Jak porazit Oryx v King S Fall in Destiny 2 – Dot Esports, King S Fall Raid Guide – Destiny 2 | Shacknews

Průvodce králem Fall Raid – Destiny 2

Oryxová setkání má několik různých fází s vlastní mechanikou.

Jak porazit Oryx v King’s Fall in Destiny 2

Destiny 2 nepřítel

Destiny 2 představil mnoho nových funkcí s přidáním King’s Fall. Tento masivní nálet prochází množstvím nepřátel a šéfů, dokud konečně skončí, když porazíte Oryx, samotný král.

Jak porazit Oryx na King’s Fall

Oryx, přijatým králem byl králem Osmia Throne, božský král úlu a pánem přijatého. S takovými ohromujícími oceněními svázanými s jeho jménem není nepravděpodobné, že by hráči byli trochu zastrašováni proti němu v bitvě. Jako poslední výzva v King’s Fall, Rozhodně není pushover a je to docela powerhouse. Ale jako každý šéf Destiny 2, Má své slabosti.

Začínat

Chcete -li začít, budete chtít každému ze čtyř desek v této oblasti přiřadit jednoho hráče. Zbývající dva by měli zůstat uprostřed, aby to vyvážili. Pokud jde o útočné schopnosti, má smysl provádět kombinaci kterékoli z těchto zbraní a schopností pro maximální účinek.

 • Odstřelovací puška
 • Lineární fúzní puška
 • Božství, exotická stopová puška
 • Zlatá zbraň
 • No radiance (Warlock Super schopnost)
 • Ward of Dawn (Guardian Super schopnost)

Kromě těchto zbraní a schopností, pokud máte další schopnosti poškození prasknutí, jsou v této sestavě více než vítáni. Jakmile je vše nastaveno, je čas řešit toto zvíře.

Počáteční strategie nastavení

Když jste všichni připraveni se zbraněmi, schopnostmi a sestavou, bitva začne. Na začátku bitvy se na každou ze čtyř talířů vynoří směs nepřátel. To je místo, kde musí čtyři hráči držet půdu a vyjmout co nejvíce z nich. To však nebude snadné, protože vzaténní rytíři se také vynoří.

Zabíjení rytířů na každém místě přiměje Oryxe, aby se přestěhoval na různé strany arény. Nejprve si vybere stranu, než zasáhne pěst dolů na talíř na této straně. Každý hráč stojící na talíři během útoku téměř jistě zemře.

Poté, co Oryx zvedne pěst zpět, bude ovlivněna talíř. To je, když přiřadíte jednoho z hráčů, aby se postavil na této desce. Nejlepším rozhodnutím by bylo vybrat si hráče, který se stal přijati, a poslat je na talíř.

Poté, co na to šlápne, se objeví koule světla na jedné z dalších tří talířů. Na této desce může stát další hráč a vytvářet platformy, které může odebrat hráč použít k procházení mezi místy.

Dokončení strategie nastavení

Než začnete protiútok proti Oryxu, je třeba udělat ještě několik věcí. Nejprve, zatímco probíhá traverz. Je na zbývajících členech týmu, aby je zadrželi.

Prvními nepřáteli, kteří vytáhnou, budou lehký-eater ogres, který se vynoří vedle každé desky. Pracovat společně a sundat je, protože zabalí úder. Optimální strategie zde je zaměřením na ně. Zabití všech vyvolá velkou přijetou kouli, která by měla být prozatím ignorována.

Dalšími nepřáteli, kteří mají být opatrní, jsou rytíři úlu, kteří se vynoří diagonálně naproti každé desce. Tito nepřátelé se zaměří zcela na odebranou kouli, která se vynořila a spěchají k ní. Váš tým je bude muset zastavit a zabít je, než se jim podaří dostat na koule. Pokud konzumují odebranou kouli, bude fáze protiútoku kratší.

Po zabití všech těchto nepřátel musí odebrat hráč chytit kouli světla, která se vzrostla dříve, a další platforma se stane zeleně. Jakmile k tomu dojde, musí se celý proces platformy opakovat, aby se otočil dalšího hráče.

Poté se po tomto se vynoří více nepřátel, s výjimkou vln nebudou se skládat z ogresů nebo rytířů úlu, takže by to mělo být snazší. Tento proces opakujte dvakrát více a změňte více svého týmu na vzaté a vytvoření dalšího rytíře úlu. Tento rytíř úlu bude mít kolem sebe bublinu imunity.

Aby se toho zbavil, musí jeden z odebraných hráčů dostat značku Buff a odstranit štít z rytíře úlu. To odstraní imunitu a rytíř může být zabit. Po zabití rytíře musíte před protiopatřením Oryx jednu poslední věc

Každý ze čtyř hráčů, kteří byli původně přiřazeni, musí stát vedle odebrané koule a vstoupit do ní současně. Stát v něm, dokud se neobjeví textová výzva, která uvádí, že jste bombu odpálili. Jakmile se to stane, dojdou, protože je čas vyjmout přijatého krále.

Strategie fáze poškození

Jakmile bomba vybuchne, Oryx bude ohromen a je čas na hromadění poškození. Začněte tím, že jeho hrudník neustále střílíte, aby ho tlačil zpět. Pokračujte v tom, dokud se Oryx nepřesune do zadní části arény.

Jakmile je jeho záda doslova proti zdi, Oryx zahájí jeden ze dvou útoků.

