Jak provést dokončovací pohyb ve Warzone MW2, jak provést dokončovací tah v MW2 a Warzone.

Jak udělat dokončovací tah v MW2 a Warzone

Horší je, že pokud na ně jen někoho udeříte nebo nůž, nemáte zaručeni, že je okamžitě odstraníte. To může trvat dva zásahy, aby je porazili tímto způsobem, zatímco dokončovací tah je zaručeno, že je vyrazí navždy.

Jak provést dokončovací tah v MW2 a Warzone

Jak provést dokončovací tah v MW2 a Warzone

Existuje mnoho způsobů, jak někoho vzít Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone, Přestože jsou FPS. Jistě, můžete použít zbraň z dálky, ale můžete někoho také vyhodit do vzduchu, nést je zblízka, hodit na ně nůž nebo dokonce použít dokončovací tah.

Dokončení se pohybuje MW2 a Warzone jsou některé z nejvážnějších a nejtrapnějších způsobů, jak eliminovat jiného hráče. I když to není nejpraktičtější způsob, jak toho dosáhnout, určitě je to tak honosné, jak může být. Zde je to, co potřebujete vědět o tom, jak ponížit své soupeře pomocí dokončovacího pohybu MW2 a Warzone podobně.

Jak používat dokončovací přesun MW2 a Warzone

Naštěstí nezáleží na tom, zda hrajete Moderní válčení 2, Warzone, nebo dokonce DMZ, budete mít stejný vstup pro provedení dokončovacího tahu v těchto hrách. Zde je to, co byste měli stisknout a použít tento speciální tah, v závislosti na vaší platformě a vstupním zařízení:

 • Přehrávače myš a klávesnice: Stiskněte a podržte v klávesnici. Toto je výchozí KeyBind, ale můžete jej změnit v nastavení.
 • Hráči řadiče: Pokud používáte řadič, stiskněte a podržte na pravé paletě. To je stejné napříč PlayStation, Xbox a PC.

Znalost tlačítka, které musíte stisknout pro dokončovací tah, však nezaručuje, že to budete moci udělat. Existují další požadavky, které musíte splnit jako první. V první řadě musíte být v melee dosahu od hráče, kterého chcete trapně sundat.

Kromě toho budete muset přijít za nimi, jinak dokončovací tah nebude fungovat. Nakonec musíte podržet přidružené tlačítko, jinak na ně jednoduše přejedete nožem nebo je udeříte na konci zbraně.

Horší je, že pokud na ně jen někoho udeříte nebo nůž, nemáte zaručeni, že je okamžitě odstraníte. To může trvat dva zásahy, aby je porazili tímto způsobem, zatímco dokončovací tah je zaručeno, že je vyrazí navždy.

Existuje mnoho dokončovacích tahů, které můžete odemknout a vybavit pro své načítání ve hře. Můžete je odemknout prostřednictvím bitevního průsmyku nebo si je dokonce koupit v obchodě ve hře.

Bez ohledu na to, co si však vyberte pečlivě, když chcete převrátit soupeře a eliminovat je stylovým způsobem. Jste zranitelní během několika sekund, které potřebujete k provedení animace dokončovacího pohybu. Použijte to střídmě, jinak můžete mít na zapnutí tabulky.

Spisovatel na volné noze – Cody je velkým fanouškem Destructoidu déle než deset let a také spisovatel na volné noze pro různé publikace. Nyní pracuje pro Destructoid, má šanci sdílet svou vášeň pro Final Fantasy XIV, Pokemon, Call of Duty a mnoho dalších her.

Jak udělat dokončovací tah v MW2 a Warzone

Jak udělat dokončovací tah v MW2 a Warzone

Jack Bye

Aktualizováno 5. září 2023 Jack Bye

Přemýšlel Jak provést dokončovací pohyb v MW2? Jsme tu, abychom vám pomohli! Každý moderní hráč Warfare 2, který stojí za svou sůl, bude vědět, že hra není o bezstarostné, bombastické akci. Pečlivá, metodická hra je odměňována častěji než nedbale, zejména vzhledem k neuvěřitelně rychlému TTK hry.

Když několik kulek může upustit i nejasnějšího hráče, je přesnost nejcennějším nástrojem v jakékoli misi kampaně nebo online lobby. Je také důležité, abyste věděli, jak okamžitý výstřel v MW2 a vyhýbat se nepřátelskému ohni. A pokud se chcete vyhnout bombům a rozšířit svou sadu nástrojů pro tajný nástroj, zde je návod, jak provést dokončovací pohyb v moderní válce 2.

