Jak opravit tridenty v Minecraft 1.19 Aktualizace, Minecraft: Jak opravit Trident – prima hry

Minecraft: Jak opravit Trident

3. Kovadlina: Použití kovadliny je nejlepší způsob, jak opravit trojzubci a zachovat kouzelnictví, které se na něj vztahuje. Toto je moje preferovaná metoda k opravě kovadliny, ale je tu čtvrtá.

Jak opravit tridenty v Minecraft 1.19 Aktualizace

V Minecraft je několik různých druhů zbraní. Meče jsou nejtypičtější, protože vše, co dělají, je poškození útoku na prodej. Osy lze také použít jako zbraně. Mají ve hře druhé nejlepší poškození útoku na jakoukoli zbraň nebo nástroj. Existují také projektilní zbraně, se šípy, které lze vypálit z luků a kuše. Crossbows mají také příležitost střílet rakety. Poplatky za požáry také spadají do kategorie projektilních zbraní.

Tridenty lze použít obousměrně. Mohou to být zbraň na blízko nebo projektil. Je obtížné je získat a obvykle přicházejí k hráčům v poškozeném stavu. Zde je návod, jak je opravit ve verzi 1 Minecraft.19.

Minecraft 1.19 hráčů může získat trojzubku z utopeného a poté jej pokračovat v opravě

V edici Bedrock se 15% všech utopení vynoří s trodejnem, který mohou hodit na hráče. Toto číslo klesne na 6.25% v Java Edition, díky čemuž jsou Tridents mnohem vzácnější položku.

Tyto utopení jsou jediným davem, který dokáže upustit od tridentů a navzdory tomu, že se hra v poslední době dostala do hlavní aktualizace, nabízí jediný způsob, jak je dostat do přežití vanilky.

Obrovský Trident selhává na našem světě #Minecraft

Utopený, který má trojzubce, má velmi malou šanci na to, že je to trojzubce, s 8.5% šance na zrušení položky. Šance se mění s každou úrovní rabování:

  • Looting I – 9.5%
  • Looting II – 10.5%
  • Looting III – 11.5%

V edici Java mohou mít Tridents kouzel. Ale pro obě vydání je upuštěný Trident téměř vždy vážně poškozen. I když tomu tak není, dav nepadne trojzubci s plnou trvanlivostí.

Opakování trojzubce je docela jednoduché, i když to vyžaduje obtížně získatelné předměty. Protože Tridents nelze vytvořit, neexistuje žádná položka, se kterou by je mohlo opravit; Diamond Pickaxe lze opravit diamanty, ale tento koncept se nevztahuje na tridenty.

Místo toho musí hráči Minecraft najít dalšího trojfikálu, který by opravit ten, s nímž chce opravit. Dva tridenty lze kombinovat, aby se získal lepší trojzubci.

To lze provést pomocí řemeslného stolu. Dva poškozené tridenty v craftingové mřížce vytvoří jeden opravené Trident. Tento proces však odstraňuje kouzla.

Tridenty lze také kombinovat v brusném kameni. Vložení dvou zlomených tridentů do obou míst GUI GUIS. Tento trojzubník bude také odstranit své kouzla (s výjimkou prokletí vazby I nebo kletby zmizení I).

Kombinace dvou poškozených tridentů na kovadlině je nejlepší způsob, jak je opravit s kouzelníky. Okouzlené předměty mohou být vloženy do kovadliny a zůstanou okouzleny. To však vyžaduje trvanlivost kovadliny, y a proces také stojí úrovně Minecraft XP. To znamená, že náklady nebudou příliš mnoho úrovní, takže tento proces stojí za to vyzkoušet, pokud má Trident okouzlení.

Poslední metoda opravy trojzubce je s oprava. XP shromážděno, zatímco zbraň je v ruce, půjde k její opravě. Nakonec ho XP plně opraví a bude jej udržovat na této úrovni.

Minecraft: Jak opravit Trident

Ačkoli to není vaše průměrná zbraň pro přežití, tridenty jsou životaschopnými volbami, jak se bránit před všemi, co se pohybuje v Minecraft. Nevidíte je velmi často, ale být hozením, stejně jako sloužit v těsném boji, je velmi smrtící.

