Jak pomoci porazit Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4, Sezóna 2 – Dot esports, jak porazit Darth Vader ve Fortnite | PC hráč

Jak porazit Darth Vader ve Fortnite

Je důležité si uvědomit: Pokud právě dokončíte tuto výzvu pro 200 galaktické pověsti, vše, co potřebujete. Teoreticky byste mohli jen vyhodit pár kulek do Vaderu z dálky a jednoduše čekat na jiného, ​​více vybaveného hráče, aby pro vás dokončil boj. Koho se stará o slávu?

Jak pomoci porazit Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4, sezóna 2

Fortnite Opět slaví Hvězdné války, I když tentokrát má mnohem větší událost než cokoli předtím. Vrácení z loňského roku jsou hráči v současné době schopni najít Darth Vader na ostrově, když on a jeho klonoví vojáci pracují na porážce všech nově vyškolených Jedi a Sith v rámci řádu 66 přijatých v Fortnite Dříve dnes.

Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět o tom, kde najít a jak pomoci porazit Darth Vader Fortnite Kapitola čtvrtá, druhá sezóna.

Kde najít Darth Vader během Fortnite’s Najděte událost síly

Hráči, kteří se chtějí vzít na Darth Vader, ho mohou najít na jednom místě, na rozdíl od svého předchozího vystoupení ve hře v loňském roce. V současné době se vynoří severozápadně od brutální bašty v táboře pro klonní vojáky jižně od zelené náplasti uprostřed zimního biomu. Bude lemován dvěma klonovým vojáky, takže je to dobrá příležitost je vyjmout a dokončit také tento úkol.

Pokud jde o to, jak skutečně porazit legendárního Sith Lord, budou hráči muset sledovat podobné triky jako v loňském roce. Dávejte si pozor na jeho schopnost vtáhnout hráče a hodit jeho světelný meč, které fungují jako velké dokončovací údery, pokud si nebudete opatrní. Vzhledem k tomu, že cíl specifikuje pouze „pomoci porazit Darth Vader“, může stát za to jít s plnou skupinou přátel, aby ho a jeho spojence vzali.

Upozorňujeme, že po spuštění úkolu bude pravděpodobně mnoho hráčů přistávat, takže při pokusu o boj proti Darth Vader můžete mít další pomoc nebo čelit jiným překážkám nebo čelit jiným překážkám.

Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.

Jak porazit Darth Vader ve Fortnite

Sledujte Vader ve Fortnite a dokončete tento týden Fortnite Challenge.

Fortnite - Hráč ukazuje na pušku v Darth Vader, který stojí ve sněhu s vykřičníkem přes hlavu

(Image Credit: Epic Games)

Darth Vader poslal svou flotilu do Fortnite a vypadá to docela ponuré pro galaxii. Pokud hledáte způsob, jak sundat tento velký špatný a zároveň si zaznamenat sladkou 200 galaktickou reputaci, máme všechny tipy, které potřebujete vyniknout.

Kde najít Darth Vader ve Fortnite

Darth Vader si můžete všimnout v severní části mapy Fortnite, na pokraji dvou nejmenovaných, protínajících se biomů sněhu a trávy. Pokud tam navigujete z bitevního autobusu, měli byste spadnout na sever – bod brutální bašta a dále na západ – a zaměřte se na travní náplast u čerpací stanice. Když dorazíte na improvizovanou císařskou základnu, budete svědkem Darth Vader, který je chaperován čerstvými Stormtroopers a připraven k boji.

Darth Vader je zdravotní tank, Takže nejúčinnějším způsobem, jak ho sundat, je s epickou nebo vyšší zbraní: nejlépe dlouhý odstřelovací odstřelovací puška nebo výbušnina, jako je Thunder Spears. Je to také mocný bojovník a několik z nich se spustí vaše zdraví Bomerang světelný meč hodí. Ujistěte se, že jste skladováni s uzdravovací nebo stíněnou položkou, jako je hlaveň Chug nebo několik šplouchání.

Je důležité si uvědomit: Pokud právě dokončíte tuto výzvu pro 200 galaktické pověsti, vše, co potřebujete. Teoreticky byste mohli jen vyhodit pár kulek do Vaderu z dálky a jednoduše čekat na jiného, ​​více vybaveného hráče, aby pro vás dokončil boj. Koho se stará o slávu?

Po sundání Vadera budete mít svobodu kopírovat jeho základnu, kde najdete Blasters DC-15 a Vaderův vlastní světelný meč, který má schopnost boomerangu síly na rozdíl od ostatních. Ach, také zastavíte první Galaktickou říši v zavedení plné kontroly nad republikou a zabráníte titulním „Star Wars.” Skvělá práce!

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Funké Joseph

Fūnk-É je černý, ne-binární umělec a spisovatel+, který miluje pokrytí kyberprostorových komunit a neustále se vyvíjející kultury videoher. V PC Gamer je Fūnk-É přispěvatel SEO, který bičuje plátek pěkného slovního koláče. Nikdy jim neunikne příležitost důrazně vyprávět empatické příběhy. Jejich oblíbené hry jsou Mirror’s Edge, Disco Elysium a League of Legends. Rozdrtí také kohokoli v super rozbití Bros. Ultimátni.

Jsem tak rád, že jsem čekal téměř 3 roky na hraní Cyberpunk 2077, ale bojím se skutečnosti, že toto je naše nová normální

Vím, že vám někdo řekl, že je čas hrát na Cyberpunk 2077 pokaždé, když dostane opravu, ale opravdu je čas teď čas