Jak prozkoumat čarodějský svět před kapkami dědictví Bradavic, tyto stavění Harry Potter Minecraft jsou dnes v pohodě – IGN

Tyto stavění Harry Potter Minecraft od roku 2012 jsou dnes stále v pohodě

Bradavice Legacy má fanoušky Harryho Pottera odpočítávat dny až do jeho vydání, ale hráči nemusí čekat do té doby, až prozkoumají školu pro čarodějnictví a čarodějnictví. Ještě lepší je, že to nestojí jediný konut (za předpokladu, že hráči již vlastní Minecraft).

Jak prozkoumat kouzelný svět před kapkou Legacy

Poskytuje Floo Network / Microsoft Bradavice a zbytek Wizarding World byly znovu vytvořeny v Minecraftu Floo Network.

Poznámka editora: Stvořitel série Harry Potter, j.K. Rowlingová, oznámila své názory proti trans-trans dospívání. My v Upsomer jsme vehementně proti názorům vyjádřeným Rowlingem a povzbuzujeme naše čtenáře, aby si přečetli dopad jejích názorů na naše sesterské stránky, Mary Sue. Pokud byste chtěli darovat na pomoc trans -lidem v nouzi, navštivte prosím Trans Lifeline nebo Mermaids UK.

Bradavice Legacy má fanoušky Harryho Pottera odpočítávat dny až do jeho vydání, ale hráči nemusí čekat do té doby, až prozkoumají školu pro čarodějnictví a čarodějnictví. Ještě lepší je, že to nestojí jediný konut (za předpokladu, že hráči již vlastní Minecraft).

Mod čarodějnictví a čarodějnictví Floo Network je více než jednoduchá mapa Bradavic. Je to naprosto prozkoumaná čarodějnická světová hra uvnitř Minecraft, která zahrnuje úkoly, kouzelná kouzla a skoro všechno, co fanoušci Potteru toužili, protože předtím, než byl oznámen dědictví Bradavic.

Mod je od roku 2020 a při spuštění zachytil několik očí. S dědictvím Bradavic se však na vydání dovolené 2022 zaznamenalo, stojí za zmínku, že tento mod může do té doby poškrábat svědění. Hráči mohou spolu s nimi dokonce prozkoumat se svými přáteli.

Vlastní dědictví

Čarodějnictví a čarodějství přesahují většinu modů. Přestane být Minecraft, kromě vizuálního stylu. Ano, všechno zůstává blokované, ale to nepřevezme detaily, které se dostaly do obnovení kouzelnického světa.

Mod není omezen na Bradavice. Hráči také prozkoumají Diagon Alley, Privet Drive, Londýn, Knockturn Alley (nedívej se na mě takhle, taky byste), Malfoy Manor, Bradavice a mnoho dalšího. A porovnáním míst Bradavic Legacy z knih s čarodějnicí a čarodějnicí Floo Network jsou výrazně podobné – i když místa nebyla uvedena ve filmech.

Hufflepuff Coummon Room v Bradavicích Minecraft je podobný tomu v Bradavickém dědictvíSpolečenská místnost Hufflepuff v dědictví Bradavic

Podle jednoho z tvůrců modu, soukromého člověka, který se jmenuje „Středa žába“, byla místa, která nebyla uvedena ve filmech, mezi nejzábavnějšími oblastmi, protože umožnily kreativnější svobodu. Přesto chtěli přidat tolik míst z vesmíru „Harry Potter“, takže žádné umístění nebylo mimo stůl.

Jednoho dne se však neprobudili a rozhodli se převzít gargantuanský úkol vytvořit hratelnou čarodějnickou světovou hru, se všemi ikonickými místy včetně. Podle středy Frog se to stalo jen náhodou.