 • První útok způsobí, že Oryx vytvoří více bomb, které se objevují přímo na horní části každého hráče a téměř okamžitě vybuchne. Tomu lze zabránit neustálým běháním po platformách. STÁVÁNÍ STILL bude smrt vás.
 • Druhý útok způsobí, že Oryx pošle vás a každého z vašich spoluhráčů do alternativní dimenze se slabší kopií Oryx, který se blíží výše. Tato kopie Oryxu bude nadále útočit na všechny a musí být rychle zabit, aby unikl této říši.

Tyto útoky budou Oryx opakovat, dokud jeho zdraví neklesne natolik, aby vstoupil do závěrečné fáze náletu.

Strategie konečné fáze

Těžší části boje jsou konečně u konce a tato fáze bitvy skončí Oryx jednou provždy.

Když začne poslední fáze, Oryx se opět přesune do zadní části místnosti. Tentokrát vytvoří dva světelného letá ogres, které je třeba zabít. Zabití každého z nich vyvolá bombu, kterou lze použít proti Oryxu.

Jakmile se zvedne světla a mrtvá a brotelná bomby, Oryx nasměruje masivní útok z jeho hrudi. Nenechte ho to vystřelit, nebo věci budou velmi špatně rychle rychle. Vstoupení do bomby ji vybuchne a znovu omráčí Oryx.

Poté, co se zotaví z omráčení, bude mít malé množství HP. To ho přiměje, aby znovu nasměroval útok z hrudi. Použijte druhou bombu stejným způsobem jako naposledy, abyste ho omráčili a dokončili tentokrát krále navždy a ukončili nájezd.

Spisovatel her na volné noze pro dot eSports. Vášnivý hráč 25 let s měkkým místem pro RPG a strategické hry. Spisovatel esports po dobu 2 let a pozorovatel po dobu 12 let. Aspirující autor. Táta na řadu zvířat. Obvykle se zjistilo, že se snaží vylézt na řady v Dota 2, drancování moří v moři zlodějů nebo těžbu vzácných minerálů v Deep Rock Galactic.

Průvodce King’s Fall Raid – Destiny 2

Král

Kompletní průchod a průvodce pro Královský pokles nájezdu ze sezóny drancování v Destiny 2.

30. srpna 2022 23:40

Poslední sezóna Destiny 2 s sebou přináší Královský padák. Pro ty, kteří hráli první osud, to bude známé území. Bez ohledu na to, zda jste to hráli dříve, nebo to je poprvé, některé věci budou nové a vzrušující. Abychom vám pomohli dobýt Oryxové, přijaté krále, připravili jsme královského průvodce s pádem na pada.

Před odjezdem z počáteční oblasti se ujistěte, že po poranění Oryx uděláte extra symboly hrudníku Oryx, abyste mohli získat extra hlubokou rezonanci (červené hranice).

Tento průvodce podzim King byl naposledy aktualizován 30. srpna 2022 v 11:43 p.m. Pt.

Pomocí následujících odkazů přeskočte do příslušné části králového pádu náletu:

 1. Relikvie a otevření brány
 2. HIVE SLOP SLOCKING GUZZE
 3. Annihilator Totems
 4. Nejvyšší
  1. Tipy Warpriest DPS

  ShackNews World’s First King’s Fall Raid Pokus

  Podívejte se na Sama a jeho kamarádského dne prvního od králova padu náletu. Živý proud původně vysílal na 9:00 a.m. PT / 12:00 P.m. ET 26. srpna 2022. Níže můžete vidět VOD.

  King’s Fall Build and Weapon Doporučení

  King’s Fall Raid má mnoho setkání, kde se hráči musí držet pohromadě a také bojovat proti skupinám nepřátel. Z tohoto důvodu jsou ideální přidat jasné a kontrolní super schopnosti. Zvažte použití Shadowshot k neutralizaci nepřátelského pohybu, dobře záři a oddělení úsvitu, abyste poskytli dlouhotrvající ochranu, a potulovací supers, abyste vyčistili skupiny úlu a přijato.

  U zbraní existují obvyklí podezřelí, kteří usnadní nájezdy. Zvažte vybavení hráče s božstvím, abyste zvýšili poškození týmu o 30 procent, ohnisko zdokonaleno jeho exotickým katalyzátorem pro větší týmový DPS, Gjallarhorn pro dcery Oryx Bossa Fight, lineární fúzní pušky pro ostatní, a dokonce i traktor Cannon pro sebezášeno zavázání. Všimněte si, že používání exotické primární zbraně při použití modů munice vyhledává vaše šance na těžkou munici.

  Pokud jde o neexotické zbraně, budete chtít zvážit brokovnice pro jednání s velkými společnostmi, zatímco lineární fúzní pušky a odstřelovací pušky jsou skvělé pro Warpriest, Golgoroth a Oryx. Pro dcery Oryxu je Gjallarhorn s pěti dalšími legendárními raketovými odpalovači nejúčinnější.

  Zde je několik zbraní, které byste mohli zvážit. Spalba na lineární fúzní pušky a odstřelovací pušky pomůže s poškozením šéfa. Pokud tak neučiní, Vorpal zbraň je další nejlepší věc. Pro odpalovače granátů pomůže oslepující granáty, pokud si od nepřátel berete příliš mnoho tepla.

  • Shotguny: Nejprve, poslední, Sojourner’s Tale, Heritage, Ikelos nebo sedmý Seraph
  • Sniper pušky: posloupnost, ikelos_sr_v1.0.2, Fugue-55, bezmyšlenkovitě
  • Grenade Launcher: zapalovací kód, Truthteller, výbušná osobnost, prázdná loď
  • Lineární fúzní pušky: Reedova lítost, Stormchaser, Taipan-4FR

  Relikvie a otevření brány

  Obrázek ukazuje strážce vrhající supers v úlu

  První setkání v Královském pádu je o otevření portálu úlu namočením relikvie na sochách uprostřed.

