Jak používat Warzone Golden Keycard k otevření žoldnéřských trezorů | PCGamesn, Warzone Golden Keycards a Mercenary Vault Místa | PC hráč

Jak najít zlaté klíčové karty pro přístup k žoldárným trezorům ve Warzone

Tyto bunkry naplněné kořistí vám mohou poskytnout výhodu, pokud víte, kde je najít. Pro přístup k dobrotám uvnitř samozřejmě budete potřebovat zlatou klíčovou kartu a očekávejte, že tyto oblasti budou magnety pro ostatní hráče se stejným nápadem. S tím řekl, že je čas připravit. Zde je návod, jak najít Warzone Golden Keycards a Mercenary Vault Locations.

Dva vojáci bojující před legendárním zásobovacím hrudníkem ve Warzone Call of Duty

Chcete otevřít Mercenary Vault s Warzone Golden Keycard? Hráči dlouhodobé Warzone nezapomenou na bunkry naložený. .

Nalezení a Warzone Golden Keycard V bitvě může být hra Royale složitý proces, ale existují způsoby, jak maximalizovat vaše šance na nalezení jednoho. Jakmile máte klíčovou kartu, vše, co musíte udělat, je cestovat do oblastí na mapě, kde kolem nich jsou žluté kruhy. Otevření žoldnéřských trezorů vás odměňuje kořistí měnící hru a perfektně nastavuje hráče, aby ovládli konkurenční jednotky se spoustou hotovosti, zbraní a vybavení. Nezapomeňte si prohlédnout poklad na Fortune’s Collese, pokud hledáte mocnou kořist v rané hře.

Zlaté klíčové karty najdete na Calderu otevřením dodavatelských boxů rozptýlených po celé mapě, dokončením smluv Warzone a rabováním mrtvol soupeřících hráčů. . Oranžové napájecí boxy mohou mít také vyšší míru poklesu pro zlaté klíčové karty.

Pokud se zoufale snažíte otevřít žoldnéřský trezor, aniž byste sami provedli nějakou tvrdou práci na nalezení zlaté klíčové karty, můžete tábořit poblíž neotevřeného trezoru. Ano, může to být nečestná věc, ale nebudeme vás soudit za to, že jste zabili ostatní hráče na bojišti.

Na rozdíl od bunkrů Warzone bylo na mapě zvýrazněno všech sedm žoldnéřských trezorů se žlutým kruhem. Když dorazíte na některou z těchto míst, musíte být na vyhlídku poklopu. Poklopy vedou přímo k trezorům, i když doporučujeme pokračovat v opatrnosti, když se blížíte k zamčené dveře, protože mohou být bezohlední hráči, kteří vás čekají.

Mapa z Call of Duty Warzone Season 4 s kolíky v každém z lokalizací žoldnéřské trezory

Zde jsou umístění Mercenary Vault ve Warzone:

To je vše, co potřebujete vědět, abyste našli zlaté klíčové karty a otevřené žoldnéřské trezory ve Warzone. Nezapomeňte si prohlédnout náš nejlepší průvodce Warzone Loads po návštěvě jedné z těchto trezorů – utratit další peníze za kapku načtení, která by vám mohla vyhrát hru. Doporučujeme také prohlédnout si nejlepší zbraně Warzone, aby zůstaly aktuální se všemi meta zbraněmi ve hře.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak najít zlaté klíčové karty pro přístup k žoldárným trezorům ve Warzone

Warzone Golden Keycards

K otevření žoldnéřských trezorů kolem Caldery budete muset najít zlaté klíčové karty Warzone, ale mohou být docela složité najít. Warzone Pacific Season 4 dorazila 22. června a představila nové zbraně, operátory a zejména nová mapa, Fortune’s Keep. Ale Caldera nebyla zanedbána a obdržela také některé aktualizace, včetně návratu úložného města a nových žoldnéřských trezorů.

Tyto bunkry naplněné kořistí vám mohou poskytnout výhodu, pokud víte, kde je najít. Pro přístup k dobrotám uvnitř samozřejmě budete potřebovat zlatou klíčovou kartu a očekávejte, že tyto oblasti budou magnety pro ostatní hráče se stejným nápadem. S tím řekl, že je čas připravit. Zde je návod, jak najít Warzone Golden Keycards a Mercenary Vault Locations.

Kde najít Golden Keycards ve Warzone

Warzone Golden Keycards nejsou nalezeny na stanovených místech na mapě, takže se budete muset spoléhat na trochu štěstí, abyste se dostali.

, I když to nezaručuje, že budete odměněni jedním. Vaše další možnosti jsou , . v opačném případě, zabíjení ostatních hráčů se zlatou klíčovou kartou nechá tě sundat z ruce.

Rovněž stojí za zmínku, že Golden Keycards lze použít pouze jednou a zmizí, jakmile je použijete k otevření trezoru.

Místa Warzone Mercenary Vault

Na mapě Caldera je poseté sedm žoldáků. Každý z nich je nalezen pod zemí, uvnitř bunkru, a můžete se vsadit, že tyto oblasti budou riskantní, zvláště proto, že se pravděpodobně setkáte s hráči, kteří se chtějí vzít na klíčovou kartu a chytit kořist pro sebe.

Zde je místo, kde najít žoldnéřské trezory:

Pro přístup k bunkru, který obsahuje trezor, budete muset najít kruhový poklop. Jakmile to najdete, otevřete jej a použijte žebřík dovnitř, abyste sestoupili dolů. Měli byste vidět sadu dveří, které potřebují otevřít zlatou klíčovou kartu.

Nyní si můžete užít odměny, od zbraní, výhod a zabijáků. Jen si uvědomte, že ostatní hráči by se mohli číhat poblíž, aby sklízeli výhody vaší práce.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.