Jak opustit ostrov bydlení v Pot Serenitea v Genshin Impact – Gamepur, jak se dostat a opustit hrnec Serenitea v Genshin Impact

Jak se dostat do a opustit serenitea hrnec v Genshin Impact

Pro více pokrytí o Premier Open-World RPG společnosti Hoyoverse najdete v našem aktuálním seznamu úrovně dopadu Genshin a podívejte se, jak měří váš tým. Existují nějaké kódy dopadu Genshin, které si můžete zdarma prohlašovat, pokud již není příliš pozdě.

Jak opustit ostrov bydlení v potu serenitea v dopadu Genshin

Někteří hráči se potýkají s problémem se Serenitea Pot v Genshin Impact, protože mají potíže s odchodem. To není na tom, kolik zábavy mají, je to jen otázka způsobu, jak ponechat trochu nejednoznačný.

Pokud bojujete, pak se nebojte, tento průvodce je tu, aby vám pomohl. Až budete hotovi, ve skutečnosti existují dva různé způsoby, jak opustit hrnec Serenitea.

Druhým způsobem, jak opustit hrnec Serenitea, je jednoduše otevřením inventáře, přechodu do menu gadgetu a výběrem hrnce stejným způsobem, jak vstoupit. Když se objeví před vámi, komunikujte s ním a odejděte.

Jak vidíte, obě metody jsou velmi jednoduché, je to jen mírně nejednoznačné, protože hry mají tendenci umožnit tomuto typu akce nechat malé náboje, jako je tento, jediným kliknutím.

O autorovi

Aidan O’Brien

Aidan O’Brien hraje hry již více než tři desetiletí a píše o nich pět let. Když se nedostává na výtvory Hidetaka Miyazaki, ráda tráví příliš mnoho času ve válečném rámu, Destiny 2 a jakémkoli jiném ARPG s pevným grindem. Když nepíšelo, dělá nevysvětlitelné zákulisní magii pro skupinu Gamurs Group.

Jak se dostat do a opustit serenitea hrnec v Genshin Impact

Přemýšlejte o potu serenitea

Takže teď jste majitelem domu v Teyvatu a chcete navštívit svůj nový majetek Genshin Impact. Zde je návod, jak to udělat, a Jak opustit hrnec Serenitea také, protože oba mohou být trochu matoucí. Možná se dobrodruzi uvítali ve svých mezirozměrných domovech a my slyšíme, abychom se ujistili, že se to už nikdy nestane.

Hráči automaticky získají úkol vlastnit vlastní serenitea hrnec, když postupují skrze questy Archon zaměřené na Liyue, a to může poskytnout některé skutečné výhody. Oblast v konvici vám umožňuje zdobit podle libosti, ale také pěstovat materiály a vydělat si také nějaké bezplatné primární potáčky Serenitea!

Jak se dostat do hrnce Serenitea
Jak opustit hrnec Serenitea
Co je to serenitea hrnec?

Pro více pokrytí o Premier Open-World RPG společnosti Hoyoverse najdete v našem aktuálním seznamu úrovně dopadu Genshin a podívejte se, jak měří váš tým. Existují nějaké kódy dopadu Genshin, které si můžete zdarma prohlašovat, pokud již není příliš pozdě.

Jak se dostat do hrnce Serenitea

Přístup k vašemu serenitea hrnci poprvé může být celkový headscratcher. Myslíte si, že je k dispozici na mapě, ale není. Abyste se tam dostali, musíte najít hrnec Serenitea v sekci gadgetu vašeho inventáře a nasadit jej do Overworld. Poté stiskněte „Vstupte do Pot Serenitea. Poté budete transportováni uvnitř konvice, kde čeká váš nový domov.

Pokud si zakoupíte trasový bod Teleport pod prostorem z Depot Realm a umístíte jej do konvice, můžete k němu cestovat z mapy Teyvat otevřením nabídky TABS a výběrem Pot Serenitea Pot. Mimochodem, pokud ikona září, znamená to, že vaše plodiny nebo měna jsou připraveny ke sbírání, takže na to sledujte!

Jak opustit hrnec Serenitea

Chcete -li ponechat hrnec Serenitea v Genshin Impact a Teleport BAC na Teyvat, musíte otevřít mapu světa a otevřít nabídku karet. To bude mít možnost pro vás rychlé cestování do všech oblastí Teyvat, včetně Pot Serenitea. Klikněte na oblast, na kterou byste chtěli jít, a budete přepraveni z konvice a zpět do reality.

V konvici není žádné místo, kam musíte jít, takže se neobtěžujte hledat fyzickou (nebo meta-fyzickou?) dveře. Stačí otevřít mapu, kartu zpět na Teyvat a někde teleportujte.

Co je to serenitea hrnec?

Můžete být zmateni, co vlastně je serenitea pot. Jsou to přizpůsobitelný svět, ke kterému máte přístup, to je váš vlastní a nikdo jiný. Můžete však pozvat další hráče. Teapot je v podstatě vaším domovem a umožňuje vám ozdobit, jak si přejete.

Můžete stavět a umístit nábytek, položky s sklizněmi rostlin a pozvat znaky do své domény, aby jej okořenily. Existuje duch konvice s názvem Tubby, který zodpoví vaše otázky a prodá vám exkluzivní položky. Tam a znovu je zde také cestující prodavač.

Chcete -li získat vlastní konvici, musíte být alespoň Adventure Rank 28 a dokončili jste Archon Quest ‘kapitola I Act III: nová hvězda se blíží’. Poté budete mít nový odemčený úkol s názvem „Teapot k volání domů“. Tento úkol nás představí s Yanfei a získává naši konvici!

Máme náklad více obsahu dopadu Genshin, který vám pomůže na vašich dobrodružstvích po celé zemi Teyvat: Podívejte se na naše centrum na Genshin Impact 3.0, a dopad Genshin 3.1 Aktualizace, která bude pokračovat o pět týdnů později. K dispozici je také Genshin Impact Gardening and Farming Guide pro případ, že se chcete stát začínajícím botanikem, když jste tam.

Pro více podobných článků se podívejte na naše stránku s průvodci a genshin dopad.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.