Jak připojit parní balíček pro monitorování nebo TV – PC Průvodce, jak používat parní balíček v televizi/monitoru? – Airdroid

Jak používat parní balíček v televizi/monitoru

A je to. Nyní můžete promítnout PC na parní balíček a užít si hladké hry s máslem.

Jak připojit parní balíček pro monitorování nebo televizi

Parní paluba ventilu je neuvěřitelný ruční stroj. Nejen, že vám to umožňuje hrát většinu vaší parní knihovny na cestách, ale také to dělá velmi dobře díky interním AMD čipům, které se do ní vedou. Přestože bude parní balíček použito hlavně pro to, když chcete hrát na cestách, jsou chvíle, kdy byste ho buď chtěli používat jako pevné zařízení na stole, nebo na vrcholu rychle získat nějaký čas na přehrávání na velké televizi obrazovka.

Pomůžeme vám s tím podrobným popisem kroků potřebných pro připojení parní balíčku k televizi nebo monitoru, což vám umožní používat balíček jako přenosný zařízení i statické zařízení

Jak připojit parní balíček pro monitorování nebo televizi

Naštěstí pro ty z vás, kteří chtějí použít parní balíček jako přenosnou i statickou konzoli, se Valve rozhodl zahrnout víceúčelový port USB-C v horní části zařízení. To lze použít jako nástroj k výstupu videa na váš televizor nebo monitor i pro jiné použití.

Chcete-li připojit parní balíček k televizoru nebo monitoru pomocí portu USB-C, jednoduše připojte USB-C k adaptéru HDMI a vložte kabel HDMI jak do tohoto, tak do obrazovky, na kterou chcete, aby byl vydán na výstup.

Je to opravdu tak jednoduché. Nyní byste měli připojit svůj parní balíček k externímu displeji.

Jak připojit parní balíček pro monitorování nebo televizi přes Dock Steam Deck Dock

Další metodou připojení parní balíčku s monitorem nebo televizí je pomocí přístavního doku první strany parní paluby. To vám umožní zasunout zařízení do doku, podobně jako zařízení Nintendo Switch Dock, a vložit příslušné kabely tam, kam chcete, aby šli.

Pokud chcete připojit parní balíček k monitoru nebo televizi přes Dock Steam Deck, jednoduše vložte kabel HDMI do doku i do displeje, ke kterému se chcete připojit, a měli byste být dobří.

Jak používat parní balíček v televizi/monitoru?

Každý uživatel Steam Deck se přemýšlel, jak skvělé by vypadalo hrát tyto hry na velké televizní obrazovce. Ale může se parní balíček připojit k televizi? Ano, může. Vše, co potřebujete, je kabel HDMI nebo dokovací stanice. Navíc pomocí funkce Remote Play můžete dokonce bezdrátově připojit obě zařízení. V tomto článku sdílíme podrobné kroky Jak připojit parní balíček k televizi.

Jak připojit parní balíček k televizi

Požadavky na hardware pro připojení parní paluby s televizí

Než začneme připojit parní balíček k televizi, podívejme se na systémové požadavky:

 • Správně funkční parní balíček s portem USB-C
 • Kabel HDMI pro připojení parní paluby k televizi
 • Adaptér USB C k HDMI pro připojení kabelu HDMI v portu typu C parního paluby
 • TV s vstupem HDMI

Takže, pokud máte televizi s podporou HDMI a pracovní parní balíček, začněme propojit parní balíček s televizí.

Jak připojit parní balíček k televizi prostřednictvím kabelu HDMI?

Jak se Steam Deck připojuje k televizi přes HDMI? Stejně jako připojení notebooku k televizi můžete připojit parní balíček s televizorem pomocí kabelu HDMI. Steam Deck však nemá port HDMI. K tomu budete muset použít adaptér USB C k HDMI a ujistěte se, že váš televizor má port HDMI. Zde je návod, jak můžete připojit parní balíček k televizi s kabelem HDMI:

 1. Krok 1.Vyhledejte ve vašem televizi bezplatný port HDMI.

Port HDMI v televizi

Připojte kabel HDMI do televize

Připojte se k portu USB C na palubě Steam

Vyberte vstup HDMI pro televizi

Upravte rozlišení parní paluby v televizi

gratuluji! Připojili jste parní balíček k televizi prostřednictvím kabelu HDMI a nyní si můžete prohlédnout parní balíček v televizi.