  1. Rozdělte svůj tým do dvou skupin, pošlete jednu skupinu doleva a druhou pravou
  2. Spolupracovat na sběru koulí a vzít je zpět do centra
  3. Zničte štíty, které blokují dveře, abyste získali přístup do centra na namočené koule

  Chcete -li začít, rozdělte svůj tým na dvě skupiny po třech hráčích. Cílem je, že jedna skupina zaujme levou stranu a druhá se vydá pravou stranu. Ve svých skupinách vypracovejte, kdo vyzvedne a nosí koule. Další dva hráči jsou zodpovědní za porážku nepřátel a porušení bariér na dveřích.

  Kdykoli si zvednete kouli, dveře, které vedou zpět do soch, se zapečetí. Hráči, kteří nenesou kourbu, by měli zničit bariéry blokující cestu. Chraňte nosiče koule, když se dostanou zpět do centra. Namočte koule na sochách a pak se vraťte zpět a sbírejte další kousek.

  Každá koule bude o něco dále než dříve. Relikvie také vyprší poté, co budou drženy příliš dlouho. Zhruba tři (3) sekundy se přidá do časovače, kdykoli je namočena koule, což by mohlo pomoci druhému orbovému nosiči dostat se do sochy včas. Jakmile jsou uloženy všechny koule, přesuňte se do soudu poblíž portálu a vyčistěte nepřátele, aby aktivovali portál.

  Jednou strategií je nechat jednoho nebo dva hráče ve středové místnosti, aby vyčistili nepřátele, kteří se vynoří. Další myšlenkou je zničit dveře a pak se rychle dostat na místo, aby shromáždil další koule, zatímco první orb dopravce dokončí svou práci.

  HIVE SLOP SLOCKING GUZZE

  Skočte z lodi na loď, dokud nedosáhnete konce. Pro veterány Destiny zůstává hádanka nezměněna od původní hry.

  Annihilator Totems

  Setkání Annihilator Totems vyžaduje, aby hráči stáli pod annihilator Totems, žonglovací buffy a účtovali centrální desku. Podívejte se na naši trávu je vždy zelenější průvodce Annihilator Totems Challenge, pokud hledáte další odměny.

  1. Značka Unraveler / Weaver stojí na talíři pod Annihilator Totems a získává zabití, aby účtovala sílu Deathsinger
  2. Blightguards se vynoří do balkonů ve středové místnosti a při porážce upusťte žalobce značky, což umožňuje hráči vzít značku
  3. Hráči s mocí Deathsingera stojí na střední desce, dokud se vyčerpají
  4. Pozice a role jsou cyklovány, dokud není setkání dokončeno

  Během tohoto boje si můžete pamatovat tři mechaniky:

  • Značka unraveler / značky Weaver: Vytváří auru, která chrání hráče v okolí před jedem v postranních místnostech. Zabíjení při držení značky generuje poplatky za moci Deathsinger. Má 30sekundový časovač, který zabije hráče, pokud dosáhne nulové sekundy.
  • Síla Deathsinger: Získaná získáváním zabití při držení značky. Musí být uloženo na centrální desce.
  • Návrh značky: Buff upuštěn BlightGuard. Umožňuje uživateli vzít značku unraveler / značky tkalce od jiného hráče
  • Annihilator Totems: Musí mít hráče stojícího pod věží, nebo to týmu vymaže po několika sekundách

  Část King’s Fall Anihilator Totem vyžaduje, aby hráči účtovali centrální talíř s mocí Deathinger. Tento buff pochází ze zabití, zatímco drží značku unraveler nebo značky tkalce (jeden buff se vztahuje na levou boční místnost a jeden do pravé boční místnosti). Poražení čaroděje na balkoně se vynoří. Porazte tento rytíř, aby vytvořili značkový pohledávač Buff. Tento buff umožňuje hráči ručně vzít značku Unraveler / Brand of the Weaver. Jakmile je značka přijata, musí hráč s mocí Deathsinger stát na talíři ve středové místnosti, dokud nebudou vyčerpány všechny poplatky. Tento hráč poté porazí Blightguard, vezme značky a vrací se k Annihilator Totem.

  Podrobný průchod

  Vezměte na vědomí skutečnost, že existují tři místnosti: vlevo, střed a doprava. Rozdělte svůj tým na dvě skupiny po třech, přičemž jeden tým se vydal na levou stranu a jeden na pravé straně. Jeden hráč z každého týmu chytí koule, když běží do své vedlejší místnosti. Tato koule jim poskytne buď značku rozpadu nebo značky tkalce (záleží na boku, ale v podstatě totéž), z nichž každá má 30sekundový časovač. Pokud časovač vyprší před tím, než bude buff předán jinému hráči, hráč, který držel buff, který vyprší, zemře.

  Nejprve se hráč, který popadne značku unraveler / značky Weaver Buff, bude stát pod totem Annihilator na talíři v jejich postranní místnosti a porazit nepřátele. Při tom budou je třeba získat zabití Akumulovat sílu Deathinger. Jeden ze dvou zbývajících hráčů v jejich týmu musí porazit blightguard, který se vynoří na jednom z horních balkonů ve středové místnosti. Tento BlightGuard upustí buff s názvem Návrh značky, který musí být vyzvednut a odvezen k hráči, který stojí na talíři v jejich boku. Hráč se značkou musí držet klíč Interact, aby vedl značku unraveler / značky tkalce a poté bude stát na talíři a zabít. Hráč s Deathsingerovou silou se přesune do středové místnosti, stojí na této desce a nechává jejich úmrtí power hromádky.

