Jak otevřít Bradavice Legacy Eyeball Truds | PCGamesn, jak otevřít oční hruď v Bradavicích Legacy | Trunice oční bulvy vysvětlily | Rozhlasové časy

Jak otevřít oční hrudník v Bradavicích Legacy: Vysvětleno oční bulvy

Takže neztrácejte čas snahou se proklouznout na těchto očních truhly, pokud se stanete na jednom před dokončením tajemství mise Story Story Omerid Section. Nebudete je moci otevřít před dosažením tohoto bodu ve hře.

Jak otevřít Bradavice Legacy Eyeball Truds

I když by to mohlo vypadat, jako by vás dědické oční truhly pro Bradavika vždy sledovaly, jednoduše vrhněte kouzlo rozčarování, aby se skrývaly před pohledem.

Bradavice Legacy truhly s očima: bílá hrudník s velkou oční bulkou při pohledu na studenty blízký

Publikováno: 5. května 2023

Nejste si jisti, jak otevřít Bradavice Legacy Eyeball Truds? Existuje spousta objektů a předmětů, se kterými nemůžete komunikovat, když poprvé začnete hrát Bradavice Legacy, ale nebude to trvat dlouho, než začnete shromažďovat každou položku, kterou najdete.

Jedním z předmětů, do kterých se určitě narazíte během své doby s hrou RPG, jsou oční bulvy nebo truhly s očima. Každý z těchto truhly drží 500 galeonů – a je to skvělý způsob, jak vydělat peníze v Bradavickém dědictví – což stačí koupit několik vadandských lektvarů, rostlin a semen od Dogweed a Deathcap a mnohem více kolem Hogsmeade. I když to může mít pocit, že vás tyto truhly vždy sledují, vše, co musíte udělat, je vrhnout kouzlo, aby zůstal mimo dohled.

Bradavice Legacy hrudník s očima: Hrudník oční bulvy odemknutý neviditelným studentem před ním

Jak otevírat oční bulvy v dědictví Bradavic

Potřebujete přístup k rozčarování, jeden z odemknutelných kouzel Bradavic, abyste se dostali přes oční truhly. Zatímco rozčarování je vaše postava neviditelná, můžete být spatřeni, pokud se nesnažíte být záludný. Alternativně můžete použít lektvary neviditelnosti, ale rozčarování je mnohem užitečnější, protože vás to nestojí žádné galeony a vždy k němu máte přístup.

Dokud chodíte pomalu a pokusíte se vyhnout očnímu kontaktu s truhly očima, měli byste být schopni proklouznout galeony ven. Nebojte se, pokud oční bulva vypadá, jako by na vás zírala – pokud jste použili kouzlo rozčarování mimo vidění hrudníku oční bulvá.

Bradavice Legacy postavy - Sebastian Sallow zvedl hůlku

Odemkněte kouzlo rozčarování v dědictví Bradavic

Rozčarování lze získat dokončením tajemství Bradavické sekce Omezeného sekce Legacy Quest. Tento hlavní úkol vás zavede na výlet s postavou Bradavic Legacy Sebastian Sall, když se vplížíte do omezené části knihovny. V sekci se nachází hrudník oční bulvy, pokud chcete okamžitě vyzkoušet své dovednosti z rozčarování.

To je vše, co potřebujete k otevření oční truhly v Bradavickém dědictví. Pokud se snažíte najít všechny sběratelské předměty ve hře s otevřeným světem, máme průvodce na Legacy Locks, kde se můžete naučit, jak používat kouzlo s výběrem zámku Alohomora. Máme také Bradavice Legacy Daedalaian Keys Průvodce s podrobnými informacemi o tom, kde najít všech 16 žetonů. Nakonec si uveďte seznam nejlepších PC Games, pokud chcete vyzkoušet ty největší dostupné tituly právě teď.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Jak otevřít oční hrudník v Bradavicích Legacy: Vysvětleno oční bulvy

Snímek z Bradavic od Legacy

V Bradavicích najdete spoustu předmětů a tajemství skrytých přes obrovskou mapu.

