Jak postavit valheim balista a použít ji | Gamesradar, jak vyrobit ballistiku ve Valheimu – průvodce tvorbou zbraní – Pro Game Guides

Jak vyrobit balistiku ve Valheimu – Průvodce tvorbou zbraní

Chcete -li vyrobit balistiku ve Valheimu, potřebujete 10 černý kov, 10 yggdrasil dřevo, a Tři mechanické prameny. Kromě požadavků na zdroje potřebujete jeden pracovní stůl umístěný poblíž. Zde najdete všechny požadované zdroje pro níže uvedenou balistiku:

Jak postavit valheim balistista a použít ji

Valheim Ballista

Valheim Ballista je vynikajícím nástrojem, který máte k dispozici, protože je ideální pro obranu vaší základny nebo jakéhokoli jiného území, které chcete chránit. Spíše než meč nebo luk, který nosíte s sebou, je balista samostatná zbraň, kterou umístíte na konkrétní místo, v tomto okamžiku je tento válečný stroj „ozbrojený“ a automaticky zacílí na všechny soupeře, kteří vstupují do jeho dosahu. Vypadá to také docela brutálně a impozantní, pokud chcete odradit ostatní od nájezdu na vaše zásoby.

Vzhledem k tomu, že recept na tvorbu Valheim Ballista je snadné chybět, zde je návod, jak jej odemknout. Podíváme se také na požadované zdroje, jak vyrábět rakety a jak ovládat ballista.

Co je to Ballista Valheim?

Pro ty, kteří nejsou tak dobře obeznámeni ve starověké válce, je balista masivní stroj podobný kušem, který střílí velké kameny na nepřítele. Díky aktualizaci Mistlands se Ballistista nyní dostala do desáté norské říše Valheimu.

Na rozdíl od věci skutečného života však funkce Valheim Ballista jako stacionární, automatické zaměřovací věže. Můžete si postavit jeden, který bude bránit svou základnu, nebo ji hodit do přírody, aby vám pomohl v boji.

Ballista Crafting Recept

Ballista Valheim je ve skutečnosti docela snadné řešit, ale musíte najít nějaké relativně vzácné zdroje Mistlands a používat často přehlíženou řemeslnou stanici. Zde je úplný recept na řemeslné balisty:

Jakmile máte materiály (více na ní níže), vybavte kladivo a najděte balistiku na kartě „Misc“. Můžete to umístit kamkoli chcete.

Vytvářejte Valheim Ballista Step One: Mechanical Springs

Pojďme se nejprve podívat na mechanické prameny. Základní materiály potřebné k jejich výrobě jsou železo a rafinované eitr. Recept na řemeslníky se nachází na Ředitelský stůl, Řemeslná stanice vyrobená z dračích slz (spadla Valheim Moder, šéf horských hor). Zde je úplný mechanický recept na jarní tvorbu:

Železo je vyrobeno tavením šrotu v tavení. I když najdete šrot v potopených kryptech Swamp Biome, je ve skutečnosti mnohem snazší hospodařit v biome Mistlands Biome. Stačí použít černý kovový pickax na „Starověké brnění“ nebo „Starověký meč“ (viz obrázek).

Druhý zdroj, rafinovaný EITR, je vyroben z SAP, který lze extrahovat z kořenů Yggdrasilu Mistlands. SAP pak musí být zpracována v rafinerii EITR. Podrobnější popis toho, jak získat rafinovaný EITR, se podívejte na naše Valheim Eitr Magic průvodce.

Vytvořte valheim balista krok dva: černý kov

Další zdroj potřebný k vytvoření balistiky, Valheim Black Metal, najdete v Plains Biome. Na rozdíl od většiny rud se nejedná o zdroj, který lze těžit. Místo hledání rud žíly budete muset zaútočit. Černé kovové kousky se nacházejí v hrudi nebo upuštěny samotnými fulings.

Chcete -li změnit černý kovové kousky na černý kov, použijte vysokou pec.

