Jak předběžně načíst Warzone 2: Zde je How to Preload Warzone 2., Jak předběžně načíst a nainstalovat Warzone 2

Jak předběžně načíst a nainstalovat Warzone 2

Pokud byste to raději udělali tak snadným způsobem, prostě jděte do toho a jděte na telefon nebo počítač a přejděte na tento odkaz. Toto je oficiální web Warzone, který obsahuje odkazy na seznam obchodů s každou platformou Warzone 2. Jednoduše klikněte na tlačítko platformy, přidejte hru do své knihovny a spusťte předpětí. Není to mnohem snazší než to.

Jak předběžně načíst Warzone 2: Zde je návod, jak načíst Warzone 2

Jak předběžně načíst Warzone 2: Zde je návod, jak načíst Warzone 2

Sulaiman Sarwar

Aktualizováno 15. listopadu 2022 Sulaimanem Sarwar

Warzone 2 je nastavena na zahájení 16. listopadu 2022 a předpětí je k dispozici pro fanoušky hry před spuštěním.

Zde se budeme zabývat tím, jak předběžně načíst Warzone 2 a poskytneme rychlé kroky pro PS5, Xbox a PC, takže můžete spustit Warzone 2 v žádném okamžiku!

Jak předběžně načíst Warzone 2 na PS5 – Zde jsou kroky pro přístup k Warzone 2 ke stažení.

S hrou, která je nyní k dispozici, se očekává, že mnozí budou chtít zjistit, jak přesně si mohou stáhnout Warzone 2.

Vezmeme -li v úvahu PlayStation, zde je to, jak k němu máte přístup v obchodě PlayStation v 18:00 dnes:

 • Vydejte se do obchodu PlayStation
 • Ručně vyhledávejte Warzone
 • V 18 hodin se očekává, že bude k dispozici nová stránka produktu Warzone 2
 • Stisknutím tlačítka Stisknutím tlačítka Spusťte instalaci.

Alternativně se očekává, že na stránku produktu máte přístup prostřednictvím hry Modern Warfare 2, s největší pravděpodobností uzamčený, ale k dispozici ke stažení v hlavní nabídce.

Jak předběžně načíst Warzone 2 na Xboxu

Předpětí Warzone 2 je na Xboxu podobné, ale očekává se, že musíte nejprve zadat stránku produktu MW2, abyste se k ní dostali.

Stručně řečeno, zde jsou klíčové kroky přístupu k Warzone 2 na Xboxu:

 • Na palubní desce Xbox se vydejte do obchodu
 • Přejděte na dlaždici Warzone 2 nebo prohledejte Warzone 2
 • Na stránce obchodu pro Warzone 2 klikněte na „Získat“ a měl by začít stahovat herní soubory.

(Pokud nemůžete najít dlaždici, místo toho hledejte Modern Warfare 2 a měl by se objevit jako jeden ze svazků)

Jak předběžně načíst Warzone 2 na PC Battlenet

Tento je relativně jednoduchý, protože byste měli být schopni najít Warzone 2 uvedený na kartě „Shop“. Klikněte na stránku Store, klikněte na předběžnou instalaci a stahování by mělo začít.

Pokud však hru v obchodě nevidíte – nezapomeňte aktualizovat svého klienta Battlenet a zavřete ji a plně restartujte. Poté by se pro vás mělo ukázat podle níže uvedeného obrázku.

Jak předběžně načíst Warzone 2 na PC Steam

Verze Steam se ukázala o něco složitější – ale Activision objasňuje situaci na oficiálním centru parní komunity pro hru.

Pokud již máte Modern Warfare 2 na Steam, Warzone 2.0 by pro vás již mělo být předinstalováno. Před spuštěním ve středu bude aktualizace s obsahem sezóny 1 – a s několika posledními soubory Warzone 2, před spuštěním ve středu.

Pokud jste již nezakoupili Modern Warfare 2, vydejte se na novou stránku Stora Store pro Warzone 2.0 a stiskněte „předběžnou hru“-jednou přihlášeno do vašeho účtu Steam.

