Jak používat lištu ve Valheimu | PCGamesn, Valheim Jak používat průvodce Wishbone – Polygon

Průvodce Valheim: Jak používat lištu

Jakmile na horách, vybavte svou lištu a usrkněte si mrazivou vaření. Při skautu kolem ledového biomu se aktivuje síla lícní kosti, pokud a je blízko. Budete vědět, že Wishbone funguje, když uvidíte zelené zářící linie Střelba z vašeho těla. Rytmický ping .

Co dělá lístka ve Valheimu? Pokud jste právě porazili šéfa bonemass ve Valheimu a nyní máte novou lesklou lištu, s níž si můžete hrát, dobře, je to na dalším biome!

Chcete -li odvážit hory, budete nejprve potřebovat spoustu lektvarů odolnosti proti mrazu, takže se nezapomeňte podívat na náš průvodce Valheim Fermenter, jak je vytvořit. . . To je místo, kde přichází lišta.

. Potřebujete železné pickaxe, abyste dostali tento drahý kov, takže se podívejte na to, jak těžit na železo ve Valheimu – spoiler, není to zábavná práce. Vishbones také detekuje skrytý poklad pohřbený v jakémkoli biomu, ale našli jsme je většinou na otevřených loukách. Zde je návod, jak používat lištu ve Valheimu k odhalení kořisti a nalezení stříbra.

Pomocí valheimské seriálu

Musíte vybavit lícní kostí, takže se zabere slot příslušenství, který je nepříjemný pro těžbu, pokud potřebujete megingjord, aby převezl spoustu stříbra. Je však snadné přepínat a doporučujeme si udržet oba na vás, co dobrodružství vyžaduje.

. . . Pokračování napájecí kosti přestane, když bude odkryto veškeré stříbro, ale může existovat nějaké stříbro, takže dávejte pozor, takže dávejte pozor. Pro efektivitu můžete chtít použít pravidelný pickaxe k vystavení žíly před použitím železného pickaxe ke sklizni ji.

Pohřbený poklad je obvykle ještě hlubší pod zemí než stříbro. Skřídní kosti také detekují blátivé hromady šrotu ukryté v zemi, což vám umožní sklizeň šrot železa, aniž by se pustil do těchto strašidelných krypty.

A takto používáte ve Valheimu lištu. Pro všechny nadcházející aktualizace je zde plán Valheim, který plánuje přidat další recepty, biomy a další.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Průvodce Valheim: Jak používat lištu

Viking stojí na vrcholu hory ve Valheimu

Poté, co porazíte bonemass, ValheimNejnovější šéf, obdržíte podivnou položku. Želatinové monstrum se skrývá a Wishbone . . Ukázalo se, že Wishbone vám pomůže najít jeden z nejcennějších zdrojů hry.

V tomhle Valheim Průvodce, vysvětlíme, jak používat lištu. .

Jak používat WISHBONE ve Valheimu

nabízí kryptický popis toho, co dělá. Když zvýrazníte položku ve svém inventáři, dostanete zprávu s uvedením, že „Tato starověká kost si pamatuje umístění mnoha zapomenutých věcí..

Vybavení IT bude omítá zpráva na obrazovce, která vás informuje, že nyní můžete „skryté věci vnímat.„Pokud je užitečný Raven Hugin kolem, řekne vám skutečný účel šablony: pomůže vám najít stříbro.

Najít stříbro, Zamiřte na Mountain Biome. Pokud je to poprvé, co se poprvé vydáte na výlet do zasněžené zóny, vařte medovinu odolnosti proti mrazu, aby se potlačila účinku mrazicího účinku v tomto regionu.

. stříbrná žíla je blízko. Budete vědět, že Wishbone funguje, když uvidíte Střelba z vašeho těla. Slyšíte také .

Když zelená světla a pinging zhasnou jako alarm, vybavte si pickaxe a začněte kopat. . . Možná budete chtít označit svou mapu, pokud se potřebujete vrátit na toto místo, zejména proto, že nedokážete teleportovat kovy prostřednictvím portálů.