  Značka rozpadu / značky tkalcovských nadšenců poskytuje auru, která chrání hráče před jedem v postranních místnostech. To je důležité, protože totem Annihilator je v každé postranní místnosti a musí mít hráče stojícího pod ním, nebo to vymaže tým. Odtud pochází obtížnost setkání, protože je klíčový přenos a načasování buff.

  Pokračujte v žonglování buffů mezi vaším týmem tří (tým na druhé straně místnosti dělá totéž). Pokračujte v této smyčce, dokud není setkání dokončeno. Neexistuje žádný šéf, který by porazil, jedná se prostě o setkání s hotpotato, které vyžaduje načasování a týmovou práci.

  Pokud jde o zbraně během boje Annihilator Totem, použijte slušnou vlnu a přidejte ovládací zbraně. Zvažte snášení pro porážku skupin nepřátel, launcher granátů s oslepujícími granáty, aby vám poskytli dýchací místnost, a energetické zbraně schopné sekat hodně úlu. Thunderlord je zde vysoce doporučován, protože může snadno sekat skupiny nepřátel a dokonce vyrazit ty otravné rytíře na balkóně.

  Několik tipů pro lepší synergii: Nezastavitelný Ogre se během boje na středovou desku několikrát vynoří. Přineste vhodné mody. Brokovnice s příkopovým hlavností způsobí, že lehká práce z Blightguard. Hráči, kteří vypouštějí moc Deathsingera, by neměli zabíjet žádné nepřátele, kteří se vynoří uprostřed, s výjimkou těch, kteří na ně přímo útočí. Čím více nepřátel, kteří se dostanou dolů do vedlejších místností, tím více poplatků se držitelé značky budou moci hromadit. Nepoužívejte Shadowshot do střední místnosti, protože to jen zpožďuje nepřátele v dosažení totemů Annihilator. Warlocks by měl používat dobře záři pod totem Annihilator nebo ve středové místnosti, aby pomohl s přežitím.

  Nejvyšší

  Warpriest Challenge: Nedržte značce pohledávače po více než 5 sekundách

  The Warpriest Encounter má hráče stojící na talířích ve správné sekvenci a pomocí buffů způsobí poškození šéfa.

  1. Porazit nepřátele. Killing Revenant Knights / Ravenous Taken Knights začíná glyf čtení sekvence
  2. Postavte se na střední desku pro aktivaci sekvence glyf. Zářící monolit označuje startovací desku. Vypadni z střední desky. Postavte se na startovací desku, zavolejte zářící monolitu, postavte se na druhé desce. Postavte se na poslední desku.
  3. Poškození Warpriest v rámci značky iniciate aury
  4. Porazte BlightGuarda, abyste získali značku. Vezměte si značku iniciate před vypršením časovače
  5. Skrýt před Oculus Blast tím, že stojí za monolitem

  Během Warpriest setkání je třeba poznamenat několik mechaniků:

  • Značka zasvěcence: generuje auru, která umožňuje poškození Warpriest. Má časovač, který se počítá. Hráč se značkou značky musí značku vzít dříve, než časovač dosáhne nuly.
  • Monolity: Záře, když stojíte na talíři, což ukazuje na sekvenci glyf. Musí být skrytý, když Warpriest používá Oculus. Je absorbován Oculusem.
  • Destičky: Musí být aktivováno v pořadí, které odpovídá monolitu. Hráč, který stojí na poslední desce, obdrží značku iniciátu.
  • Blightguard: Jeden se vynoří na každé straně, kde se značka nezvedla. Drops Brand Tlacer umožňuje hráči vzít značku iniciate.

  Warpriest Fight in the King’s Fall Raid je masivní kontrola DPS. Boj vyžaduje, aby hráči způsobili škody na Warpriest, když stáli uvnitř aury vytvořené značkou iniciate. Značka je dána hráči, který stojí na konečné desce během čtení sekvence glyfů. Hráči musí tuto značku vyměnit mezi sebou pomocí značky Tlacker Buff, který upustí Blightguards. Po skončení fáze poškození se musí hráči skrýt za monolitem, aby se vyhnuli umírání na Oculus.

  Podrobné doporučení Warpriest Guide & DPS

  Warpriest Room je rozdělena do tří odlišných oblastí: balkon vlevo, střední spodní oblast a zvednutá pravá místnost. Spárujte svůj tým a odešlete dva hráče do každé oblasti. Setkání začíná, když je střední deska aktivována tím, že na něm stojí. Jakmile boj začne, cílem je porazit nepřátele, dokud se povedou k rytířům Revenant nebo Ravenous – porážka těchto nepřátel zahajuje sekvenci čtení glyfů.

  Během glyfní fáze existují dvě odlišné zprávy na obrazovce: Zahájena sekvence čtení glyfů a Zahájena glyfní sekvence:

  • Zahájena sekvence čtení glyfů: Postavte se na střední desku a přečtěte si, kde začíná sekvence. Monolit, který svítí, označuje desku, která začíná sekvence. Záře bude na zadní straně monolitu. Po přečtení nechte střední desku.
  • Zahájena sekvence glyf: stojan na desce, která byla přečtena. Hráč na talíři nyní hledá další zářící monolit a volá to. Zůstaňte na talíři. Druhá deska stála a pak třetí. Všechny desky musí být postaveny, aby se značka iniciátoru dostala.