Jejich nevýhoda se postupem času poškozuje, takže ji budete muset opravit, pokud ji používáte pro lov na dlouhou vzdálenost. A tady je to, jak můžete opravit Trident v Minecraftu.

Jak opravit tridenty v Minecraftu

Tridents ztratí svou trvanlivost po některých úspěšných hodech a Jediným způsobem, jak je opravit, je získat další poškozený trojzub. To lze provést buď pomocí Otevření inventáře a rozdrcení zde nebo skrz crafting stůl. Uvědomte si, že oprava tridentů touto metodou odstraní všechna předchozí vylepšení, která kdysi měla.

Abyste tyto úpravy udrželi, musíte je opravit na kovadlině, který zachová všechny možné vylepšení. Oprava grindstone je také udržuje, s výjimkami z prokletí zmizení a prokletí vazby.

Získání více tridentů je však těžká část. Jsou upuštěny pouze z utopení a nelze je získat nikde jinde. Nalezení utopeného není tak velké dohody, ale nalezení jednoho, který drží trojzubci, může být časově náročnější. Nyní musí upustit od Tridenta a má ještě nižší šanci. Nemohl to dostat? Čas začít znovu; Hodně štěstí.

Jo, je to drsné, takže by mohlo být lepší držet se vašich dobrých a starých mečů. Pokud někdy potřebujete nějakou akci na dálku, šipky se také snadněji získávají. Ale nevyhýbejte se těmto mořským zbraním, protože jsou stále neuvěřitelně silní. Jen trochu těžší přijít.

Minecraft si můžete užít na PS4, PS5, Xbox One a Series X/Y, Nintendo Switch, Android, iOS a PC.

o autorovi

Patrick Souza

Kompletní člověk, který miluje psaní o svých současných posedlostech. A mezi ně patří RPG většinu času. Obvykle zaneprázdněn péčí o své kočky, aby nezničili dům.

Jak opravit trojzubku v Minecraftu [s a bez jiného trojzubce]

Jak opravit trojzubku v Minecraftu

Jsem vášnivý hráč Minecraft, ale existuje nějaká herní mechanika, kterou určitě nedostanu.

Například nalezení nebo vytvoření minecraftového trojzubce trvá navždy – trvá navždy – potřebujete různé zdroje a spoustu broušení, abyste měli svůj vlastní trojzub, Alespoň v režimu přežití Minecraft.

Tak, Když se ten Trident zlomí, je to bummer. Ale jak to opravit?

Budu používat platformu herního napájení, abych s vámi sdílel aktualizovaný průvodce na how k opravě trojfikátního v Minecraftu s a bez jiného trojzubce.

Stisknutím X přeskočíte tutoriál

Rychlá herní odpověď

Můžete opravit trojzubci v Minecraftu na a Crafting Table, Grindstone nebo Anvil. Potřebujete další trojzubci, aby dohromady přispíval jejich odolnost nebo Oprava okouzlení Opravit trojzubku bez jiného trojzubce.

Dvojitý skok do konkrétní sekce!

Můžete opravit trojzubku v Minecraftu?

Ano, můžete opravit trojfivec v Minecraftu, ale Proces opravy je trochu složitý.

V Minecraft je to možné Opravte určité zbraně, brnění a předměty Použitím určitých bloků ve hře.

Můžete opravit Minecraft Trident, ať už hrajete Minecraft Bedrock Edition, Minecraft Java Edition nebo Minecraft Pocket Edition. Ale jak napravíte Trident v Minecraftu?

Co opravuje trojzubci v Minecraftu?

Existují čtyři různé způsoby, jak opravit Minecraft Trident v roce 2023 aktualizované na nejnovější verzi Minecraft:

1. Řemeslný stůl: Pokud vložíte dva tridenty do řemeslného stolu, bude vytvořen jediný opravený Trident. Nevýhodou je, že váš Trident ztratí všechna kouzla, což je něco, co se vám možná nebude líbit.

2. Grindstone: Grindstone je blok, který vám umožní opravit zbraně a další předměty, ale jak se to děje s řemeslným stolem, opravené tridenty na grindstone ztratí své kouzla.

