Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na PC přes páru?, Jak předběžně načíst Bradavice Legacy: Velikost stahování, datum, platformy – Dexerto

Jak předběžně načíst dědictví Bradavic: Velikost stahování, datum, platformy

Bohužel se zdá, že Hráči PC nebudou moci předpětí předběžně dědictví Bradavic před vydáním. Podle údajného snímku obrazovky od Warner Bros. Podpora, sdílená společností PCGamesn, není k dispozici žádná možnost předpětí pro Steam nebo Epic Games.“

Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na PC přes páru?

Zatímco uživatelé Xbox a PlayStation již dlouho dokázali předběžně načíst dědictví Bradavic na svých zařízeních, možnost uživatele PC nebyla k dispozici. To se nyní změnilo. Vývojáři ve WB Games Avalanche nyní potvrdili, že uživatelé Steam budou moci hru načíst v očekávání jejího spuštění.

Oznámení znamená otočení U toho, co dříve uvedli úředníci. V reakci na dotaz, oficiální popisovač podpory her WB her na Twitteru uvedl, že v současné době neexistují „žádné plány na období předpětí pro Bradavice Legacy na PC.„Nedávný vývoj je v rozporu s touto reakcí.

@Rowfay1 ahoj, a děkuji za oslovení nás! V současné době neexistují žádné plány na období předpětí pro dědictví Bradavic na PC. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale pokud potřebujete něco jiného, ​​dejte nám vědět!

Předběžné načtení zkrátí v době, kdy se vyžaduje, aby se hráči po spuštění ponořili do hry. Tento článek zaznamenává, jak bude moci předběžně načíst nadcházející Wizarding World RPG na PC před spuštěním hry.

Předpětí Bradavice na PC přes Steam

Jak bylo sdíleno asi před 12 hodinami na oficiální popisování Twitteru nadcházejícího RPG, WB Games Avalanche oznámila, že předběžné načtení titulu je nyní k dispozici na Steam.

Dále se uvádí, že možnost předběžného načtení bude v současné době k dispozici pro ty, kteří hrají v předčasném přístupovém období, prostřednictvím nákupu edice Deluxe a globálním startu.

Všem hráčům PC #HogwartSlegacy je nyní k dispozici předpětí. To bude k dispozici pro ty, kteří hrají během období předčasného přístupu a globální spuštění. Pokud nevidíte aktualizaci, restartujte klienta Steam. cvrlikání.com/hogwartslegacy…

Celosvětově pro PC hráče #HogwartSlegacy 72hodinové období předčasného přístupu začne 7. února v 10:00 PST/ 1pm EST.

Pokud hráči nevidí možnost ve svém účtu Steam, budou muset restartovat klienta Steam a znovu zkontrolovat. Hra bude vydána 10. února 2023, pro PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC. Deluxe vydání poskytuje hráčům 72hodinové období předčasného přístupu od 7. února 2023.

Aby si hru předběžně načtěli hru, hráči by se měli ujistit, že na svém účtu vlastní kopii Bradavic Legacy. Uvidí možnost začít stahovat a instalovat hru. Jakmile to bude hotovo, budou muset počkat, až bude titul odemčen odemknutím při spuštění.

Je třeba poznamenat, že dědictví Bradavic je k dispozici také v obchodě Epic Games pro PC a že oficiální oznámení nezmiňuje, zda tam bude k dispozici předpětí. Hráči PC musí mít na paměti, že kritici již během svého přehrávání na platformě zaznamenali docela málo technických problémů.

Hladivové recenze Bradavistů jsou konečně venku a pokrytí Sportskeeda udělilo vřele očekávané hlavy 8 z 10 a zmínilo se o tom, že „Magical RPG zasáhne domov svým čarodějnictví a kouzelníkem.„Čarodějnický svět hry je pečlivě oživen vývojáři, kteří poskytují hráčům bohatý zážitek.

Jak předběžně načíst dědictví Bradavic: Velikost stahování, datum, platformy

Bradavice Legacy Preload Download

A lavinový software

Předběžné načtení Bradavic vám umožňuje skočit do průvodce, jakmile se hra vydá, takže zde je vše, co potřebujete vědět o stahování dědictví Bradavic brzy na PS5, Xbox a PC.

