Jak otevřít rezidentní zlý 3 aqua Cure Queen Safe | PCGamesn, Resident Evil 3 Guide: Jak otevřít první Raccoon City Safe – Destructoid

Resident Evil 3 Guide: Jak otevřít první město Raccoon Safe

Poznámka vám dává vodítko, ale možná ji nejprve nedostanete. Lékárník se může pochlubit tím, jak ani jeho žena neví kód, Ale jeho královna Aqua Cure ano. Jděte ven z bytu a dolů po molu.

Jak otevřít rezidentní zlý 3 Aqua Cure Queen Safe

Resident-Evil-3-Aqua-Cure-Queen-Safe

V bezpečí majitele lékárny čeká velmi silná odměna, úplně první trezor, se kterým narazíte v Resident Evil 3. Naučit se, jak se do toho dostat, by tedy mělo být na vašem seznamu úkolů docela vysoko, než bude dále postupovat v hlavním příběhu.

V případě, že si nejste zcela jisti, o kterém bezpečí mluvíme. Existuje podkrovní místnost, která spojuje dvě oblasti otevřené ulice. Kromě bezpečí si všimnete mrtvého těla, spoustu obrazů a, er, ne tak mrtvého těla.

V blízkosti trezoru je poznámka od majitele lékárny, která říká, že nikdo jiný nezná bezpečnou kombinaci, dokonce ani jeho manželka, „Je to tajemství mezi mnou a mou krásnou královna aqua léčby… a nikdy by se jí nevzdala zloděje!„Později se setkáte se samotnou lékárnou – je to na stejné ulici jako úřad metra – zamířte dovnitř a jednu zadní zeď byste měli spatřit masivní plakát samotné královna Aqua Cure Queen. Vpravo dole je kód čísla se zvýrazněnými číslicemi a šipkami, který vám říká, jakým směrem je třeba každý z nich otočit.

Zde je návod, jak otevřít Aqua Cure Queen Safe v Resident Evil 3:

Budete chtít otočit volný číselník:

Resident-Evil-3-Aqua-Cure-Safe-text

Když se trezor otevře, budete ošetřeni do pohledu červené tečky pro pistoli, která uzavře vaše nitky mnohem rychleji po zamíření pohledu.

Více kombinací? Zde je každý bezpečný kód Resident Evil 3

To usnadňuje jednání s zombie při pohybu a je jedním z nejlepších upgradů, které můžete ve hře získat.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Resident Evil 3 Guide: Jak otevřít první město Raccoon Safe

Resident Evil 3 stále má ty klasické mini-klady bezpečného kódu a jeden se stane velmi brzy.

Ačkoli to nebude poslední bezpečné, se kterým se během hry setkáte.

Níže

Vaše první zastávka je domov lékárníka, s nímž se setkáte jako součást hlavního příběhu. Těsně před večeří (kobliha) budete mít příležitost jít nahoru do oblasti mola: vydejte se doleva a do bytu.

Poznámka vám dává vodítko, ale možná ji nejprve nedostanete. Lékárník se může pochlubit tím, jak ani jeho žena neví kód, Ale jeho královna Aqua Cure ano. Jděte ven z bytu a dolů po molu.

Vaše další zastávka je lékárna, Přímo doprava na konci mola, úroveň ulice.

Vydejte se dovnitř, zahněte doleva a podívejte se doprava před vámi: Aqua Cure Queen je reklama. Podívejte se blíže pod ni. Je to kód!

Kód lze randomizovat, ale toto je příklad toho, jak se zobrazí.

Ve výše uvedeném obrázku si uvědomte, že kód se překládá na levé 9, vpravo 1, doleva 8.

Vraťte se zpět do bytu a zadejte kód pro a Pohled červené tečky Pro pistoli: Bude to váš život mnohem jednodušší, pokud jde o headshots po vás Zkombinujte to s pistolí Na obrazovce zásob.

Pokud je cesta zpět do bytu zamlžena, projděte večeři, zahněte doleva a vraťte se zpět na molu.

EIC, ředitel recenzí – Chris si užívá Destructoid od roku 2008. Nakonec se rozhodl udělat další krok v lednu 2009 blogování na webu. Nyní je personál!