Jak postavit železný golem v Minecraftu, jak vyrobit železný golem v Minecraftu

Jak vyrobit železný golem v Minecraftu a proměnit jej ve váš osobní bodyguard

Takto si vytvořit vlastní golem. Ale také na světě můžete také najít Iron Golems na dvou místech: vesnice a základny Pillager.

Jak postavit železný golem v Minecraftu

Tento tutoriál Minecraft vysvětluje, jak postavit železný golem s screenshoty a postupy krok za krokem.

V Minecraftu si můžete vytvořit vlastní Iron Golem, kdykoli chcete, umístěním bloků do určitého pořadí. Až budete hotovi, železný Golem se ve hře plodí a ožije.

Pojďme prozkoumat, jak vyrobit železný golem.

Požadované materiály pro stavbu železného golem

V Minecraft jsou to materiály, které můžete použít k vytvoření železného golem:

SPROPITNÉ: Můžete použít buď vyřezávanou dýně nebo jack o’Lantern k vytvoření železného golem. Nepotřebujete je oba!

Ve starších verzích Minecraft (Před aktualizací vodního), můžete také použít dýně k vytvoření železného golem.

Kroky k vytvoření železného golemu

1. Postavit tělo

V Minecraftu postavíte železný golem ze 4 bloků železa a 1 vyřezávanou dýně nebo jack o’Lantern. Začněte umístěním 2 bloků železa na zemi, aby se tělo stalo.

Vytvořte Iron Golem

2. Přidejte paže

Dále umístěte 2 bloky železa, aby se zbraně pro železné golem. Tyto bloky železa půjdou na obou stranách horního bloku železa.

Vytvořte Iron Golem

3. Přidejte hlavu

Nakonec přidejte buď vyřezávanou dýni nebo o’Lantern.

SPROPITNÉ: Pokud máte potíže s nasazením hlavy na Iron Golem!

Vytvořte Iron Golem

Iron Golem se plodí a začne se pohybovat kolem.

Gratulujeme, právě jste si vytvořili svůj první Iron Golem v Minecraftu!

Jak vyrobit železný golem v Minecraftu a proměnit jej ve váš osobní bodyguard

Ikona e -mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Sdílejte ikonu zakřivenou šipku směřující doprava.
Ikona twitteru stylizovaný pták s otevřenými ústy, tweeting.

Twitter LinkedIn Ikona Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona Flipboard Facebook Letter F.

Ikona e -mailu na Facebooku obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Ikona e -mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

Železný golem v Minecraft

  • Můžete si vyrobit železný golem v Minecraft pomocí čtyř železných bloků a vyřezávané dýně.
  • Pokud umístíte čtyři železné bloky do tvaru „t“ a položíte dýně na vrchol, struktura se změní na železný golem.
  • Iron Golems se může také přirozeně vynořit po celém světě Minecraft ve vesnicích a základnách Pillager.

Pokud jste nepřítelem v Minecraftu – zombie, pillager, dokonce i pavouk – je jen málo věcí, které jsou děsivější než železný golem.

Iron Golems jsou NPC, které obvykle najdete putování po přátelských vesnicích. Zpočátku vypadají mírumilovní, ale jakmile uvidí nepřítele, přetrvávají a udeří do prachu. To vás může zahrnovat i; Pokud zaútočíte na Iron Golem nebo ublížíte vesničany poblíž, půjde to.

Ale zatímco většina železných golemů tráví svůj život chránící vesnice, můžete také postavit svůj osobní golem, aby chránil svůj domov. Stále zabijí každého nepřítele v okolí, ale neměli by se bloudit příliš daleko – zvláště pokud si je vodítte na plot.

Zde je návod, jak vyrobit železný golem v Minecraftu a jak se o něj postarat.

Jak vyrobit železný golem v Minecraftu

Chcete -li si vytvořit vlastní Iron Golem, budete potřebovat několik položek.

  • Čtyři bloky železa
  • Jedna vyřezávaná dýně, Jack O’Lantern, nebo (pouze v edici podloží) dýně

Chcete -li vytvořit bloky železa, budete muset společně vytvořit devět železných ingotů. Železné ingoty pocházejí z tavení syrového železa nebo železné rudy s jakýmkoli typem paliva.

