Jak používat lanovou zbraň zipline v synech lesa – destructoid, jak získat a používat ziplinovou lanovou zbraň v synech lesa | Gameluster

Jak získat a používat lanovou zbraň zipline v synech lesa

Zatímco ziplin/lana zní teoreticky rad, má poněkud omezené praktické použití v Synové lesa. Můžete s tím být kreativní, ale je to velmi situační. Má však jeden způsob, jak se stane nepostradatelným; je nutné procházet některé z jeskyní hry. V neposlední řadě z těchto jeskyní je ta, která drží mýtickou lopatu. Bez ohledu na to, zda máte zájem o ziplines, budete muset nástroj chytit, pokud chcete dokončit hlavní příběh.

Jak používat lanovou zbraň zipline v synech lesa

Synové z pistole na lesní lano

Zatímco ziplin/lana zní teoreticky rad, má poněkud omezené praktické použití v Synové lesa. Můžete s tím být kreativní, ale je to velmi situační. Má však jeden způsob, jak se stane nepostradatelným; je nutné procházet některé z jeskyní hry. V neposlední řadě z těchto jeskyní je ta, která drží mýtickou lopatu. Bez ohledu na to, zda máte zájem o ziplines, budete muset nástroj chytit, pokud chcete dokončit hlavní příběh.

Ziplinární zbraň najdete v jeskyni západně od sněhové hory poblíž jezera, která se rozpadne na mnoho řek (je těžké vysvětlit, odkazujte na snímek obrazovky.)

Synové lokality lesní zipliny lapové zbraně

Být připraven; Jeskyně je spíše nebezpečná. Grenáty a časové bomby jsou dobré pro rychlé odstranění podzemních nudistů, ale zásoby pro ně jsou vzácné. Pro většinu z nich zjistím, že klub funguje nejlépe, protože je to srazí a umožňuje vám zasáhnout, když leží bezmocné. Je to také poměrně dlouhý trek, takže můžete zvážit házení plachty a doplnit ji některými tyčinkami, aby vám poskytl bod uložení.

Také, kdykoli zabijete jednoho z slizkých vystavovatelů, můžete si oholit trochu pokožky a sešit ji do svého oblečení jako provizorní brnění. Je to hrubé, ale věřte mi, když říkám, že to může opravdu zmírnit některé škody, které pravděpodobně způsobíte.

Jeskyně je poněkud jednoduchá a na konci najdete linku již nastavenou, aby ji otestovala. Nasměrujte na něj kurzor a stiskněte tlačítko Akce a spusťte jej dolů k rychlému odchodu.

Jak používat lanovou zbraň zipline

Lapová zbraň může být trochu finnicky, ale je to jednodušší, než si myslíte. Pro jasnost můžete použít Ziplines k stoupání i klesnutí z výšek. Celá věc vzestupu by mohla létat tváří v tvář fyzice, ale už jsme je odhodili s nezničitelným sáněm.

Zipline Rope Gun

Chcete -li používat zbraň, jen nasměrujete na jedno místo a vystřelíte, abyste ji ukotvili; buď váš výchozí bod, nebo váš cíl. Pak to nasměrujte na druhý konec, kam chcete jít znovu a znovu vystřelit. . Existuje docela přísný rozsah (bohužel).

Jakmile máte oba konce, drát okamžitě připojí dva body. Chcete -li to projít, vše, co musíte udělat, je na to, že na to ukazuje a stiskněte tlačítko Akce. Opět to funguje v obou směrech, bez ohledu na sklon.

Zbraně kotvy

Možná vás zajímá, jestli to můžete zakotvit v lebce kanibalu (tj. Můžete je použít k zabíjení?) Odpověď zní ano, ale nestojí to za to. Lapová zbraň způsobí velmi malé poškození. Dokázal jsem někoho srazit na zem s headshotem, ale neustále jsem do nich krmil další výstřely a na ni nebyli ohromeni. Háček také nepřidává kotevní bod, takže pak nemůžete vystřelit další výstřel do stromu, abyste je sledovali, jak se do něj stáhnou. Je lepší s luky a šípy.

Jedna další věc; Ziplines si můžete vyrobit pomocí 3D potištěného háčku a lana. Zjistil jsem však, že plně vyrobené ziplíny byly velmi snadné přijít samy o sobě. Neřeknu vám, jak žít svůj život, ale mám pocit, že ziplines ani nestojí za lano.

