Jak se změnit z Steva na Alexe v Minecraftu a naopak, jaké jsou změny v New Steve a Alex Skins in Minecraft?

Jaké jsou změny v New Steve a Alex Skins v Minecraft

Jakmile však tyto nové změny kůže vyzkoušejí, jakmile oficiálně vyšly z testování beta.

Jak se změnit z Steva na Alexa v Minecraftu a naopak

Steve a Alex jsou dva protagonisté v Minecraftu a zastupují mužské a ženské hráče.

Je možné změnit z jedné znaky na druhou přímo z odpalovacího zařízení.

Neexistují také žádné důsledky hry pro výběr jednoho pohlaví.

Steve a Alex jsou dva protagonisté v Minecraftu a zastupují mužské a ženské hráče. Steve je k dispozici od zahájení dnů Minecraft, zatímco Alex byla postavou, která byla náhodně přiřazena hráčům. V roce 2015 provedl Mojang změnu, která umožnila hráčům zvolit si jednu postavu jako prostředek k tomu, aby se hra cítila inkluzivnější pro své publikum. Pokud se chcete změnit z Steva na Alexe nebo naopak, můžete to udělat.

Jak se změnit z Alexe na Steve v Minecraftu?

Jděte do svého minecraftu na Minecraft.síť a nastavte první rozevírací pole na “Classic (Steve)”. Výchozí Steve Skin můžete získat kliknutím na „Resetovat pokožku“ a nahrát další pokožku, pokud se rozhodnete později.

Jak se změnit z Steva na Alexa v Minecraftu?

Jděte do svého minecraftu na Minecraft.síť a nastavte první rozevírací pole na “Slim (Alex)”. Výchozí Alex Skin můžete získat kliknutím na „Resetujte pokožku“ a nahrajte jinou pokožku, pokud se rozhodnete později.

Blokovaný tvar může dát postavám mužský vzhled, ale vývojáři nechtěli, aby hráči rozhodovali o pohlaví ve hře bez pohlaví. Bez ohledu na to mají Steve a Alex mužské a ženské vizuální rysy, které je odlišují od sebe mimo jejich barevné schémata.

Můžete se změnit z jednoho pohlaví na druhé, kdykoli budete chtít, a neztratíte svůj pokrok uložení. Neexistují také žádné důsledky hraní hry při výběru jednoho pohlaví nebo druhého a máte svobodu kdykoli se měnit.

Pro více obsahu Minecraft můžete zjistit vše, co potřebujete vědět o Alexovi, o kterém se také můžete dozvědět více .

Jaké jsou změny v New Steve a Alex Skins v Minecraft?

K překvapení každého Mojang nedávno změnil Steve a Alexovy výchozí kůže v Minecraft. Tito dva byli ve hře od samého začátku a hráči si mohou vybrat z těchto výchozích variant, když poprvé hrají obrovskou hru s karanténou.

Jakmile však tyto nové změny kůže vyzkoušejí, jakmile oficiálně vyšly z testování beta.

Mojang poprvé změnil výchozí Steve a Alex Skins za 13 let!
Jedná se z nejnovější aktualizace spouštěče:

Steve je mužská postava se světle modrou košili a modrými džíny a jeho barva kůže je o něco tmavší s tmavě hnědými vlasy. Mezitím je Alex ženská postava se zelenou košili a hnědými kalhotami, s lehčí barvou pleti a oranžovými vlasy. Přestože si hráči nebudou moci všimnout nových změn kůže v okamžiku, protože jsou relativně malé, budou na hráčích růst, pokud některou z nich často používají.

Všechny textury a další změny v nových Steve a Alex Skins Minecraft

Změny ve Steveově kůži Minecraft

V nové kůži se Mojang zaměřil hlavně na detaily a jak ještě více vylepšit pokožku. Proto má nová kůže ve srovnání se starou mnohem více texturovaných detailů.

Dalším výrazným rysem je, že Steveova tvář má nyní vousy; Pravděpodobně nejvíce rozpoznatelná funkce, která se změnila. Zábavným faktem souvisejícím se Stevem je, že během raného vývoje hry měl jeho tvář vousy; Brzy však bylo odstraněno, než byla hra propuštěna na veřejnost.

Kromě toho mají oblečení a obličej mnohem více detailů, protože pixely mají větší variabilitu barevných odstínů. Kromě toho je Steve’s T-shirt s rukávem 3D; Proto už není jeho pažemi. Uvolněné konce trička byly také přepracovány.

Změny v Alexově minecraftové kůži

Alexova nová kůže má menší množství změn ve srovnání se Steve. Mojang se opět zaměřuje na vylepšení textur oblečení, tváří a vlasů, aby vdechl nový život do klasické kůže.

Boty, kalhoty a tričko mají nové odstíny barvy, které jim přidají další podrobnosti. Navíc se Alexovy vlasy také drasticky změnily s mnoha různými odstíny oranžové.

Pokud se hráči pozorně dívají na přední profil kůže, všimnou si, že vlasy, které jsou přítomny kolem jejího krku. Podobně jako Steve, Alexova tričko s rukávem je také 3d a nesedí s náručí.

Pokud si hráči chtějí vyzkoušet Steve a Alexovy nové kůže v Minecraftu, budou muset stáhnout beta verzi The Minecraft Launcher. To lze provést přechodem do nastavení spouštěče a rozhodnutím pro verze beta beta.

Po dokončení budou hráči muset restartovat spouštěč a najít nové modely na kartě Skins na stránce Java Edition Launcher.