Jak porazit Calus v kampani Destiny 2’s Legendary Lightfall, Final Boss: Jak snadno porazit finální šéf kampaně Destiny 2 Lightfall S

Jak snadno porazit konečný šéf kampaně Destiny 2 Lightfall S

Kampaň Destiny 2 Lightfall má velmi známou tvář jako finální šéf příběhu. Calus, bývalý císař, se vrátil a pracuje jako služebník svědka. Snaží se přivést temnotu do vesmíru, stojí na konci nejnovějšího příběhu v tomto vesmírném MMO v cestě strážci.

Jak porazit Calus v kampani Destiny 2 Legendary Lightfall Campaign

Stejně jako s královně čarodějnice, Bungie nám opět dala režim legendární kampaně pro Lighterfall. A zatímco hráči nejsou nadšeni příběhovým obsahem expanze, bojové výzvy jsou stále docela zábavné a nakonec se mohou ukázat jako docela obtížné opravdu obtížné.

Existuje jeden konkrétní segment, poslední šéf celého příběhu, Calus, který je mnohem těžší než všechno ostatní, co přišlo před ním, jak předpokládám, že by měl být konečný šéf. Slyšel jsem o tom, že se na něj lidé uvízli Hodiny, A připustím, že jsem zemřel asi 25krát poprvé, když jsem se ho poprvé pokusil porazit, i když jednou jsem přišel na to, co mám dělat, na své druhé postavě jsem to udělal svůj první pokus.

Je zřejmé, že to není pouze strategie, ale to je to, co jsem považoval za vysoce efektivní. A není to doslovný sýr, který také existuje pro tento segment, tak jděte Google, že pokud chcete. Tady je moje načtení a taktika pro „legitimní“ boj:

Načítání:

Osteo Striga – Toto je klíč k tomu, aby celou věc fungovalo, a pokud chcete, co je v podstatě podváděcí kód pro celou kampaň, použijte Osteo. Klíšťata neustálého jedu znamenají, že Calus bude i nadále poškodit. Vytvořte na něj jedu, kdykoli je to možné, protože klíštěmi mu také zabrání v vytvoření pramene.

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

Oslepující GL – Používám Truthteller, ale to je upřímně hlavně jen pro ohromující Tormentory, protože to jsou mučitelé „nižší úrovně“, kteří jsou ve skutečnosti zranitelní vůči slepým a zmrazením, na rozdíl od těch šéfů.

Retrofit Escapade – Buff kulometů vylepšil třídu zbraní, ale tento kulomet serafy s cílovým zámkem způsobí velké poškození. Používám to hlavně k skartování tormentorů, protože můžete zacílit na jejich slabé body.

Brnění -Nebudete zde plně sestavit, ujistěte se, že na hrudi máte mody antisolárních brnění, protože to je to, z čeho budete mít největší poškození, věřím. Nebo nepřátelství pro mučitele, pokud chcete.

PodtřídaPramen – Ano, vím, že někteří lidé přeskočí Strand, protože nemáte „skutečnou“ sestavení pramenů a možná se vám bude líbit vlastní podtřída. Pokud však Calus dostane jeho pramenový štít, budete chtít, aby to podtřída rychle sundala (jedna zápasná melee vymaže téměř celou věc) a v konečném segmentu melee opravdu budete chtít drapák.

Taktika:

Fáze 1 – Jakmile je škodlivý, začněte ho pumpovat koly Osteo Striga, aby ten jed tekl. Vymazat všechny ostatní dodává, že se rozmnožuje na mostě mezi vámi a Calusem s Osteo. Zpátky do oblasti, ve které nejprve začnete, a poškoďte ho, dokud se nerozpadnete kolem jeho první fáze.

Poté použijte svůj pramen super na ně. Možná ho nechcete poškodit také hodně odtud, dokud nezabijete prvního mučitele, aby se dva najednou nevytvořili. Stále bych bojoval většinou na počáteční oblasti čtverce, vyčistil reklamy a zakoupil Tormentora, pokud vám to udělá až k vám. Otrávit ho, slepí ho, skartoval jeho slabé body retrofit. Pamatujte, že mučitelé jsou také dokončující.

Po celou dobu pokračujte v čerpání Calus plné kol Striga a on bude jen tikat dolů a dolů, dokud ho nakonec zabijete. Pokud jeho štít pramene přijde, použijte jeden nebo dva schopnosti řetězce, aby ho dostal. Zasáhnout ho samotným drapákem. V tomto segmentu opravdu nemusíte zůstat mobilní, pokud můžete vyčistit a tormentory dostatečně rychle. Calus může udělat paprsek, aby vás zasáhl zasahující temnotou na platformě, pokud to trvá příliš dlouho. Pokud ano, pak budete muset odejít a poté se po smyčce vrátit na platformu.