Jak používat Valheim Ballista

Umístěte svůj balista Valheim? Pak je tu jen ještě jedna věc: munice. U řemeslného stolu můžete vyrobit dva typy munice Ballistista:

 • Dřevěná raketa: Nabídky 75 poškození Pierce a 45 knockback. Vyrobeno z jádra dřeva a normálního dřeva.
 • Black Metal raketa: nabídky 120 poškození Pierce a 60 knockback. Vyrobeno ze dřeva, peří a černého kovu.

Dokud je balista naložena alespoň jednou raketou, je to „aktivní“. Nezapomeňte, že nemusíte s balistikou zvládnout sami, protože se automaticky zaměřuje na každého nepřítele v dohledu. Nezapomeňte jej umístit správným směrem; Může se pohybovat zleva doprava, ale nemůže se otočit celou cestu kolem.

Zastřelení vlastním balistou

Obrana vaší základny pomocí válečného stroje zaměřujícího se na automatické zacílení zní úžasně (a to je!), ale existuje jedna hlavní nevýhoda: Ballista bude střílet také svého vlastního tvůrce. Při chůzi před ballistikou buďte velmi opatrní, protože to není jen nebezpečné, ale také plýtvání cenných raket.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Marloes Valentina Stella

Jsem novinář na volné noze, který (překvapení!) druh má něco pro videohry. Když nepracuji na průvodcích pro Gamesradar, pravděpodobně mě najdete někde v Teyvat, Novigrad nebo Whiterun. Pokud se necítím konkurenceschopně, v tom případě byste měli vyzkoušet Erangel. Moje slova najdete také na PCGamesn, Fanbyte, Pcgamer, Polygon, Esports Insider a Game Rant.

Cyberpunk 2077 Dev oficiálně zabíjí teorii Elon Musk Comeo Theory: „Kdo přišel s tímto nesmyslem?”

Game Devs reagují na aktualizovaný poplatek a omluvu Unity: Někteří „hluboce šťastní“, jiní se stále obávají budoucnosti a sledují různé motory

Pád House of Usher Review: Postupy se setkává s AHS v Mike Flanaganově průměrné miniserie

Jak vyrobit balistiku ve Valheimu – Průvodce tvorbou zbraní

Aktualizace Valheim’s Mistlands přidala spoustu nových předmětů, které zahrnovaly zbraně, brnění a nové zdroje, ale jedním z menších dodatků je Ballista. Budování balistiky ve Valheimu je však náročné, protože potřebujete shromáždit těžko získatelné zdroje a vyrábět konkrétní položky.

Jak vyrobit balistiku ve Valheimu

Chcete -li vyrobit balistiku ve Valheimu, potřebujete 10 černý kov, 10 yggdrasil dřevo, a Tři mechanické prameny. Kromě požadavků na zdroje potřebujete jeden pracovní stůl umístěný poblíž. Zde najdete všechny požadované zdroje pro níže uvedenou balistiku:

 • Jak vyrobit černý kov – Chcete -li vyrobit černý kov ve Valheimu, musíte nejprve shromáždit černý kovový šrot. Black Metal můžete získat zabitím nepřátel podobných Goblinu v Plains Biome. Tito nepřátelé jsou voláni Plnění, A můžete je najít putující kolem nebo uvnitř Plnění pevností a vesnice. Poté, co získáte černý kovový šrot, můžete jej proměnit v černý kov tím, že jej hodíte dovnitř a Vysoká pec.
 • Jak vyrobit mechanické pružiny – Chcete -li vyrobit mechanické prameny, nejprve potřebujete Ředitelský stůl. Pokud již máte řemeslný stůl, můžete udělat prameny pomocí Jeden rafinovaný eitr a tři železné tyče.
 • Kde najít yggdrasil dřevo – Chcete -li najít a sklízet Yggdrasil Wood, musíte se vydat na biome Mistlands Biome. Uvnitř Biome Mistlands můžete sklízet Yggdrasil Wood tím. Výhonky yggdrasilu vyrůstají vysoko na skalách a často poblíž starověkých zářících kořenů.