  Chcete -li zahájit čtecí sekvenci glyfů, postavte se na střední desku a podívejte se doleva a pravé monolity. Pokud ani ani zářící, znamená to, že střední monolit je startovací deska. Přeskočte ze střední desky. Stát na talíři, který odpovídá monolitu, který byl povolán. Podívejte se na ostatní monolity a zavolejte, který z nich září. Během stání na startovní desce se druhá deska stála a pak třetí deska. Hráč, který stojí na třetí desce, obdrží značku iniciátu.

  Střední deska může vidět pouze zadní a pravý monolit. Levá deska může vidět pouze zadní část pravého monolitu. Pravá deska může vidět pouze zadní část levého monolitu. Použijte proces eliminace, abyste zjistili, na které desce musí být postavena.

  Jakmile je získana značka iniciátoru, seskupete do poškození. V tomto okamžiku musí hráč jít a porazit BlightGuard a vzít značku Tlacker Buff. Vraťte se do skupiny a vezměte značku iniciátu, než jeho časovač dosáhne nuly. Druhý hráč musí jít a získat dalšího značkového pohledávaného Buffem z BlightGuard, vrátit se do skupiny a naposledy vzít značku iniciate.

  Dva blightguards se vynoří v oblastech, kde nebyla značka iniciátoru nárokována. Příklad: Pokud byla značka získána z pravého talíře, budou se uprostřed a vlevo vynořit blighty.

  Když je značka fáze poškození zasvěcených, schovávejte se za jedním z monolitů, abyste se vyhnuli zabití Oculusem. Monolit bude absorbován. To znamená, že existují maximálně čtyři fáze poškození. Opakujte tento proces, dokud nebude poražen Warpriest.

  Warpriest DPS a další tipy

  Nejprve pokrytme Warpriest DPS. Pro nálet na den soutěže 1 to byl pro mnoho hráčů masivní zátaras. Nyní, když je režim soutěže deaktivován, je pro ty, kteří jsou dobře připraveni. Zde je ideální nastavení:

  • Nightstalker se Shadowshot: Deadfall nebo hráč s božstvím (tyto debuffy nestačí)
  • SHIELD SHIELDE nebo SENTINEL SHIELD (tito nadšenci se nestaví)
  • Lineární fúzní pušky s odpalovací linií (Stormchaser nebo Taipan-4FR)
  • Sniper puška s odpalovací linkou, pouze pokud váš LFR má automatické nakládání pouzdra.

  Pokud používáte božství, nepoužívejte Sentinel Shield, protože to znamená, že dva hráči nebudou způsobit optimální poškození. Zatímco Shadowshot debuluje válkou, nepoužívejte božství, protože tyto ne. Jakmile vyprší Shadowshot, použijte buď jiný Shadowshot, nebo nechte někoho aplikovat debuff božství.

  Lineární fúzní pušky s palebnou linií Perk (dohody se zvýšené poškození, když téměř dva nebo více spojenců) jsou nutností v sezóně 18, protože nabízejí některé z nejvyšších DPS potenciálů v Destiny 2. V ideálním případě budete používat Stormchaser s odpalovací linkou a pouzdrem na automatické nakládání a přepnutí na odstřelovací pušku se stejnými výhodami, abyste maximalizovali vaše DPS-opětovné načtení vás jen zpomaluje dolů dolů.

  Pro hráče, který možná bude muset použít božství, raketomet s trvalými dojmy a pouzdrem na automatické nakládání vám umožní vyvolat další poškození. Před použitím božství zastřelte raketu, abyste získali trvalé dojmy.

  Poškození Warpriest ze středu a pravého monolitu. Tím je zajištěno, že můžete vždy vidět hlavu Warpriest a umožňuje vám rychle ustoupit do monolitu. Pokud potřebujete třetí nebo čtvrtou fázi poškození, buď DPS zleva monolit, nebo uprchnout do monolitu před ukončením fáze poškození.

  Nakonec se během fáze přidané clearing přidané čaroděje a servilní minotaury vytvoří. Použijte Aeon Swift/Safe/Soul Gauntlets s sekcí v Insight Perk a použijte finišery na tyto nepřátele, abyste pro své spojence upustili těžkou munici. Než porazíte posledního rytíře Revenant nebo Ravenous, udělejte kolo a sbírejte těžké munici.

  Golgoroth

  Golgoroth Challenge: Hráč s Golgorothovým pohledem musí být v bazénu regenerovaného světla, když skončí buff.

  Boj proti Golgorothovi má hráče používající bazény regenerovaného světla, aby způsobili poškození žaludku Golgorothova, zatímco dva hráči obchodují tam a zpět.

  1. Zničte Orb a začít bojovat a porazit nepřátele
  2. Rozbijte koule, aby začal fázi poškození, jeden hráč střílí Golgorotha dozadu, aby se podíval
  3. Hráči skočí dolů do bazénu a poškozují Golgorothovi
  4. Dva hráči obchodují Golgorothův pohled sem a tam, zatímco více koulí je zastřeleno pro další poškození fondů

  Boj Golgoroth představuje několik nových mechaniků, která se objeví pouze během jeho setkání:

  • Orby a bazény: Ze stropu budou viset koule a jejich zničení vytváří na zemi bazény regenerovaného světla. Postavení v bazénu Granty zvýšilo poškození Golgorothovi.
  • Golgorothův pohled: Po zastřelení Golgorothova záda se na hráče otočí a vystřelí šipky po dobu 20 sekund. To brání Golgorothovi v zabití někoho na nohou.
  • Nestabilní esence: Náhodně vybere hráče, který stojí v bazénu regenerovaného světla, což způsobuje, že explodují a zabíjejí kohokoli kolem nich.
  • Tablet zříceniny: Jeden náboj se přidá do tabletu na zmeškaný fond regenerovaného světla během fáze poškození. Nepodaří se používat šest koulí/bazénů a tablet vymaže tým.

