Jak se vynořit zmiv. V Minecraft v roce 2022 Easy Guide | Beebom, jak najít a porazit Wither in Minecraft | Shotkul skalního papíru

Minecraft: Jak najít a porazit Wither

Během první fáze se Wither vznáší kolem a hledá všechny hráče a davy jiné než nemrtvé. Když najde cíl, zamkne se na něj a vystřelí Wither lebky Z jeho tří hlav.

Jak se rozsvítit v minecraftu

Jak se rozsvítit v minecraftu

Minecraft obecně nabízí svým hráčům spravedlivý podíl na dobrodružství a riziku ve svých blokovaných světech. Získáte nebezpečné nepřátelské davy v konkrétních oblastech, zejména v noci. Mezitím máte také užitečné minecraft rudy a vesničany, které vás neustále podporují. Ale po dnech tvorby a zkoumání se věci mohou stát trochu nevýrazným. Pokud se blížíte k podobné fázi, pak je ten pravý čas na setkání s Wither. Je to druhý dav šéfa Minecraftu, s nímž můžete bojovat kamkoli chcete. Takže se připravujte a pojďme přijít na to, jak se v Minecraftu vynořit!

Spawn Wither Mob Boss v Minecraft (2022)

Před třením nebo vytvořením witheru nejprve pokryjeme položky, které pro tento proces potřebujete. Ale pokud nechcete čekat, můžete použít níže uvedený tabulku k přímému přeskočení procesu tření.

Co je to v minecraftu

Wither je Druhý nejsilnější nepřátelský dav V Minecraftu, završeném pouze strážcem (ne šéfem), který byl přidán do Minecraft 1.19 Aktualizace. Na rozdíl od jiných davů se Wither sám nevytvoří. Místo toho musí hráč vytvořit z konkrétních bloků, aby ji svolal. Tato jedinečná metoda přidává další kroky k boji proti tomuto davu šéfa, ale také vám umožňuje rozhodnout o místě, kde chcete bojovat s Wither.

Wither

Většina hráčů dává přednost boji proti tomuto davu v otevřených oblastech, aby měla snadné pobyty z Flying Wither. Mít nějaké davy v této oblasti je další bonus jako Wither je vůči všem davům nepřátelský kromě nemrtvých davů a ​​lze je snadno rozptýlit. Navíc, pokud chcete udělat maják v Minecraftu, nemáte jinou možnost, než bojovat s Wither.

Položky potřebné k výrobě zchvatitelné struktury

Chcete -li se rozsvítit v Minecraftu, musíte vytvořit strukturu, která vypadá jako Wither. K tomu potřebujete následující položky:

Chcete -li sbírat duši písku nebo duši půdních bloků, musíte nejprve vytvořit portál nether, abyste mohli cestovat do netherské dimenze. Obvykle tyto pískové nebo půdní bloky Generujte v Soul Sand Valley a nethers plýtvá biomy. V Overworld najdete bloky duše ve starověkém městě, přímo pod strukturou podobnou portálu.

Jak se dostat Wither Skeleton Skulls

Postupujte podle níže uvedených kroků a získejte zvazné lebky skeletu v Minecraft:

1. Nejprve použijte portál nether k návštěvě netherské dimenze.

Portál a Nether částice

2. Pak hledejte pevnost, což je obrovská temná struktura obsahující věže, mosty a chodby.

Nether pevnost v minecraft

3. Nakonec hledejte kostery zoufalství, které jsou černou variantou koster Overworld. Jsou nepřátelské a extrémně silné.

Wither Skeleton v Minecraft

4. Když najdete zchátky koster, musíte je zabít, dokud se nebralíte Wither Skeleton Skulls. Míra poklesu těchto lebků je nízká, takže možná budete muset zabít desítky kosterů zmizev. Použijte rabování okouzlení meče ke zlepšení vašich šancí. Potřebujeme tři zvadlové lebky kostru, abychom vytvořili Wither v Minecraft.

Wither Skeleton Skull v Minecraft

Abyste mohli v Minecraftu vytvořit Wither, musíte vytvořit zmácí strukturu pomocí shromážděných položek. Postupujte podle těchto kroků:

1. Nejprve najděte otevřený prostor pro pohodlné boje s Wither. Nejlepší je tak učinit pryč od vašeho domu Minecraft, protože Wither může snadno rozbít bloky.

