Jak přistupovat k Street Fighter 6 Open Beta | PCGamesn,

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Jak přistupovat k Street Fighter 6 Open Beta

The Street Fighter 6 Open Beta má celkem osm hratelných postav a několik herních režimů, takže zde je to, jak se můžete dnes zaregistrovat a hrát před zahájením dne.

Street Fighter 6 Beta: Ryu nabíjí útok pěstmi. Má vousy a nosí červenou šátek

Publikováno: 19. května 2023

Chcete se dostat do Street Fighter 6 Beta? V tomto okamžiku to téměř každý dělá, protože je to snadno jedna z nejočekávanějších bojových her. I když víme, že při spuštění je k dispozici seznam Street Fighter 6, bude v nadcházející beta přehrávání pouze osm z těchto bojovníků. První uzavřená beta verze se konala loni v říjnu a druhý v prosinci 2022. Nyní máme zprávu, že konečná otevřená beta verze se bude konat koncem tohoto měsíce.

Navíc beta beta Street Fighter 6 zahrnuje crossplay mezi Steam, PlayStation 5 a Xbox Series X/S Consoles. Bez ohledu na to, kde vaši přátelé hrají vysoce očekávanou bojovou hru, měli byste být schopni s nimi vyrovnat. Mezi nabízené herní režimy patří online zápasy, turnaje, režim tréninku, nový extrémní bitevní režim a dokonce i jeden nebo dva klasické arkádové skříňky Capcom. Zde jsou podrobnosti o tom, kdy to začne a který z rozsáhlého seznamu Street Fighter 6 bude k dispozici na výběr.

Thumbnail YouTube

Street Fighter 6 Otevřený čas začátku beta

Street Fighter 6 Beta začal v pátek 19. května ve 12:00 PDT / 3AM EDT / 8AM BST / 17PM AEST. Beta skončí v pondělí 22. května ve 12:00 PDT / 3am EDT / 8AM BST / 17PM AEST.

Street Fighter 6 Beta: Guile kope Ryu do holení. Zelené stříkající barvy emitují z Ryu

Jak se dostat do Street Fighter 6 Beta

Zde je návod, jak se dostat do Street Fighter 6 Open Beta:

  • Pomocí tohoto odkazu otevřete stránku otevřené beta.
  • Přihlaste se do svého ID Capcom nebo vytvořte ID CAPCOM, pokud jste tak ještě neučinili.
  • Přejděte dolů na stránku Nastavení účtu, dokud se nedostanete na sekci externích odkazů.
  • Odkaz na vaše účty Steam, Xbox nebo PlayStation kliknutím na tlačítko a dodržováním pokynů.

Jakmile tyto kroky dokončíte, budete připraveni stáhnout otevřenou beta beta.

Street Fighter 6 Beta změny

Capcom oznámil, že otevřená beta „bude mít stejný obsah jako uzavřený beta test provedený v prosinci 2022“. Největší změnou v uzavřené beta bojovníku druhé ulice byla možnost snížit zpoždění vstupu. Capcom říká, že hráči s displejem 120 Hz by měli považovat tuto funkci užitečnou, i když to zní, jako by to mělo mít účinek, i když váš displej pouze na výstupu 60 Hz.

V seznamu došlo také k několika změnám rovnováhy, ačkoli to má co do činění se speciálními pohyby se speciálními pohyby. Kromě toho zůstal hratelný seznam postav od první beta beta nezměněn.

Street Fighter 6 Beta: Kimberly kope Luka do hrudi, když na obrazovku stříká vícebarevná barva

Street Fighter 6 Beta Seznam

Capcom odhalil všechny postavy na Street Fighter 6 Beta:

Po registraci byste měli obdržet potvrzení, že jste se přihlásili na Street Fighter 6 Open Beta. Zatímco čekáte na dokončení stahování, proč se podívat na seznam úrovní ulice Fighter 6 nebo dohnat nejnovější zprávy týkající se datum vydání Street Fighter 6, přívěsů a všeho, co potřebujete vědět?

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.