběh/deflect_arrow

    Dějiny [ ]

    Problémy []

    Problémy týkající se „štítu“ jsou udržovány na sledování chyb. Nahlásit problémy tam.

    Galerie []

    Screenshots []

    Jeden z prvních obrázků štítů. Jeb nosí diamantové brnění, zatímco drží popínavý štít během Minecon 2015.

    Jeb Crafting Shield.
    Hráč drží výchozí štít.
    Hráč blokující štít.
    Blokování štítu, jak je vidět u první osoby.
    Okouzlený štít, jak je vidět v inventáři.
    Štít s zlověstným praporem, jak je vidět v inventáři.
    Obrázek Kai ovládajícího banneru s štítem, který se používá k oznamování funkce v edici Bedrock Edition.

    Reference [ ]

    1. ↑ MC-111738
    2. ↑ MC-100949-Blokování štítu je zpožděno
    3. ↑ MC-109101-Štíty neblokují poškození, zatímco hráč směřuje přímo nahoru
    4. ↑ MC-169167
    5. ↑ MCPE-119451
    6. ↑ MCPE-52904
    7. ↑ MC-92019-Vyřešeno jako „pevné“.
    8. ↑ MC-147694
    9. ↑ „Zmeškali jsme změnu v nedávných změnách pro beta beta Bedrock, která by se vám mohla líbit – nyní jsme provedli paritní opravu, díky které se štíty podařilo po dobu 5 sekund, když je napaden davem nebo přehrávačem ovládajícím sekeru. Ujistěte se, že to správně uvedeme v další beta 🙂 ” – @kingbdogz na x, 17. března 2022

    Externí odkazy [ ]

    • Přijímání zásob: Shield – Minecraft.Čistá 25. července 2019