Spisovatel štábu – Zoey je herní gadabout. V roce 2018 začala blogovat s komunitou a brzy zasáhla přední stránku. Normálně nalezena zkoumání nezávislých experimentů a retro knihoven, snaží se, aby zůstala chronicky uncool.

Jak získat a používat lanovou zbraň zipline v synech lesa

Synové lesního lanového pistole

Synové lesa , . Hráči se musí vybavit nástroji, které jim mohou pomoci získat výhodu nad nepřátelskými zvířaty a mutanty, které ji obývají. Získání zbraní a brnění je nezbytností pro každého hráče, který se snaží naživu naživu.

Zipline lapová zbraň může být velmi užitečná zbraň Synové lesa, protože to může hráčům pomoci uniknout z obtížných situací nebo rychle procházet životním prostředím. V tomto článku vám ukážeme, jak získat a používat ziplinovou lanovou zbraň Synové lesa.

Co je to pistole pro lano?

Zipline lapová zbraň je jedinečná zbraň, kterou lze použít Synové lesa . Je to typ střelce háčků, který uživateli umožňuje střílet lano s háčkem při každém povrchu. Ziplinární pistole může být použita k rychlému procházení životního prostředí, stoupání hor a prozkoumání oblastí, na které nelze dosáhnout žádným jiným prostředkem.

Jak dostat dovnitř lanovou pistoli Synové lesa

Získání lanové pistole zipline v Synové lesa je přímý úkol. Tuto položku najdete v jeskyni poblíž jezera. Aby to pro vás zjednodušilo, určili jsme přesné umístění na mapě výše. S těmito snadnými kroky najdete a získejte včas lanovou pistoli pro ziplinu.

. Zvláštní úvaha by měla být považována za vybavení se nezbytnými potřebami. Při vstupu do jeskyně se doporučuje nejlepší brnění a zbraně, jako jsou pistole a omračující zbraň, protože během této exkurze se můžete setkat s různými mutanty.

Pokud máte správné vybavení, je čas se vydat do jeskyně. Chcete -li vám pomoci při hledání lanového pistole zipline, postupujte podle těchto kroků:

 • Hlava do jeskyně, dokud nepřijedete do velkého otevřeného prostoru
 • Porazit mutanty v této oblasti a pak si vezměte doleva
 • Pokračujte tunelem a uvidíte mutantu uvíznutého ve zdi.
 • Shromážděte výbušninu z podlahy a vrhněte ji na imobilizovanou mutantu, abyste vytvořili cestu
 • .
 • Když přijdete do další jeskyně, objímáte pravou zeď a pokračujte v tom, dokud se v pravé straně nezobrazí některé světelné zdroje v odnoži.
 • Sledujte zdroj světla a nakonec najdete lanovou pistoli na ziplinu.

Jak používat lanovou zbraň zipline v Synové lesa

Používání lapové pistole zipline v Synové lesa je docela jednoduché. Jednoduše namíchejte zbraň na požadovaný koncový bod a vystřelte kabel a poté vyberte další bod na zemi ve vašem okolí, aby se vytvořil druhý konec. Mezi těmito dvěma body se objeví vizuální vizuální upravitelná ziplína, což vám umožní komunikovat s ním a rychle dosáhnout cíle.

Stručně řečeno, pistole pro lana zipline je jedinečná zbraň, kterou najdete v synech lesa. Můžete jej použít k rychlému procházení životního prostředí a vyšplhat se na strmý terén. Zipline lapová pistole lze získat směrem do jeskyně umístěné poblíž jezera. Je snadné použít. Zipline lapová zbraň může být velmi užitečným nástrojem v Synové lesa, Stojí za to investovat čas a energii k jeho získání.

To uzavírá náš průvodce, jak získat a používat ziplinovou lanovou zbraň v synech lesa. Doufáme, že tato příručka byla prospěšná při poskytování informací, které jste hledali. Pokud ano, sdílejte to s ostatními. Navíc můžete sledovat, jak se Gameluster vlastní Nirav a Jess Synové lesa .

Synové lesa je hororová hra pro přežití, která je v současné době k dispozici na PC prostřednictvím Steam.

Jak získat lanovou zbraň v synech lesa

Johnny Yu (on/ho) je spisovatel průvodců v Polygonu. Psal o hrách jako The Legend of Zelda: Slzy království, Diablo 4, a Emblem Fire Emblem.