Jak používat balistiku ve Valheimu

Po provedení balistiky ve Valheimu ji mohou hráči použít jako obrannou věžičku k zabití nepřátel poblíž jejich základny. Hráči by však měli umístit pouze balistiku do oblasti nebudou cestovat. Stručně řečeno, ballista se zaměřuje na oba Hráči a Nepřátelské/nehostilové davy. Doporučujeme umístit balistiku mimo vaše zdi a udělat alternativní vchod, aby se zabránilo zasažení balista. Musíte také udělat Šrouby černé kovové balisty a naložte je do balicí, než budete moci použít balisty k obraně vaší základny.

Jak umístit balistiku do Valheimu

Umístit balistiku do Valheimu je jednoduché, jako u většiny objektů ve hře. Stručně řečeno, potřebujete kladivo vybavené na horkém pruhu a s kladivem v ruce, klikněte pravým tlačítkem myši na otevřený Sestavit menu. Po otevření nabídky sestavení najděte balistiku pod Karta Misc. Pod Misc, najděte balistiku, vyberte ji a poté klikněte na levý kliknutí, abyste ji umístili na zem.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Andrew Vaughan je přispívající spisovatel v Pro Game Guides, který již několik let píše o populárních titulech RPG a FPS pro přežití. Andrew Vaughan se specializuje na přežití a hraní her a byl celoživotním hráčem.

Aktualizace Valheim Mistlands dělá Biome bezpečnější – ale ne balista

Aktualizace Valheim Mistlands 0,212.9 - vousatá postava grimasy, jeho oči zářící jasně modrou

Aktualizace Valheim Mistlands 0.212.9 dorazilo do veřejné testovací pobočky pro hru přežití Vikingů a jeho cílem je učinit z nebezpečného biomu trochu bezpečnější prozkoumat – i když to neudělá, aby se balisty méně nebezpečné, navzdory nějakému pobouření hráčů. Aktualizace Valheim Mistlands dorazila na veřejné servery 6. prosince po několika týdnech ve veřejném testování a hráči byli od té doby terorizováni hledači regionu a létají Gjalls.

Nejprve si pojďme dostat špatné zprávy. Existují užitečné vylepšení balistiky – nyní budou vystřelit rychleji, munice je levnější na výrobu a zvukové efekty byly přidány, aby snadněji řekli, když střílejí a kdy ztratí ze zřetele cíle. Navzdory „vylepšenému chování cílení“ však Devs potvrzují, že se stále zaměří na přátelské tvory a hráče-něco, co vedlo k velkému zděšení členů komunity, kteří tvrdí, že se v důsledku toho prostě neobtěžují používat auto-turrety.

Od propuštění to bylo bodové spory, s průzkumem Twitteru od vyššího vývojáře Jonathan Smårs, který dospěl k závěru, že 57.5% z těch, kteří odpověděli, si mysleli, že balisté by nikdy neměli střílet hráče. Sám Smårs je však velmi pro potenciální nebezpečí, ale zdůrazňuje, že všechny ostatní obrany, jako jsou pasti, ovlivňují hráče a příšery podobně a říkají: „Pokud to jen střílí monstra?“

Také trochu neuspokojivé, pohodlí poskytnuté různými koberci již není stohy, což znamená. To se zhruba převede na pět minut méně maximálního pohodlí, což je pravděpodobně spravedlivá změna rovnováhy, ačkoli hráči poznamenávají, že myšlenka, že by se sbalo krásných přikrývek, se cítila velmi zapnuta pro celou vibraci hry.