A pokud jste majitelem PS4 nebo Xbox One, brzy zjistíte, kolik toho je, když hra klesne zítra, v pátek 5. května. Ať už jste v magické škole, nakupujete v Brademeade nebo kdekoli jinde v obrovské okolí, pokud budete mít oči oloupané, je toho hodně k objevování.

Některé z nejzajímavějších sběratelských předmětů jsou pokladní truhly poseté kolem. Mohou to být naši vnitřní piráti, ale milujeme pohled na truhla s pokladem.

Některé z těchto hrudníků jsou však „oční truhly“. Všimnete si je za trochu strašlivého oka uprostřed, kde by měla být klíčová dírka. Pokud narazíte na jeden, nejen se na ně nedívejte – protože stojí za to otevřít.

Otevření oční hrudi však není tak jednoduché jako otevření pravidelných hrudníků. Budeme sdílet vše, co je třeba vědět o hrudi Bradavic Legacy.

Jak otevřít Bradavice Legacy Eye Truds

Chcete -li otevřít Bradavice Legacy Eye hruď, budete muset Použijte kouzlo rozčarování, abyste se skryli před oční bulvou, který vás následuje, jakmile je spatřen.

Nemůžete otevřít oční hruď v Bradavickém dědictví, pokud vás uvidí. Poté, co vás spatří, jejich oční bulva zůstane vysledována na vás, dokud neopustíte jejich dohled.

Když spatříte hrudník oční bulvy, budete muset obsadit rozčarování, abyste se stali neviditelným. Udělejte to se slušnou vzdáleností mezi sebou a strašidelnou hrudníkem. Pokud kouzlo vrhnete příliš blízko, nebudete moci otevřít hrudník.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Vrhněte kouzlo v určité vzdálenosti od oční hrudi (když to ještě nebylo upozorněno) a vplížili se na něj. To by vás mělo nechat otevřít, kdykoli narazíte na jednu na mapě velké a dlouhé hry.

Bohužel nebudete mít okamžitě přístup k kouzlu rozčarování. Budete to muset odemknout. Naštěstí by se odemknutí kouzla nemělo obtěžovat. Chcete -li odemknout rozčarování ve věku Bradavistů, musíte Dokončete tajemství mise hlavního příběhu s omezenou sekcí.

Tento úkol je poměrně brzy do hry, pouhých 10 misí, s tím, že jste ji dokončili pravděpodobně po pouhých několika hodinách hry, pokud jste se do té doby soustředili pouze na příběh.

Takže neztrácejte čas snahou se proklouznout na těchto očních truhly, pokud se stanete na jednom před dokončením tajemství mise Story Story Omerid Section. Nebudete je moci otevřít před dosažením tohoto bodu ve hře.

Spíš takhle

Bradavice Legacy Eye Truds odměny

Jakmile otevřete oční hruď, budete ošetřeni ostrým 500 zlatým galleonům.

S těmito očními truhly rozptýlenými po Bradavicích a okolních oblastech budete po otevření několika rychle vydělávat tisíce zlata.

To by mělo jít dlouhou cestou ke zlepšení vašeho pokoje požadavku nebo úspory na některé z nejlepších zařízení v Bradavickém dědictví, takže se ujistěte, že po odemknutí zklamání se vyhledejte oční truhly.

Přečtěte si více o dědictví Bradavic:

 • Bradavice Legacy Review – Náš úplný verdikt
 • Bradavice Legacy lektvary – Všechny recepty k vědět
 • Bradavice Legacy Trophies– úspěchy, které potřebujete
 • Bradavice Legacy Best Gear – nejsilnější oblečení
 • Bradavice Legacy Cast – Simon Pegg a další
 • Bradavice Legacy House Torsing Quiz– Udělej test
 • Bradavice dědictví postavy– nejlepší nastavení
 • Bradavice Legacy Common Rooms – Prohlídka všech čtyř
 • Bradavice Legacy Demiguise sochy– Měsíční místa odhalila
 • Bradavice Legacy Multiplayer – je to družstvo?
 • Bradavice Legacy Switch – Vysvětlená kapesní verze
 • Bradavice Legacy kouzla– Úplný seznam a kletby

Hlad po více hraní? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte Podcast Radio Times.