Jak připojit parní balíček k televizi přes dokovací stanici?

Přestože používání kabelu HDMI nabízí okamžité zrcadlení, netrvá dlouho. Jakmile se baterie odtéká, budete muset připojit kabel HDMI z parní paluby a připojit nabíjecí kabel.

Docking stanice však má více portů typu C a jeden pro zrcadlení obrazovky můžete použít a jeden pro nabíjení.

Zbývající porty lze použít k připojení klávesnice, myši nebo externích ovladačů pro všestranný herní zážitek. Proces je mnohem jednodušší, než se zdá. Zde je návod, jak připojit parní balíček k televizoru pomocí dokovací stanice:

 1. Krok 1.Připojte jeden konec kabelu HDMI do volného zásuvky televize.

HDMI Ports v televizi

Připojte televizi k dokovací stanici

Připojte parní balíček k dokovací stanici

A je to! Nyní můžete vidět Stream Steam Deck to TV a můžete ovládat parní balíček a užít si hry na velké obrazovce.

Jak připojit parní balíček k televizi pomocí aplikace Steam Link?

Aplikace Steam Link byla vydána společností Valve, aby odhodil parní balíček do televize s vánkem. Většina chytrých televizorů může tuto aplikaci nainstalovat. Navíc můžete jít na oficiální web své chytré televize a zkontrolovat, zda podporuje aplikaci Steam Link nebo ne.

Například aplikace Steam Link je podporována na modelech Smart TV Samsung 2016–2023. Připojení parní paluby s televizí netrvá hodiny. Zde jsou pokyny krok za krokem pro připojení parní balíčku k televizi prostřednictvím aplikace Steam Link App.

 1. Krok 1.Zapněte svou inteligentní televizi a nainstalujte aplikaci Steam Link.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci Steam Link v televizi

Vyberte řadič parní paluby v televizi

Připojte televizi s parním balíčkem

 • Krok 5.Počkejte na špendlík a zadejte jej na palubu.
 • Nyní je vaše parní balíček připojen k televizi. Chcete-li zajistit hladké hry, připojte obě zařízení k vysokorychlostnímu internetu.

  Jak nakonfigurovat parní balíček pro televizní hry?

  Steam Deck není primárně navržen pro televizní hry, což znamená, že si jej musíte přizpůsobit, abyste si mohli užívat pohlcující hraní hry. Existují různé tipy, které můžete použít k posílení parního balíčku v televizním výkonu.

  Použijte bezdrátový ovladač

  Parní balíček je dodáván s vestavěnými ovladači, ale při jejich připojení k televizi je lepší zvolit externí ovladače. Externí ovladače Bluetooth vás nevazují s akordem. Navíc dávají tuto dlouho očekávanou herní vibraci konzoly, když jsou spojeny s velkou obrazovkou.

  Můžete spárovat Xbox, PlayStation a dokonce i Nintendo Switch Controllers s vaším parním balíčkem. Zde je návod, jak to udělat.

  1. Krok 1.Zapněte bezdrátový ovladač na svém preferovaném ovladači a vložte jej do párovacího režimu.
  2. Krok 2.Dále na palubě parního přejděte do Nastavení.
  3. Krok 3.V nastavení vyberte Bluetooth. Povolte Bluetooth, pokud je vypnutý.
  4. Krok 4.Váš ovladač se tam musí ukázat. Vyberte jej a měl by se připojit.

  Připojte parní balíček s ovladačem

  Nebo můžete připojit ovladač k parní palubě prostřednictvím USB dongle nebo kabelového způsobu. Závisí to na ovladači, který máte.

  Upravte nastavení zobrazení

  Pokud se displej na televizi rozostřuje nebo se nehodí na orientaci, musíte upravit nastavení displeje na palubě parního paluby. Většina moderních televizorů přichází s rozlišením 16: 9, ale některé starší mají také 4: 3, takže si přečtěte manuál vašeho televize.

  Potvrdil vaše standardní rozlišení? Nyní pojďme skočit do nastavení nastavení zobrazení na palubě.