Některé jeskyně v Synové lesa bude vyžadovat, abyste použili Rope Gun Zipline do hlubších oblastí. . Chcete -li však dostat lanovou zbraň , Budete muset prozkoumat další jeskyni. Přečtěte si dále a zjistěte, která jeskyně vstoupit a naučit se, kam najít materiály lana a ziplina Synové lesa.

Jako vždy se připravte na zbraně, jídlo a vodu, protože uvnitř jeskyně bude mnoho nepřátel.

Kde najít lanovou zbraň v synech lesa

 • Grafika: Johnny Yu/Polygon | Zdroj obrázku: Endnight Games/Newnight Via Meryhathor/Reddit
 • Obrázek: Koncové hry/Newnight přes Polygon
 • Grafika: Johnny Yu/Polygon | Zdroj obrázku: Endnight Games/Newnight
 • Grafika: Johnny Yu/Polygon | Zdroj obrázku: Endnight Games/Newnight
 • Obrázek: Koncové hry/Newnight přes Polygon
 1. Cestovat do Jeskyně lapové zbraně Zobrazeno na výše uvedené anotované mapě. Jeskyně je na západ od zasněžených hor na cestě vedle jezera.
 2. Vstupte do jeskyně a pokračujte vpřed, dokud se jeskyně neotevře do velké místnosti. Tato místnost bude mít mnoho jeskynních kanibalů, takže se připravte na boj s mnoha nepřáteli.
 3. Držte se vlevo od jeskyně, abyste našli otevření nové cesty, a sledujte cestu, dokud nedosáhnete průchodu, který je zablokován mutantem.
 4. Vyzvedněte časovou bombu na podlaze vpravo od blokovaného průchodu a hodte ji na mutant, abyste otevřeli vchod.
 5. Pokračujte vpřed jeskyní, dokud nedosáhnete první vidlice na silnici. Levá cesta povede k lanové zbrani, ale pravá cesta povede na stránku, která poskytne trochu tradice.
 6. . Levá cesta povede k slepé uličce s několika dostupnými materiály a .
 7. Sledujte správnou cestu, dokud nedosáhnete Lapová zbraň v kufříku.
 8. Sbírejte lanovou zbraň a použijte ji na ziplinu k dosažení výstupu z jeskyně.

Jak používat lanovou zbraň v synech lesa

Synové lesního inventáře ukazující kombinaci tištěného háčku a lana pro vytvoření ziplinového lana

Lapová zbraň má dva účely Synové lesa:

 • Vytváří zipliny, které dosahují vyšších nebo nižších výšek
 • Umožňuje vám jezdit ty ziplines

Ziplines lze vytvořit vybavením lanového pistole a poté ji střílet do bodu na životní prostředí; Tím se vytvoří jeden z konců ziplina. (Na obrazovce se objeví bílá tečka, když je vybavena, kde vám ukáže, kde bude umístěna zipline.) Po umístění prvního bodu znovu zastřelte lano. Budeš potřebovat Zipline lano, které lze vytvořit Kombinace jednoho lana a jednoho tištěného háčku. Zkontrolujte další část a zjistěte, kde najdete nedalekou 3D tiskárnu a tábor, abyste našli lano.

Chcete -li jezdit na ziplinu, jednoduše s ní komunikujte tím, že držíte klíč „E“.

Jak získat háčky v synech lesa

Vstup do bunkru 3D tiskárny v Sons of the Forest zobrazený anotovanou mapou a obrázkem hry obsahující GPS Tracker a Blooked Skull Club

Háčky musí být vytvořeno na 3D tiskárně, kterou najdete v několika bunkrech kolem mapy. Bunker s 3D tiskárnou, označený na anotované mapě na obrázku výše, najdete poblíž vchodu do jeskyně s lanovou zbraní. Uvnitř bunkru komunikujte s počítačem vedle 3D tiskárny a přepněte sestavení na háčky, které vyžadují 100 ml pryskyřice pro vytvoření dvou.

Kde najít lano v synech lesa

Tábor obývaný kanibaly, který obsahuje hodně lana v synech lesa

Lano lze nalézt v jeskyních, táborech, bunkrech a náhodných kontejnerech rozptýlených kolem mapy Synové lesa. Existuje několik kanibalových táborů, které obsahují více provazů poblíž několika bodů tření a jeskyně lana. Podívejte se na výše uvedenou anotovanou mapu a najděte několik nedalekých kanibalských táborů.

Nyní, když máte lanovou zbraň, použijte ji k popadnutí lopaty v další jeskyni.