Najdete dýně rostoucí v záplatách přirozeně v travnatých oblastech po celém světě. Jakmile jste ji našli, použijte na něm pár nůžek na vyřezávanou dýni. A vytvoření vyřezávané dýně a pochodeň vám dá jack o’Lantern.

Jakmile máte své materiály, naskládejte dva železné bloky a poté nalepte jeden železný blok na protilehlých stranách horního. To by mělo tvořit tvar „t“. Poté vytáhněte dýně a položte ji na střední blok.

Struktura se okamžitě promění v železné golem a začne chodit kolem.

Rychlý tip: Snow Golem – žijícího sněhuláka – můžete také vytvořit stohování vyřezávané dýně, Jacka O’Lantern nebo (pouze v edici s podložím) dýně nad dvěma sněhovými bloky. Sněhové golemy hodí sněhové koule na nedaleké nepřátele a poškodí teplé počasí a deště.

Používání a uzdravení železného golem

Všechny železné golemy budou instinktivně následovat a zaútočit na každého nepřítele, kterého vidí. A v průběhu času by se golemy, které vytvoříte, mohou také putovat do nejbližší vesnice, která již nemá golem. Jakmile ji najdou, zůstanou tam.

Pokud chcete, aby váš Iron Golem zůstal v určité oblasti, máte dvě možnosti. Můžete buď plot z oblasti, ve které by zůstali, nebo použít olovo k jejich vazbě na plot. Iron Golems nebudou pronásledovat žádné nepřátele mimo oplocenou oblast nebo mimo dosah vodítka.

To znamená, že pokud chcete používat svůj Iron Golem jako osobní strážce, nejlepší možností je postavit ploty kolem celého vašeho majetku. To nechá vaše železo Golem potulovat pozemky a zaútočit na nepřátele, ale nebudou se bloudit pryč. Jen se ujistěte, že váš golem nemá žádné bloky, na který by naskočil a přeskočil přes plot.

Když váš Iron Golem bojuje, všimnete si, že se přes jeho tělo začnou objevovat trhliny. To znamená, že je to zraněno – čím více trhlin, tím menší zdraví má váš golem.

Iron Golem můžete uzdravit tím, že držíte železné ingoty a „používáte“ na hrudi Golema. Každý ingot uzdraví 25 zdraví.

A pamatujte, že zatímco na vás nebude zaútočit na jakýkoli železný golem, který postavíte (i když na něj zaútočíte), zaútočí a zabije svého zkroteného vlka, který to bolí. Když Golemové umírají, upustí pár železných ingotů a občas mák květiny.

Jak najít železné golem v Minecraftu

Takto si vytvořit vlastní golem. Ale také na světě můžete také najít Iron Golems na dvou místech: vesnice a základny Pillager.

Většina vesnic bude mít po městě putující železný golem a zabíjí všechny nepřátele, kteří se putují. Pokud jste zranili vesničanovi poblíž, nebo jste v minulosti dostatečně zaútočili na vesnici, Golem se spěchá a zaútočí na vás. Pokud vesnice nemá železného golemu, je pravděpodobné, že se vynoří, jakmile vy nebo nepřátelský útok.

Občas najdete železné golemy uvězněné uvnitř klecí v základnách Pillager. Pokud Golem osvobodíte, pomůže vám to zaútočit.

Můžete uvést vedení na jakýkoli přirozeně vytvořený golem a přinést jej kdekoli bez dopadů.

Tech Reporter pro recenze zasvěcených

William Antonelli (on/ona/oni) je spisovatel, editor a organizátor se sídlem v New Yorku. Jako zakládající člen referenčního týmu pomáhal růst Tech Reference (nyní součástí zasvěcených recenzí) od skromných začátků na juggernaut, který přitahuje více než 20 milionů návštěv měsíčně. Mimo Insider se jeho psaní objevilo v publikacích jako Polygon, Outline, Kotaku a další. Je také zdrojem technické analýzy na kanálech jako Newsy, Cheddar a Newsnation. Najdete ho na Twitteru @DubsRewatcher, nebo se k němu dostanete e -mailem na WANTONELLI @INSIDER.com.