Prázdný prostor pro roztřízení zvadlého

2. Poté položte blok duši nebo duše na zem. Dále umístěte další blok na první blok, Vytváření struktury podobné věži.

Dva bloky duše půdy

3. Poté umístěte jeden blok na každou stranu horního bloku a vytvořte a Struktura ve tvaru T (Viz obrázek níže).

T tvarovaná struktura s vazenou

4. Nakonec položte lebky kosteru na kosteru na horní část každého písku nebo půdních bloků duše. Jakmile dokončíte umístění poslední lebky, Wither se vynoří do Minecraft.

Často kladené otázky

Můžete se rozsvítit na nether?

.

Proč se Wither nesplnil?

Struktura zpojení vyžaduje otevřený prostor, aby se rozsvítila zmiv. .

Kdo by vyhrál Wither vs Ender Dragon?

Většina hráčů hlásí Wither, aby byl silnější než Ender Dragon v nejtěžší obtížnosti Minecraft.

Wither vs Warden: Kdo je silnější?

Na základě poškození a zdraví Minecraft je strážce nejsilnějším davem v Minecraft. Je to také silnější než wither.

?

Wither odplatí, kdykoli to způsobí poškození, a způsobuje to explozi, která také ničí blízké bloky po tření. Přitom může také zničit bloky odolné proti výbuchu, jako je obsidián. Wither je jediný dav v Minecraftu, který může zničit obsidiánské bloky.

Co je to Wither Storm?

Wither Strom je upgradovaná verze Wither a je exkluzivní pro Minecraft: Story Mode.

Vytvořte a bojujte s Wither v Minecraftu

S tím jste nyní připraveni na to, aby se v minecraftu vynořili kamkoli chcete. Ale příběh tam nekončí. Musíte také porazit Wither, aby vaše úsilí stálo za něco. Z tohoto důvodu jsou nejlepší lektvary Minecraft nutností během vašeho boje. A pokud nestačí, můžete také použít některá z nejlepších Minecraft Enchantments k upgradu vašeho zařízení před bojem. Ačkoli pro každého kvalifikovaného hráče by mělo stačit brnění vyrobené z Netheritu v Minecraftu. Poté, co jsem to řekl, jste připraveni bojovat s Wither? Řekněte nám v komentářích!

Minecraft: Jak najít a porazit Wither

Minecraft Wither Boss Over Plains Biome

Chcete vědět, jak se vynořit a porazit šéfa Wither v Minecraftu? Minecraft 1.18 může být tady s novou rozlehlé generací terénu, která dává světu nový vzhled, ale není nic špatného na revizi klasiky. Wither je mocný šéf dav v Minecraft, který můžete svolat na jedno peklo výzvy. Tato příručka pokryje vše, co potřebujete vědět, aby se rozčilila, bojovala a porazila Wither v Minecraftu.

Minecraft Wither Spawn Structure Soul Soul půda a svazové lebky

  • Jak se rozsvítit v minecraftu
  • Jak porazit Wither v Minecraftu
  • Wither Boss Battle Fáze 1
  • Wither Boss Battle Fáze 2
  • Co získáte za porážku Wither

Wither se nebude vynořit, pokud poslední blok, který umístíte, není jedním z lebek zmiva.

Jakmile umístíte poslední lebku, wither se vynoří do vašeho světa a boje šéfa začne. Popadněte jakékoli brnění, zbraně, lektvary a jídlo, které chcete, než umístíte poslední lebku a založte boj.

Stejně jako Ender Dragon, Wither má zdravotní bar, který musíte omezit na nulu. Když Wither dosáhne polovičního zdraví, jeho chování se mírně změní a rozdělí tuto bitvu do dvou fází.

Minecraft wither šéf tření v over Plains Biome

Wither Boss Battle Fáze 1

Fáze 1 začíná, když se Wither poprvé objeví v Overworld. Pomalu se zvětšuje, dokud nevybuchne v ohnivém výbuchu, což poškozuje vše kolem Bezvadla a odstartuje boj.

Během první fáze se Wither vznáší kolem a hledá všechny hráče a davy jiné než nemrtvé. Když najde cíl, zamkne se na něj a vystřelí Wither lebky Z jeho tří hlav.