Bradavice Legacy je naplánováno na vydání 11. února, ale hráči, kteří si předobjednat digitální deluxe vydání hry, mohou začít 72 hodin začátkem 7. února.

Jak se datum blíží, fanbase se připravuje na cestu do kouzelnického světa a chce zajistit, aby mohli začít co nejrychleji.

Článek pokračuje po reklamě

Předběžné načtení je skvělý způsob, jak přeskočit frustrující časy stahování před nástupem hry, a naštěstí to můžete udělat pro dědictví Bradavic.

Článek pokračuje po reklamě

Takže, bez dalšího povyku, podívejme se, jak předpětí načíst Bradavice Legacy a velikost stahování pro každou platformu.

Obsah

 • Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na Xbox Series X/S
 • Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na PS5
 • Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na PC
 • Velikost stahování Bradavice Legacy

Bradavice Legacy Preload

Hráči, kteří předobjednávají Bradavicové dědictví, mohou hrát o 72 hodin dříve.

Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na Xbox Series X | S

V současné době je Bradavice Legacy k dispozici pro předpětí na platformě Xbox a lze jej provést prostřednictvím obchodu. Pamatujte, že pokud chcete skočit do kouzelnického světa o 72 hodin dříve, budete si muset předobjednat digitální edici hry Digital Deluxe.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete předpětí předběžné Bradavice na Xbox Series X | S, jednoduše postupujte podle kroků níže:

 1. Přejděte do obchodu Xbox
 2. Najděte Bradavice Legacy
 3. Koupit digitální deluxe vydání, abyste získali 72hodinový časný přístup
 4. Jakmile si hra zakoupíte, dostanete možnost předpětí

Vzhledem k tomu, že Bradavice Legacy je masivní RPG s otevřeným světem, může stahování trvat dlouho, ale zajistíte, že můžete okamžitě skočit, když se hra vydává.

Článek pokračuje po reklamě

Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na PS5

Na rozdíl od Xboxu není předpětí pro dědictví Bradavic pro PS5 v současné době k dispozici, ale pravděpodobně bude žít začátkem února.

Podpora her WB Games reagovala na uživatele na Twitteru a odhalila, že předpětí obvykle dorazí 72 hodin před vydáním. Můžeme tedy očekávat, že předpětí PS5 bude k dispozici 4. února nebo potenciálně ještě dříve.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Ahoj znovu! Předběžné načtení se obvykle vyskytuje nejméně 72 hodin před datem vydání, v závislosti na platformě. Budeme vědět více specifik blíže k vydání. Mezitím si vážíme vaší trpělivosti!

– podpora her WB Games (@wbgamessupport) 12. ledna 2023

Jakmile se předběžné načtení uvolní, jednoduše postupujte podle níže uvedených kroků a dokončete proces:

 1. Přejděte do obchodu PlayStation
 2. Najděte Bradavice Legacy
 3. Koupit digitální deluxe vydání, abyste získali 72hodinový časný přístup
 4. Jakmile si hra zakoupíte, dostanete možnost předpětí

Bohužel, pokud plánujete nákup Bradavic Legacy na PC, možná budete muset počkat, až se do stahování stahočí úplné vydání hry.

Bradavice Legacy platformy

Hráči Xbox mohou zahájit předběžné načtení Bradavic Legacy, pokud si zakoupili Digital Deluxe Edition.

Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na PC

Pokud jde o předpětí předpětí Bradavice na PC, nevypadá to, že to bude možné před startem. Údajný screenshot rozhovoru s týmem podpory WB odhaluje, že „nebude k dispozici žádná možnost předpětí pro Steam nebo Epic Games“.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To bude zklamáním pro mnoho fanoušků, kteří budou muset čekat na dokončení stahování, zatímco ti na konzolách mohou zahájit cestu.

Stojí za zmínku, že tato informace by měla být pořizována špetkou soli, ale dosud devs zůstali na předpětí.

Velikost stahování Bradavice Legacy

Pokud jste zvědaví, kolik místa budete muset na konzoli vytáhnout, abyste se předběhli, zde jsou velikosti stahování pro obě platformy:

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je vše, co potřebujete vědět o předběžném načtení Bradavic na všech platformách.