“Před lety a lety jsem viděl někoho, kdo postavil Bradavice v recenzi Minecraft na dánském dětském show s názvem” Troldspejlet “a myslel jsem si, že je to v pohodě, takže jsem se na to chtěl jít sám,” řekla středa Frog. “Po chvíli – to je ještě před mnoha lety – jsme se rozhodli, že jsme se chtěli dostat do mapy dobrodružství inspirované klasickými mapy Minecraft Adventure, jako je Hymixel’s Mansion.”. Tehdy byl Minecraft mnohem primitivnější, takže jste tehdy nemohli vyrobit tuto mapu.“

Jak projekt rostl, tak i jejich ambice. Ale protože se počáteční skupina rozpadla, středa Frog jednoduše vydala mapu bez hry. Řekli však, že se uvolňování tohoto způsobu cítilo jako selhání, protože nikdy nedosáhli toho, čeho se rozhodli dosáhnout. Poté, jak mapa rostla populární, ten pocit rozšiřování neustále otravoval.

“Díky tomu je práce na velkém projektu, jako je tento, poněkud obtížné, protože nakonec se chcete vrátit a opravit spoustu věcí, které už nejsou na standardu,” řekli. “Tak jsem se v této fázi v podstatě cítil o celé mapě.”.“

Navzdory úmyslu opravit pouze „nejhorší“ části mod, toto úsilí proměnilo mod na skutečnou loď situace Theseus. Nakonec středa Frog natolik aktualizovala, že téměř žádný z původních mapových nebo zdrojových balíčků zůstal. A na vrcholu těchto aktualizací přidali doplňky, které předtím nebyly možné.

“Když jsem na tom pracoval, měli jsme myšlenku přidat malé hádanky,” řekli. „Minecraft se od doby, kdy jsme vydali první mapu, stal mnohem složitější.“

Jak to říká středa, všechno přišlo plné kruh. Nakonec se měřítko postupně zvýšilo na to, co původně chtěli dělat.

Bradavice dědictví uvnitř Minecraft

Hra začíná s hráči v malém domě, navržený po 4 Privet Drive (kde vyrostl Harry Potter). Po obdržení dopisu o přijetí Bradavistům procházejí hráči všemi kroky, které by jakákoli čarodějnice nebo čaroděj. Jdou do Diagon Alley, kupují školní potřeby, vezmou Bradavice Expres. Poté začíná školní rok. Hráči již měli svobodu prozkoumat předtím, ale to je, když se celý svět otevírá.

Skvělá hala je součástí MODEDOU VODY Minecraft Brada

Zkoumání Bradavic v tomto mod způsobuje, že se Harry a Ronova schopnost ztratí tak často v prvním roce mnohem jasnější. Naštěstí hráči mají mapu Maraudera, která funguje jako rychlá cestovní položka, aby jim pomohla procházet obrovským, bludištěm jako design.

Přesto je někdy putování kolem magie mod. Je zábavné se ztratit a najít všechny druhy zákoutí, lebky a skrytých průchodů. Vypadá to jako skutečný student prvního ročníku, který nezná cestu kolem Bradavic. Podle středy Frog, zatímco ten bludinový pocit nebyl cílem, rostl postupně ze starší stavby.

Bradavice Floo Network Minecraft Mod vám umožní koupit koštěty v Minecraft

Čarodějnictví a čarodějnictví Floo Network je výsledkem tvrdé práce dobrovolníků, kteří uvolnili mod zdarma a řekli, že to udělali kvůli jejich lásce k kouzelnickému světu. Pokud jde o středu Frog, těší se, až uvidí, co dědictví Bradavic dělá s explodatelnými Bradavicemi.