Při nárazu tyto zvadlové lebky způsobí explozi, která ničí většinu základních bloků, jako je dlážděná, nečistota, písek a dřevo. To dělá boj s Wither obzvláště katastrofickým, protože to zcela zničí téměř jakýkoli povrchový terén.

Minecraft Village zničena po Wither Attack

Poškození způsobené bezbožnou lebkou závisí na obtížnosti. Easy se zabývají 5 srdcí poškození. Na médiu ztratíte 8 srdcí Pokud jste zasaženi smaženou lebkou a prohrajete 12 srdcí Pokud hrajete tvrdě.

Wither lebky také způsobují efekt zvazného, ​​který vypustí vaše zdraví po dobu 10 sekund za normálních a 40 sekund na tvrdých. To vás může velmi rychle zabít, ale pití kbelíku mléka zcela odstraní účinek. Sledujte své srdce a pijte nějaké mléko, pokud zčernají, protože to naznačuje, že jste získali Wither Stav Effect.

Pokud Wither zabije dav, který stojí na půdě, zasadí a Wither Rose. Když se vaše postava dotkne mezera, vaše zdraví pomalu odtéká. Tento efekt skončí 1 sekundu poté, co se přestanete dotýkat růže. Abyste se vyhnuli smaženým růstem, měli byste se pokusit nestát poblíž žádných davů, které by Wither snadno zabil, jako jsou zvířata nebo vesničané.

Zatímco jste v první fázi, udržujte svou vzdálenost a poškození na základě zbraní na dálku, například Luk. To bude bolet zvadnutí, a zároveň vám dá spoustu prostoru, abyste se vyhýbali jakýmkoli zmástkovým lebkám, které vám přicházejí.

V průběhu bitvy se Wither pasivně regeneruje zdraví, takže musíte rychle a důsledně způsobit poškození, abyste jej zabili. Zabíjení davů také uděluje Witherovi malou podporu zdraví, takže se pokuste bojovat proti vesnicím nebo farmám. To také pomůže vyhnout se witherovým růstem, jak je uvedeno výše.

Wither Boss v polovině zdraví s štítem

Wither Boss Battle Fáze 2

Když Wither dosáhne polovičního zdraví, zachytí se v mlhavém modrém štítu. To bude chránit před poškozením způsobeným zbraněmi na dálku, což znamená, že budete muset chytit Melee zbraň a uvízněte se do nějakého blízkého boje.

Vzorec útoku Withera zůstane během této fáze v edici Java stejný, takže se přibližujte a vyhýbejte se poškozením lebek.

Ujistěte se, že používáte meč diamantu nebo netheritu, protože se jedná o nejsilnější zbraně na blízko k dispozici v Minecraft. Nejlepší je mít je okouzleno smitem, protože Wither se počítá jako nemrtvý nepřítel a z tohoto okouzlení způsobuje větší poškození.

Pokud hrajete v edici Bedrock, budete muset změnit taktiku a používat zbraně melee, stejně jako v Javě. Wither však získá útok RAM, který bude sporadicky používat. Můžete předvídat, kdy k tomu dojde, protože se změní na plochý postoj a poté střílí dopředu vysokou rychlostí.

Když tento útok použije, způsobí to poškození jakýchkoli davů, které jsou poblíž, a zároveň zcela vyrovnávají terén. Když vidíte, že to změní postoj, zkuste se vyhnout z cesty, než to uvolní útok.

Minecraft nether hvězda v Plains Biome

Co získáte za porážku Wither

Když Wither zemře, zůstane to v klidu a chvilku se třást, než zmizí. Exp klesne na podlahu spolu s a Nether hvězda, což je potřebné k výrobě majáku.

S tím byste měli být nyní připraveni najít a porazit Wither v Minecraftu. Pokud máte zájem o ještě větší výzvu, uvízněte se do PVP s naším seznamem nejlepších serverů Minecraft. Pokud chcete, aby byl boj vizuální podívanou, použijte náš seznam shaderů Minecraft, aby vypadal ještě hezčí. Pokud jste již bojovali s Wither mnohokrát a jste připraveni na něco nového, podívejte se na všechno, co v současné době víme o Minecraft 1.19, také známý jako divoká aktualizace, která přinese žáby a světlušky. Bude to také zahrnovat strážce, který by mohl být další hrůzostrašný nepřítel, kterému čelíte.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Minecraft následovat
  • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.