Jak provést dokončovací pohyb v MW2

Chcete -li provést dokončovací tah, musíte zachytit svého soupeře. Jakmile se přesunete přímo za nimi, podržte tlačítko Melee a proveďte dokončovací pohyb. Pokud jste to udělali správně, animace pohybu spustí a okamžitě zabije svého soupeře ve velkém stylu.

Mějte na paměti, že je mnohem snazší se proklouznout přímo za nepřátele AI, než jsou to skuteční hráči v Deathmatchu. Modern Warfare 2 učí hráče, aby si neustále uvědomovali své okolí, a nejlepší vybavení MW2, stejně jako senzor srdečního rytmu, jen usnadňuje detekci. Pokuste se tedy využít návnad, flashbangů a dalších nástrojů, abyste dostali pokles na své nepřátele, až bude čas správný, spíše než doufat, že neustále odtáhnete dokončovací pohyby v MW2.

Jak provést dokončovací pohyb v MW2: Muž provádí dokončovací tah, zatímco drží zbraň v MW2

Měli byste také vědět, že dokončovací pohyby vás mohou způsobit zranitelným, protože jakmile jste v této animaci, z toho se nedostává nedostatek. To pokrývá. Podívejte se na naše nejlepší načítání Rapp H, Double XP víkend MW2 a nejlepší průvodce načtení FTAC Recon.

Jak provést dokončovací pohyb na Xbox a PlayStation

 • Xbox (výchozí nastavení): Hold R3/RS
 • PlayStation (výchozí nastavení): Hold R3/RS

Pokud používáte jiné nastavení řadiče, tlačítko Melee, které potřebujete podržet, by se mohlo lišit. Například, pokud používáte nastavení taktického ovladače, musíte na PlayStation držet „B“ na Xbox a „Circle“.

Můžete udělat dokončovací tah v multiplayeru MW2?

Ano, dokončovací pohyby je možné provést v zápasech pro více hráčů, ale bude těžší se dostat za ostatní hráče než nepřátelé AI.

Jak provádíte dokončovací pohyb MW2?

Přesuňte se přímo za soupeře a podržte tlačítko Melee a proveďte dokončovací tah.

Jak udělat dokončovací tah v moderní válce 2 a Warzone 2.0

Dokončovací pohyby lze použít k tomu, abyste své nepřátele vyřadili ve stylu v moderní válce 2 a Warzone 2.0. Jsou choulostivé stáhnout, ale jakmile to uděláte.

Existují dokonce výzvy a odemknutí spojené s prováděním dokončovacích pohybů v moderní válce 2 a někteří operátoři lze odemknout pouze tímto způsobem.

Zde je návod, jak provést dokončovací tah v Modern Warfare 2 a Warzone 2.0, stejně jako některé informace o změně, který dokončovací pohyb používáte.

Jak změnit svůj cílový pohyb v moderní válce 2 a Warzone 2.0

V Modern Warfare 2 a Warzone 2 je k dispozici řada dokončovacích tahů.0. Můžete přepínat mezi těmi, které vlastníte, abyste je mohli použít v zápasech. Chcete -li změnit svůj dokončovací pohyb, proveďte následující:

 1. Vydejte se do hlavní nabídky
 2. Přejděte na kartu „Operátory“
 3. Vyberte operátora a potom stiskněte Square/X pro přizpůsobení
 4. Vyberte „Dokončení operátora“
 5. Vybavte dokončovací tah od těch, které jste odemkli

To je, jak vylepšit dokončovací tah v Modern Warfare 2 a Warzone 2.0. Pro více informací o hře se nezapomeňte podívat na náš průvodce, jak odemknout každého operátora. Jinde je náš pohled na to, jak odemknout ladění zbraní.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Call of Duty: Modern Warfare II (2022)
 • Call of Duty: Warzone 2.0 Sledujte
 • Infinity Ward následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Jake je spisovatel na volné noze, který dříve zamířil průvodci pro USG a Rock Paper brockgun. Tráví své dny sněním o X-Files seznamovacím sim a bude hrát doslova jakoukoli hru s opicemi v něm.

Logo Eurogamer.net

Kupte si na nich věci s glóby

A další krásné zboží Eurogamer v našem oficiálním obchodě!

Eurogamer.net Merch

Špatné hříčky a videohry od roku 1999.

Eurogamer.Net je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společnost Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.