  Golgoroth Fight in King’s Fall má hráče, kteří způsobují škodu Golgorothovi z bazénů regenerovaného světla, zatímco dva hráči žonglují Golgorothovým pohledem sem a tam. Když je pohled vyměněn, musí se hráči přesunout na další koule, sestřelit ji a způsobit poškození z bazénu. To se opakuje, dokud se použije všech šest koulí nebo hráči nedokážou zachytit Golgorothův pohled. Pokaždé, když se použije fond regenerovaného světla, jeden hráč v bazénu s obdrží debuff s názvem Nestabilní esence, který exploduje, zabíjí blízké hráče.

  Podrobný průvodce Golgoroth

  Aréna Golgoroth má horní obvod a spodní arénu, kde stojí Golgoroth. Z velké části se hráči budou choulit kolem vchodu a po stranách. Druhá strana arény je místo, kde se vynoří několik nepřátel, včetně nepřátel Miniboss, kteří mohou být dokončeni s Aeon Gauntlets pro těžké munici.

  Přiřaďte dva hráče k zachycení Golgorothova pohledu tím, že ho zastřelíte dozadu. Jejich odpovědností je odpočítat časovač pohledu a střílet Golgoroth dozadu, než dosáhne nulových sekund. Budou se také muset postavit po obvodu tak, aby hráči v jámě mohli poškodit Golgorothův žaludek.

  Zbytek týmu je zodpovědný za poškození. Když byl zajat Golgorothův pohled, střílí dostupnou kouli, stojí v bazénu regenerovaného světla a poškozují žaludek Golgorothova žaludku. Když se pohled posune na druhého hráče, najdou další koule, zničí ji a poškodí poškození.

  Pokaždé, když se použije skupina regenerovaného světla, jeden hráč uvnitř bazénu bude náhodně ovlivněn nestabilní esencí. Tento debuff exploduje po několika sekundách a zabije kohokoli poblíž. Hráč s tímto debuffem se musí vzdát od každého spojence. Tato exploze způsobuje poškození Golgorothovi, takže zůstat poblíž šéfa je jednou z možností.

  Začněte boj zničením centrální koule a svoláte Golgorothovi. Vyčistěte nepřátele, kteří trychlejí po stranách. Nakonec se jedna koule vynoří. Nechte jednoho hráče vzít Golgorothova aggro (střílet na zem nebo se k němu přiblížit), zatímco jiný hráč střílí Golgorothovi vzadu. Zatímco se to děje, tým poškození ničí koule, skočí dolů do bazénu a způsobuje poškození.

  Hráč s Golgorothovým pohledem by měl odpočítávat nebo naznačit, kdy by měl druhý hráč pohlédnout. Cílem je podívat se v poslední možnou chvíli, protože to dává týmu poškození více času v bazénu. Když se pohled posune, tým v aréně by měl najít další dostupnou kouli, střílet a poškodit poškození z tohoto nového fondu (pamatujte, že kdokoli, kdo má nestabilní podstatu, by se měl vzdát od spojenců).

  Když bylo použito všech šest koulí nebo když Golgorothův pohled nebyl úspěšně přenesen, fáze poškození skončí. V tomto okamžiku by hráči měli rychle opustit arénu a přes obvod, aby porazili nové nepřátele.

  Opakujte celý proces, dokud nebude Golgoroth poražen. Hráči budou mít maximálně tři plné rotace, aby porazili Golgorotha. Existuje jeden další prvek: tablet zříceniny. Pro každou koule, která se nepoužívá během fáze poškození, se do tabletu zřícenina přidá jedna značka. Když bylo přidáno šest značek, otře to tým.

  Pro Golgoroth DPS bude studna v každém fondu regenerovaného světla výrazně zvýšit výstup týmu poškození týmu. Chcete -li zajistit, že existuje dostatek studní, zvažte použití protokolu Phoenix. Ostatní solární válečníky mohou použít protokol Starfire, Witherhoard a Fusion Grenades k způsobení poškození. Stasis Titans může také zranit. Pro všechny ostatní, Shadowshot Nightstalkera bude debuff Golgoroth, stejně jako bude Cannon Tractor Cannon. Pomocí lineárních fúzních pušek a brokovnice slimáků tlačí poškození přes linii.

  Pístová stěna skákací hádanka

  PRACUJTE JSOU A PROSED, napříč a Zpět ke zdi plné pístů. Když jsme to původně propustili, nemohli jsme nakrájet, takže to máte snadné, strážce!

  Dcery Oryxu

  Dcery Oryx Challenge: Hráči nesmí dvakrát stát na stejné platformě během jednoho kusu fáze BlightGuard/Brand Clancer Path. Se nevztahuje na hráče, který je roztrhaný mezi rozměry.

  Dcery Oryxova setkání v King’s Fall má hráče, kteří třikrát vytvořili vzestupnou cestu, aby získali plísň, ukradli sílu šéfa, způsobili poškození a opakovali se a opakovali.

  1. Náhodný hráč je roztrhán mezi rozměry
  2. Postavte se na první zelenou desku, najděte druhou a roztrhaného hráče překročí cestu ke sběru kusu BlightGuard. Opakujte třikrát.
  3. Potřetí, použijte Blightguard k tomu, abyste vezměli auru od dcery, která střílí
  4. Porazit dceru, Opakujte kroky pro jinou dceru

  Boj s dcerami Oryxu se odehrává ve stejné aréně jako Oryx Boj. Toto setkání představuje vzestupnou cestu ve vzduchu, rozbije buff blightguard na kousky a používá mechanik platformy.

