Jak porazit devátou sestru ve Star Wars Jedi: Survivor | VG247, Star Wars Jedi: Fallen Order – Jak porazit devátou sestru na obtížnosti Jedi Grandmaster | Windows Central

Star Wars Jedi: Fallen Order – Jak porazit devátou sestru na obtížnosti Jedi Grandmaster

Na 25% zdraví, devátá sestra vstoupí do své třetí a poslední fáze. Nejen to, ale odemknete duální postoj. Za mé peníze, nejchladnější postoj. Použijte to pro rychlé útoky, které zabírají menší výdrž.

Jak porazit devátou sestru ve Star Wars Jedi: Survivor

První hlavní šéf nalezený v Coruscantu. Devátá sestra může být pro nezkušené hráče složitá.

Obrázek deváté sesterské záhlaví

Průvodce od Connor Makar Staff Writer
Aktualizováno 28. dubna 2023
Sledujte Star Wars Jedi: Survivor

Prvním skutečným šéfem, který představuje výzvu pro ty, kteří hrají Star Wars Jedi: Survivor poprvé je devátá sestra. Inkvizitor, který vás zabránil na Coruscantu, je to klasický vícefázový boj s některými tvrdými odblotatelnými a několika jednoduchými kombami.

Pokud se potýkáte s tím, že tento šéf snižujete, napsali jsme tuto příručku Jak porazit devátou sestru. V něm rozebíráme různé útoky, na které byste měli dávat pozor, kdy zaútočit, a dovednosti, které byste měli využít k zjednodušení boje.

Devátá sestra nabíjí sílu

Měl byste na ni stále zaútočit! Pokud to tak neučiníte. Zůstaňte tedy na útoku! Jakmile přestala dělat věc svého profesora X Force, vrátí se ke své obvyklé kombinaci pomalých kombinací, které si můžete vytáhnout a síla jako ve fázi první. Má také několik skokových útoků, které nemůžete snižovat žádný problém.

Devátá sestra | Fáze tři

Na 25% zdraví, devátá sestra vstoupí do své třetí a poslední fáze. Nejen to, ale odemknete duální postoj. Za mé peníze, nejchladnější postoj. Použijte to pro rychlé útoky, které zabírají menší výdrž.

Postoj s dvojím světelným mečkou v boji s devátou sestrou

S vaším nově nalezeným postojem je čas jít na devátou sestru super agresivní. Pepper jí s útoky, nezapomeňte si odrazit její pulty a vyhnout se jakýmkoli odblotabám, které můžete, a měli byste ji rychle vymazat. Ve fázi 3 má nový odblokování, útok Aoe Force, ale můžete se tomu vyhnout tím, že zůstanete v rozsahu nebo skákání.

Stále může provádět útoky, jak jste viděli ve fázi 2. Zůstaňte tedy na ofenzívu, pokud nechcete, aby se síla stahovala.

Dodržováním těchto kroků byste měli být schopni snížit devátou sestru na 0%. V tomto okamžiku Cal nakrájí devátou sestru a položí nějaké tvrdé nostalgické pilulky, než ji zasáhne drzou dekapitací. Pěkný.

Vaše odměna za sundání tohoto šéfa? Kromě toho, že jste schopni postupovat ve hře, získáte také esenci síly hned poté.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Elektronické umění následovat
  • PC Sledujte
  • PS5 následovat
  • Respawn Entertainment Follow
  • Následujte sci -fi
  • Sledovaný hráč následovat
  • Star Wars Jedi: Survivor Feter
  • Třetí osoba následují
  • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Connor je spisovatel živé služby VG247. Právě teď píše články o některých z největších her. Je to také vášnivý fanoušek bojových her, přilepený na žánr a jeho komunitu. Je tragicky hráčem drapáků.

Star Wars Jedi: Fallen Order – Jak porazit devátou sestru na obtížnosti Jedi Grandmaster

Devátá sestra

Star Wars Jedi: Fallen Order je hra Xbox One, PC a PlayStation 4, která obsahuje průzkum a spoustu boje podobného temnému duši. Ve hře je spousta náročných šéfů, ale devátá sestra na Kashyyyk je jedna z nejhorších. Je to masivní, šílený mimozemšťan typu Ogre, který zabalí docela úder. Musíte zablokovat útoky na světelný meč a dvojitý skok, když čelíte útoku pozemního šoku.

Naštěstí existuje skvělý způsob, jak porazit devátou sestru. Trik spočívá v tom, že se uhýbá, dokud nedostanete šanci zaútočit zezadu. Bohužel neexistují žádné triky, které můžete s tímto šéfem použít, protože je to všechno o trpělivosti. Pokud ztratíte trpělivost a rozhodnete se zaútočit na devátou sestru, pak budete okamžitě zabiti. Využití vaší schopnosti časového zastávky se proklouznout za stvořením je dalším skvělým způsobem, jak porazit tohoto šéfa. Níže uvedené video vám přesně říká, co musíte udělat.

Verze Xbox One X má režim 30 snímků za sekundu (FPS) 1440p a režim 1080p 60 FPS. Chcete -li zpřísnit ovládací prvky, měli byste se zapojit do možnosti výkonu. Doufejme, že vám tento průvodce pomohl, pokud jste se snažili sundat tuto hrůzostrašnou bestii.

Mějte na paměti, že tento šéf byl poražen na obtížnosti Jedi Grandmaster. Pokud jste si vybrali jiné nastavení, boj je mnohem jednodušší, protože devátá sestra způsobí menší poškození.