Mějte na paměti, že i poté, co jste hru předilovali, budete stále muset stáhnout aktualizaci sezóny 1, která bude k dispozici v určitém okamžiku před zahájením ve středu.

Jak předběžně načíst a nainstalovat Warzone 2

Call of Duty: Warzone 2.0

Warzone 2 je téměř tady, takže je důležité přijít na to, jak být schopen skočit dovnitř, jakmile se hra spustí. Tady je vše, o čem potřebujete vědět Jak předběžně načíst Warzone 2 Na všech dostupných platformách.

Jak předběžně načíst Warzone 2

Bez ohledu na to, zda se jedná o PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S nebo PC přes Steam nebo Battle.Síť, máme všechny informace, které potřebujete níže, abychom si hru předběžně nahradila na vaší platformě. Jakmile je hra nainstalována, budete mít jedním z prvních hráčů, kteří skočí do Warzone 2, jakmile se spustí.

Jak předběžně načíst Warzone 2 na PC

Nejprve se podívejme na to, jak předběžně načíst Warzone 2, pokud používáte páru na PC. Přejděte na stránku obchodu v aplikaci Steam PC. Odtud můžete jen stisknout tlačítko Preload Game, abyste mohli zahájit proces. Odtud je to jako instalace jakékoli jiné hry na Steam.

Další je další možnost na PC pro předpětí Warzone 2, bitva.síť z Activision Blizzard. Vytáhnout bitvu.Čistá aplikace na vašem PC a stáhněte si ji přímo ze stránky obchodu s hrou.

Jak předběžně načíst Warzone 2 na Xboxu

První konzola, na kterou se podíváme, je Xbox. Bez ohledu na to, zda jste na Xbox One nebo Xbox Series X | S, první krok k předpětí Warzone 2 je stejný. Vytáhněte obchod Microsoft ve vašem systému a vyhledejte Warzone 2. Vyberte tlačítko GET a přidejte hru do své knihovny. Jakmile je Warzone 2 v knihovně, budete moci hru načíst ze stejného místa v Store Microsoft Store.

Jak předběžně načíst Warzone 2 na PlayStation

V neposlední řadě je PlayStation. Chcete -li předběžně načíst Warzone 2 na PS4 nebo PS5, přejděte do obchodu PS na konzole. Hledejte Warzone 2 a přidejte hru do své knihovny. Jakmile je v knihovně, hra může být předinstalována do systému.

Jak načíst kdekoli pomocí prohlížeče

Pokud byste to raději udělali tak snadným způsobem, prostě jděte do toho a jděte na telefon nebo počítač a přejděte na tento odkaz. Toto je oficiální web Warzone, který obsahuje odkazy na seznam obchodů s každou platformou Warzone 2. Jednoduše klikněte na tlačítko platformy, přidejte hru do své knihovny a spusťte předpětí. Není to mnohem snazší než to.

Samozřejmě, pokud váš systém již není napájen nebo v režimu spánku, pak se předpětí pravděpodobně nezačne spuštěno. Zkuste přímo na platformě pro nejlepší výsledky.

O tom je vše, o čem je třeba vědět Jak načíst a nainstalovat Warzone 2 Na všech platformách. Spuštění je téměř tady, takže se ujistěte, že jste jedním z prvních, kteří dostali šanci skočit do Warzone 2.

 • Jak dokončit po celém světě SBC v EA FC 24
 • Všechny kódy Roblox Shindo Life (září 2023)
 • Všechny kódy dveří Roblox (září 2023)
 • Payday 3 je vynikající loupežní sim, který je strašně zabalen
 • Kódy ovoce Blox Roblox (září 2023)

O autorovi

Omar Banat

Omar je absolvent Uofm Duluth, který je posedlý Smash Bros. Videohry jsou život, ale život není videohry. Hraní her od: 1991, Oblíbené žánry: Puzzle, Platformer, Action-Adventure (hlavně Metroidvanias)