Fáze 2 – Zde je v podstatě jen jedno pravidlo: Nenechte se z hran vyleptat. Tento je hlavní důvod, proč si myslím, že byste měli vyzvednout Strand, protože když se ziplinizujete po celé oblasti, Calus vás nemůže udeřit z okraje, když jste ve svém doslovném zápase. Takže taktika je zde zip po celé aréně, otočte se a zastřelte Calus s Osteo a retrofit, když vás obviní, pak znovu zip přes arénu, když vás zasáhne, když vás zasáhne. Osteo může také vyčistit psions, které se vynořují, takže je nenechte vybudovat. Nedoporučoval bych nechat žádné mučitele naživu, když se dostanete do této fáze, protože nebudou zoufale mezi fázemi a všechno ztěžují. Nyní nebudete mít čas je zabít, když vás Calus nabije pořád, a nechcete, aby vás potlačili. Vlastně bych zpozdil zabití Caluse ve fázi 1, abych se ujistil, že jste je oba zabili.

Tato část je jen trpělivost a sledování je jednání. Během tohoto segmentu byste měli mít také druhého pramene Super, takže jej použijte k tomu, abyste si vzali velký kus jeho zdraví, než ho budete dál nosit. Znovu, pokud dostane štít pramene, prostě ho vyložte a pak se zachlabte pryč. Opakujte až do mrtvých.

Hlavním s sebou zde, i když nemáte Osteo Striga, je poškození klíšťat, protože chcete, aby Calus způsobil poškození, zatímco vypořádáte s jinými věcmi. Pokud tedy nemáte Osteo Striga, můžete použít anarchii nebo witherhoard, ale Osteo je nejlepší, pokud se mě zeptáte.

Jak snadno porazit konečný šéf kampaně Destiny 2 Lightfall’s

Kampaň Destiny 2 Lightfall má velmi známou tvář jako finální šéf příběhu. Calus, bývalý císař, se vrátil a pracuje jako služebník svědka. Snaží se přivést temnotu do vesmíru, stojí na konci nejnovějšího příběhu v tomto vesmírném MMO v cestě strážci.

Calus však bez boje v Destiny 2 Lighfall nebude klesat. Naštěstí hráči mají spoustu nových nástrojů a zbraní, aby mohli sundat posledního šéfa této kampaně. Selhání znamená, že síla temnoty by mohla pohltit celý systém Sol.

Calus čeká jako poslední šéf kampaně Destiny 2 Lightfall’s

Strážci musí chránit závoj před chamtivými rukama císaře Caluse, bez ohledu na to, co to znamená. Svědek měl za úkol své podřízené zabezpečení závoje, ale porážkou posledního šéfa v Lighffall Destiny 2 můžete zajistit bezpečnost systému Sol – alespoň prozatím, alespoň prozatím.

Calus, jako poslední bitva o Destiny 2 Lightfall’s Hlavní příběh, začne uvolňovat výstřely na vás a váš tým s humongous zbraní. Hráči se budou chtít rozšířit, otevřít palbu, když mohou, a vypořádat se s reklamami, když je vynoří. Občas také uvolní několik sledovacích výstřelů, kterým musíte přemístit a vyhnout se.

Budete se chtít vyhnout přiblížení se k němu a držet se jakýchkoli velkých a mocných zbraní, které máte. Calus se může pochlubit celou řadou silných útoků AOE (oblast efektu), které vás a váš fireteam tlačí přímo na jejich zkázu. Pokud se potřebujete, abyste se potýkali, neváhejte použít k úniku pramennou drapákovou sílu.

Stále má útoky AOE, které dokážou zničit váš tým, takže se vyhýbejte, že otevřete palbu, když můžete, a porazit jakékoli reklamy. Pravidelně přivede tormentory, s nimiž byste se měli vypořádat při boji s ním. Štírají Calus, takže je musíte porazit a pak nosit jeho štít.

Když vymažete jeho zdravotní fond, Fáze 2 spustí se, závoj vytvoří arénu ve středu a budete uvíznout bitvu s Calusem zblízka.

Nyní má meč a chová se jako gladiátor. Může znovu vychovávat štít, ale můžete skrz něj s silnými útoky vystřelit. Za každou cenu, vyhněte se jeho úderů.

Vyložte svými největšími a nejsilnějšími útoky. Vyhněte se tormentorům a uvolněte konečného šéfa finálového šéfa Lightfall Destiny 2. Také se chcete vyhnout útoku potlačení Tormentora – chycené pravděpodobně bude znamenat, že vás Calus dokončí.

V tomto okamžiku boje neexistují žádná další tajemství ani strategie. Jen pokračujte v poškození a vyhýbejte se útokům Caluse. Nemá nic zvláštního, pokud zůstanete dál.

Poté, co ho porazíte, je tu také spousta. Můžete začít pracovat na exotice, jako je Winterbite, odemknout podtřídu pramenů a další. Destiny 2 Lightfall je nyní k dispozici, čímž se hráče přiblíží ke konci aktuálního příběhu.