  1. Krok 1.Připojte parní balíček k televizi s kabelem HDMI nebo dokovací stanicí.
  2. Krok 2.Na parní balíčku přejděte do nastavení a poté se zobrazí.
  3. Krok 3.Odtud vyberte své preferované rozlišení obrazovky.

  Upravte nastavení zobrazení pro palubu Steam

  Použijte stabilní síť WiFi

  Chcete -li zajistit bezproblémovou hru v televizi, potřebujete stabilní síť WiFi. Přesuňte televizi a parní balíček poblíž routeru. Navíc, pokud je to možné, připojte palubu a televizi s kabelem Ethernet. Nabízí lepší rychlost a nižší latenci ve srovnání s bezdrátovými připojeními.

  Bonus: Screen Mirror PC to Steam Deck přes AirDroid obsazení

  Kromě zobrazení parního balíčku v televizi je dalším možným způsobem, jak se sestavit s parním balíčkem, zrcadlení obrazovky počítače na palubu. Pokud plánujete prověřit PC na parní balíčku a chcete přeskočit potíže s chaotickým kabelovým připojením, použijte obsazení AirDroid. Obsazení AirDroid je software pro zrcadlení obrazovky třetí strany, který okamžitě zrcadlí PC na Steam Deck.

  Obsazení AirDroid

  Pomocí obsazení AirDroid můžete ovládat hry na palubě a užít si je na velké obrazovce vašeho počítače.

  Navíc funkce webového vysílání AirDroid je zcela zdarma a snadno použitelná. Žádná zamotaná kabelová instalace a není třeba kupovat drahé dokovací stanice. Stačí použít obsazení kódu poskytnutého funkcí webu AirDroid a propojte obě zařízení během několika sekund. Zde jsou podrobné kroky pro to:

  1. Krok 1.Stáhněte si a nainstalujte obsazení AirDroid na počítač a spusťte jej. Poté klikněte na obsazení.

  AirDroid Cast Web

  Obsazení na airdroid obsazení

  A je to. Nyní můžete promítnout PC na parní balíček a užít si hladké hry s máslem.

  Odstraňování problémů s parní balíčkem, která se nezobrazuje nebo nepracuje v televizi

  Přestože připojení parní paluby s televizí je bezproblémový proces, můžete zažít některé problémy, jako je žádný displej v televizi. Naštěstí to můžete opravit jednoduchými metodami řešení problémů.

  Restartujte zařízení

  Nejprve restartujte svůj parní i televizi. Restartování odstraní jakoukoli závadu, která se mohla dostat při vložení kabelů. Zde je návod, jak restartovat parní balíček:

  1. Krok 1.Stiskněte a podržte tlačítko napájení v horní části paluby.

  Tlačítko napájení parního paluby

  Restartujte parní balíček

  Chcete -li restartovat televizi, jednoduše ji vypněte pomocí tlačítka napájení na dálkovém ovladači, poté zapněte napájení a znovu jej připojte.

  Kontrola aktualizací

  Pokud restartování problém nevyřeší, pak možná váš parní balíček není aktualizován na nejnovější verzi. Aktualizujte jej a váš problém bude vyřešen. Zde je návod, jak zkontrolovat aktualizace:

  1. Krok 1.Stiskněte tlačítko parního napájení na palubě parní.
  2. Krok 2.Z nabídky vyberte nastavení.
  3. Krok 3.Dále vyberte systém z levé nabídky.

  Aktualizujte parní balíček

  Vyberte vstup zobrazení pro televizi

  Pokud problém stále pokračuje, musíte zkontrolovat svůj vstup zobrazení pro televizi. Možná jste si nevybrali správnou HDMI. Pro tohle:

  1. Krok 1.Zapněte televizi.
  2. Krok 2.Nastavení vstupu zobrazení, zkontrolujte, zda je vybrána správná HDMI nebo ne.

  souhrn

  Takže to bylo všechno o připojení parní paluby s televizí. Pomocí kabelu HDMI se můžete připojit během několika sekund. Pokud však chcete zažít tuto pohlcující televizní hraní po delší dobu, použijte dokovací stanici. Tímto způsobem můžete zrcadlit a nabít parní balíček současně.

  Navíc, pokud chcete streamovat parní balíček na počítači, zkuste airdroid obsazení. Jeho funkce webového vysílání mění obrazovku PC v napínavý herní zážitek z parního balíčku bez nabíjení penny.