Jak stáhnout Diablo 4 Beta na PS5 a PS4 | Nerd Stash, jak stáhnout Diablo 4 Beta | Gamesradar

Jak stáhnout beta beta Diablo 4

A je to! Nyní můžete prozkoumat a zažít svět Diablo 4 beta. Připojte se také k diskusi o komunitě a podělte se o své myšlenky a zkušenosti s vývojáři.

Jak stáhnout Diablo 4 Beta na PS5 a PS4

Diablo 4 Beta na vašem PS5 a PS4? Diablo 4 je čtvrtá splátka populárního herního série Action-RPG od Blizzard Entertainment. Také beta pro Diablo 4 bude vydán v polovině března 2023 a bude k dispozici na více platformách, včetně PS5 a PS4. Mnoho hráčů se však stále snaží pochopit, jak stáhnout beta beta. Tato příručka vám řekne, jak stáhnout a nainstalovat Diablo 4 Beta pro váš PS5 a PS4.

Co je stahování Diablo 4 beta pro PS5 a PS4?

Diablo 4 Beta je klíčovou fází vývoje hry a dává vybrané skupině hráčů exkluzivní příležitost prozkoumat část vysoce očekávané hry před oficiálním spuštěním. Navíc, s pouze podmnožinou celkového obsahu, je beta navržena tak, aby poskytovala neocenitelnou zpětnou vazbu kreativ v Blizzard Entertainment.

Aktivně se účastníme této testovací fáze, hráči pomáhají vývojářům při identifikaci a řešení případů potenciálních chyb nebo herních problémů a zajišťují plynulé a pohlcující Diablo 4 Zkušenosti pro hráče po celém světě po svém úplném vydání.

Uzavřená verze beta hry bude vydána 17. března 2023, v 9:00 PT, 12:00 ET, 16:00 GMT a 17:00 CEST. Uzávěrka je 19. března 2023, 14:00 PT, 15:00 ET, 19:00 GMT a 20:00 CEST. Také otevřená verze beta bude spuštěna 24. března 2023 a uzavřeno 26. března 2023. Verzi beta lze předinstalovat pro různé platformy, včetně PS5 a PS4.

Diablo 4 přichází na Nintendo Switch a Game Pass? Odpověděl

Jak stáhnout Diablo 4 Beta pro PS5 a PS4?

Jak stáhnout Diablo 4 Beta na PS5 a PS4

Můžete si stáhnout Diablo 4 Beta na vašem PS5 a PS4 přihlášením do vašeho účtu PlayStation a výběrem stahování Diablo 4. Chcete -li získat přístup k beta, musíte si však koupit standardní vydání nebo Ultimate Edition. Ultimate Edition také stojí 99 $.99, zatímco standardní vydání stojí 69 $.99. Zde jsou kroky, které musíte následovat.

 1. Předobjednat Diablo 4 Standard Edition nebo Ultimate Edition.
 2. Když se beta spustí, přihlaste se ke svému účtu PlayStation.
 3. Přejít do obchodu PlayStation a hledat Diablo 4 Beta.
 4. Vyberte tlačítko Stáhnout a počkejte na dokončení stahování.
 5. Jakmile je beta stažení, přejděte do své knihovny, vyberte Diablo 4 Beta a klikněte na spuštění.

A je to! Nyní můžete prozkoumat a zažít svět Diablo 4 beta. Připojte se také k diskusi o komunitě a podělte se o své myšlenky a zkušenosti s vývojáři.

Doufáme, že vám tato příručka pomohla pochopit, jak stáhnout Diablo 4 . Další informace také najdete v našich dalších průvodcích ve hře. !

Taky, Diablo 4 Brzy bude vydáno na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X | S.

Jak stáhnout beta beta Diablo 4

Vědět, jak stáhnout beta Beta Diablo 4, je nezbytné, pokud chcete praktický náhled na tento velmi očekávaný hack a slasher, a také vydělat některé odměny, které se přenesou do plné hry Diablo 4, pokud budete postupovat dostatečně daleko daleko daleko. Pokud máte nějaké obavy ohledně toho, jak přistupovat k beta verzi Diablo 4 a zda se kvalifikujete k účasti. Nyní, když byly dosaženy časy předběžného načtení Diablo 4, můžete jej nainstalovat tak, aby byla připravena a připravena ke spuštění, takže pokud máte nějaké dotazy týkající se procesu, pak je vše, co potřebujete vědět o tom, jak stáhnout Diablo 4 Beta na PC, PlayStation a Xbox.

Jak stáhnout Diablo 4 Beta na PC

Pokud jste se kvalifikovali do beta verze Early Access, pak vám již byly zaslány pokyny, jak stáhnout beta beta Diablo 4 na PC spolu s přístupovým kódem. Pokud však hledáte otevřenou beta verzi, pak ji dostanete:

 • Otevřete svou bitvu.Čistý klient
 • Najděte Diablo 4 v horní části seznamu na stránce všech her
 • Otevřete stránku hry Diablo 4
 • Otevřete rozbalovací nabídku „herní verze“ a vyberte ‘Diablo 4 – Beta’
 • Klikněte na modré tlačítko Instalace

Poté můžete kliknout na PLAY a spustit Beta Diablo 4, jakmile je k dispozici. Všimněte si, že pokud jste již nainstalovali beta beta včasného přístupu, můžete ji také použít pro otevřenou beta verzi, takže není nutné žádné další stahování. Nezapomeňte, že Crossplay Diablo 4 je k dispozici během beta i v plné hře, takže se můžete spojit s jakoukoli konzolou, která vlastní přátelé.

Stejně jako u PC, pokud jste byli součástí beta beta včasného přístupu, pak již obdržíte kód, který ve svém konzolovém obchodě uplatní, spolu s pokyny, jak stáhnout Diablo 4 Beta na PlayStation nebo Xbox. Pokud tento přístup nemáte, pak je návod, jak najít otevřenou beta beta:

 • Otevřete obchod PlayStation nebo Xbox
 • Hledejte „Diablo 4 Open Beta“
 • Stiskněte tlačítko stahování

Jakmile si stáhnete beta beta Diablo 4 na PlayStation nebo Xbox, můžete vidět odpočítávání proti němu, který potvrzuje, kdy je čas zahájení beta Diablo 4 a možná ji nebudete moci spustit – nebo obdržet chybovou zprávu, pokud se pokusíte pokusit přístup k němu před otevřenou verzí beta. .

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.