  • Roztrhané mezi rozměry: Jeden hráč bude náhodně vybrán tak, aby byl roztrhán mezi rozměry. Mohou jen skočit. Jejich úkolem je přeskočit plovoucí bloky mezi platformami, vzít kus blightiguardu a ukrást auru od dcery.
  • Ascendent Path: Missivní cesta, která se tvoří ve vzduchu, umožňuje roztrhanému hráči dostat se k Blightguardu. Vytvořeno stojícím na dvou správných platformách.
  • Platformy: Jedna ze čtyř platforem září, což naznačuje, že první stojí. Během toho, že na něm stojí, se nad koncovou platformou objeví symbol, který pak musí být postaven, aby vytvořil cestu Ascendant.
  • Dirge of Unraveling / Hymn of tkalcovství: Jedna z dcer provádí píseň, která trvá dvě (2) minuty před otíráním týmu. Jediným způsobem, jak přežít, je ukrást auru od dcery, která střílí.
  • Aura of Unraveling / Aura tkalcovství: Ukradena před dcerami, která poskytuje ochranu před dirge / hymnou.

  Podrobné dcery Oryx Guide

  Začněte boj porazit rytíře na startovní platformě a poté skočit na platformu. Při stojícím na platformě zavolejte, kde se symbol vznáší, bude to nad tím, kde musí být aktivována druhá platforma. Postavte se na druhou platformu a vytvořte cestu Ascendant.

  Zatímco se to děje, jeden hráč bude náhodně roztrhán mezi rozměry. Jejich úkolem je začít na první platformě, vyšplhat na cestu v Ascendan. Celý tento proces se opakuje třikrát. Potřetí musí roztrhaný hráč držet interakci, aby vyzvedl BlightGuard.

  Když byl získán třetí břightguard, musí roztrhaný hráč rychle jít k dceři, která střílí, postavit se pod ní a držet se interakce, aby ji vzala auru. V tomto okamžiku by se měli všichni hráči seskupit v rámci aury a poškodit se uvedenému šéfovi. Když je šéf poražen, celý proces se opakuje pro druhou dceru.

  Poškození dcer je snadné, protože Gjallarhorn a legendární odpalovače raket z nich dělají krátkou práci. Skutečná výzva přichází s načasováním. Každý fázový hráč bude mít pouze dvě (2) minuty na dokončení tří cyklů Blightguard, ukradl auru a porazil šéfa. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby byly platformy aktivovány co nejrychleji. Čím rychleji aktivujete platformu, vytvoříte cestu a nárokujte buff, tím více času budete mít pro fázi poškození.

  O tomto boji je třeba poznamenat několik věcí. Za prvé, skupiny nepřátel se vynoří hned vedle každé platformy, směrem ke středu místnosti. Ty by měly být rychle poraženy, zejména platforma napravo od vchodu, protože tam se vynoří čtyři. Podobně se ostřelovači vynoří na plovoucích ostrovech po stranách arény, když bude aktivována druhá platforma. Během fáze poškození je na malé římse uprostřed dobré místo DPS, naproti dceři, kterou musíte porazit.

  Pokud jde o popisky a role, použijte jakékoli popisky, které váš tým najde, nejlépe funguje. Pro můj tým, používání L1 a R1 pro platformy poblíž vchodu a L2 a R2 pro platformy, kde se oryxové tkaniny dobře fungují. Přiřaďte hráče každé platformě a mají dva hráče jako plováky. Pokud je hráč platformy roztrhán mezi rozměry, měl by zavolat, na kterou platformu musí být pokryta plovoukem.

  Jedním z konečných tipů je udržet komunikaci jasnou pro platformy a běh. Příkladem by bylo, kdybyste pokrývali L1 a uvidíte, že R2 je druhá platforma, můžete se rozhodnout říci: „L1 Start, R2 Finish“. Použijte jakékoli popisky pro váš tým nebo LFG, buďte o tom rychle.

  Oryx, přijatý král

  Oryx Challenge: Hráč nemůže zabít stejného světla Ogre a Light-Eater Knight více než jednou.

  Boj proti Oryxu, přijatým králem je jedním z nejdelších setkání ve hře. Hráči vybuchnou zkaženou světelnou bomby do omráčení Oryxe, což umožní fázi dlouhé poškození. Hráči způsobují poškození Oryxu střílením jeho hrudi.

  1. Aktivujte první platformu, roztrhaná mezi rozměry přeskočí na první platformu, volají koncovou platformu, běžte přes cesty a sbírejte BlightGuard.
  2. Světelný eater ogres jsou poraženi a upustí zkorumpované světlo. Knights Light-Eater jsou poraženi
  3. Roztrhané mezi rozměry opakovaly další dvakrát, aby získaly značkový nárok
  4. Roztrhaný hráč ukradne buff z lodi z Oryxu, všichni hráči se seskupují uprostřed
  5. Čtyři hráči běhají na zkorumpované lehké bomby, aby je aktivní, vrátili se do středu, aby se zabránilo poškození
  6. Poškození na hrudi Oryxe, dokud nechodí na přední část lodi
  7. Buď běžet z výbuchu nebo porazit stín Oryxu v Dome (setkání se vybráno náhodně)
  8. Opakujte, dokud Oryx nezasáhne 25 procent zdraví
  9. V závěrečném stánku porazte dva světelného jedlíka, aktivujte bomby a způsobí poškození hrudníku Oryxe

  Oryxová setkání má několik různých fází s vlastní mechanikou.

