Jak provést dokončovací pohyb v moderní válce 2 | MW2 dokončovací pohyby, vysvětleno – dot eSports, jak provést dokončovací pohyb v MW2 | Nerd Stash

Jak provést dokončovací pohyb v MW2

CS: GO, Overwatch a Valorant Staff Writer – Hrál CS: GO od roku 2012 a pozor na další tituly. Dej mi hru a já o tom píšu. Řady jsou soukromé informace. Kontakt [chráněn e -mailem]

Jak udělat dokončovací tah v moderní válce 2

Modern Warfare 2 přináší některé z nejoblíbenějších rysů Treska Historie, včetně ponorů delfínů, klouzání a samozřejmě dokončovacích pohybů. Být brutálně bodnut zezadu je nešťastný způsob, jak jít do jakékoli hry, ale Treska Devs se ujistil, že dokončí pohyby navíc vyvolávání vzteku. Proto to děláme, kdykoli můžeme. Zde je způsob, jak můžete udělat dokončovací přesun MW2 také.

Dokončení dokončovacího pohybu dává hráčům zkratku, který frustruje vašeho nepřítele mimo opravu. Uděláte nějaké tahy podobné karate, s lehkostí snižujete opozici a přimějte je, aby se tam zeptali, jak jste se tam dokonce dostali.

Dokončovací pohyby jsou velmi jednoduchou věcí, které se lze učit a ovládat; Stačí jen nějaké plánování a trpělivost.

Jak provést dokončení pohybů Modern Warfare 2

Budete se muset buď postavit na záludným místě, kde by vás někdo mohl chodit, nebo budete muset být rychlí a efektivní. Stáhnout Modern Warfare 2 Finišerere, musíte se za ně někoho proklouznout, dostat se co nejblíže k vašemu nepříteli a bodnout je do zad.

Budete muset držet své tlačítko Melee, jinak je prostě vyrazíte do zad a necháte tam stát s rukama v kapsách. Vaše tlačítko Melee je vázáno jako „R3“ na konzolách a klíč „V“ na PCS.

To zahájí animaci, která vás na několik sekund vyvede ze hry, takže se ujistěte, že to uděláte ve správný čas. Pokud tak neučiníte, budete v hlavní pozici, aby se někdo pomstil.

Tady to máte – užijte si své cílové pohyby. Modern Warfare 2 Dokončovací pohyby budou určitě součástí výzev, které v budoucnu odemknou kůži.

CS: GO, Overwatch a Valorant Staff Writer – Hrál CS: GO od roku 2012 a pozor na další tituly. Dej mi hru a já o tom píšu. Řady jsou soukromé informace. Kontakt [chráněn e -mailem]

Jak provést dokončovací pohyb v MW2

Jak provést dokončovací pohyb v MW2

Chcete vědět, jak provést dokončovací pohyb ve volání služby: MW2? Modern Warfare 2 je populární videohra první osoby, která vám umožní účastnit se intenzivních bitev s ostatními hráči po celém světě. A jednou z nejoblíbenějších funkcí ve hře je schopnost udělat dokončení pohyb na vašich nepřátel. Tato příručka vám řekne, jak provést dokončovací pohyb ve vozu Call of Duty: MW2.

Jaký je dokončovací tah v MW2?

Hráči Modern Warfare 2 mohou své protivníky vyjmout jedním útokem pomocí dokončovacího pohybu. Tento krok kombinuje různé údery, kopy a popadne do jednoho mocného dokončovacího úderu. Existuje několik cílových pohybů MW2 které lze použít v závislosti na situaci; musí být však hráč popraveni zezadu, aby dosáhli úspěchu. Využití takových útoků vyžaduje dovednosti a načasování, což z něj činí prospěšný zážitek za úspěšný MW2 hráči.

Příbuzný:

Call of Duty: Datum sezóny MW2 úniky způsobující chaos

Jak provést konečný pohyb v MW2?

Jak provést dokončovací pohyb v MW2

Můžete provést dokončovací pohyb v Call of Duty: MW2 Tím, že půjdete za nepřítelem a stisknutím tlačítka Melee spustíte tah. Zde jsou kroky, které musíte následovat.

  1. Najděte nepřítele: Než provedete dokončovací pohyb, najděte nepřítele a získejte za nimi. To můžete udělat pomocí radaru k jejich sledování a pečlivého plánování útoku.
  2. Attack: Jakmile budete mít navrch ohledně pozice a načasování, stisknutím tlačítka Melee zaútočíte na svého nepřítele. V závislosti na situaci udeříte nebo nakopnete nepřítele nebo je chytíte. A proveďte házený manévr.

Musíte načasovat svůj útok správně, abyste zajistili, že nepřítel způsobí maximální poškození. Toto je nejdůležitější krok k provedení dokončovacího pohybu. Pokud stisknete tlačítko Melee ve špatné době, bude dokončovací tah neúčinný a váš nepřítel bude mít příležitost čelit vašemu útoku. S praxí a dovedností můžete zvládnout umění provádění dokončovacích pohybů v Call of Duty: MW2 a ovládnout vaše soupeře.

Takže to máte – jak provést dokončovací pohyb ve vozu Call of Duty: MW2. Zkuste to a užijte si dominantní soupeře. Máte -li jakékoli další dotazy nebo tipy, komentář prosím níže. Šťastné hraní!

Také Call of Duty: Modern Warfare 2 je K dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC