Jak osvětlíte svíčky v Minecraftu?, Jak osvětlit svíčky v Minecraft – Gamepur

Jak osvětlit svíčky v Minecraft

Seznam složek je krátký, jen jeden řetězec a jeden plástev. Řetězec lze získat různými způsoby, ale plástev je o něco obtížnější. Hráči budou muset najít úl, který najdete v rovinách biomů a květinových lesů. Jednoduše stříhání úlu upustíte voštinu.

Jak osvětlíte svíčky v Minecraftu?

Svíčky jsou jednou z novějších předmětů, které byly přidány do Minecraft. S přidáním vosku, který má spoustu využití, mohou hráči Minecraft nyní vytvořit několik různých předmětů, včetně svíček.

Svíčky představují další světelný zdroj, který vyzařuje na úrovni světla 3, který je na stejné úrovni. Není to skvělý zdroj světla, ale ani skutečná svíčka. Jsou opravdu skvělé a někteří hráči Minecraft je dokonce preferují před pochodní, navzdory nedostatku světla.

Jakmile jsou však vytvořeny, nejsou osvětleny jako táborák nebo pochodeň nebo dokonce jiné zdroje světla. Všechny ostatní typické zdroje světla, jako jsou pochodně, lucerny, blowstone bloky a další, se rozsvítí, když jsou vytvořeny, ale ne svíčky. Jak se tedy svíje v Minecraftu?

Osvětlení svíček v minecraft

První věc potřebná k zapálení svíčky je svíčka. Pro podrobnější pohled na to, jak ho vytvořit, navštivte tohoto průvodce. Existuje několik věcí pro tvorbu svíčky.

Seznam složek je krátký, jen jeden řetězec a jeden plástev. Řetězec lze získat různými způsoby, ale plástev je o něco obtížnější. Hráči budou muset najít úl, který najdete v rovinách biomů a květinových lesů. Jednoduše stříhání úlu upustíte voštinu.

Vytvořte svíčku a připravte se na ji zapálit.

Existuje několik různých způsobů osvětlení svíčky. Nejjednodušší a nejjednodušší metodou je používání pazourku a oceli. Stejně jako osvětlení cokoli jiného, ​​jako je nepřátelské davy nebo portál v nether, jednoduše klikněte pravým tlačítkem nebo použijte příslušné tlačítko pro pazourky a ocel. Zapálí se a poskytne malý, ale užitečný zdroj světla.

Druhým způsobem je použít požární poplatek. Pro poplatky za požární poplatky není mnoho využití, takže je to užitečný způsob, jak se jich zbavit, aniž by je ztrácel. Poplatky za požáry se běžně vyskytují v zničených portálech a na truhly Minecraft.

Najdete je také v hrudníku.

Třetí cestou a pravděpodobně nejchladnějším způsobem je s planoucím projektem. Jmenovitě hořící šipka. Mohou být zastřeleni okouzleným lukem s kouzlem plamene. Je lze nalézt poměrně snadno rybařením nebo pravidelným okouzlením.

Pro více obsahu Minecraft se přihlaste k odběru našeho nového kanálu YouTube!

Jak osvětlit svíčky v Minecraft

Svíčky debutovaly v Minecraftu v prvních aktualizacích jeskyní a útesů jako fantazijní způsob, jak rozsvítit vaše pokoje ve srovnání s pochodními. Můžete je nastavit kdekoli chcete a představit si příjemnou vůni, kterou rozdávají, když osvětlují oblast. Pokud máte problémy s tím, aby vaše nové svíčky vydávaly jejich záři, zde je to, jak zapálit svíčky v Minecraft.

Co potřebujete k osvětlení svíček v Minecraft?

Svíčky v Minecraftu nebudou automaticky osvětleny, když je vytvoříte jako pochodně nebo táborák. Místo toho budete muset poskytnout zdroj požáru, abyste je osvětlili. Nejpřímějším způsobem, jak toho dosáhnout, je Flint & Steel, který můžete udělat s železným ingotem a kouskem pazourku, který dostanete z rozbití štěrkových bloků. Projděte se na sadu svíček a použijte tlačítko Interakce k jeho osvětlení.

Pokud chcete nepřímý způsob, jak zapálit svíčku, můžete použít šipku vystřelenou z luku s kouzlem plamene.

Svíčky stejné barvy můžete umístit ve stejném bloku až do celkem čtyřikrát. Čím více svíček jste seskupili, tím lepší je světlo, které rozdávají.

O autorovi

John Hansen

John Hansen je spisovatelem štábu na plný úvazek pro Gamepur a hostitelem videa na ulici PIXEL na YouTube, kde spoluorganizuje týdenní herní podcast a další. Mezi jeho oblíbené hry patří Super Mario 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Breath of the Wild, Left 4 Dead 2 a Overwatch. Pokrývá Overwatch 2 a další tituly FPS, Minecraft, Sonic The Hedgehog, Legend of Zelda a jakékoli hry zombie jsou před sebou umístěny.

Svíčka

Svíčky Minecraft jsou jedinečnými zdroji světla, které lze považovat za dekorativní pochodně (i když je nelze umístit na stěny). Zatímco jedna svíčka může emitovat pouze úroveň světla 3, na horní část jednoho bloku lze umístit až čtyři svíčky, což dává maximum na úrovni světla 12. Svíčky jsou také schopny zemřít různé barvy a mají šanci být nalezeny v koncových městských truhly.

Zpočátku svíčky nevyzařují žádné světlo; musí být osvětleny ručně. To lze provést pomocí pazourku a oceli, stejně jako planoucí projektily. V edici Bedrock Edition, které jsou v ohni a knihy/meče s očarováním ohně, se také počítá. Mohou být neosvíceni jednoduše interakcí s nimi, i když to také udělají zdroje vody, jako je déšť.

A konečně, svíčky mohou být také umístěny na vrchol koláčů. hurá!

Další informace, podívejte se na naše stránky Nástroje, Pazourek a ocel a Dort!

Svíčka objekt.png

Recept

Svíčka recept.png

  • 1x řetězec
  • 2x Honeycomb