“Myslím, že to vypadá skvěle,” řekli odhalení stavu hry. “Je to zjevně mnohem ambicióznější a profesionálně provedené, než by mohla být mapa Minecraft Hobby.”. Ale i tak si myslím, že bude zajímavé vidět, jak řeší některé z věcí, které jsme také řešili na naší mapě.“

Jak nainstalovat a hrát čarodějnictví a čarodějství

Instalace mod je jednoduchá. Chcete -li začít, ujistěte se, že verze 1.16.3 Minecraft je nainstalován prostřednictvím launcher. Jednoduše klikněte na kartu „Instalace“ nahoře, vytvořte novou, vyberte 1.16.3 z rozbalovací nabídky a klikněte na Vytvořit. Spusťte to jednou, jen pro to, abyste si byli jisti, pak hru zavřete.

Dále si stáhněte automatickou instalaci od Floo Network. To se postará o zbytek. Instalační program také navrhuje stahování Optifine a poskytuje přímý odkaz ke stažení pro příslušnou verzi.

Jednoduše si to stáhněte, dvakrát klikněte, nechte to udělat svou věc a pokračujte v instalaci Mod Floo Network. Jakmile je to kompletní, hráči najdou novou hru ukládat připravenou k zahájení. Konečně budou mít ten dopis Bradavic, který z nich nikdy přišel, když se jim otočil 11.

Tyto stavění Harry Potter Minecraft od roku 2012 jsou dnes stále v pohodě

Je tento seznam od roku 2012? Možná. Je to stále v pohodě? Rozhodně.

Aktualizováno: 30. srpna 2022 14:54
Zveřejněno: 1. července 2022 4:07

Následující neuvěřitelné sestavy Minecraft pocházejí z bohatého světa Harryho Pottera. Hogsmeade, Azkaban a samozřejmě spousta úžasných ztvárnění Bradavic samotných bylo věrně znovu vytvořeno Harry Potter Superfans. Je tento seznam od roku 2012? Možná. Je to stále v pohodě? Rozhodně.

1. Harry jako pixel art (roztomilý!)

Zdroj: Gissiegirl1313 On DeviantArt (zdrojová URL URL UNKNONIT)

2. Více pixelského umění! Brumbál a Fawkes

Zdroj: Shinigami na <a href =

3. Weasleyův dům, doupě

Zdroj: <a href =

Věrná rekreace výstředního domu Weasleyho je stále jednou z nejpůsobivějších stavěných Harry Potter v Minecraftu.

4. Pitch famfrpálu!

Uživatel Vvjajavv na <a href =

5. Místnost požadavku

Zdroj: <a href =

6. Malebná vesnice v hogsemeade, ale udělejte z ní blokované

Zdroj: <a href =

7. Azkaban

Masivní rekreace Azkabanu má spoustu imaginativních detailů, jako je strážce „dementor“ dýňové hlavy.

Zdroj: <a href =

8. Bradavice Express

Tento Bradavice Express se nemusí ve skutečnosti pohybovat, ale její blokovaná parní stezka a plně modelovaný interiér je stále velmi působivým.

Zdroj: <a href =

9. DA Hrad!

Zdroj: <a href =

Zdroj: Smallishbeans na <a href =

10. Plovoucí svíčky

Zdroj: <a href =

11. Spodní část velkého schodiště

Zdroj: ThesilentStapleler na <a href =

12. Bell Towers & Herbology Greenhouses

Zdroj: ThesilentStapleler na <a href =

13. Šachy!

Zdroj: ThesilentStapleler na <a href =

Kdo by nechtěl stavět šachovou hru, která pomohla hrdinům vítězství v Harrym Potterovi a kámen kouzelníka??

14. Knight Bus

Zdroj: Mjhorge na <a href =

Působivé věci, správně? Nezapomeňte zanechat komentář níže, pokud jsme zmeškali nějaké další skvělé postavení fanoušků Harryho Pottera.

Více sestavení Minecraft:

  • 15 Skvělých nápadů, co v Minecraftu stavět
  • 7 nápady na stromové budovy v Minecraft
  • Úcty inspirující sestavy s tematikou Skyrimu

Justin vede tým pro rozvoj publika IGN a je součástí IGN! Také hrál nezdravé množství minecraftu. Můžete ho sledovat Cvrlikání.