  • Roztrhané mezi rozměry: Jakmile někdo stojí na počáteční platformě, jeden hráč je roztrhán mezi rozměry. Stejně jako předchozí setkání musí tento hráč překročit cestu Ascendant, aby získal BlightGuard.
  • Ascendent Path: Vytvořeno stojícím na dvou správných platformách.
  • Blightguard: Tři kusy jsou shromažďovány, jeden po druhém, z Ascendent Path. Používá se k krádeži aury nesmrtelnosti z lodi Oryx.
  • Poškozené světlo: Ogres spuštěno o lehkých jereách. Stojící vedle jednoho aktivního a způsobuje, že exploduje, ohromující Oryx. Jeden rytíř lehkého eater se rozvine na bombu, aby ji jedl.
  • Shade of Oryx: Jeden hráč po druhém je teleportován do arény, aby bojoval se stínem Oryxu. Když je stín poražen, jsou všichni hráči osvobozeni a začne další fáze
  • Oryx Bombs: Oryx předvolání bomb na hráči. Zastaví se po krátké fázi nebo když jsou poraženi všichni čtyři rytíři na platformách.

  Podrobný průvodce ORYX

  Začněte boj proti Oryxu tím, že se blížíte k Wisp v přední části místnosti. Porazit nepřátele, dokud Oryx nevybere stranu. Platforma Oryx Slams je počáteční platforma pro roztrhaného přehrávače. Stojící na platformě vybere roztrhaný přehrávač. Stojící na platformě vám umožní vidět dokončovací platformu. Zavolejte tyto informace a poté roztrhaný hráč prochází cestou Ascendant, aby si nárokoval kus BlightGuard.

  Mezitím se vynoří čtyři světelného eater, jeden vedle každé platformy. Porážka ogre upustí zkorumpovanou světelnou bombu, kterou mohou hráči aktivovat během fáze poškození Oryx. Když ogre zemře, rytíř světla se rozvine diagonálně napříč a běží na zkorumpované světlo. Pokud se toho rytíře dotkne, bomba bude smazána. Tito rytíři musí zemřít.

  Kus Blightguard musí být získán třikrát. Pokaždé, když je nalezen kus, musí hráči hledat další startovní platformu a poté dokončovací platformu. Potřetí, když je nalezen kus, musí s ním roztrhaný hráč interagovat, aby získal rekultivaci značky. Vyhledejte lodi Oryxova rytíře, která běží dolů uprostřed místnosti, držte interagujte, aby si vzali auru nesmrtelnosti a poté ji poraznili.

  Jakmile text na obrazovce zní, Oryx volá na temnotu, Všechny zkorumpované světelné bomby musí být aktivovány současně. Chcete -li to provést, překročte prahovou hodnotu choulostivého obvodu a postavte se ve středu, dokud se neobjeví další zpráva, která zní: Jméno hráče má odpálil poškozené světlo.

  Ustoupit do bezpečnosti aury nesmrtelnosti. Stojící uvnitř aury chrání hráče před zkorumpovaným výbuchem světla. Pokud jsou načasovány správně, všechny bomby explodují, ohromující Oryx. Každá bomba, která exploduje, přidá do doby poškození ještě několik sekund. Zatímco Oryx je ohromen, zastřel ho do hrudi, aby způsobil poškození.

  Po skončení fáze poškození provede Oryx jednu ze dvou aktivit. Může odletět do dálky na přední straně lodi a vyvolat bomby. Během toho mohou hráči buď běžet kola, dokud bomby neskončí, nebo neporazí čtyři přijaté rytíře na platformách, aby to zastavili brzy. Druhou aktivitou je kupole. Jeden hráč najednou bude teleportovat do kupole, dokud nebude všech šest hráčů uvnitř. Cílem je porazit stín Oryxe. Ačkoli neexistuje časovač, jakmile jsou všichni hráči uvnitř, máte pouze stanovené množství času před utíněním týmu.

  Když končí některá z těchto činností, opakujte celý proces znovu. Projděte si pohyby postavení na platformách, budováním vzestupné cesty, vyřiďte kousky blightuguardu, porazíte Ogres a rytíře a odpálením poškozeného světla. To pokračuje, dokud Oryx nemá 25 procent zdraví.

  Oryx ve věku 25 procent zdraví vstoupí na svůj konečný stánek na přední straně lodi. Během této doby se vynořily další dva lehké ogres a poklesly zkorumpované světlo (žádné světelné rytíři se nebudou vynořit). Když Oryx vyzývá temnotu, musí být odpáleno na další čas poškození. Jakmile je Oryxova hrudník otevřený a zářící, měli by všichni hráči způsobit poškození.

  Pokud jde o optimální poškození pro Oryx, je toto setkání téměř stejné jako Warprist. Použijte božství místo pouzdra, spolu s lineárními fúzními puškami a odstřelovacími puškami. Následujte s ohniskem zdokonaleným, pokud vám dojde munici. Posílejte své poškození dále se studnou záře. Celkově není kontrola poškození příliš špatná – skutečnou výzvou je, že pokud spálíte všechny své munice, přičemž Oryx dosáhne 25 procent a nemáte munici ležet kolem. Nezapomeňte, že použití exotiky, které používá primární munice.

  S pevným uchopením po celém Královském pádu, vy a váš fireteam byste to měli být schopni vyrazit ven. Nezapomeňte ji udržet zamčenou k této příručce, když ji aktualizujeme s jakýmikoli relevantními informacemi. Swing od ShackNews Destiny 2 Strategy Guide pro velké informace a pokyny pro každý nálet ve hře.

  Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

  • Průvodce
  • Destiny 2
  • Destiny 2 Raid
  • King’s Fall
  • Destiny 2: Sezóna lupu