V těchto nejnovějších poznámkách o záplatách Valheim Mistlands je však hodně těšit. Recepty z brnění a štítu z Mistlands se zvýšily jejich odolnost, což trochu usnadnilo průzkum. Střední vojáci a Gjalls, dva z nejnebezpečnějších opakujících se tvorů v novém biome, nechali svou míru tření nerfikovat na něco „podobné trolským třením v Black Forest.“

Nejen, že byste měli vidět, že v důsledku toho se vznáší méně gjallů. Pokud jde o hledače, měli všichni svou AI mírně upravenou, aby je učinily o něco méně neúnavně agresivní, což by hráčům mělo dát chvilku zachytit dech v polovině boje.

Pokud jste narazili na problémy s novou událostí hledače, která vás ohrožuje s potížemi podobnými mravenci na místech, kde se nemusíte očekávat, že se objeví, máte také štěstí. Akce již nedojde na loukách, bažinách, horách nebo v oceánu. Kromě toho neuvidíte vojáky hledače, takže by mělo být o něco snazší se s nimi vypořádat, než překročí vaši základnu.

Aktualizace Valheim Mistlands 0.212.9 Poznámky k opravě – pobočka veřejného testu

Vyvážení a vylepšení

 • Recepty Mistlands Armor and Shield Recepty se vyvážené a odolnost se zvýšila.
 • Zaměstnanci mají vyvážené recepty a statistiky.
 • Vylepšení balistiky (zvýšená rychlost střelby, zvukové efekty přidané při střelbě a ztrátě z dohledu cílů, vylepšené cílení chování).
 • Recepty munice z balistiky zlevnější.
 • Událost Mistlands Seeker vyladila (již se nespustí na loukách, bažinách, horách nebo oceánu. Už nebude vojáci hledat hledače a množství hledačů a mláďat bylo znovu vyváženo).
 • Seeker AI vylepšení (nyní by měli trochu obíhat a nebýt na hráči neustále, aby jim poskytli nějaký čas na dech).
 • Saeder Soldier a Gjall Spawn se vylepšil (tření se poměrně často tření. Nyní je to velmi podobné trolským třením v Black Forest).
 • Pohodlí z různých koberců již nestačí.
 • Gjall nyní střílí pouze 1 projektil najednou místo 2.
 • Rychlost běhu zajíc se mírně snížila.
 • Tetra Bait používá fenring trofej místo ULV Trophy.
 • Ryby v horských jeskyních budou správně respawn a přidáno malé další jezero.
 • Tuna také vždy bere návnadu na oceán, protože je také v oceánu.

Opravy a vylepšení

 • Kokát opravte při chůzi doleva s motykou nebo kladivem.
 • Opravené problémy s animací na duálních nožkách nečinně a blokujte volnoběh.
 • Opraven problém osvětlení s mlhou v černém lese.
 • Opravena chyba při prohlížení znaku v hlavní nabídce, která má rybu ve svém inventáři.
 • Opraven problém, který by mohl způsobit útěk šéfa Mistlands (omlouvám se, vaše milost).
 • Po opětovném připojení k síťové hře správně rozruší kostery.
 • Najít příkaz konzoly ukazuje spíše absolutní polohu než offset.
 • Slepice páření už nezní jako kanci.
 • Při umístění mramorové lavice a stolu se nyní zobrazí správné účinky.
 • Hudba bude správně vyblednout pro dungeony a umístění, když je vypnuta kontinuální hudba.
 • Některá místa, která měla smyčku hudby, se nyní budou hrát pouze jednou.
 • Různé změny v síti k vyřešení problémů s připojením při používání crossplay.
 • Zvuky, hudba, animace a textury byly optimalizovány tak, aby ušetřily kolem 485 MB RAM a snížily velikost stahování Valheim přibližně o 420 MB.

Pokud ještě musíte prozkoumat nejnovější biome, podívejte se na náš náhled Valheim Mistlands a zjistěte, co vás čeká mezi mlhy. Mezitím, pokud jste nováčkem jedné z nejlepších kooperačních her na PC, podívejte se na našeho průvodce progresi Valheim, abyste se dozvěděli, co musíte udělat v každé fázi hry, stejně jako některé tipy na budování Valheim Abychom vám pomohli dostat krásnou základnu.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.