3. Kovadlina: Použití kovadliny je nejlepší způsob, jak opravit trojzubci a zachovat kouzelnictví, které se na něj vztahuje. Toto je moje preferovaná metoda k opravě kovadliny, ale je tu čtvrtá.

4. Použití ořezávání: Opravení oprava je rysem, který zlepšuje trvanlivost objektů Minecraft konzumací zážitku hráče. Je to jediný způsob, jak opravit trojzubci v Minecraftu bez použití jiného trojzubce.

Jak opravit trojfikátní v Minecraftu s jiným trojfikálem

Pokud máte jiný Trident, můžete opravit původní Trident by Míchání těchto dvou položek dohromady.

V takovém případě existují tři jednoduché kroky, které musíte následovat.

Krok 1: Získejte řemeslný stůl, kovadlinu nebo brusný kámen

Musíte vytvořit kovadlinu, řemeslný stůl nebo grindstone. Jak jsem zmínil výše, pokud chcete zachovat kouzelnictví na trojzumce, pak The Anvil je váš nejlepší přítel.

Toto jsou recepty na řemeslné recepty pro tyto položky:

  1. Recept na trénink kovadliny: 3 bloky železa a 4 železné ingoty.
  2. Crafting stůl Crafting Recept: 4 dřevěná prkna na řemeslné mřížce.
  3. Grindstone Crafting Recept: 2 tyčinky, 1 kamenná deska a 2 dřevěné prkna.

Krok 2: Umístěte oba tridenty na kovadlinu, řemeslný stůl nebo grindstone

Jakmile vytvoříte preferovaný blok opravy, otevřete jej kliknutím na něj (nebo stisknutím tlačítka akce) a Umístěte dva tridenty vedle sebe.

Trvanlivost a obecný stav obou tridentů se přidají Vytvořte zbrusu nový opravený Trident.

Krok 3: Uložte opraveného Trident do svého inventáře

Jakmile blok opravy vygeneruje nově opravený Trident, vyberte jej a Přesuňte jej do svého inventáře.

Takto opravujete trojzubci v Minecraftu kombinováním dvou různých tridentů.

Jak opravit trojzubku v Minecraftu bez jiného trojzubce

Co když nemáte po ruce jiného trojfikátního? V takovém případě máte Zbývá pouze jedna možnost: Použijte opravy opravy.

Oprava najdete rybařením, rabováním truhly nebo putováním po Overworld. Jakmile zjistíte, že opravujte, proveďte následující:

  1. Jít do Kovadlina a otevřít jeho rozhraní.
  2. Umístete zlomený Trident hned vedle knihy o opravě.
  3. Získáte opraveného trojfikálu, aniž byste použili jiný Trident – to bude Konzumujte zkušenosti hráče.

Můžete opravit trojzubci v Minecraftu s krystaly hranoly?

Ne, je tam Žádný způsob, jak opravit trojfivec v Minecraftu pomocí krystalů hranolů.

To byla myšlenka, kterou měli někteří hráči na oficiálním fóru zpětné vazby Minecraft, ale jak byste se mohli dostat, nebylo to implementováno.

Jediným způsobem, jak opravit trojzubci v Minecraft Bedrock, Java nebo Pocket Edition 2023.

Shrnutí her: Jak opravit svůj Trident v Minecraft

Oprava Minecraft Trident je snadná, ale aby byla spravedlivá, spotřebovává spoustu užitečných zdrojů, které byste mohli na své cestě více používat moudřeji přes Overworld.

Ať tak či onak, pamatujte si to Jediným způsobem, jak opravit Tridents Minecraft, je použití jiného trojzubce nebo opravy oprava.

Pro více průvodců Minecraft (jak udržet delfíny Minecraft naživu) neustále kontrolujte herní výkon.

FAQ

Jak opravit Trident v Minecraft Pocket Edition?

Trodenty můžete opravit v Minecraft Pocket Edition jednoduše pomocí jiného trojzubce na řemeslném stole, kovadlině nebo grindstone. Alternativně je možné použít opravu také k opravě trojzubce.

Jaký materiál může opravit Trident?

Jediné materiály, které dokážou opravit trojzubci, jsou Další trojzubkový nebo opravné knihy. Kromě toho neexistují žádné další alternativy k opravě Minecraft Tridents.