Další obsah obklopující RPG Action-Adventure naleznete na následujících stránkách:

Jak předběžně načíst dědictví Bradavic: data, velikost souboru, platformy, další

Bradavice dědictví postavy na koště

Vydání dědictví Bradavic je hned za rohem a předpětí umožní hráčům začít s kouzelnou cestou co nejdříve. Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak předběžně načíst Bradavické dědictví, včetně velikosti souboru a dat.

Bradavice Legacy se již etablovala jako jedna z nejzajímavějších her roku 2023. Ohraničíme se blíže k jeho vydání a miliony aspirujících čarodějnic a čarodějů se nemohou dočkat, až začnou absolvovat třídy, sledovat magická zvířata a praktikovat nová kouzla.

Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí pro ty, kteří si zakoupili digitální kopii Bradavic Legacy, většina platforem přichází s praktickou funkcí předpětí, která vám umožní instalovat hru dopředu, abyste mohli začít hned.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je návod, jak předběžně načíst Bradavice Legacy, stejně jako velikost souboru hry.

 • Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na Xboxu
 • Jak předběžně načíst Bradavické dědictví na PlayStation
 • Můžete načíst dědictví Bradavic na PC?
 • Velikosti souborů Bradavice

Jak předběžně načíst dědictví Bradavic na Xboxu

Hráči Xbox mohou právě teď načíst dědictví Bradavic přes obchod Xbox. Pokud jste již předobjednali svou kopii, budete mít možnost nainstalovat hru, když ji zobrazíte ve své knihovně nebo v seznamu obchodů.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste si nezajistili svou verzi dědictví Bradavic, pak to udělejte kdykoli před zahájením 10. února odemkněte možnost předběžného načtení.

Zde je průvodce krok za krokem o tom, jak předpětí nahradit dědictví Bradavic na platformách Xbox:

 1. Otevřete obchod Xbox.
 2. Vyhledejte stránku Bradavice Legacy.
 3. Ujistěte se, že jste si zakoupili kopii hry.
 4. Stiskněte „Preload“ a začít instalovat.
 5. Počkejte, až se Bradavice odkazuje na půlnoci 10. února.

Jak předběžně načíst Bradavické dědictví na PlayStation

PlayStation bude muset Počkejte do 7. února na předběžné načtení Bradavic, Protože společnost Sony zpřístupňuje pouze 72 hodin před vydáním. Totéž platí pro ty, kteří mají tři dny včasného přístupu díky edice Deluxe, kteří budou moci hru nainstalovat z 4. února.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jakmile bude k dispozici předběžné načtení pro dědictví Bradavic, proces je velmi podobný verzi Xbox. Podívejte se na to níže:

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

 1. Vydejte se do PlayStation nebo do vaší herní knihovny.
 2. Hledat dědictví Bradavic.
 3. Ujistěte se, že jste si objednali verzi hry.
 4. Chcete -li stahovat.
 5. Počkejte, až se aplikace odemkne v den startu.

Skvělá hala v Bradavicích

Bradavice Legacy je jednou z největších her roku.

Můžete načíst dědictví Bradavic na PC?

Bohužel se zdá, že Hráči PC nebudou moci předpětí předběžně dědictví Bradavic před vydáním. Podle údajného snímku obrazovky od Warner Bros. Podpora, sdílená společností PCGamesn, není k dispozici žádná možnost předpětí pro Steam nebo Epic Games.“

To může být zklamáním pro ty, kteří chtějí zažít příběh na PC platformách, jak se zdá, že ho budou muset nainstalovat po spuštění, jíst do jejich cenného herního času/

Článek pokračuje po reklamě

Devs však ještě musí oficiální oznámení o této záležitosti, takže pro hráče PC může být stále naděje.

Článek pokračuje po reklamě

Velikost souboru Bradavice

Než začnete předběžné nakládání Bradavic, je důležité vědět, kolik místa je nutné. Jak byste očekávali pro hru AAA, hranou pro další gen, je to docela stahování:

Je třeba mít na paměti.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní, když máte všechny podrobnosti o tom, jak předběžně načíst dědictví Bradavic, zbývá jen počkat do 10. února, než zahájí dobrodružství.

Další informace o dědictví Bradavic najdete na našich dalších průvodcích: